Rossmann

Opinie o Rossmann

Oczy widza a uszy slysza!

Rosmann Siemianowice śląskie Rosmann to praca dla ludzi ktorzy nie maja rodzin ani dzieci! Kierowniczki mysla ze wszyscy beda pracowac i zyc praca w rosmannie! A one same nic nie robia tylko siedza na zapleczu pija kawe i gadają przez telefon! Najgorsza kierowniczka jest Kasia z Siemianowic śląskich a dokladnie z Bytkowa ! Jest dwulicowa falszywa i patrzy tylko na siebie! Zabiera do siebie premie pracownikow ! Myslac ze dziewczyny o tym nie wiedza! A jej przyjaciolka ktora razem z nia pracuje wszystko robi zeby tylko one mialy dobrze! Najlepiej gdyby reszta zespolu pracowala za nie i one mialy kase za siedzenie i pierdzenie ! Najgorsza praca jaka moze byc! Takich ludzi i takiej pracy unikac z daleka! Niech kierowniczka Kasia przemysli swoje zachowanie bo predzej czy pozniej skonczy sie to dla niej zle!

Lizus

Ten zakład jest super nigdzie jeszcze takiej kasy nie dostałem i można jeszcze na lewo dorobić.

andi

To jest kolejna WIELKA KORPORACJA, oparta na totalnym WYZYSKU pracowników, gdzie kilku cwaniaczków ma dobre posady i zarabia kase, a cała reszta pracowników zasuwa za marne pieniądze! Po prostu niewolnicy we własnym kraju. A teraz coraz więcej firma zatrudnia np. Ukraińców, którym płaci najniższe możliwe pieniądze! A miliardy euro Rossmann wypompowuje z Polski do swojej centrali, podobnie jak inne korporacje, a na zewnątrz chwali się, jaka to ona nie jest wspaniałą firmą!

sueprman
@andi 01.06.2017 07:06

zgadzam sier w100 procentacj z panem ,(usunięte przez administratora) nic wecej

Aga

Bylam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko asystenta i mile panie powiedziały że min godzin to 127 a Max 168 (Chyba bo już dokładnie nie pamietam). To jak to jest dziewczyny naprawdę? Bo Wy piszecie że pracujecie po 12godz... bardzo proszę o odp...

####

Trochę poznałem ten sklep i ogólnie nie polecam jeśli chodzi o pracę.

Gacola

W Rossmannie pracowalam bardzo dawno temu i co prawda przez bardzo krotki okres czasu ale do dzis bardzo nie milo wspominam ta "prace". Czytajac poprzedniczki widze ze nic sie nie zmienilo. Moje glowne wspomnienia to mobbing, brak pomocy innych pracownikow, ciagle zarzuty ze za wolno, zdarzaly sie krzyki i obrazanie. Generalnie najgorsza moja praca nigdy bym tego nie chciala powtorzyc i w zadnej nastepnej pracy nie spotkalam sie z takim (usunięte przez administratora). NIE POLECAM

Rossmannka

Pracuję w Rossmannie od roku i kilku miesięcy. Czy jest to praca ciężka? Mam za sobą juz kilku pracodawcow, w tym MarcPol, Biedronkę, Małpkę Express i... w Rossmannie odpoczywam;D Nie uwierzę w to, ze sie nie da awansować czy mieć godzin. Minusem jest 3/4 etatu z mozliwością dorobienia do etatu. To "dorobienie" zalezy od wydajności sklepui tego ile godzin kierownik może wydac pracownikom. Praca w tygodniu to max 10h dziennie w weekendy do 12h. Minimum 4h dziennie. Jesli się starasz i pracujesz a nie obijasz to zostaniesz doceniony. Osobiscie po orku pracy pomyslnie przeszlam rozmowe o awans i aktualnie jestem asystentem. Zarobki w stolicy dla poczatkujacego kasjera to 18.30 brutto za h, Asystent ma 20,80 za godzine brutto. DO tego dochodzi premia miesieczna okolo 200-250zl. Pod koniec roku sa inwentaryzacje w ktorej musi wiazc udzial kazdy pracownik. Inwentryzacja jest dodatkowo platna, podczas niej frma zamawia obiad. Jesli inwentura wyjdzie w 1 progu pracownicy maja 3 razy do roku premie w zaleznosci od przepracowanych godzin 3 miechy wsteccz przed wyplata premii. Premia to niej wiecej 500-700zl. Zalezy od stanowiska (mowie o kasjerze i asystencie). Dodatkowo na mikolajki jest zapomoga 550 netto dla kazdego. Bogaty socjal, multisport, Luxmed i wiele wiele innych. Duzo konkursow miedzysklepowych z fajnymi nagrodami finansowymi badz w kosmetykach. Na swieta paczki z testerow i gratisow od kierownikow. Duzo duzo profitow. Co do grafiku zawsze podawana jest dyspozycyjnosc ktora przewaznie jest respektowana. Pozdrawwiam

