Opinie o Relacom sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Relacom sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Relacom sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Relacom sp. z o.o. w Gdańsk

MonterrrroSieradz

Polecam pracę w firmie Eneva, można całkiem nieźle zarobić. Pochodzę z mniejszej miejscowości pod Sieradzem, auto służbowe jest dla mnie dużym atutem.

monter z południa
@MonterrrroSieradz

Następny co coś pali i ma wizje i poleca pracę w Enevia hahhahah zarobić można jak wyślą na delegacją na pomorze albo południe i będzie tyrał po 12 godzin 7 dni w tygodniu , zmieni zdanie jak zarobi podstawową pensje i za nadgodziny nie zapłacą, chłopie zastanów się co piszesz chyba że jesteś z zarządu i piszesz brednie, albo ty jesteś ten wieli z południa M.C ten to zatrudnił pewną damulkę jako dyr na Tarnowie kolejny strzał w dychę tak trzymać!!

Maro77
@monter z południa

Pracuję już bardzo długo w firmie i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło , żebym dostał podstawową pensje zawsze coś wpada, premia, nadgodziny, dyżury o delegacjach już nie wspominam.

Żwirek

Niektórzy to się (usunięte przez administratora) pozamieniali i agitują jak mogą, Cic co są normalni i wiedzą o co kaman, nie powinni czytać tych agitacji, premie to są chyba za te "mądre" wypociny agitantów na tym forum, widziałem już naszego pewnego "kolegę", który chodził w koszuli " A" i prawie krawacie, a jak go zobaczyłem w ubraniu roboczym to przecierałem oczy........hahahah,

starszy

Właśnie jakie dyżury? Premia nie od firmy tylko orange. W enevie nie ma premi. Za dodatkowe prace - SSI te marne parę groszy jak się upomnisz to może dostaniesz.

Żwirek

"niezła kaska" dobre, dla niektórych 2000 pln-ów to jest niezła kaska, dobre heheheheheh, dobre.

Monter

Rozmowa trwała 2 minuty.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
monter

jeśli zastanawiasz się czy przyłączyc się do firmy Eneva. Polecam! w zeszłym miesiącu otrzymałem nadgodziny oraz za dyżury i uzbierała się fajna sumka :)

Żwirek

Ja, to cieplutka bułkę z masełkiem jem rano jak sie obudzę i nie myelę, już o tych pie....nych, procedurach i nowych podręcznikach montera, a wam jak tak dobrze to "chwała najwyższemu", i zachwalajcie waszego pryncypała, bo wiadomo, adorowanie i agitacja jest siłą napędową waszej braci proletariatu...

@Żwirek

a kolega Żwirek to chyba ma dużo czasu wolnego, ciekawe dlaczego? :) na ciepłą bułkę z masłem też trzeba zarobić :) tutaj spokojnie można wyciągnąć sporo kaski za nadgodziny, dyżury, prace dodatkowe, premie. PS. powodzenia w szukaniu pracy.

@Łodziak

Łoł, a czas na siku też jest, " nadgodziny, dyżury, prace dodatkowe, premie. " i kupa w pampersa.......hahahahahahah...., żal..

@Łodziak

"Łodziak" skończ z tymi żenującymi wypocinami, 'niezła kaska, spora sumka',chyba dla ciebie za pisanie tych bzdur.

@Łodziak

Za jakie kurde dyżury, wyjaśnij proszę.

EX-WPRT

Ciesze się że Wam się podoba chłopaki. Tak trzymać i mam nadzieję że będziecie zadowoleni cały czas ;)

nowy

zgadzam się z przedmówcami.Widzę, że nie tylko ja widzę pozytywne zmiany. Wiesz co do Ciebie nalezy i za co otrzymujesz kasę

Łodziak

Więcej się czepiają, cisną ze szkoleniami, no ale przynajmniej jest porządek. Kasa lepsza

@Łodziak

A widziałeś grafik na kwiecień?

@Garibaldi

Widziałem i co? ja tam jestem zadowolony. Jest trochę więcej godzin, ale to w obecnej sytuacji chyba normalka... przejęcie strefy to nie bułka z masłem.

Czesio

fakty są takie, że jest o wiele lepiej niż w WPRT, a Polak jak to Polak ... ponarzekać musi.

nowy

Przyłączam się do pozytywnych komentarzy. Pracowałem wcześniej w innej firmie partnerskiej i w Enevie zaproponowali mi lepsze warunki. Koledzy z pracy są bardzo pomocni

monter z południa
@nowy

Hhahahhaa pogadamy za parę miesięcy albo wcześniej jak Eneva cię wyd........a

Żwirek

Patrząc z perspektywy czasu, od kiedy to firma Eneva została jedynym PT Orange na obszarze łódzkim, jak można się domyśleć jej strategia, pewnie będzie taka, żeby zrobić dobre wrażenie na nowych pracownikach, czyli wszystko powinno współgrać, i być po myśli nowych pracowników, wynagrodzenie na czas i ciekawe jak z nadgodzinami, powinny być też wypłacone, żeby Ci pracownicy nowo pozyskani przekonali się do firmy i mając kontakt, ze swoimi starymi kolegami z WPRT, mogli ich nakłonić, że po okresie wypowiedzenia w WPRT, pod ich namową wstąpili w szeregi "chłopo-robotników-monterów".... Lenin :-)

Amen.

Żwirek

Post j/w miał być do krzysiek nie do wsx

wsx

wiem

jacek

Każdy narzeka na pracę, zarobki, godziny pracy, więc czemu zamiast się zwolnić nadal tutaj pracuje???moim zdaniem nie jest tak źle

starszy

Dlatego nie uczę młodych. Coraz więcej obowiązków a wypłaty te same. Czas na sstrajk.

wsx

och starzy starzy uczycie młodych a puzniej do widzenia bo mlody za 2000 bedzie smigal jak ta lala a wy do domu

żwirek
@wsx

I na pewno wiesz jak zmienić annex M w 4101 na annex A..........

krzysiek

Zgadzam się należy pochłonąć duży zakres wiedzy na początku , ale koledzy starsi stażem bardzo mi pomagają…nauczyłem się wiele przydatnych rzeczy

Zwirek
@krzysiek

Wysyłać sms-a z micro PDA..........haahahahah.

starszy

Opinie dobre piszą młodzi, pracują parę miesięcy, nie mają narzędzi, certyfikacji i jeżdżą z monterami jako balans w aucie to im się podoba bo zero odpowiedzialności.

mój ID już wolny

pożegnałem się z tym syfem 4 lata temu,piszcie co chcecie,pracuje w normalnej firmie i wiem że żyje.Nikt mi nie powie że jest fajna amosfera i można zarobić.....chyba na suchy chleb z wodą .kacz...skiemu h.. w dupe

Zostaw merytoryczną opinię o Relacom sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Relacom sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Relacom sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Relacom sp. z o.o.