Opinie o P.P.H.U "POL-SKÓR" KRYSTYNA BEDNAREK w Łódź

Pol-skor to firma handlowo – produkcyjna założona w 1992 przez Krystynę Bednarek. Pol-skor to bezpośredni importer i eksporter w branżach obuwniczej, budowlanej, kosmetycznej. Posiada własna markę kosmetyczną Herla. Posiada certyfikat ISO OD 2004R.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U "POL-SKÓR" KRYSTYNA BEDNAREK w Łódź

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Pracuj.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Handlowiec. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Bella

Niestety wszystkie opinie są prawdziwe brak szacunku do pracowników. Dla mnie najgorsza jest jednak osoba, która pracuje w tej firmie długo ale nie jest pracownikiem. To jest dopiero dramat, chyba jej się udzieliło bo traktuje ludzi bardzo źle, humorzasta, po kilku latach w takiej firmie pewnie już też wypalona, co nie zmienia faktu, że brak u niej przede wszystkim kultury osobistej. Przypuszczam, że dużo osób odeszło też z powodu zachowania tej osoby. Pewnego dnia i ona będzie gdzieś szukać pracy i wtedy ZOBACZY JAK WYGŁADA ŻYCIE POZA TA FIRMA!

Romi
@Bella

Twoja opinia jest dalece krzywdząca. Pracuję w tej firmie od 2019 i ze strony niniejszej osoby nie zaznałem żadnych nieprzyjemności.

Mila
@Romi

Dołączam się do przedmówcy. Jestem pracownikiem tej firmy i nie mogę narzekać ani na współpracę z właścicielami ani koleżankami i kolegami. Uważam, że każdy indywidualnie powinien podejść do tematu, zacząć od siebie i nie wysuwać pochopnych wniosków na podstawie wypowiedzi innych. Zapraszamy do naszego grona.

Domi
@Mila

Oczywiście każdy powinien indywidualnie podejść do sprawy, i każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat pracy w tej firmie, skoro Panie wyżej są zadowolone z pracy to gratuluje mam nadzieję tylko że to nie kolejny przykaz pracodawcy. Niestety w każdej opinii pojawia się jeden i ten sam temat, niezgodność w wynagrodzeniu i zmiany warunków umowy na niekorzystne, to nie podlega żadnej dyskusji bo takie są fakty, pracodawca niestety obiecuje na rozmowie jedno, a w dniu podpisania umowy jest duże zaskoczenie, bo nie ma to nic wspólnego z ustalonymi warunkami współpracy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pracownik w tej sytuacji może się czuć oszukany. Dlatego tyle ludzi odeszło. Jeśli na cała firmę są tylko dwie zadowolone osoby to też trzeba się tez zastanowić czy oby napewno, chcę dołączyć do tego zespołu. Rotacja pracowników jest mocno ponad przeciętną. Do potencjalnie nowych kandydatów należy ryzyko podjęcia pracy, z takiem pracodawcą, gdzie prawie nikt nie zagrzeje miejsca na dłużej. Niestety! . Zadowolonym osobą życzę dużo optymizmu i chęci do pacy.

@Romi

Bo może nie pracujesz z ta Panią w jednej przestrzeni

Były pracownik Nowy wpis
@Bella

Okropna atmosfera, ciągłe nękanie pracowników, (usunięte przez administratora) i rzucanie (usunięte przez administratora) absolutny brak kultury i szacunku.

Stella

Co żaden właściwie ???? Co najwyżej możesz dostać aneks do umowy z obniżką zarobków.

Była pracownica

Nigdy, możesz się ubiegać o obniżkę. Takie zasady tu panują

Teresa Nowy wpis
@Była pracownica

nie rozumiem tylko tak naprawdę dlaczego miałoby dojść do tego typu sytuacji... piszesz o panujących zasadach... to jakie jeszcze inne mogłabyś mieć na myśli? co lepiej wiedzieć przed rozmową?

Monia Nowy wpis
@Teresa

Co warto wiedzieć przed rozmowa, to ze warunki przedstawiona na rozmowie będą zupełnie inne nic przy podpisaniu umowy, oczywiście na gorsze. To stały proceder w tej firmie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w P.P.H.U "POL-SKÓR" KRYSTYNA BEDNAREK?

Rybka

Pani (usunięte przez administratora)szuka teraz pracowników w całej Polsce. Ciekawe czy dalej stosuje swoje triki tj. obiecywanie wynagrodzenia ktore później jest inne , aneksy do aneksów, raporty do raportów, sprawdzanie gps codziennie. Brak jakichkolwiek benefitow, brak możliwości użytkowania samochodu do celów prywatnych.

