"Mobilni-Serwisanci.pl"

Gdańsk

Opinie o "Mobilni-Serwisanci.pl"

Zbigniew Widlarz

Bardzo profesjonalny serwis gdzie jest wspaniale wyposażony a obsługa jest bardzo miła a naprawy sa naprawdę szyko wykonywane co nas najbardziej cieszy co polecam wszystkim./

Masakra

mobilni-serwisanci
@Masakra 04.07.2016 14:40
Pieniądze zabrane, laptop zepsuty. Nie polecam tej firmy i zastanowiłbym się 2 razy zanim bym tam zadzwonił....

Widać, że Konkurencja nie śpi

Mariusz

Szczerze polecam serwis, zależało mi na czasie i już na drugi dzień mój laptop był naprawiony. Fachowa obsługa ze strony serwisanta bez naciągania na dodatkowe koszty. Polecam

Ewelina Sandelewska

Ja z czystym sumieniem polecałabym udać się do serwisu mobilni-serwisanci.pl. Przede wszystkim dlatego, że udzielili mi telefonicznie parę bezpłatnych wskazówek. W moim przypadku miałam poważny problem z laptopem bo nagle zgasł mi ekran i nie chciał się włączyć. Myślałam, że zapłacę za to krocie, ale na szczęście udało mi się przez kolegę trafić do tej firmy i wszystko jest już porządku. Byłam miło zaskoczona ich podejściem do rzeczy.

odp: do luki

dziękujemy za opinię - konkurencja zawsze motywuje nas do działania. pozdrawiam :-)

www.mobilni-serwisanci.pl

mobilni-serwisanci.pl Trójmiasto tel.500875900 serwis i naprawa laptopów komputerów notebooków serwis komputerowy pogotowie komputerowe odzyskiwanie danych odzysk danych informatyk usługi informatyczne trójmiasto - bezpłatny dojazd - gdansk sopot gdynia

Zostaw opinię o "Mobilni-Serwisanci.pl" - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Mobilni-Serwisanci.pl"