@Rossmannka 04.11.2017 21:53

Aaaa i najwazniejsze. Co roku podwyzki ;D

Xyz

Szczerze nie polecam. Wszystko zależy od humoru Pani kierownik. Grafiki układane pod kierowniczke i jej pupili, zwykła kasjerka jest od czarnej roboty i najlepiej żeby pracowała we jak największą ilosc weekendow i miała jak najwięcej popołudniowek żeby ona i jej pupile miały wolne popołudnia. Kręgosłup boli bo co dostawa to każą kuwete trzeba zarzucić na wózek, kartony też w większości lekkie nie są,a co do zarobków to zależy od miesiąca. Są miesięce kiedy ta wypłata jest adekwatna ale najczęściej nie ma wyrobionego limitu albo szefowi nie spodoba się sklep i po dobrej wypłacie bo zaczyna się podcinanie godzin. W większości sklepów atmosfera jest napięta, dziewczyny na siebie bez przerwy nadają a kierowniczki maja się za królowe. Byłam na kilku delegacjach, widziałam sytuację na różnych sklepach i naprawdę nie polecam. Nie w takiej atmosferze, kasjerka odwala czarna robotę i nigdy nie usłyszy nawet dziękuję.

Niezadowolona

Ja pracuje w warszawskim Rossmannie i początek wrozyl dobra pracę w miłej atmosferze jednak teraz jest masakra. Szkole się na asystenta i nie ma tygodnia bez rozmowy z kierowniczka która udowadnia mi jak to bardzo się nie nadaje i jaką to ona szansę mi dała. Pracownicy biorą zwolnienia a ona wyżywa się na pracujących. Praca jest ciężka od dźwigania kuwet, kartonów ból kręgosłupa gwarantowany. Na życzenie mojej kierownik powinnam być dyspozycyjna 24/7 nie mieć życia prywatnego bo jak twierdzi TO TY JESTEŚ DLA ROSSMANNA. Aktualnie planuje odejsc bo psychicznie nie wytrzymuje. Pracy nie polecam wszędzie jest wyścig, gadanie jeden na drugiego, grafik porażka zmieniany z 5 razy bez uprzedzenia ludzie żeby nie pracować kombinują biorą zwolnienia na kręgosłup od psychologa... Kierownicy często są nieodpowiedni na to stanowisko nie wykazują wyrozumienia dla np. Studiujących. Opinie mam na podstawie pracy w kilku warszawskich sklepach Rossmann nie jest to kwestia tylko złej pracy na moim sklepie. Nie polecam tej pracy nikomu...

Rossmannoowa

Wszystko zalezy od Waszego szczescia. Podobno gdzies w Pl istnieja sklepy z ekipa empatyczna.. Nie mozesz chorowac, pracuj na akord, wrecz zasuwaj jak motorek moze ktos z zarzadzajacych zarzuci ci slaba pochwale. Godzin jak na lekarstwo. Chyba ze jestes typem przydupasa, tacy donosza, a wsrod kobiet to regula. Zawisc i zazdrosc. Albo masz nerwy ze stali, albo do psychiatry.