Kleo

Krótko odpowiem: stwierdzam brak jakiejkolwiek atmosfery. Omijać szerokim kręgiem. R"yba psuje się od głowy"

Toni
@Kleo

Jestem pracownikiem i nie piszę pod przymusem, ani namową. Pracownicy Pol-Skór i Herli, pomagają sobie wzajemnie, wspierają się i nawiązują przyjaźnie. Firma wprowadza wiele innowacyjnych rozwiązań, które gruntują pozycję w trudnej rzeczywistości i pozwalają na dalszy rozwój.

Pipi
@Toni

pracownicy jak najbardziej są ok(usunięte przez administratora).

Była pracownica

Atmosfera jest taka, ze nawet radio w pracy jest zakazane, zakaz rozmów. Atmosfera mocno dołująca, nie polecam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.P.H.U "POL-SKÓR" KRYSTYNA BEDNAREK? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Jaka umowa obowiązuje w P.P.H.U "POL-SKÓR" KRYSTYNA BEDNAREK podczas okresu próbnego?

W P.P.H.U POL-SKÓR podczas okresu próbnego obowiązuje umowa o pracę.

Mariusz
@Pracodawca

I potem dostaje się umowę na rok, czy na ile?

@Mariusz

Na trzy miesiące, i na końcu trwania umowy kolejny aneks zmieniający oczywiście na gorsze warunki finansowe. To jest standard w tej firmie

Mój ojciec pracuje w tej firmie od X lat i nigdy nie słyszałem od niego opinii podobnych do tych które są wypisywane w komentarzach. Brak szacunku to zapewne wymysły rozgoryczonych ludzi którzy chcą leżeć i brać pieniądze za nic nie robienie. Podsumowując, nigdy nie słyszałem złego zdania na temat szefa i ludzi( a jak wiadomo ludzie wszędzie są rożni i nie każdy sobie odpowiada). A jak chcecie się rozwijać to nie szukajcie pracy na magazynie tylko zakładajcie własny biznes i tam szukajcie rozwiązań. Szerokiej drogi rozgoryczonym i miłego dnia dla wszystkich pozytywnych osób :)

@Adam

Dzień dobry, czytam opinie na temat pracy w firmie Pol Skór i nie rozumiem skąd wniosek, że opinie negatywne biorą się z rozgoryczenia Nie widzę tu żadnego rozgoryczenia tylko suche fakty. Brak szacunku, dużą rotacja i inne opinie. Ten portal jest po to,aby ostrzegać i informować. Uczyciwy pracodowaca śpi spokojnie, bo zna swoją wartość. Nieuczciwy wszędzie widzi spisek. Tu nie ma żadnego spisku, tylko opinie ludzi. Można się z nimi zgadzać lub nie, ale polemizowanie to już ewidentna oznaka, że coś z tą firmą jest nie tak.

Agnieszka
@Adam

A Twój Tato ile miał lat zatrudniając się? Pytam bo chcę ustalić w jakim wieku można się załapać. Czy mój Tata 50+ miałby szanse?

@Adam

Proszę Pana, wszyscy Państwo macie ciagle jeden temat, ze ktoś chce zarabiać i nic nie robić to Państwa jedyny argument ? Ta firma (usunięte przez administratora) ludzi, tu nie chodzi o to że ktoś nie chce pracować, ludzie przychodzą do pracy i okazuje się ze warunki są inne niż ustalone bądź dostają aneks zmieniający kwestie finansowe, to (usunięte przez administratora) drogi Panie. Tak ! wszyscy jesteśmy rozgoryczeni bo zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez słodka staruszkę, taka jest prawda. Wszystkim pracownika którym się dobrze pracuje u tego pracodawcy, życzę wytrwałości . A wszystkim którym udało się uciec bez uszczerbku na zdrowiu, działacie kochani i oby nigdy nam się nie przytrafił już taki pracodawca

Jacek

Zastanawiam się czemu pozytywne komentarze często zawieraja słowo "rozgoryczeni". Czyżby ktoś odpisywał na polecenie szefowej? Pozdrawiam Panią Asię.

@Jacek

W końcu ktoś to napisał, brawo za odwagę . Dobre opinie sa właśnie pisane " na prośbę " szefowej.

Dominika
@Gigi

A możesz powiedzieć coś od siebie. Pracujesz tam jeszcze ? Sytuacja się poprawiła?

Brak szacunku jest ze strony rozgoryczonych pracowników, którzy nie sprawdzili się na stanowisku handlowca. Proponuję czytać ciekawe książki, bo to człowieka wzbogaca.

