Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane

Białystok

Opinie o Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane

Marcin W-y

Bardzo solidna firma. Współpracuję obecnie i będę współpracował jako podwykonawca. Kierownicy budowy bardzo w porządku. Właściciel bardzo wyrozumiały.

Tadzio

Złodzieje oszukują na godzinach. Nigdy nie zgadzają się godziny pracy. Po podwyżce zarabiam mniej niż przed nią.Obiecanki i wciskanie kitu ludzią. Kręcą mówią o 150 po 8 godzinach pracy co jest oszustwem. Wszystkim zainteresowanym odradzam.Niema osoby kompetentnej od której można się coś dowiedzieć.Kierownik odsyła do kadrowej i odwrotnie każdy mówi co innego totalny chaos i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Oszuści.........Nie polecam.....

Bongo

Już współczuję. Obetną ci wszystlo co napiszą na swoją korzyść w umowie. Przy umowie będą mówić że to takie tylko standardowe zapisy. Owszem, u nich standardowe bo Cię odują. Do sądu nawet nie planuj wybierać się bo tylko stracisz kasę. W sądzie z nimi nie masz szans. Żadnych.

listek

Roznie bywa trzeba samemu sprawdzic ja nie mialem problemu z otrzymaniem wynagrodzenia moze jedyny priobem to platnoci miesiac trzeba czekac jezeli ktos ma zaplecze finansowe nie ma co sie bac :D

Robert78

Witam mam ofertę od firmy anatex ale po opiniach się wacham prosiłbym o kontakt mój numer to 724281812 m parę pytań na temat tej firmy z tego co wiem to was oszukali.Pozdrawiam

swoj

Podwykonawcom faktycznie odwlekaja jak mogą z zapłatą ale swoi mają dosyć dobre warunki.

podwykonawca12

Omijać szerokim łukiem, zwykli złodzieje!

tyr

Nie dość, ze nei dostaniecie pieniedzy an czas to jeszcze wam niexle utną temat z ta firmą przerobiony

stefan

Nie płacą na czas.

Stefan

W porównaniu do innych pracodawców z tej branży są bardzo dobre warunki pracy dla pracowników.

jelonek

od ostatniego mojego wpisu nic , sałaty jak nie było tak nie ma. ale widze ze nie jestesmy jedyni

podwykonawca

nam też nie chcą zapłacić za roboty. może się trzeba skrzyknąć ??? my oddajemy sprawę do sądu

jelonek

zastawiają się protokołami a za pieniądze podwykonawców dyrektor wykańcza sobie dom

tyr

nie płaca za wykonane prace podwykonawcom, na dodatek dodaja roboty, które nie sa opłacalne szantazując ludzi karami. Dodatkowo dobieraja takich kierownikow, którzy mają pojecie jak nna ludziach oszczędzac, ale nie na swoim fachu

kudłaty

masz anatex to masz problem i to duży to delikatnie powiedziane

Zostaw opinię o Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane