Opinie o Nexera Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nexera Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nexera Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexera Sp. z o.o. w Warszawa

pavlos

witam serdecznie chce wszystkich ostrzec przed firma nexera jesli to cos mozna nazwac firma zbior nieudacznikow leniwych klamliwych pracownikow ktorzy znajda milion wymowek tylko zeby uchronic sie przed praca a kontakt z tym czyms jest wrecz niemozliwy chyba ze cos odbierze przez pomylke zenada dramat firma krzak brak czegokolwiek na plus takie cos nie powinno istniec

@pavlos

Witam serdecznie,jak czytałem gdzieś informacje na temat światłowodu.To że w województwie Warmińsko -Mazurskim ma być rozbudowany Internet światłowodowy w 12 regionach z 17 ,Czy gmina Miłki zalicza się do tej 12 nastki? Czy nie? Rejon Ełcki. Kiedyś pisałem do nich ,kazali zgłosić swój adres do UKE w celu podłączenia światłowodu.Oczywiscie do dzisiaj cisza. Adres dalej nie ma dalszej możliwości podłączenia. Więc jeszcze z 6 lat trzeba będzie czekać,a być może i nawet nigdy szybki net do mnie nie dotrze.Jak i do pozostałych mieszkańców.

Benek

Mam wrażenie, że niektórzy bardzo lubią narzekać i każdy powód jest do tego dobry? Dobrze się pracuje boi ludzie są super, polecam!

Avi
@Benek

DD

Pracownicy firmy Nexera, z którymi miałam kontakt, wykazali się profesjonalizmem i ogromną życzliwością. Odpowiadali wyczerpująco na wszystkie moje pytania. Przesyłali dane, o które prosiłam. Jednym z pracowników firmy, z którymi miałam kontakt (woj.kujawsko-pomorskie) jest pan Miłosz. Dzięki takim pracownikom, firma ogromnie zyskuje. Dziękuję.

Tom
@DD

Przecież z tą firmą nie ma zadenego kontaktu jedynie czat bot który tylko wkórwia co tonza firma która ma klienta w (usunięte przez administratora) ale jest okablowanie światłowodu tylko przez nich więc zbytnio nie ma wyjścia trzeba czekać na (usunięte przez administratora) aż ktoś zechce i kliknie że sieć jest gotowa a już jest gotowa od ponad pół roku albo podłączenia wybiórcze mieszkańców to dopiero żenada (usunięte przez administratora)

Mery Nowy wpis

Od regionalnego kierownik sprzedaży oczekuje się wyjazdów w teren około 4 razy w tygodniu, ale samochód i karta paliwowa jest, z tego co widzę, więc spoko, brakuje mi informacji na temat jakiś sztywnych godzin pracy bo nie mogę takiej informacji znaleźć. Jak to jest?

Mirosław Nowy wpis

Rzuciło mi się w oczy że szukają regionalnego kierownika sprzedaży z gotowością do pracy w terenie 4 dni w tygodniu. Dają auto służbowe od pierwszych dni pracy? W ogóle jakimi autami jeżdżą regionalni bo to dla mnie ważne.

Jedrul Nowy wpis

Linia jest Mirosławiu.A odpowiedż Nexery że nie przewidują budowy linii.

DD

Rrr
@DD

Może ma pani jeszcze kontakt z pracownikiem tej firmy bo czekam ponad 7 miesięcy na montaż skrzynki na słupie od której miałbym wykonane przyłącze. Pani która miała to ogarnąć chyba nie daje rady albo ma(usunięte przez administratora)

Art
@DD

A jak skontaktowałeś się z Panem Miłoszem???????Bo kontakt z kim kolwiek z tej firmy jest nie możliwy.

Tom Nowy wpis
@DD

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Nexera Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Stażysta / Stażystka w dziale operacji sieciowych?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Zofia

Gdybym się zdecydowała złożyć cv w odpowiedzi na stare ogłoszenie to jest szansa na pracę? Chodzi mi konkretnie o etat asystentki biura i administracji. Fakt, że rok temu na tym stanowisku proponowano stawkę 22-27 brutto i chciałam dopytać czy coś się w tym temacie zmieniło. Oprócz tego możliwa była premia i chcę wiedzieć jak ją można wyrobić na dzień dzisiejszy.

pavlos

Paulina

Czemu, też nie pasuje ci coś w pracownikach? Tak sobie myślę, czy ktoś się pochyla nad ich sytuacją. Może mają za dużo obowiązków, wiadomo coś, jak to z ich perspektywy wygląda?

