EUROWAG W.A.G. payment solutions

Opinie o EUROWAG W.A.G. payment solutions

Jakie narzędzia pracy zapewnia eurowag W.A.G payment solutions? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ilona

@szef wszystkich szefów Dzięki za wszystkie Twoje wypowiedzi. Nie napisałeś nic o tym, czy EUROWAG przy zatrudnieniu daje jakieś benefity pozapłacowe?

Narzędzia pracy jakie otrzymuje pracownik zależą od stanowiska, głównie jest to laptop i telefon komórkowy. Stanowiska odpowiedzialne za sprzedaż naszych usług w terenie mają do dyspozycji (również do celów prywatnych) auto służbowe i kartę paliwową.

@Ilona

Pani Ilono, Tak, dbamy o naszych pracowników, dlatego w ramach benefitów oferujemy: • Bogaty pakiet opieki medycznej (pakiet ubezpieczenia zdrowotnego oraz grupowego Allianz) • Kartę multisport • Naukę języka angielskiego oraz pakiet szkoleń • Dodatkowe 3 dni urlopu od pracodawcy • Owocowe dni • Udział w imprezach integracyjnych • Świetną lokalizację biura w centrum Warszawy przy Rondzie Daszyńskiego

Domestos
@EUROWAG W.A.G. payment solutions

Szanowny autorze, Twoja odpowiedź dotycząca użytkowania samochodów do celów prywatnych jest niepełna i wprowadza zadającego pytanie, jak i pozostałych zainteresowanych w błąd. Chcesz polemizować dalej w temacie?

Terenowy
@Domestos

Żaden błąd, BYŁ jeden taki w firmie który uwielbiał polemikę... Auto jest również do celów prywatnych, EW nie robi z tym najmniejszych problemów. Z resztą o ile się nie mylę to osoba chcąca w polemikę wejść sama była prywatnie autem w okolicach Chorwacji... Podsumowując EUROWAG odpowiadając na pytania nie mija się z prawdą.

@Domestos

Potwierdzamy swoje stanowisko. Auta służbowe są również wykorzystywane do użytku prywatnego, co chociażby mogą potwierdzić Przedstawiciele Handlowi jeżdzący na wakacje w różne kierunki Europy (np. Chorwacja) służbowymi autami.

Transportowiec

Dzisiejszy Eurowag kojarzy się z pociągiem relacji Warszawa - Radom. Zarząd podjął decyzje o odświeżeniu wagonów, ale w dalszym ciągu zestaw jedzie do celu bardzo długo, często psuje się wyposażenie pociągu. Jednocześnie bilety bardzo zdrożały a usługa pozostała bez zmian. I to nawet nie do końca, ponieważ brakuje już konduktora, maszynisty i obsługi w Warsie. Jak tak dalej pójdzie to kierownik pociągu pozostanie sam i sam będzie musiał sprzedawać i sprawdzać platnosci i ważność biletów.

@Transportowiec

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Każda nawet ta najbardziej kreatywna może wnieść coś cennego, a ta potwierdza jak twórczych pracowników mamy. Jednakowoż uspokajamy i dementujemy powyższą plotkę- pokład naszej firmy nigdy nie pozostanie bez obsługi! Nieustannie pracujemy też nad usprawnieniem jakości świadczonych przez nas usług i wciąż powiększamy grono pracowników o kolejne talenty. Co potwierdzają pozytywne opinie kontrahentów na nasz temat. Jeśli masz jakieś konkretne uwagi/ sugerowane rozwiązania, jesteśmy otwarci i zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: praca@eurowag.com

Papaj

Dawid

Hej, pojawiło się kilka ogłoszeń na pracuj z eurowaga. Chciałem zaaplikowac, jednak tutaj widzę wiadro pomyj, wymieszane z nieudolnym PRem ze strony pracodawcy. Z reguły i z doswiadczenia mogę stwierdzić, że w 99% pomyje to racja a PR to ściema. Dajcie znać jak to wygląda. Tylko merytorycznie, a nie zdawkowo. Najvhetniej zobaczylbym opinie dwóch stron. Więc wylaczcie emocje pracownicy i napiszcie. WAG tez niech wylaczy przedawkowany bullshit PRowy i odpowie. Na razie mowie zdecydowane NIE

@Dawid

Dziękujemy za pozostawienie opinii. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie ma w naszym kraju kultury pozytywnej odpowiedzi zwrotnej- nikt nie śpieszy z pisaniem pochwał, kiedy jest zadowolony z pracy. Na naszym forum szczególnie widoczna jest ta tendencja. Zauważyliśmy także, że najwięcej negatywnych komentarzy pojawia się przy zmianach kadrowych w organizacji. Staramy się, aby nasi pracownicy byli zadowoleni z warunków zatrudnienia i samej pracy. Jeżeli jest Pan zainteresowany, zapraszamy do aplikowania, na spotkaniu rekrutacyjnym odpowiemy na wszystkie Pana pytania.

