Opinie o Nexera Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nexera Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nexera Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexera Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Nexera Sp. z o.o.?

Avi01 Nowy wpis

Totalna beznadzieja. Firma krzak _pisowska wydmuszka do wyciągania kasy z UE. A o wykwalifikowanej kadrze kierowniczek można napisać książkę. To (usunięte przez administratora) powyciągane z pisowskich chałup byle się nachapac kasy z UE

Obserwator Nowy wpis
Klient

Drodzy państwo, Rozumiem, że Polska to Polska, a Europa Zachodnia to inny świat, ale jakeś zasady bezpieczeństwa pracy chyba obowiązują na litość boską. Czy zasady BHP dla pracowników to jakaś abstrakcja. Pracowałem w Norwegii i Wielkiej Brytanii swego czasu i takich naruszeń nie widziałem (oprócz pracy wykonywanej przez obywateli państw Europy Wschodniej). Możliwe, iż jest to relikt komunizmu i tu cytat pracownika „Tak się pracowało kiedyś i teraz też się tak pracuje, bo wie pan ile by ta praca trwała ?”). Napawano dłużej i to jest fakt, ale bezpieczniej dla ludzi. I tu apel do was dbajcie o swoje życie i zdrowie bo tego nikt wam nie zwróci. Rażące naruszenia BHP: - wchodzenie na słupa elektrycznego w czasie ulewy (czyżby woda była izolatorem???) - kaski to element wyposażenia używany raczej od święta - uprzęże wspinaczkowe/ szelki bezpieczeństwa są, o dziwo nawet zakładane i w zasadzie tyle - miejsce pracy w żaden sposób nie zabezpieczone - osoba asekurująca czasem jest, czasem nie ma. - drabinę wystarczy oprzeć o słupa lub ścianę budynku i można pracować po co ja trzymać lub przywiązywać, bo po co, przecież jest ok.. Behapowca nie ma to można. -jakie jest maksymalne obciążenie na drabinie? Bo dwóch dorosłych mężczyzn na jednej drabinie, czyli jakieś 180 ± 20 kg to nadal za mało. -o kamizelkach ochronnych to już nawet nie wspominam bo nie widziałem takiego wyposażenia Tyle widziałem i tyle dobrego, że nic nikomu się nie stało i swoja prace wykonali. Być może szefostwo wymaga aby praca była wykonana w określonym czasie a reszta się nie liczy? Ale wiecie to jest do czasu, a później są tylko problemy.

Benek Nowy wpis

Mam wrażenie, że niektórzy bardzo lubią narzekać i każdy powód jest do tego dobry? Dobrze się pracuje boi ludzie są super, polecam!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stan
Klient

Boksuję się z tą "firmą" pewnie z pół roku (dzisiaj jest 18.08.2020r.). Na początku chciałem zgodzić się na warunki NEXERA bez szczegółowego zapoznania sią umową. Mamili o szybkim łączu internetowym, że światłowód będzie szedł pod gruntem lub na słupach. Później przedstawiono mi umowę i nie było już tak fajnie, między czasie rozmawiało ze mną kilka osób. Na tzw. "gębę" ustaliśmy, że światłowód będzie przebiegał jednak górą, tzn. na słupach energetycznych, ale: * w umowie jest zapis, że na słupach, albo pod ziemią (taka rozbieżność w stosunku ustnych ustaleń), * na mapce geodezyjnej działki są już dwie możliwe lokalizacje światłowodu (górą lub dołem), czyli inaczej niż ustaliśmy. Dlatego teraz będę czytał wszystko dokładnie, ja mam czas, dużo czasu, a bardzo nie lubię jak próbuję się ze mnie zrobić przysłowiowego "głupka". Dlatego zachęcam wszystkich Państwa do szczegółowego zapoznania się z zapisami umowy jaki ta firma przedstawi Państwu do realizacji. Pozdrawiam

Pierd
@Stan

Dodam iż należy zgodnie z prawem zażądać zadośćuczynienia finansowego :)

Właściciel
Klient

Totalna kpina! Wysyłanie zwykłych gońców do właściciel działek, aby podpisali w progu mieszkań umowę bez zapoznania się z jej treścią?! "Bo my chcemyy założyć światłowód, by ludziom żyło się lepiej"=rościmy sobie prawo do wejścia na własność prywatną i przy okazji postawimy tam sobie słup telekomunikacyjny. Oczywiście nieodpłatnie bedziemy robili co chcemy na Pańskiej nieruchomości. Żenada.

Marek

To ci co wieszają kable bez pozwoleń?

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie Nexera Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Czekamy na info odnośnie aktualnej pozycji firmy. Każda wypowiedź się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Nexera Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nexera Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.