Mariusz
@pavlos

Pracownicy przyjeżdżają na instalacje klikają coś w telefonie i mówią że nie da sie zainstalować sieci bo po deszczu i tyle..a nowy termin niech se klient sam ustali

Zniesmaczony
@pavlos

Niestety jest to jedyny dostawca światłowodu więc muszę się borykać z tą firmą. Rzeczywiście nie ma możliwości żadnego kontaktu tel aby zgłosić problem pracownicy dwa razy przyjeżdżali i pierwsze co szukali powodu aby nic nie zrobić i odjechać. A cały problem leży po ich stronie w ich błędach niedociągnięciach. Są opryskliwi nieżyczliwi leniwi. Jak bym miał możliwość omijał bym szerokim łukiem

@pavlos

Miałem z nimi do czynienia w ostatnim czasie . Trzeba było poprowadzić kabel światłowodowy z piwnicy budynku od ich gotowych skrzynek do mojego mieszkania oczywiście gotowymi kanałami i szachtami stwierdzili że nie mają pozwolenia na instalację w budynku no to załatwiłem takie pozwolenie troszkę ich przytkało ale na krótko stwierdzili że nie mogą kłaść instalacji w tych kanałach technologicznych bo właścicielem jest inna firma i się na to nie zgadza gdzie to jest wierutną bzdurą po prostu z góry nie chcieli tego robić bo z tego jest malutka kasa lepiej zamontować światłowód w budynku z którego nikt nie korzysta i zgarnąć konkretne pieniądze . Nie polecam tej firmy nikomu.

@pavlos

Ten etat regionalnego kierownika sprzedaży nadal jest wolny, nikt nie składa cv czy może wymagania są dosyć wysokie, że ogłoszenie cały czas wisi? Formą zatrudnienia jest również b2b, ale jakie wtedy warunki obowiązują, bo szczerze to wolałabym normalną uop? Czytam, że w terenie pracuje się 4 dni w tygodniu, a dobrze rozumiem, że pozostałe dni są po prostu wolne?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Nexera Sp. z o.o.?

Jolanta

Omijajcie firmę NEXERA i nie wchdźcie z nimi w kontakt. Na siłę chcą rozbudowywać sieć wykorzystując różne kruczki. Nie są zainteresowani podłączeniami, a jedynie położeniem światłowodów i pozyskaniem z tego tytułu środków z Unii. Wchodzą w układy z gminami i bez informowania mieszkańców realizują projekty wpisując adresy osób, które już mają dostęp do internetu. Projekty realizują na gminnych działkach, bo nie muszą uzyskiwać zgód mieszkańców, co nie przeszkadza umieszczać w projektach adresów z działek prywatnych sąsiadujących z działkami gminnymi. Liczy się jedynie liczba punktów (adresów) i ryczał za położenie światłowodu. Można zgłaszać uwagi w nieskończoność, a jeżeli uda się otrzymać odpowiedź to nie na temat. Podpisują się jako Zarząd. Jest to wszystko bardzo dziwne, bo Zarząd to osoby posiadające imię i nazwisko. Nie spotkałam się z firmą, która ukrywa nazwiska osób wchodzących w skład Zarządu.

Julita
@Jolanta

No ale ktoś tam pracuje, jakaś obsługa klienta? W sumie zastanawiam się, jak z pracą jest. Czy też na umowę trzeba zwrócić uwagę, czy nie ma tam nic niepokojącego i wszystko się pokrywa z rzeczywistością potem?

Jasiu
@Jolanta

Sama esencja. Światłowód od roku przy działce.Dom stał w czasie robót. Sąsiadów podłączyli, a teraz wirtualna odpowiada że nie ma możliwości podłączenia, bo nie ma sieci. Z normalnym pracownikiem kontat jest niemożliwy., a skrzynka że światłowodem jak stała tak stoi.

W ogłoszeniu o pracę dla regionalnego kierownika sprzedaży proponują pracę hybrydową, jak to w rzeczywistości wygląda? Wymagana jest umiejętność występowania publicznie, sprawdzane są jakoś takie kompetencje podczas rekrutacji? Jakie cele na dzień dzisiejszy są ustalone, żeby załapać się na te minimalne bonusy?