@Monika

Nadal nie widzę w negatywnych opiniach rozgoryczenia, tylko ostrzeżenia, bo po to jest ten portal. Czy w tej firmie jest duża rotacja ? Jest duża, ludzie pracują kilka miesięcy i odchodzą. Czy wszyscy są słabymi pracownikami? A uwagi o czytaniu, Pani wybaczy nawet nie skomentuje. Wykształcenie, ilość przeczytalnych książek nie świadczy o człowieku, o człowieku świadczy jego kultura osobista i szacunek jakim dąży innych ludzi.

Xy
@Monika

Dziwne, że Ci rozgoryczeni pracownicy na stanowisku handlowca pracują w innych firmach od kilku lat i pracodawcy ich chwala i doceniają. Pozdrawiam Panią Krystyne i Pana Jarosława

Emilia
@Xy

Kurczę to czego się niby wymagało w tej firmie od handlowców? Że rzekomo nie sprostali pracodawcy?

Ccc
@Emilia

Pani Krystyna myslala, ze jak zrobi naturalny krem w szklanym sloiczku to pojdzie samo. Otóż nie. Żeby rozwinąć markę, zwłaszcza premium a za taką uważa sie Herla to trzeba dużo zainwestować np. w marketing, reklame itp. Dlaczego marka co chwilę pojawią się w Douglasie, Hebe czy innych sklepach internetowych a za chwilę znika? Bo Pani prezez w nią nie inwestuje. Brak sprecyzowanego klienta - marka drogeryjna czy fo SPA? Albo jedno albo drugie. I tereny na 3 wojewodztwa - po 12 godzin w pracy a w domu jeszcze przygotowania do wizyt. I oczywiście wyjazdy do Łodzi na każde skinienie. Pani Krystyna oczekiwała ogromnych obrotów a nie wkładała w markę żadnych pieniędzy. Warunki handlowe - a po co? Rabaty - tylko byście chciały rozdawać . No niestety w gaszczu takiej konkurencji to "naturalny" i "premium" to za mało.

Dostałem pomoc i wsparcie finansowe od firmy Pol-Skór na zakup własnego mieszkania, za co ogromnie dziękuję.

@Tomek

Skoro tak dobrze było, to czemu jesteś już byłym pracownikiem?

Samuel

Jeśli praca u dobrego pracodawcy komuś nie odpowiada to musi być problem z brakiem chęci do pracy w ogóle.

Duża rotacja wcale źle nie świadczy o firmie a jedynie o nie dostosowaniu kwalifikacji do założeń handlowych firmy. Niektórzy pracownicy przeceniają swoje kwalifikacje i później obwiniają firmę w której podjęli zatrudnienie. Zawsze lepiej zacząć ocenę od siebie.

Były
@P.P.H.U "POL-SKÓR" KRYSTYNA BEDNAREK

Duża rotacja zawsze źle swiadczy o pracodawcy. Komentarze pisane przez Pracodawce pokazują jaki ma stosunek do pracowników i pokazuje brak szacunku do kogokolwiek. Niepozdrawiam

@Były

Dokładnie, duża rotacja zawsze źle świadczy o pracodawacy. Z dobrej firmy pracownicy nie odchodzą. Zawsze trzeba zacząć od siebie, a nie obwiniac ludzi, że odchodzą,bo chcą poprawić sobie warunki zatrudnienia.

Emi
@Gigi

Jesteś tym czym są Twoje myśli i czyny.

Krzysztof

Szczera opinia nie polecam. Brak szacunku kultury, duża rotacja pracowników. Szkoda czasu, brak perspektyw ,rozwoju, brak pomysłów i strategii. Omijać szerokim łukiem.

Stażystka

Byłam tegoroczną stażystką w firmie POL- SKÓR. Zarówno w biurze jak i w laboratorium panuje bardzo przyjazna atmosfera, wszyscy pracownicy są otwarci i chętnie dzielą się swoim wiedzą. Pomimo krótkiego okresu trwania stażu, dzięki pomocy pracowników firmy pozyskałam nowe umiejętności, a także doświadczenie, które z pewnością pomoże mi w poszukiwaniu pracy w przyszłości. Zdecydowanie polecam firmę POL-SKÓR.

Eco

Tez pracowałem w tej firmie i mam podobne zdanie co większość byłych pracowników. W tej firmie są dwie no może trzy osoby z długoletnim stażem, które nie miały swojego zdanie a jedynie "przytakiwały" Pani Prezes. I pewnie te osoby dzisiaj odpowiadają na negatywne opinie byłych pracowników. Nieprawdą jest, że osoby niepochlebnie wypowiadające się na temat tej firmy, nie są dostatecznie zaangażowane w pracę.