Felka

Spoko praca w Rossmann-ie ale to handel i chyba nie dla wszystkich!!

malena
@Felka 19.10.2017 11:51
Spoko praca w Rossmann-ie ale to handel i chyba nie dla wszystkich!!

ale jak jest w niemczech właśnie dostałam od nich oferte i nie znam nikogo kto tam pracował

ola

w rossmanie nie mają pasty do zębów bez fluoru!!!! w takim sklepie szok!!!! nigdy tam nie pójde już wole iść do małego sklepu gdzie wszystko dostane!!

nonviva
@ola 22.03.2017 09:32

mają, Hialaya się nazywa ;P

Frania

Bardzo dobrze pracuje mi się w Rossmann-ie, robią co lubię.

annonimus111

praca sama w sobie okej, ale reszta to porażka... atmosfera średnio, zależało jeszcze kiedy i kto był na zmianie. grafik to jakies nieporozumienie, ciagle zmiany bez zapytania czy nie masz już jakichś planów , problemy z uwzględnieniem wizyty u lekarza, problemy ze zwolnieniem lekarskim... na początku miło i przyjemnie żeby zrobić dobre pierwsze wrażenie a później równia pochyla w dół. zarobki może i dobre, ale co z tego jak ciagle ciąży wielka presja na tobie pod niemalże każdym względem, krzywe spojrzenia i zero zrozumienia. no i dodam jeszcze wisienkę na torcie :) możesz zostać zwolniony/a bez podania żadnej konkretnej przyczyny i to z dnia na dzień, bo taka kierowniczka podjęła decyzje. śmiech na sali i nie polecam tej pracy nawet największemu wrogowi :)

dorisos

Jestem pracownikiem w warszawskim sklepie na stanowisku kasjer-sprzedawca. Moje pytanie dotyczy rozmowy z kierownictwem podsumowującej (oceniającej) pierwsze 2-3 m-ce pracy. Przypuszczam, że u Was również jest taki zwyczaj-standard korporacyjny! A może takowy nie obowiązuje w Waszych sklepach? W jakiej atmosferze była przeprowadzona? I najważniejsze - jak na niej wypadliście? Mi kierowniczki wskazały "obszary do poprawy" mówiąc kolokwialnie w czym jestem beznadziejna.. miały na myśli, że za wolno towaruje sklep a przez to nie nadaje się do tej pracy! (sklep wielkopowierzchniowy, obroty na poziomie 1800 000 tyś.) To, że nikt mi nie podpowiedział jak sobie to ułatwić (mimo, że pytałam) w okresie "szkolenia"-piszę w cudzysłowie, ponieważ szkolenia w tej firmie to żenada, ale to druga sprawa!! Stąd moje pytanie jak ocena wyglądała u Was??

Tekla

Jak ktoś nie lubi pracować to wszędzie będzie mu źle, będzie narzekał że musi tak ciężko pracować.?

Kati

Witam,dziewczyny powiedzcie mi taka rzecz-rossmann-stanowisko sprzedawca-czy ktoś zatrudniony i jaki zakres obowiązków? Czy również obsługa kasy?

####

Klient
@#### 24.09.2017 10:43
Drogeria Wodzisławiu śl jest pożałowania godna nie tylko towary w cenie jak w innych drogeriach, ale i obsługa niemiła....

Zgadzam się z tym komentarzem i dodam tylko, że trzeba być totalnym idiotą aby w te ich promocje uwierzyć.

dinowiec

Dlaczego w Rossmanie nie ma całego etatu.

#####

Nie polecam tego sklepu.

Dominika

W sieci pojawiło się kilka ofert pracy - Rossmann poszukuje nowych pracowników do działu marketingu. Czy ktoś z Was może opisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia właśnie w tym dziale? Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat tego, jak wygląda praca w tych działach firmy? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją?

Justyna

Szukam pracy i dowiedziałam się, że Rossmann ma jako pracodawca dobrą opinię. Mam zamiar aplikować i gdyby ktoś mógł napisać kilka informacji byłabym bardzo wdzięczna.

Justyna

Jaki jest powód, że firma potrzebuje tak dużo osób.

@Justyna 24.08.2017 11:34
Jaki jest powód, że firma potrzebuje tak dużo osób.

