Opinie o Nexera Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nexera Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nexera Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexera Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Nexera Sp. z o.o.?

Avi01 Nowy wpis
Pracownik

Totalna beznadzieja. Firma krzak _pisowska wydmuszka do wyciągania kasy z UE. A o wykwalifikowanej kadrze kierowniczek można napisać książkę. To (usunięte przez administratora) powyciągane z pisowskich chałup byle się nachapac kasy z UE

Obserwator Nowy wpis
Klient
 Pytanie

Drodzy państwo, Rozumiem, że Polska to Polska, a Europa Zachodnia to inny świat, ale jakeś zasady bezpieczeństwa pracy chyba obowiązują na litość boską. Czy zasady BHP dla pracowników to jakaś abstrakcja. Pracowałem w Norwegii i Wielkiej Brytanii swego czasu i takich naruszeń nie widziałem (oprócz pracy wykonywanej przez obywateli państw Europy Wschodniej). Możliwe, iż jest to relikt komunizmu i tu cytat pracownika „Tak się pracowało kiedyś i teraz też się tak pracuje, bo wie pan ile by ta praca trwała ?”). Napawano dłużej i to jest fakt, ale bezpieczniej dla ludzi. I tu apel do was dbajcie o swoje życie i zdrowie bo tego nikt wam nie zwróci. Rażące naruszenia BHP: - wchodzenie na słupa elektrycznego w czasie ulewy (czyżby woda była izolatorem???) - kaski to element wyposażenia używany raczej od święta - uprzęże wspinaczkowe/ szelki bezpieczeństwa są, o dziwo nawet zakładane i w zasadzie tyle - miejsce pracy w żaden sposób nie zabezpieczone - osoba asekurująca czasem jest, czasem nie ma. - drabinę wystarczy oprzeć o słupa lub ścianę budynku i można pracować po co ja trzymać lub przywiązywać, bo po co, przecież jest ok.. Behapowca nie ma to można. -jakie jest maksymalne obciążenie na drabinie? Bo dwóch dorosłych mężczyzn na jednej drabinie, czyli jakieś 180 ± 20 kg to nadal za mało. -o kamizelkach ochronnych to już nawet nie wspominam bo nie widziałem takiego wyposażenia Tyle widziałem i tyle dobrego, że nic nikomu się nie stało i swoja prace wykonali. Być może szefostwo wymaga aby praca była wykonana w określonym czasie a reszta się nie liczy? Ale wiecie to jest do czasu, a później są tylko problemy.

1
Benek Nowy wpis

Mam wrażenie, że niektórzy bardzo lubią narzekać i każdy powód jest do tego dobry? Dobrze się pracuje boi ludzie są super, polecam!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Stan
Klient

Boksuję się z tą "firmą" pewnie z pół roku (dzisiaj jest 18.08.2020r.). Na początku chciałem zgodzić się na warunki NEXERA bez szczegółowego zapoznania sią umową. Mamili o szybkim łączu internetowym, że światłowód będzie szedł pod gruntem lub na słupach. Później przedstawiono mi umowę i nie było już tak fajnie, między czasie rozmawiało ze mną kilka osób. Na tzw. "gębę" ustaliśmy, że światłowód będzie przebiegał jednak górą, tzn. na słupach energetycznych, ale: * w umowie jest zapis, że na słupach, albo pod ziemią (taka rozbieżność w stosunku ustnych ustaleń), * na mapce geodezyjnej działki są już dwie możliwe lokalizacje światłowodu (górą lub dołem), czyli inaczej niż ustaliśmy. Dlatego teraz będę czytał wszystko dokładnie, ja mam czas, dużo czasu, a bardzo nie lubię jak próbuję się ze mnie zrobić przysłowiowego "głupka". Dlatego zachęcam wszystkich Państwa do szczegółowego zapoznania się z zapisami umowy jaki ta firma przedstawi Państwu do realizacji. Pozdrawiam

Pierd
Pracownik
@Stan

Dodam iż należy zgodnie z prawem zażądać zadośćuczynienia finansowego :)

Właściciel
Klient
 Pytanie

Totalna kpina! Wysyłanie zwykłych gońców do właściciel działek, aby podpisali w progu mieszkań umowę bez zapoznania się z jej treścią?! "Bo my chcemyy założyć światłowód, by ludziom żyło się lepiej"=rościmy sobie prawo do wejścia na własność prywatną i przy okazji postawimy tam sobie słup telekomunikacyjny. Oczywiście nieodpłatnie bedziemy robili co chcemy na Pańskiej nieruchomości. Żenada.

Marek
 Pytanie

To ci co wieszają kable bez pozwoleń?

Administrator

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie Nexera Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Czekamy na info odnośnie aktualnej pozycji firmy. Każda wypowiedź się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Nexera Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Nexera Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Orzycka 6 lok. 1B
  02-695 Warszawa
 • NIP: 5223071643 REGON: 365432395 KRS: 0000637244
Nexera Sp. z o.o.