Relacom sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Relacom sp. z o.o.

monter z południa

A co się stało z Leonem Biedacomowskim? W Enevie siedzi czy gdzie?

monter z południa

"wynagrodzenie zasadnicze plus atrakcyjny system premiowy za dodatkowe zadania" - chyba zadań robionych w godzinach 23:00 - 06:00 tylko pytam kiedy spać? Chłe chłe.

Podhale

Mimo wszystko - Wesołych Świąt !!!!!!!!

@Podhale 24.12.2015 13:16
Mimo wszystko - Wesołych Świąt !!!!!!!!

Wesołych Świąt!!! a tak poważnie to na południu monterzy ratują dupska panu wielkiemu dyrektorowi za to ze ich dyma tak jak chce na kasie i na wszystkiem dla niego nie liczą się ludzie tylko jak zgnębić człowieka i reszta jego kierownictwa też przeszła na jego stronę nawet nie jest w stanie spojrzeć w oczy pracownikom tylko wysyła jakieś głupie zarządzenia typu praca w wigilię do oporu i w święta też żenada i żal ale coż jak kto mądry to sobie radzi a reszta niech ratuję strefą będą tego żałować a w nagrodę pojadą na wsparcie do innych stref!!!!

New Mont

Dajmy wszyscy wypowiedzenia niech ta firma upadnie

sdfer

Duże kary są dlatego, że jest za mało ludzi a BiedacomEneva od OPL dostaje za mało pieniędzy od łącza. Kiepski interes, do tego nieudolność "góry" - z góry to jest skazane na niepowodzenie.

ZTR

Firma się rozwija ale chyba ku upadkowi. Piszesz, że problemem są duże kary. A ja się pytam czyja to winna? Może tych monterów co pracują po "8" dni w tygodniu z nocnym dyżurem SLA (dziwne że jeszcze PIP się tym nie zainteresował). Już nie ma kto pracować, bo za taką pensję z tymi obowiązkami każdy ma dość. A młody jak przyjdzie i jest ambitny to po 3 miesiącach rezygnuje bo to nie firma dla takich ludzi. A jak już zostanie to po co ma się starać, certyfikację zrobić jak i tak będzie zarabiał tyle co doświadczony monter z długim stażem pracy. Także firma płaci kary tylko przez swoją nieudolność, a raczej nieudolność kadry zarządzającej.

monter

Ale to prawda.Firma się rozwija. Dodatkowo przejęliśmy Łódź Północ oraz Bydgoszcz. Problemem są duże kary, które firma musi płacić. W momencie kiedy firma nie musiałaby ich płacić byłoby więcej na wynagrodzenia pracowników

hmmmmm
@eneviak 26.11.2015 16:41
kupują opony wielosezonowe całoroczne hahahhaha bedzie jazda

kupuja a cos blizej? kiedy one wogole beda? bo jak sypnie konkretnie to monterzy sa niestety ale udu............i a co za tym idzie uszkodzenia nie zostana usuniete chyba ze dyrektor powie jezdzic na moja odpowiedzialnosc heheheheh nigdy tak nie powie hm tzn pewno powie ale nie napisze masakra jakas

@hmmmmm 27.11.2015 18:46

dyrektor to jest miekkim robiony on tylko się nadaje na klin do dupy nie zna sie na niczym tylko jak ludzi dołować i wydymać z kasy

Garibaldi

Sezon letni się otwarty, coraz więcej ludzi na L4.

Południe.....

A na południu mieszanie ludźmi z jednego rejonu na drugi żeby utrzymać pozdory dla pomarańczowych czy oni do ch...ry nie widzą że ludzie uciekają od takiego operatora który nie potrafi utrzymać odpowiednich norm czasowych na usuniecie uszkodzenie.Ja osobiście bym zrezygnował z takiego operatora pozdrawiam wszystką brać monterską z południa....

@Południe..... 20.06.2015 07:25

OPL nie widzi albo się dogaduje z enevą niestety tak już jest od dłuższego czasu na układy nie ma rady!!

jak żyć
@Południe..... 20.06.2015 07:25

W rejonie centralnym na usługę klient czeka średnio kilka tygodni i co drugi mówi że czeka do końca umowy i odchodzi od pomarańczy. A może to tak ma być pomarańczowym nie zależy na sieci miedzianej więc aby pozbyć się klientów przekazuje kolejne strefy Enevie która to czyni genialnie.