Duzo nowych sklepow=duzo nowych miejsc pracy

Ola12

Pracuje w jednym z większych sklepów w swoim rejonie. Mamy teraz druga kierowniczkę bo pierwsza tylko się darła i nic nie robiła. Obecna jest jak najbardziej spoko i ekipa wydaje się tez ok. Mimo to zaczyna się bardzo ciężko pracować. Przychodzi masa klientów po 1 rzecz, z racji wydajności na sklepie jest mało osób a klientów sporo, wiele rzeczy nie udaje się zrobić danego dnia, kierowniczka regionalna jest przynajmniej raz w tygodniu, grafik trochę mniej się zmienia niż poprzednio ale jednak. jeszcze teraz nowa forma ma wejść z rozpisywaniem dziennie tylko 5 godzin pracy a kierownik może przedłużyć mak do 8. Idziesz do pracy i nie wiesz o której wrócisz...

Laura

Jeśli ktoś ma możliwości i umiejętności pracować jako zastępca to nie rozumiem po co aplikowac na asystenta? Kierownicy mają czas pracy nieograniczony.

Zainteresowana

Witam dziewczyny mam kilka pytań ile dostaje zastępca na rękę w jakich godzinach sie pracuje i ostatnie czy lepiej aplikować na zastępcę czy asystenta

Zainteresowana

Neli

Szkoda, że niektórzy nie pokażą najpierw swoich umiejętności a następnie oczekują odpowiedniego wynagrodzenia. Młodzi pracownicy niech się najpierw nauczą pracować . Wioele do życzenia pozostawia ich praca.

bbb

Witam wszystkich, mam do Was pytanie- ile można się spodziewać na poczatek we Wrocławiu na kasjera?

karoooola
@bbb 11.08.2017 20:57

Właśnie, podbijam pytanie. Ile netto dla początkującego sprzedawcy-kasjera?

sweet
@karoooola 12.08.2017 19:39
Właśnie, podbijam pytanie. Ile netto dla początkującego sprzedawcy-kasjera?

16,8 brutto. 12 netto

Lucynka

Spoko firma, normalna praca dla chcących pracować. Osoby z alergią na pracę muszą szukać innej firmy!

Merry

Jak dla mnie praca tragedia, tyrasz jak niewolnik, a znowu to 1900 zl nie jest taka wielka kasa bo w innym sklepie tez tyle zarobisz, a nie musisz dzwigac tak ciezkich rzeczy, dodatkowo pracownice ciagle sfrustrowane, z lacina podworkowa typu urwa itp ciagle niezadowolone. Na sklepie balagan , zmiana grafiku co chwila. Praca jak dla mnie uwlaczajaca godnosci czlowieka

Lena

Interesuje mnie praca zastępcy kierownika sklepu w Działdowie. Czy ta oferta jest jeszcze aktualna? Czy może ktoś napisać jaka jest atmosfera w tym sklepie? Może jeszcze jakieś informacje przydatne ?

Jolo

A jak wyglada grafik chodzi mi czy sa dwie zmiany czy pracyje sie caly dzien i pozniej jakies wolne dni . Czy asystent tez tak samo pravuje po tyle godzin i jakie sa zarobki na asystenta ????

Ja

Najlepszy pracodawca ever!!!

Laura

Jak ktoś łączy to co lubi robić z pracą to już nic więcej nie potrzeba. Rossmann ma dobrą opinię jako pracodawca i myślę, że dlatego mi się tu dobrze pracuje.

Zgredi

Witam, jaka jest stawka godzinowa brutto na stanowisku kasjer-sprzedawca w Warszawie?

riki

Ile zarabia asystent kierownika? Jest rekrutacja na śląsku, nie wiem czy jest sens wysyłać swoje CV. Jak zmieniać pracę to na lepsze.

Mania

Jeśli komuś nie podoba się praca w handlu to może zmienić pracę. Po co psuć atmosferę pozostałym osobom?

Felka

Fajna sieciówka, a pracownicy muszą się dostosować.

Felka

Młodszy Administrator - Pracownik Helpdesk czy jest ta oferta aktualna?

zainteresowana

A co powiecie o rossmanie w Grójcu? Chciałabym zaaplikować na asystenta ale trochę się obawiam bo tam w ciągu pół roku jest trzecie przyjęcie na to stanowisko.