Aplikowałeś do firmy EUROWAG W.A.G. payment solutions? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

@Księżna Fajne warunki do pracy, może podpowiesz jak przebiega rekrutacja i czy teraz kogoś firma potrzebuje?

@Piotr

Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie, zapraszamy do aplikowania z podaniem obszarów jakie Pana interesują. Obecnie prowadzimy kilka ciekawych projektów rekrutacyjnych. Prosimy o przesłanie dokumentów na adres mailowy: praca@eurowag.com

Jak długo trwa proces awansu w EUROWAG W.A.G. payment solutions?

Odpowiedź

To zależy od predyspozycji. Jedni nie awansują, a inni awansują szybko. Dziwne pytanie.

Awans czy przejście z działu do działu są związane ze spełnieniem określonych warunków. Są to zarówno kwestie formalne jak staż pracy czy odpowiednie doświadczenie/ wykształcenie, kompetencje "miękkie" pracownika, jego postawa oraz otwarty odpowiedni wakat. W związku z tym, że jest to kwestia bardzo zindywidualizowana, nie można jej określić "sztywno" w ramach czasowych.

Aktualność
Miło nam powitać użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji na temat pracy w firmie EUROWAG.

Pragniemy podziękować za liczne opinie i zainteresowanie naszą firmą. Jednocześnie zaznaczamy, iż każdy merytoryczny wpis jest dla nas niezwykle cenny. Śledzimy treści pojawiające się na forum i postaramy się wyciągnąć wnioski z Państwa ocen oraz dołożymy wszelkich starań, by odpowiedzieć na Państwa pytania i przestawić rzetelny obraz pracy w naszej firmie, a także zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów.

Zapraszamy Państwa do otwartego dialogu. Odpowiedź zwrotna zarówno od obecnych, jak i byłych pracowników jest dla nas szczególnie ważna. Dzięki temu możemy nieustannie się rozwijać i usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Specjalnie dla Państwa, aby przyśpieszyć i ułatwić komunikację z nami, uruchomiliśmy również adres e-mail: praca@eurowag.com.

Zapraszamy także do kontaktu osoby, które chciałby rozpocząć u nas swoją karierę zawodową. Będziemy na bieżąco publikować aktualnie prowadzone rekrutacje.

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół EUROWAG
Pomidorro

To prawda, teraz z czystym sumieniem można aplikować na stanowiska JASM lub ASM. Na ten moment P.O. poza bazą, poza decyzjami i najważniejsze chyba już nie wroci (mamy nadzieję). Braki kadrowe są, rekrutację trwają(usunięte przez administratora) Zapraszamy bo potrzebni są ludzie którzy pomogą zrealizować budżet :)

Handlowiec

Jakiej pensji podstawowej można oczekiwać dla handlowca przechodzącego z innej dużej polskiej firmy sprzedającej karty paliwowe z dużym, wieloletnim doświadczeniem w branży firm transportowych lub branży paliwowej, który np. po roku pracy będzie sprzedawał powiedzmy 5 mln litrów paliwa na Polsce poprzez karty EW i klientów, których samodzielnie pozyskał. Czy jest to przedział 5 do 7 tys. czy 7 do 9 tys brutto ? Jak wygląda premiowanie w stosunku do podstawy brutto po roku pracy jeżeli są dobre wyniki pracy.

James
@Handlowiec

mając doświadczenie i klientów dostaniesz ponad dychę, no chyba że pójdziesz na Junior ASM - wtedy ponad połowę tego co ASM, lecz nie deklarowałbym wyniku :) Narzędzia naprawdę spoko - trochę się dzieje obecnie w firmie ale mam nadzieję że pójdzie to ku lepszemu i zmienią to co jest bezapelacyjnie do zmiany. Na chwilę obecną brak osoby przeszkadzającej w pracy, można normalnie skupić się na robocie, a nie na sztucznym ciśnieniu - jeżeli obecny stan zespołu zostanie w dzisiejszym kształcie śmiało mogę polecić pracę

Negatywne i obraźliwe opinie są pisane przez osoby, którym firma podziękowała za współpracę ich wypowiedzi świadczą tylko o ich poziomie intelektualnym i emocjonalnym ten sam poziom prezentowały w pracy dla tego ich już tutaj nie ma. W tych komentarzach nie ma nic merytorycznego tylko rozżaleni chłopcy, którzy byli pewni, że są najlepsi i nietykalni.