Dramat ! Prosze poczytajcie tez opinie o tej firmie pod postem Herla Sp. z o.o. Kazda opinia tam zawarta jest prawdziwa i na bieżąco usuwana przez firmę. Szczerze przestrzegam i nie polecam pracy dla tej firmy.

Uprzejmie wyjaśniamy, że Herla Sp. z o.o nigdy nie zatrudniała pracowników.

Były pracownik ( na szczęście
@P.P.H.U "POL-SKÓR" KRYSTYNA BEDNAREK

Ale osoby pracujące dla marki Herla sa zatrudniane przez pół skór i na Herla opisują swoje doświadczenia z tym pracodawca.

Bella

Chciałem poprawić osoba o której piszę to pracownik, Ta Pan uważa ,że jestem kimś bo pracuje w tej firmie tak na prawdę jest śmieszna . Przypuszczam, że dużo osób odeszło też z powodu zachowania tej osoby. Pewnego dnia i ona będzie gdzieś szukać pracy i wtedy ZOBACZY JAK WYGŁADA ŻYCIE POZA TA FIRMA!

Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Nie polecam nikomu!! Szkoda tylko że opinie byłych pracowników są na bieżąco usuwane i niestety nie każdy zostaje ostrzeżony w porę i zaczyna tam pracę i przy okazji destrukcję swojego życia psychicznego.

Destrukcja swojego życia psychicznego wywołuje stres a nie praca sama w sobie, który może mieć skutki motywujące do działania. Ale stres wywołany nadmiernymi emocjami może prowadzić do destrukcji. Firma wspiera pracowników w każdym aspekcie zatrudnienia, zdrowia.

Roxi

A ja mam odmienne zdanie. Z pewnego źródła wiem, że firma prowadzi szkolenia tematyczne, zapewnia pracownikom niezbędne narzędzia do pracy oraz wsparcie bardziej doświadczonych. Wskażcie, proszę, pracodawcę, który nie jest nastawiony na zysk i nie oczekuję profesjonalizmu oraz wyników. Co do atmosfery - tworzą ją, jak wiemy, ludzie. Osobiście w biurze nie lubię siedzieć, więc dla mnie OK. Złożyłam już dokumenty. Trzymajcie kciuki.

Byla
@Roxi

W czasie mojej pracy (niecały rok) były 2 szkolenia o niczym robione na pokaz przed nowymi pracownicami. Narzedzia do pracy, owszem zapewnia bo to jego obowiazek, jak kazdego pracodawcy. Każdy pracodawca nastawiony jest na zysk, tylko ze zespół trzeba szanować i umiec go motywować żeby coś osiągnąć.

XYZ

(usunięte przez administratora)- ja szczerze nie polecam pracy dla tej firmy, znam tez wiele osób które tu pracowało i jest naprawdę lipa.

Uwaga ostrzegam! Zupełnie obiektywnie, polecam tego pracodawcę, jeżeli świadomie się godzisz na brak szacunku, (usunięte przez administratora) od osób nie myślących (wszystko zależy od humoru) na ciągłe wysłuchiwanie, jacy to wszyscy są beznadziejni, aha i najważniejsze przygotuj się, że Twoje warunki zatrudnienia zmienią się na gorsze przy pierwszej możliwej okazji.

Kiki

Czy może ktoś napisać coś o wynagrodzeniu dla starujacego pracownika na produkcji ? czy soboty są pracujące? Nadgodziny? Jak to wygląda. Dziękuję za wszystkie informacje

AGA
@Kiki

Witam serdecznie, zapraszamy do złożenia CV drogą e-mail lub osobiście w siedzibie naszej firmy. Skontaktujemy się z Panem, aby omówić szczegóły, które Pana interesują.

@AGA

Warunki pracy przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej i tak sa zupełnie inne niż na umowie o prace.

TAK, na rozmowę jest inaczej a w dniu podpisania umowy jest juz zupełnie coś innego .

dokładnie tak, zasady zmieniają się " w trakcie gry". a jeżeli się nie zgadasz, to znaczy, że "nie elegancko się zachowujesz". brak szacunku do człowieka.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U "POL-SKÓR" KRYSTYNA BEDNAREK - Łódź

• Jak się pracuje w P.P.H.U "POL-SKÓR" KRYSTYNA BEDNAREK?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U "POL-SKÓR" KRYSTYNA BEDNAREK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U "POL-SKÓR" KRYSTYNA BEDNAREK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H.U "POL-SKÓR" KRYSTYNA BEDNAREK
2.1/5 Na podstawie 15 ocen.

P.P.H.U "POL-SKÓR" KRYSTYNA BEDNAREK