Opinie o Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane w Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane w Białystok

Pytanie Nowy wpis

Od czego uzależniona jest premia w firmie Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane? Jakie są progi premiowe? Dodali 26 września na Lento.pl ogłoszenie na stanowisko Inżynier.

Remek

Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Jestem zaskoczony dlaczego niektórzy tak negatywnie się wypowiadają.

Kemer Nowy wpis
@Remek

To porażka A nie firma.Traktowanie pracowników jak jakieś śmieci.Nie polecam.

Zainteresowana Nowy wpis
Kandydat

Witam, warto starać się o zatrudnienie? Jakie podejście do człowieka, jest możliwość rozwoju? I jak z wypłatami? Pozdrawiam

Marian Nowy wpis

@władek a jakie to np głupie pomysły szefostwa masz na myśli?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Elektryk?
logo firmy Dyrektor Dydaktyczny Szkoły Policealnej
logo firmy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Qbusoft Sp. z o.o.
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert

Czy pracodawca Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

władek
@Pytanie

raczej demotywuje obcinaniem godzin, głupimi pomysłami szefostwa. z tego co wiem chyba każdy z tamtąd odchodzi

Ryszard

Firma ma dobre opinie w internecie , słyszałem, że dobrze się pracuje a może wicie czy potrzebują teraz kogoś?

bobizet

Witam . czy warto wchodzić w współprace z tą firmą , robią zlecenie w Suwałkach , proszę o kontakt 575822020 Pozdrawiam.

Paffcio

Witam , to dla mnie trochę zaskakujące co podwykonawcy piszą o tej firmie , jestem dzis tutaj z ciekawości i bazując na swoim doświadczeniu ja mam wręcz pozytywne odczucia wobec tej firmy . Robilem dla nich zlecenie kilka lat temu w W-wie . Wspólpraca okazała się naprawdę uczciwa . Wyplaty za faktury choć z lekkim poślizgiem to jak na tamte czasy to prosze mi wierzyc byly ok ( mialem termin platnosci 7 dni) . Po 2 latach zwrocili kaucję bez zadnego ale . Nie wiem moze zmienila sie teraz polityka firmy .

Max

Czyli co nie warto tam składać swojej kandydatury ok myślałem ze fajna firma

Magdalena
@Max

Od Twojej wypowiedzi minęło kilkanaście dni. Powiesz nam, jak potoczyła się Twoja kariera zawodowa? Czy zdecydowałeś się na podjęcie pracy w Anatexie? Jeśli tak, to co Cię skłoniło do tej decyzji?

były pracownik

Niedawno nie przedłużyłem umowy w tej firmie i zdziwiło mnie że z grubsza wypłata się zgadzała. Pod tym względem plus dla firmy.

Mariusz

Bardzo dobra firma. Wypłata zawsze na czas, wszystko na papierze, praca przez cały rok. Na prawdę polecam. Mało firm daje takie warunki pracy i płacy.

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

Grzesiek

Skoro jest tyle osób niezadowolonych to dlaczego nic z tym nie robicie, trzeba rozmawiać z szefostwem!!

Marcin W-y

Bardzo solidna firma. Współpracuję obecnie i będę współpracował jako podwykonawca. Kierownicy budowy bardzo w porządku. Właściciel bardzo wyrozumiały.

Tadeusz
@Marcin W-y

Ty chyba nie jesteś Marcin W-y. Ty chyba jesteś Anatol Ch i sobie sam kadzisz. Wyrozumiały, kierownicy w porządku - hahahahaha. Można się udławić ze śmiechu.

Białystok

Zgadzam się co do tej wypowiedzi w 100%.

juve

Pytałam. znajomych i polecaja omijac szerokim łukiem

juve

Pytalem znajomych i wszyscy polecaja omijac szerokim łukiem

listek

Roznie bywa trzeba samemu sprawdzic ja nie mialem problemu z otrzymaniem wynagrodzenia moze jedyny priobem to platnoci miesiac trzeba czekac jezeli ktos ma zaplecze finansowe nie ma co sie bac :D

Robert78

Witam mam ofertę od firmy anatex ale po opiniach się wacham prosiłbym o kontakt mój numer to 724281812 m parę pytań na temat tej firmy z tego co wiem to was oszukali.Pozdrawiam

swoj

Podwykonawcom faktycznie odwlekaja jak mogą z zapłatą ale swoi mają dosyć dobre warunki.

Zostaw merytoryczną opinię o Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane - Białystok

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane?

Zobacz opinie na temat firmy Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane
2.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Handlowa 6G
    15-399 Białystok
  • NIP: 5420104950 REGON: 002352157

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anatex Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane