Opinie o Sidly Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Sidly Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sidly Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sidly Sp. z o.o. w Warszawa

Gotti

Nie polecam firmy sidly. Kadra zarządzająca ( prezesi ) dramat w zarządzaniu. Wszędzie chcą być wszystko chcą wiedzieć. Ciągłe kontrolingi zero zaufania do pracownika. Firma boryka się z ciągłymi problemami finansowymi. Jeżeli chcesz pracować i zrujnować sobie zdrowie śmiało aplikuj. Natomiast jeżeli masz wiedzę doświadczenie i wiesz więcej wiedzy niż zarząd idź dalej i nie marnuj zdrowia. w mojej ocenie 1/10 jeżeli chodzi o pracodawcę w 2021 roku. Panie na kasie w markecie dostają więcej szacunku.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 godzin.

Na jakie benefity można liczyć w Sidly Sp. z o.o.?

Gotti

Luk Nowy wpis
@Gotti

Opinia bardzo daleka od prawdy. Żale zwolnionego pracownika.

iTunes Nowy wpis
Klient
@Luk

zgadzam się z Gotti. zakłamanie w tej firmie to norma. przyjmijcie to na klatę. zero pomocy wsparcia dla klienta końcowego.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Sidly Sp. z o.o.?

Xxx
@Pytanie

Chyba jak sam za siebie zapłacisz.

Luk Nowy wpis
@Pytanie

Tak, są imprezy integracyjne zespołowe - ostatnia była w sierpniu br - i częstsze działowe.

Natalia
Kandydat

Dzień dobry. Bardzo zainteresowała mnie ta firma. Czy poszukują może oni kogoś do działu handlowego? Proszę o odpowiedź, Natalia

Help Desk / Obsługa Klienta
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja jest jednoetapowa, jest to rozmowa z przełożonym, po której dość szybko jest informacja zwrotna.

Pytania

Ogólne pytania o doświadczenie, umiejętności, zainteresowania - byłam pytana o wszystko, co potencjalnie mogło się przydać w firmie. I to jest fajne - wykorzystywanie nie tylko posiadanego doświadczenia, ale także zainteresowań. W sytuacji, gdy praca obejmuje kilka różnych aspektów działania, to rozwój zawodowy biegnie wielotorowo. Wniosek taki, że firma stawia na rozwój nie tylko produktu, ale także pracowników. To jest plus. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, bez budowania zbędnego dystansu, warunki - w tym finansowe - zostały określone jasno. Ogólnie pozytyw. Oferty, po przemyśleniu, nie przyjęłam w zasadzie tylko ze względu na proponowaną formę współpracy.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Krystian

Bardzo rzetelna firma i dążąca do realizacji celów .Kasa Ok. Polecam!

Kandydat

Dlaczego wciąż szukają elektroników?

Czy jest możliwość pracy w Sidly Sp. z o.o. na część etatu?

Owszem. Prezes ma cały etat

Magda

A technik elektronik ile zarobi ?

@Magda

No właśnie. Ile zarobi i na jaką umowę?

Natalia

A co jest z umowami? Nie są podpisywane? Bo chciałem właśnie pytać jakie proponują?

@Natalia

Są normalnie podpisywane :)

Ale pomogła...

Such

Tak aktualnie firma poszukuje osób do handlu i kogoś na stanowisko technika elektronika.

@Such

Jak widać na to stanowisko ciągle szukają. Teraz także. Nie wiem co to za forma zatrudnienia: inny.

Państwowa Inspekcja Pracy

Ciekawi mnie jakie kary zapłacą jak PIP do nich zapuka już niedługo i skontroluje wszystkie umowy pracowników.

Janosik

@J23 Jeśli ktoś pracuje tak jak tego oczekuje firma nie będzie musiał zmieniać pracy, bez obaw!

były
@Janosik

Serio? A firma wie czego oczekuje od pracownika:-) i forma zatrudnienia jest zgodna z prawem?Plus czy firma nie zwalnia bo student czegos nie wiedział - i czy firma nie zatrudnia na najniższą krajową studentów i nie wyrzuca ich bo czegoś nie zrozumieli przez dwa tygodnie od zatrudnienia. Osobiście nie polecam.

Piotr W.
@były

Napewno nie ta firma. Standardów pracy mogą uczyć się od niej inne firmy. Pracuje 2 lata i jestem bardzo zadowolony z atmosfery, pensji i rozwoju. Pozdro!

Gienadij Johnson
@były

To chyba naturalne że chcą oszczędzać. Na pracownikach także. Czemu nie... A umowa zlecenie jest legalna, choć z tego co wiem projektowane jest zrównanie obciążeń z umową o pracę i wtedy nie będzie się to tak opłacało...