Ooooo

Odradzam ta firmę,trzy miesiące przeciągali montaż światłowodu,raz zgody na podnośnik mają raz nie mają ostateczne nie założyli mi światłowodu bo oni najlepiej kabel by położyli na wysokości podniesionych ramion.Gdy jest jakiś problem nie potrafią go rozwiązać.Gdyby mi pozwolili to sam bym ten kabel przeciągnął ale nie mogę,a oni nie potrafią

Krysia

Czy etat regionalnego kierownika sprzedaży został obsadzony? Pytam, bo chciałabym aplikować, ale oferta straciła ważność 9 miesięcy temu....Proponowano pracę hybrydową, tylko jak jak to wygląda w praktyce? Ile dni można pracować zdalnie? Jednak praca regionalnego jest w dużym stopniu mobilna. Jakie bonusy można zgarnąć za konkretne cele?

Andrew

Witam serdecznie zaczyna się kolejny rok czyli 5 lat, kiedy światłowód w gminie posiada może 5 wiosek ,Reszta jest olewana 2019r gmina Miłki zgłosiła chęć rozbudowy,ale jest brak jakiejkolwiek informacji dla całej gminy. Żadne osoby nie przyjeżdżają żeby zapoznać właścicieli z szybkim internetem. Myślę że ponad połowa mieszkańców nie wie co to za firma Nexera . Kiedyś były plany rozbudowy szybkiego internetu 2010r były wójt gminy wywalczył fundusze i było widać że coś się dzieje osoby które były do tego dysponowane jeździły po całej gminie i przedstawiały umowę i wszystko co i jak ma przebiegać rozbudowa światłowodu po okolicy i gospodarstwach .plany i mapy. Zgodziłem się na to 2012r. Niestety ,wszystko przepadło,afery zrobiły swoje i szybki net przepadł jak kamień w wodę. Dlaczego firma która teraz buduje światłowód nawet nie wysyła ludzi którzy do informują właścicieli domostw ,przedstawią i pokażą mapki itd.Nie każdy ma internet i nie każdy wie jak zgłosić swój adres. Jakie plany ma firma na 2024r czy światłowód w gminie będzie rozbudowywany ? czy w końcu będą ludzie informowani na temat firmy światłowodu,oraz wyrażania zgody na budowę ?

Coś wiecie o pracy stażystki w dziale operacji sieciowych?? Interesuje mnie głównie to, że w ofercie napisali o pracy na część etatu. Czy to jest połowa etatu czy 3/4?? I czy to jest tylko na staż, a jak po stażu taka osoba jest zatrudniana na stałe, to już na cały etat, czy też na część tylko?

Benek

Avi
@Benek

W zakładce oferty pracy niestety nie ma żadnych ogłoszeń. Może wiadomo czy będą zatrudniać ludzi od nowego roku? Jest opcja zatrudnienia nawet bez oferty pracy? Zastanawiam się czy jakbym zostawił swoje dokumenty w siedziby to firma odezwie się w pierwszej kolejności, gdy pojawi się wolny etat.

Co jaki czas w Nexera Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Jula

Mój narzeczony pracował kiedyś przy instalacji światłowodów. Czy w tym momencie jest szansa na zatrudnienie na tym stanowisku? Widzę, że klienci nie są zadowoleni z usług firmy. Może brakuje jakichś doświadczonych pracowników? Brakuje takich? Na co zwracają uwagę przy zatrudnieniu?

niedoszly klient

Firma nexera jest kompletna kpina, 3/4 miasta ma swiatlowod, nawet posesja za plotem a ja nie moge doczekac mimo wielokrotnych zgloszen. Na stronie internet.gov.pl w dodatku poswiadcza jakies prace ktorych nikt nie widzial, miasto Solec Kuajwski

Można się spodziewać kolejnego stażu u nich czy niezbyt? 3 miesiące temu mieli ofertę taką na stażystkę w dziale operacji sieciowych, która mnie ogółem bardzo by interesowała. Zwłaszcza, jeśli istnieje możliwość przedłużenia stażu czy nawet stanowiska potem w firmie. Jak teraz jest praca to czy to coś na dłużej?

Zostaw merytoryczną opinię o Nexera Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nexera Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nexera Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nexera Sp. z o.o.?

Nexera Sp. z o.o.
  • Orzycka 6 lok. 1B