Ex

to skąd tyle rezygnacji ze skargami na opieszałości w naprawach sieci??

znany JJ

Nie mów, że ni­kogo nie ob­chodzę. Ob­chodzę pra­wie wszys­tkich - sze­rokim łukiem. Szczególnie dawnną TP dzisiaj OPL oraz tzw. firmy PT

ENEVA

Dnia 1 czerwca 2015 r. ENEVA Telecom rozpoczęła świadczenie usług utrzymania sieci w strefie abonenckiej ORANGE Polska w Bydgoszczy. Jest to kolejna, już 6, strefa abonencka ORANGE Polska utrzymywana przez ENEVA Telecom. "Po raz kolejny udowodniliśmy, że dzięki naszemu doświadczeniu i bardzo dobremu zorganizowaniu, skutecznie podejmujemy się trudnych wyzwań. Oceniam nasze przygotowanie bardzo dobrze, zarówno od strony logistycznej, jak i od strony zapewnienia zasobów ludzkich o odpowiednich kompetencjach i w niezbędnej ilości. Priorytetem było zapewnienie ciągłość świadczenia usług dla Klientów ORANGE Polska i to się udało." – podsumował Jarosław Siennicki, Wiceprezes oraz Dyrektor Operacyjny Grupy ENEVA Jacek Kasperski, Prezes Grupy ENEVA, dodał: „Nasz rozwój w 2015 roku przebiega zgodnie z planem. Dziękujemy ORANGE Polska za zaufanie jakim nas obdarzył, powierzając nam do obsługi kolejną strefę abonencką. Współpraca z ORANGE Polska jest jednym z kluczowych elementów naszej strategii rozwoju.”

aaa
@ENEVA 14.06.2015 21:17

serwisant pełen wdzięku
@aaa 15.06.2015 15:47
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA ŻAL ŻENADA NIC WIĘCEJ !!!!!!!!!!!!!! Nie wiem kto im to pisał ale musiał dobre zioło wypalić!!!!!...

I pali je dalej. Łgarstwo sięga zenitu.

Monter Północ

Nie zapomnę gdzie się urodziłem i skąd pochodzę Jackowo :)

bydgoszcz

Prawda jest taka jak na razie przeszło 89% monterów ,żaden z grupy A ,a gr B nie pojęcia o łaczach Hdsl Shdsl itd. i Vdsl instalacje i to tyle.

bbb
@bydgoszcz 29.05.2015 21:28

skoro przeszło was tylu to wystarczy a nawet jest ponad stan i prawdopodobnie będziecie wysyłani na wsparcie do innych stref, skoro tylu przeszło to albo jesteście zdesperowani albo super warunki Wam zaproponowali. Dobrze bo ludzi w Polsce brakuje będzie miał kto pracować. Wam też proponowali drugą umowę do podpisu? jeżeli tak to czy duża ilość osób podpisała wyrok?

aaa

I wszyscy na Bydgoszcz!!! do pomocy znowu eneva dostała strefę i mądrzy monterzy nie przeszli za smiesznie pieniądze mają jaja, karierowicz M.C robi swoje pogrąża eneve a dyrekcja z Warszawy tego nie widzi!!!klapki na oczach, wsparcie na południu , wsparcie na Łódź, na Bydgoszcz żal żenada !!! a burze tuż tuż!!

bbb
@aaa 27.05.2015 15:29

W końcu jaka jest prawda bo kierownictwo twierdzi że wszyscy w Bydgoszczy przeszli i samochodów brakuje?

oszołom

Tak ogólnie to wszystko OK. OPL ma super serwis, nie wpuścił bym do domu.

antyeneva

Ja rozumie że macie tez ciezko ale przynajmniej jesteście u siebie a wsparcie musi dojeżdżać i poznawać nową sieć i zasuwać ale jesteśmy zgodni eneva to firma dla zdesperowanych i naprawdę współczuje pracy w tej firmie pozdrawiam kolegów monterów

antyeneva

Ogólnie praca dla zdesperowanych przynajmniej montera weekendy święta i często wydłuża się do 10, 12 h i nie czytajcie tych pozytywnych opini to piszą albo kierownicy albo ludzie z niedawno przejętej strefy łodzkiej gdzie robi za nich wsparcie z innych stref