@Piotr W.

Atmoswera musi być. Praca pod wodą jest trudniejsza.

@Nick

Atmosfera. Sorki.

Magda

Jest to najlepszy startup w jakim pracowałam. Ludzie młodzi fajni, warunki dobre, klienci spoko..I metro przy samym biurze. Tempo pracy szybkie ale i premie ostatnio regularnie wpadają :)

Marta
@Magda

A w ilu statupach pracowałeś. Jeśli tylko w tym jednym... No cóż. To prawda.

Nick

„Praca w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole” 2018-04-30 19:16 (usunięte przez administratora) czy wy też już rzygacie jak słyszycie, lub widzicie ten debilny frazes? (usunięte przez administratora) nie mogę już, nie mogę tego czytać. (usunięte przez administratora) benefit. Pewnie wszyscy klękają z wdzięczności, że mogą pracować w „młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole” to jest bardzo ważne, tak ważne, że jestem nawet gotów od jutra się zwolnić i wegetować za minimalną krajową, żreć ryż ugotowany w deszczówce i mieszkać w klitce z ćpunami, byle tylko „pracować w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole”, ale czekaj…chwila…ahaaaa, zapomniałem, że jak składałem do obecnej pracy to też było to w ofercie, więc nie muszę zwalniać. Naprawdę było warto. Byłbym gotów nawet czyścić ścieki, byle „pracować w młodym, dynamicznie rozwijającym sie zespole”, robią mi taką łaskę, że nawet dostąpienie zbawienia nie jest takim zaszczytem jak „praca w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole”, no ale w końcu trzeba coś dopisać, bo jak pod długą na kilometr listą wymagań będzie widniało tylko: „Oferujemy 1500 polskich cebul”, a nie przepraszam „2100 brutto” to trochę sucho i niefajnie wygląda, więc warto by było coś do tego dopisać, a „praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole” aż zapiera dech w piersiach, oszałamia i sprawia, że drżącą z ekscytacji ręką natychmiast wybieram numer, umawiam się na stpotkanie i błagam na kolanach, żeby przyjęli moje CV. W końcu w stu innych krajach dookoła płacą tylko 3 razy tyle na start, a czym to jest w porównaniu „pracy w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole”, poświęciłbym nawet rodzinę, zdrowie, całe swoje życie, żeby pracować w „młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole”. Przecież oni wcale, ale to wcale nie piszą tego dlatego, że mają (usunięte przez administratora) do zaoferowania człowiekowi, a listę wymagań z kosmosu i wypadałoby, żeby lista tego co oferują była równie długa, więc napiszmy: „2100 brutto na rękę” i pięć myślników po których następują debilne frazesy. Wtedy wszystko się wyrównuje. Acha. I nie dziw się rotacji pracowników.

Joanna

Firma niegodna zaufania...

Tak jest Luxmed

Luke

Bardzo dobre miejsce dla ludzi, którzy stawiają na rozwój. Super ludzie, atmosfera i kasa normalna.

Ania

Jest to miejsce dla studentów ? Studiuje dziennie wiec potrzebuje elastyczny grafik

Piotr W.
@Ania

Myśle ze firma jest na porządnym wzroście i raczej potrzebne jest zaangażowanie zespolu full time.

Czy można liczyć w Sidly Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Żart
@Pytanie

Tylko na co możesz liczyć to umowa zlecenie z najniższą stawką.

Anna

Firma SiDLY poszukuje obecnie stażystów między innymi na stanowisko Programisty lub Testera. Zachęcam do zapoznania się z ofertami zamieszczonymi na ich stronie internetowej http://www.sidly.eu/pl/kariera Z pewnością w firmie tej można rozwinąć się w wielu w innych dziedzinach. Czy macie jakieś doświadczenia związane z pracą lub z samym procesem rekrutacyjnym? Czego mozna się spodziewać w tej firmie? Jak prezentują się pozostałe warunki zatrudnienia? Czekamy na Wasze opinie.

Domin
@Anna

Ja pracuje w dziale RD i jestem bardzo zadowolony. Firma stawia na rozwój projektu, bardzo dobrze współpracuje z klientami i pracownikami. Szefostwo spoko, pensje zawsze są, atmosfera super . Polecam

Ada
@Domin

Firma placi na czas, super reklama! Powiedz ile bo wiem, ze minimalna plus 10%, a najlepiej zatrudnic studenta na zlecenie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sidly Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sidly Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Chmielna 2 lok. 31