Alicja

Najgorsza firma w jakiej pracowałam ! ! ! to co tam się wyczynia to obłęd, jak można ustalać milion procedur nie przestrzegając kodeksu pracy ! Gdzie są regionalne bo nie rozumiem tego, że na jednym sklepie kierowniczka siedzi na kasie wykłada towar po prostu pracuje, a na innym drze się na zapleczu załatwiając swoje prywatne sprawy przez telefon, jest rozchwiana emocjonalnie i to oczywiście przekłada się na zespół. Dlaczego na tablicach korkowych na zapleczu, gdzie powinny wisieć ważne informacje nie ma numeru do osoby regionalnej ? firma chce zamiatać pod dywan ... Kierownik jest również pracownikiem firmy wiec Panie które noszą czerwone fartuchy niech wezmą się za pracę, której jak widać w Rossmannie nigdy nie brakuje ... Nie wspomnę o grafikach ciągle zmieniających się co jest łamaniem kodeksu pracy, i jest ustawieniem pracownika już do roli niewolnika. BHP w tej firmie to też żenada. Jestem osobą dość silną psychicznie z otwartym umysłem, była to moja 4 praca poprzednia była również ciężka, ale cieszę się, że uwolniłam się od tego OBOZU PRACY bo inaczej wylądował bym u psychiatry. Wstyd mi, że tam pracowałam... !

Nowa
@Alicja 03.06.2017 14:29

witam jakie zarobki dla asystenta ??? Na rękę...

@Alicja 03.06.2017 14:29

Pracując w Rossmannie w Drezdenku (lubuskie) wspomnienia nie są miłe. Zastępca kierownika była okropna!!! Ledwo zaczynałam tę pracę bez żadnego doświadczenia, więc wiadomo, że wszystkiego musiałam nauczyć się od podstaw, Ale tej pani to nie obchodziło, byłam poganiana notorycznie, kiedy czegoś nie wiedziałam i zapytałam grzecznie o to, patrzyła na mnie z wielkim zdziwieniem , że jak mogę tego nie wiedzieć, przecież to takie oczywiste... Gdzie najpierw kazała mi pytać o wszystko jeśli nie jestem czegoś pewna lub czegoś nie wiem. Kiedy liczyłam kasetke na koniec pracy również byłam poganiana, Tylko, że sory ale liczyłam nie swoje pieniądze do cholery. Jak się pomyliłam to wychodzi co? Manko. Czyli co za tym idzie, sprawdzenie całego sejfu i mojej kasetke raz jeszcze czy aby na pewno dobrze przeliczyłam kasetke, dalej- jeśli wyszło że jednak wszystko jest ok i nie mam manka okazuje się stratą czasu bo gdybym policzyła kasetke na spokojnie to czas zostałby zaoszczedzony i mój i ich ale co tam, pani kierownik wie lepiej kurnia mol!! Idąc do pracy każdego dnia myślałam co dziś będzie nie tak, do czego się dziś doczepi, bolał mnie żołądek z nerwów , trzęsły mi się ręce. Wracając z pracy nie mogłam zasnąć, wstawałam i myślałam, Boże nie idę tam dzisiaj, za jakie grzechy. Na szczęście teraz mam spokojną pracę nikt mnie nie pogania, co najważniejsze idę tam z uśmiechem na ryjku i wszystko jest super, szefostwo super, czego chcieć więcej ? :) i mam nadzieję, że kiedyś ktoś wyższy rangą z corpo Rossmann przeczyta moja wypowiedź i zabierze się za ten syf ! Pozdro!

Zainteresowans

Kto jest regionalnym w tomaszowie lubelskim?