ŁÓDŹ
@antyeneva 15.05.2015 17:31

kolego antyeneva jestem z niedawno przejętej strefy łódzkiej i nie piszę pozytywnych bzdur typu że jest dobrze itp. To co opisujesz to jest prawda że tyracie po 10-12 godzin ale chyba Wam to pasuje i robicie to na własne życzenie. Sami sobie zgotowaliście ten los, Ugadując się kiedyś z pracodawcą to Wy sami zrezygnowaliście np. z Funduszu socjalnego, na rzecz RISu gdzie obiecywali Wam duże pieniądze to teraz nie miej pretensji do garbatego że ma dzieci proste. Pracownicy z WPRT w większości mają swój rozum i nie wejdą w złodziejskie umowy - zlecenie i dzięki temu pracują mniej, i proszę nie siej zamętu że robi za nas wsparcie bo to jest niegrzeczne, mógłbym dużo napisać co z siecią robi wsparcie ale się powstrzymam bo pomimo pewnych ..... szanuję to co robicie i radzę się zastanowić i wyciągnąć wnioski.

były południe

część opini to belkot panów kierowników Generalnie ta firma to obóz pracy dla naiwnych.Omijać szerokim łukiem!!!!!!!!

byly

"zmiany na lepsze ""solidne wynagrodzenie" hahaha to ty chyba o innej firmie piszesz chyba ze dla ciebie zmiany na lepsze to praca w weekendy i świeta za g...wniane pieniądze tzw. wsparcia i jakieś chore procedury i pomiary które niczemu nie służą a są tylko nalicznikiem kar ale skoro jesteś przekonany że tobie jest lepiej to mi ciebie żal. pozdrawiam

obiektywny

Jak w każdej pracy są plusy i minusy, pracuję w firmie już ponad 10 lat, z każdym rokiem przychodzą jakieś zmiany i widać, że są to zmiany na lepsze. Lubię to co robię i wiem, że robię to dobrze za co otrzymuje solidne wynagrodzenie.

ix
@obiektywny 13.05.2015 11:11

też widzę te zmiany i idą w dobrym kierunku przestańcie narzekać

młodszy

Pracuję w firmie od kilku miesięcy, jestem zadowolony.

południe
@monter z południa 10.05.2015 22:28
Kolejny popapraniec któremu jest dobrze!!!!!!

ciekaw jestem czy ci co tak piszą to naprawdę młodzi u nas, A może jest tak że wcale nie pracuje (lub tylko spróbował)a teraz wkłada "kij w mrowisko" i się cieszy jak "mrówki" sie złoszczą,ale trzeba to dementować!!!!!!!!! Jestem za natychmiastową reakcją na takie posty.

Roni
@monter z południa 10.05.2015 22:28
Kolejny popapraniec któremu jest dobrze!!!!!!

Zauważ, że jak się rozmawia z tymi nowymi to coraz więcej z nich jest zadowolonych.

torun

W Toruiu spokojnie, nie ma na co narzekać.

Garibaldi

Co słychać w Toruniu, jakoś nic nie słychać?

monte

Daro nie wiem z kim rozmawiasz bo ja też pracuję w Łodzi i mam kontakt z kolegami z różnych stref w Polsce i nie spotkałem osoby która by pozytywnie się wypowiadała o firmie a o zadowoleniu o którym piszesz to może jest ale w kadrze zarządzającej bo na pewno nie wśród monterów.

Daro

W rożnych miastach są różne zarobki, pisałem że pracuje w Łodzi, znam parę osób z Nowego Sącza, też są zadowoleni i jakoś nie słyszałem żeby narzekali .

jacekz48
@do Daro 04.05.2015 22:24
To faktycznie nic nie umiesz i nic nie masz na utrzymaniu ,a ludzie z Tarnowa maj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] n...

a czym tak naprawdę zajmuje się firma RelaCom ?

eneva
@jacekz48 22.02.2016 11:16
a czym tak naprawdę zajmuje się firma RelaCom ?