Obecny pracownik

Nieudolna próba manipulacji i ukierunkowania "podejrzeń" wpisów na konkretną osobę. Poza tym treść wpisu kwalifikuje się pod kodeks karny. Ale chyba jesteś na tyle inteligentny, że to wiesz.

Rafał

Widzę, że macie doświadczenia związane z pracą w tej firmie, dlatego pozwolę sobie zadać pytanie. Możecie napisać, czy firma ta jest przyjazna pracownikom, którzy w pierwszej kolejności stawiają na rozwój zawodowy? Ciekawi mnie, czy firma zapewnia odpowiednie szkolenia.

Jurek Ogórek
@Rafał

Rafał, Ty na serio? Przeczytaj opinie i sam sobie odpowiedz czy jest przyjazna. Kolejny pracownik tysiąclecia

Stary znajomy

Sporo tu się dzieje, widzę. Smutno się to czyta...tymbardziej osobie, która przepracowała w tej firmie dobry kawał czasu. (usunięte przez administratora) Utrzymuje natomiast nadal kontakt z kilkoma fajnymi osobami, które nie wypowiadają się zbyt pochlebne. (usunięte przez administratora)Ówczesny Country Manager Radek, wiadomo miewal różne chwilę, ale uważam, że spoko gość. Przynajmniej w tamtym czadie, dbajacy o ludzi i dobra atmosfere. Takie przynajmniej mam wspomnienia. Pozdrawiam serdecznie stara ekipę, w szczególności Telesale, Vat i Money collection. Zarabisci ludzie!. Powodzenia, w tym niełatwym dla Was czasie. Wasz stary znajomy ????

K

Mam tylko nadzieję, że wpisy dokonywane są przez byłych pracowników firmy (lub byłego pracownika), bo jeśli przez któregoś z obecnych to musisz mieć bogatą osobowość i wykazywać się dużą inteligencją, żeby przychodzić codziennie do pracy, patrzeć nam w oczy, a później wypisywać takie bzdury. Jeśli firma nie odpowiada to po co tam siedzisz? Płakać za tobą nie będziemy, a gdzie indziej będzie tobie lepiej.

Riczard

ALEŻ CIĘ KUKLE SWĘDZĄ ANONIMOWY BOHATERZE :D

Basia

Hejo! A mnie się tu bardzo podoba. I lubię tych wszystkich krejzoli co pracują w EW. Mam nadzieję, że firma nadal się będzie rozwijała i dawała ludziom nadzieję. Pozdrówka dla CC i reszty super ludziów.

@Basia

@Basiu po Twoim optymistycznym wpisie widać że Mr.T nie pokazał Ci jeszcze gdzie są drzwi ale wszytko przed Tobą :)

@Kasia

zgodzę się z Kasią. Nie warto. ...szerokim łukiem

J
@Basia

Czyżbyś Basiu dołączyła miesiąc temu to naszej śmiesznej "firmy" hmmmm...

gość

W biurze przy rondzie daszyńskiego pracuje około 35-40 osób. Jest pewna rotacja, więc i liczba nie jest stała. Ogromnym plusem jest oczywiście lokalizacja, 3 dodatkowe dni urlopu, ubezpieczenie w Allianz (chyba najlepsze na rynku). W telesales (sprzedaż) na początku można liczyć na około 2200 podstawy netto przy umowie o pracę, choć zanim się dostanie umowę trzeba przez kilka miesięcy wykazać się dzwonieniem pracując na zleceniu. A dzwonić trzeba sporo. Kiedyś można było wyciągać premię, co w sumie dawało około 3500 netto, ale obecnie plany zostały drastycznie podniesione przez nowego Country Managera i raczej pracuje się na podstawie + jakieś drobne dodatki za zrealizowanie ilości wykonanych połączeń i czasu rozmów (talk time). Negatywne opinie o osobie Country Managera i ex-Country Managera (który wciąż ma duże wpływy) nie są wyolbrzymione, niestety... Z powodu surowego i korporacyjnego stylu zarządzania Country Managera skład zespołu w ostatnich tygodniach bardzo się zmienił (część zwolniono, część nie wytrzymała i zwolniła się sama). Praca bardziej dla osób w wieku studenckim, które mogą nabyć pierwsze doświadczenia w call center, praca na roku, może nieco dłużej.

