Opinie o Rossmann w Jarocin Powstańców Wielkopolskich 18

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Rossmann, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Rossmann o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Jarocin Powstańców Wielkopolskich 18

Iza Nowy wpis

Może nie jest idealnie ale uważam, że mamy dobrego pracodawcę i warto mieć spokojną pracę.

Asia Nowy wpis

Mam wrażenie, że każdy klient jest traktowany jako potencjalny (usunięte przez administratora) Niedługo używanie próbek będzie zabronione. Na półkach stoją puste flakony perfum od ponad pół roku! Co mam wyczuć z pustej wywietrzałej butelki!? Pani w ciemnych krótkich włosach strasznie niemiła. Przerzuciłam się na drogerie internetowe. Tam dostaje gratisy i rożnego rodzaju bony. Nie polecam drogerii.

Rosmanka Nowy wpis
@Asia

Popieram pani w krótkich włosach strasznie gburowata i niemiła, jakby pracowała tam za kartę.

Rosmanka Nowy wpis
@Rosmanka

Za karę miało być

Czekamy na wieści od obecnych byłych pracowników! Napiszcie jakie macie wieści odnośnie aktualnej pozycji firmy Rossmann w miejscowości Jarocin.

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Jarocin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Rossmann