firma relacom zajmuje sie sieciami telefonicznymi miedzyinnymi w szwecji natomiast eneva zajmuje sie utrzymywaniem prezesow

kns

Daro nie ściemniaj. Stawka jest 1800 brutto (ok 1330 na rękę) na początek, po trzech miesiącach 1900 brutto (ok 1400 na rękę). Nadgodzinny płatne ok 12 zł na godzine (na rękę). Żadnych premii a nocne dyżury to śmiech na sali (szkoda komentować). Samochodu na pewno nie do staniesz na początku, dopiero po jakimś czasie o ile będzie jakiś wolny na stanie.

kns

W Nowym Sączu w ostatnim czasie 2 albo 3 "nowych" monterów po 3 miesiącach powiedziało Dziękuje i tyle ich widziałem. W sumie im się nie dziwię. Chcesz spróbować swoich sił to zapraszam sam się przekonasz. Na początku może ci się spodobać bo sama praca nawet ciekawa, ale po pewnym czasie zrozumiesz jakie są oczekiwania w tej pracy. Czyli pracujesz pod presją czasu, debilnych procedur i cały czas cię poganiają żebyś robił więcej i szybciej. A dyrekcja cały czas nie może zrozumieć że: nie ma czym, nie ma kim i nie ma za co pracować.

Dzieki za informacje, pozdrawiam

Daro

Pensja podstawowa w zależności od umiejętności ja mam 2100 ale z tego co wiem to przedział jest od 2000-2300 . W każdym razie, sporo kasy wpada za nadgodziny , jest też kasa za nocne dyżury , prace dodatkowe no i premie, także można w miesiącu naprawdę nieźle zaobić. Tak dają do domu auto, dla mnie to bardzo duża wygoda.

@Daro 04.05.2015 20:35

Potwierdzam. Mam trochę niższą kasę, ale można dorobić. No i auto do dyspozycji po godzinach.

tele777
@11111 06.05.2015 21:09

poczekaj wkrótce wyjazdy strefa Bydgoszcz chyba że wolisz południe albo północ albo jesteś przydupas i poza komin nie wyjeżdzasz

orcyk

a jak wyglądają zarobki? i to prawda że dają auta do domu?

Daro

Nie wiem jak w Nowym Sączu, ale w Łodzi pracuje się bardzo dobrze, pozatrudniali sporo nowych osób, problemu z nadgodzinami nie ma.

orcyk

Cześć, powiedzcie jak wygląda sytuacja w Nowym Sączu? Dziś do mnie zadzwonili i mam iść na rozmowe. Jakie są zarobki na początek? Pozdrawiam

@orcyk 04.05.2015 19:39

Przyjdz to się dowiesz hahahhaha napewno 1800zł brutto i nic więcej

@monter z południa 05.05.2015 16:56
Przyjdz to się dowiesz hahahhaha napewno 1800zł brutto i nic więcej

Kolejny nawiedzony ilu znasz z Nowego Sącza? Zastanów się co piszesz same głupoty

do monter łódzki

Mieszkasz w domu czy w aucie służbowym ?

monter łódzki

ja jestem zadowolony z pracy w Enevie. Moze i zostałem wrzucony na głęboką wodę, ale teraz się cieszę. Byłem zmuszony w szybkim tempie nauczyć się dużo rzeczy, które przydają mi się do tej pory.

Zwirek
@monter łódzki 28.04.2015 15:49

No teraz to dosłownie Cię rzucą na głęboką wodę w Brzezinach w woj, łódzkim :-)

ŁODZ
@Zwirek 28.04.2015 17:37
No teraz to dosłownie Cię rzucą na głęboką wodę w Brzezinach w woj, łódzkim :-)

Nawet jak przerzucą mnie na Brzeziny w woj łódzkim nie będzie tragedii. Z chęcią poznam nowe rejony. Będę mógł się czegoś nauczyć pracując na innej sieci i rozmawiając z innymi specjalistami.

Żwirek

O, a nad łodzią burza z piorunami, proszę przygotować zapasowe NT-ki i modemy, hahahahah........