Lul

Czytam te opinie i stwierdzam, że chyba pracujemy w innych firmach. Pracuję od ponad 4 lat i nigdy nie miałam problemu z grafikiem. Kiedy coś mi wypadło, że musiałam mieć wolne albo się z kimś zamienić nie było problemu. Przeszłam przez trzy sklepy, na dwóch byłam kasjerem teraz na trzecim jestem asystentem. I albo miałam ogromnego farta albo przesadzacie, ale na każdy była super ekipa i kierowniczka i jak się przenosiłam to z bólem serca. Natomiast słyszałam, że na innych sklepach bywa różnie, ale bez przesady. Ja na pensje nie narzekam, jako kasjer też zarabiałam całkiem nieźle. Jest to fizyczna, ciężka praca. Ktoś napisał o odpowiedzialności majątkowej, gdyby jej nie było to dziewczyny były kradły z kasetek. Nie można być winnym grosza ? Nie masz prawa, to są pieniądze klienta. Jak nie masz groszy to pytasz czy klient ma końcówkę, żeby uzbierać te grosiki. Jeżeli przez cały dzi n będziesz wydawała 5 gr zamiast grosza to to jest Twoja wina, a nie Rossmanna,że nie umiesz spytać o końcówkę. A często klienci grosze mają. Praca na dostawach ? W każdym sklepie Biedronka, Lidl sklepy z ciuchami są dostawy, towar się nie rozłoży sam. Premia świąteczna, inwentaryzacyjna, dodatek co miesiąc do pensji za nie chorowanie, dofinansowanie do kolonii dla dzieci, paczki świąteczne dla dzieci. Piszecie że pracujecie po 12h to prawda ale następnego dnia 4h, bo więcej jak pełen etat nie możecie wyrobić. Np ja pierwsze dwa tyg pracowałam po 11h , teraz chodzę na 5 :)

Lul
@Nickzzz 26.07.2017 13:27
też mam pytanie. jeżeli dostałam premie w marcu to teraz też powinnam dostać ? czy to jest od czegoś zależne ?...

Jak najbardziej powinnaś dostać :) jeżeli w międzyczasie nie miałyście dodatkowej inwentaryzacji, w której wypadlyscie w trzecim progu, to jak najbardziej się premia należy :)

Ewelka756
@Nickzzz 26.07.2017 13:27

A czy zostały wam wypłacone już premie inwentaryzacyjne za lipiec ?

Kataarzynaaa

A no i jeszcze jedno czy potrzebna jest książeczka sanitarno epidemiologiczna?

Kataarzynaaa

A ja mam natomiast pytanie czy robiąc badania lekarskie do Rossmana płaci się dla lekarza a później oni to zwracają?

maria

Zatrudniając się w rossmanie, wiedziałam, że nie będzie łatwo.. ale po nie całym roku mam kompletnie dość... podziwiam te dziewczyny które pracuja juz ponad 6 lat..., wiecznie niezadowoleni klienci z naburmuszona mina, którzy uważają, że kasjerki nie mają ambicji, bo to przecież najniższa gałąź i trzeba się produkować polecając produkt i najlepiej sprzedać go podwójnie... grafik jest ułożony jak im pasuje, prośby wcale nie muszą być uwzględnione... weekendy dwa dni po 12 h, fakt ,ze trzeba zarobić i nazbierać godzin, ale bez przesady.. zarobki nie są najgorsze, ale nie kosztem zdrowia i nerwów. Odnośnie produktów, to ekspedientki same sobie ich nie otwierają, klient otwiera sto razy, bo przeciez musi pomacać, dotknąć i powąchać... a potem jednak rezygnuje i odkłada jeszcze nie zakręcone.. a potem kolejni i kolejni klienci... szanujmy sie wzajemnie, a nie dogryzajmy na każdym kroku :)

Felka

Praca w Rossmann-nie jest jak wiele innych. Jeśli ktoś nie lubi handlu to nie powinien się zatrudniać. Generalnie to narzekają osoby które z założenia nie lubią pracować i tu jest problem. Wolą pisanie bzdur.

Mimka

A czy jest problem z prośbami do grafiku czy nikt nie pyta i po prostu układa grafik?

nick
@Mimka 22.05.2017 16:26

Prośby nie muszą zostać uwzględnione , bo są tylko prośbami i tu już zależy od kierownika, ale oczywiście większość ma swoich pupilków , których prośby spełnia a reszcie już nie zawsze. A grafik i tak zmienia się co chwilę i tak, więc to,że jest grafik dużo nie daje...

kombiwars@wp.pl

Proponuję znacjonalizować tę sieć i inne wyprowadzające pieniądze z Polski

Zostaw opinię o Rossmann - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rossmann