prawnik

Pudło. Autor postu o pseudonimie (usunięte przez administratora)nie wskazał konkretnej osoby, więc rzekome zniesławienie de facto nie ma swojego adresata, a zarządzający radosław t. może być postacią fikcyjną. Swoją drogą, autor (usunięte przez administratora), nawet jeśli operował fikcyjnymi pojęciami to trafił w samo sedno rzeczywistej sytuajcji w Eurowag. To taka informacja (przestroga) dla wszystkich, którzy chcieliby aplikować do Eurowag.

Rafał

Stosowanie obraźliwych wyrażeń na forum GoWork jest niezgodne z regulaminem. Należy stosować się do tych zaleceń, w innym przypadku administrator będzie usuwał Twoje opinie. Możesz potwierdzić w jakiś sposób Twoje zarzuty?

Robson

Firma jest ok. Straszni są ludzie którzy zostali i tylko narzekają i nie dają nic od siebie. Za to ciągle tylko szczujom ludzi na siebie i gadajom iż im źle a sami nie pomogą żeby było lepiej.

J
@Robson

Jeszcze dodaj, że "źle zarządzacie własnym czasem". Dobra beka z Ciebie Robku

Fajni odeszli lub im pomogli. Wiedz, że coś się dzieje. Zastanów sie dobrze przyszły padawanie.

M

Owszem z kilkoma osobami firma się pożegnała, ale były to potrzebne zmiany. Niektórzy za długo siedzieli w jednym miejscu i zaczęli się cofać w rozwoju. W mojej ocenie atmosfera w firmie jest bardzo dobra. W sprzedaży liczy się wynik, za co jest bardzo dobre wynagrodzenie. Do tego bonusy i inne benefity. Fajne narzędzia pracy, dobrze ulokowane biuro. Naprawdę nie ma na co narzekać.

O ja
@M

Widać wag zaczął "inwestować" w PR. Ale coś drewniany ten PR. Znowu dosłownie tlumaczony z czeskiego?

@M

Country manager tłumaczy swoje decyzje na gowork? XD Musi tam się ciekawie dziać.

Martin Vohanka
@M

Patryku, masz aż tak dużo czasu, że piszesz na Go work? No chyba, że zlecasz to swoim podwładnym, ale i tak wykracza to poza obowiązki Country Managera.

Marcelina

Proszę o informacje jaka jest teraz atmosfera w firmie? Jak nowy country manager?

@Marcelina

No trochę osób ostatnio poleciało w ramach wiosennych porządków robionych przez country managera... Generalnie to słabo się zrobiło i nie jest to żadne wyolbrzymienie...

Robi
@gość

Jeśli możesz, napiszcie coś więcej. Są jakieś rekrutacje ale wyglada, ze to chyba zaczyna być metr mułu ... ?? Co tam się dzieje?

Jurek Ogórek
@Marcelina

By w pełni zrozumieć obecną sytuację, należy kupić książkę Jaroslava Haska "Przygody dobrego wojaka Szwejka". Po zakupie przeczytać (nie wystarczy kupić, choć w firmowym managmencie pewnie znajdzie się i taki, który twierdzi, że czytać nie warto), po przeczytaniu oddać się refleksji.... i zrozumieć. Taka sytuacja. Glupiec awansuje, a mądremu pomagają odejść.

gościu

Firma co jakiś czas rekrutuje głównie do call center na sprzedaż. Proponują umowę zlecenie, potem ewentualnie jak będą wyniki sprzedaży to jest możliwość przejścia na normalną umowę. Nie wiem niestety jak to rzeczywiście tam wygląda. Z rozmowy wynikało, że trzeba sporo dzwonić i głównie to może być nagrodą do przejścia na umowę o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o EUROWAG W.A.G. payment solutions - Warszawa

• Jak się pracuje w EUROWAG W.A.G. payment solutions?

Zobacz opinie na temat firmy EUROWAG W.A.G. payment solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROWAG W.A.G. payment solutions?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EUROWAG W.A.G. payment solutions