@Żwirek 27.04.2015 20:55

Na południu czekamy z niecierpliwością na burze żeby w koncu trafiło

enevek

Obawiam się , że im bliżej daty 31 Maja to więcej się znajdzie co jednak podpisze te marne i tak umowy . Ludzie są zdesperowani aby tylko mieć pracę . Ja jestem za tym by czekać jak najdłużej , a nawet popracować czerwiec i nawet lato w telekom Usługi . Mieć jeszcze normalny urlop latem bo w Enevie latem mozna zapomnieć o urlopie . Przyjdą burze to sami do Nas będą dzwonić z ofertami dużo lepszymi niż teraz . Trzymajmy się tego mocno .

Walwuch

Jestem również monterem i co do tych rekrutacji w Nakle to jakaś bzdura.Zostajemy w Sprincie , będziemy pracować w delegacji chyba że nas zwolnią.Dyrektor Sprintu stwierdził że praca jest dla wszystkich.Wolimy zostać tu niż zapindalać za grosze w Enevie prawie całą dobę

były pracownik

młokos posted on April 23rd, 2015 - 7:55 AM Temat: nowik Komentarz: zgadza się totalna olewka starzy naginają aż miło a my młodzi totalny luzik , coś tam podam ale więcej to w wozie się siedzi albo czeka kiedy odbierze cię stary więc czasami i 3 godziny siedzę za nim z terenu wrócą polecam wszystkim . TO WPIS MŁODEGO zfirmy o tym profilu.Maja was za nic

Tar

Praca w Enevie jest spoko. Wcześniej miałem gorszą, bez samochodu, podobne wynagrodzenie, więc mam porównanie. Ogólnie polecam. Praca w Enevie jest spoko. Wcześniej miałem gorszą, bez samochodu, podobne wynagrodzenie, więc mam porównanie. Ogólnie polecam. Praca w Enevie jest spoko. Wcześniej miałem gorszą, bez samochodu, podobne wynagrodzenie, więc mam porównanie. Ogólnie polecam. Praca w Enevie jest spoko. Wcześniej miałem gorszą, bez samochodu, podobne wynagrodzenie, więc mam porównanie. Ogólnie polecam. Praca w Enevie jest spoko. Wcześniej miałem gorszą, bez samochodu, podobne wynagrodzenie, więc mam porównanie. Ogólnie polecam. Praca w Enevie jest spoko. Wcześniej miałem gorszą, bez samochodu, podobne wynagrodzenie, więc mam porównanie. Ogólnie polecam. Praca w Enevie jest spoko. Wcześniej miałem gorszą, bez samochodu, podobne wynagrodzenie, więc mam porównanie. Ogólnie polecam. Praca w Enevie jest spoko. Wcześniej miałem gorszą, bez samochodu, podobne wynagrodzenie, więc mam porównanie. Ogólnie polecam. Praca w Enevie jest spoko. Wcześniej miałem gorszą, bez samochodu, podobne wynagrodzenie, więc mam porównanie. Ogólnie polecam. Mnie też kazali napisać 100 razy za karę ;)- Dziwne ludzia :)

@Tar 22.04.2015 14:35

Ten 111 to bezdomny jakiś cieszy się, że dostał samochód wcześniej spał pod mostem, to trochę wiało, a teraz to luksus.

@111 22.04.2015 14:06

Jak nie masz gdzie spać, to zawsze jakiś dach nad głową.

nie wiesz na co stać eneve w łodzi przeszło 8 serwisantów i dobiega drugi miesiąc i "utrzymują" kosztem ciągłego wsparcia między innymi kolegów z Torunia. ale jak długo pociągnie tego nie wie nikt, widać coraz mniejsze zaangażowanie przyjezdnych i co się dziwić tego organizmu już nikt nawet Kaszpirowski nie wyleczy Dyspozytorzy ratują strefę. Czy ktoś się zastanawiał co by było gdyby wszedł ten mobilny OCL i wyeliminował dyspozytorów z rozpisywania zleceń, ooooo nawet nie chcę myśleć nagle okazało by się że robione jest może 10% ZLECEŃ a reszta to ściema dyspozytora.

tykająca bomba

Ciekawe ilu dyspozytorów zwerbują do Torunia ? Panowie i Panie miejsca czekają do pracy po 12h . Zapraszam !!!

