Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane

Opinie o Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane

były pracownik

Niedawno nie przedłużyłem umowy w tej firmie i zdziwiło mnie że z grubsza wypłata się zgadzała. Pod tym względem plus dla firmy.

Max

Czyli co nie warto tam składać swojej kandydatury ok myślałem ze fajna firma

Magdalena
@Max 25.11.2018 19:01

Od Twojej wypowiedzi minęło kilkanaście dni. Powiesz nam, jak potoczyła się Twoja kariera zawodowa? Czy zdecydowałeś się na podjęcie pracy w Anatexie? Jeśli tak, to co Cię skłoniło do tej decyzji?

Mariusz

Bardzo dobra firma. Wypłata zawsze na czas, wszystko na papierze, praca przez cały rok. Na prawdę polecam. Mało firm daje takie warunki pracy i płacy.

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

Grzesiek

Skoro jest tyle osób niezadowolonych to dlaczego nic z tym nie robicie, trzeba rozmawiać z szefostwem!!

Marcin W-y

Bardzo solidna firma. Współpracuję obecnie i będę współpracował jako podwykonawca. Kierownicy budowy bardzo w porządku. Właściciel bardzo wyrozumiały.

Tadeusz
@Marcin W-y 05.12.2017 21:38

Ty chyba nie jesteś Marcin W-y. Ty chyba jesteś Anatol Ch i sobie sam kadzisz. Wyrozumiały, kierownicy w porządku - hahahahaha. Można się udławić ze śmiechu.

Białystok

Zgadzam się co do tej wypowiedzi w 100%.

Remek

Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Jestem zaskoczony dlaczego niektórzy tak negatywnie się wypowiadają.

juve

Pytałam. znajomych i polecaja omijac szerokim łukiem

juve

Pytalem znajomych i wszyscy polecaja omijac szerokim łukiem

listek

Roznie bywa trzeba samemu sprawdzic ja nie mialem problemu z otrzymaniem wynagrodzenia moze jedyny priobem to platnoci miesiac trzeba czekac jezeli ktos ma zaplecze finansowe nie ma co sie bac :D

Robert78

Witam mam ofertę od firmy anatex ale po opiniach się wacham prosiłbym o kontakt mój numer to 724281812 m parę pytań na temat tej firmy z tego co wiem to was oszukali.Pozdrawiam

swoj

Podwykonawcom faktycznie odwlekaja jak mogą z zapłatą ale swoi mają dosyć dobre warunki.

stefan

Nie płacą na czas.

Stefan

W porównaniu do innych pracodawców z tej branży są bardzo dobre warunki pracy dla pracowników.

jelonek

od ostatniego mojego wpisu nic , sałaty jak nie było tak nie ma. ale widze ze nie jestesmy jedyni

podwykonawca

nam też nie chcą zapłacić za roboty. może się trzeba skrzyknąć ??? my oddajemy sprawę do sądu

kudłaty

masz anatex to masz problem i to duży to delikatnie powiedziane

Zostaw opinię o Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane