JARHEAD Sp. z o.o.

Opinie o JARHEAD Sp. z o.o.

Wojtek

Jedyna Firma na Podlasiu, która dba o pracowników. Z dyrektorem można się zawsze dogadać, dotrzymuje słowa. Na obiektach spokój. Pracuje w firmie od 3 lat i nie słyszałem, żadnego złego słowa o tej firmie. Nie widziałem w żadnej firmie ,która ma tyle sprzętu do zabezpieczenia imprez Masowych. Wypłaty do 10tego a na koncie są nawet już 5tego. Po imprezie masowej Dyrektor płaci od razu i nawet potrafi dorzucić premię! :) WIELKI POZYTYW DLA AGENCJI OCHRONY JARHEAD.!

Wojtas

Najlepsza firma na Podlasiu

Kuryś

Super firma, rzetelna i bezproblemowa! Zawsze można się dogadać!

Sylwia

Nareszcie znalazłam rzetelną firmę ochrony. Normalne zatrudnienie i normalni Ludzie. Polecam.

Kinia

przystojni ochroniarZe

Przemek

Praca Ekstra. Kierownictwo ok. Polecam

Rafał

Super firma super atmosfera. Polecam.

Jak oceniasz rekrutację w firmie JARHEAD Sp. z o.o.? Dodaj komentarz i pomóż innym.

Zostaw opinię o JARHEAD Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JARHEAD Sp. z o.o.