enevek

Panowie nie jest tak źle . Firma ma duży uśmiech na twarzy . Dużo podpisało w Inowrocławiu , 4 w Bydzi ( bo kolumny nie licze ) 1 świecie , do tego dojdzie 5 w Chojnicach i 4 w Nakle więc na całą strefe Bydgoską po Telekom Usługi zupełnie starczy . Nikt nie mówi ,że uszkodzenia i instalacje będą co dziennie na czysto ale z rok lub dwa firma pociągnie tą strefe , a później niech się OPL sam męczy z tymi klientami co jeszcze zostaną .

cygan
@enevek 19.04.2015 22:36

Rozmowy o pracę w Żninie Szubinie Nakle gdzie kilku monterów ogarnia 2 powiaty poszły bardzo owocnie tzn. nikt za tak śmieszne pieniądze nie zgodził się podpisać umowy oraz bzdurnego cyrografu. Firma ma uśmiech na twarzy bo zwerbowała kapitał ludzki po najmniejszej linii oporu mowie o tych co podpisali reszta zgodnie jednym głosem mówi "parówkowym skrytożercom mówimiy stanowcze NIE" DOŚĆ WYZYSKU OGÓLU PRZEZ JEDNOSTKĘ !!!!!

@cygan 25.04.2015 09:57

Raczej Enevowskim skrytożercom mówimy stanowcze NIE!!!!!

żwirek

Lubie to takie pesymistyczne posty, jak tam załoga łódzka, dajecie rade ?

mambo

Podobno na Północy jest dużo lepiej. Możee ktoś się wypowiedzieć jak jest naprawde!!

kleo

Czesć, Co tam teraz słychać na połuddniu, Poprawiło się? czy nadal tyrka?

@kleo 19.04.2015 12:50
Czesć, Co tam teraz słychać na połuddniu, Poprawiło się? czy nadal tyrka?

Dalej tyrka

prorok

to w enevie będą zasuwać 1 za 10 a laptopy odpoczną bo będą zasuwać wszystko od POTS do Cyfrówki i 12 godzin dziennie 7 dni w tygodniu 365 dni w roku na całym obszarze działania Enevy Niech podpiszą dodatkową umowę zlecenie to od razu brać rozwód i szukać fajnego faceta dla żony i zastępczego ojca dla dzieci. Bo dom i rodzinę można oglądać tylko i wyłącznie na zdjęciach. Tak brakuje ludzi do dymania więc firma szuka frajerów.

bydgoszcz
@prorok 19.04.2015 12:05

9 podpisało z tego 4 to grupa od słupów studni itd. czyli bez df nvat

@bydgoszcz 19.04.2015 14:35
9 podpisało z tego 4 to grupa od słupów studni itd. czyli bez df nvat

to jakieś 50 % , współczuje i życzę jak najgorzej frajerom

info

a jak wygląda z Bydgoszczą ile monterów z byłego sprintu podpisało przejście do Enevy ? sprint wcześniej zwolnił prawie wszystkich monterów zastała garstka lizusów tzw. szczurków co zasuwali 1 za 3 sprint się wycofuje a sieć jest zdezelowana kompletnie i nie ma ludzi do pracy za wyjątkiem tych z laptopami co nic nie umieją na sieci zrobić za wyjątkiem zamiany pary na PG albo miedzy szafa a puszką ,....

niewolnik

To co eneva nową strefę przejmuje w świeciu? Jeżeli tak to nie wierzcie w bajki jakie Wam będą opowiadać, w Łodzi po 1,5 miesiąca TYRKI w OBOZIE PRACY bo inaczej nie można tego nazwać, garstka naiwnych ludzi która przeszła w marcu mówią dość i dają wymówienia, Zarządzanie = Tyrania zmuszanie do ciągłej pracy. OSZUSTWO na wypłatach nadgodzin.

swiecie
@niewolnik 18.04.2015 20:43

Przejmuje strefę Bydgoszcz , Inowrocław Świecie , Nakło itd. Po byłym sprincie ,ale za dużo ludzi nie podpisuje oprócz cieniasów w Inie tam wszyscy podpisali , ale to i tak za mało" cmentarz to przyszłe miejsce ENEVY " a OPL niech szuka traspatologa , aby serwisantom przeszczepił prace w ENEVIE do serca , bo obecnie mają ją w dupie ,ale się nie dziwię . Niepozdrawiam frajerów z INA

Zostaw opinię o Relacom sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Relacom sp. z o.o.