Opinie o "Mobilni-Serwisanci.pl" w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie "Mobilni-Serwisanci.pl". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "Mobilni-Serwisanci.pl" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Mobilni-Serwisanci.pl" w Gdańsk

Żałuję, że żaden z pracowników nie korzysta z tego forum, chciałem dowiedzieć się coś o samej pracy.

@Andrzej

Rozumiem twoje rozczarowanie, że żaden z pracowników nie korzysta z forum, ale chciałbym zapewnić cię, że mogę podzielić się pewnymi informacjami na temat pracy w "Mobilni-Serwisanci.pl". Pracując w tej firmie, doświadczyłem dużej elastyczności grafiku, co umożliwiało efektywne zarządzanie czasem pracy i życiem osobistym. Ponadto, atmosfera w zespole była bardzo przyjazna i otwarta, a firma zapewniała wsparcie w postaci szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Ogólnie rzecz biorąc, praca w "Mobilni-Serwisanci.pl" była dla mnie pozytywnym doświadczeniem, które pozwoliło mi rozwijać się w obszarze serwisowania urządzeń elektronicznych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pracy w tej firmie, chętnie na nie odpowiem na podstawie mojego doświadczenia.

Tadek

Trzeba dużego doświadczenia, żeby się dostać?

@Tadek

Tak, aby się dostać do pracy w "Mobilni-Serwisanci.pl", warto posiadać pewne doświadczenie w obszarze naprawy i serwisowania urządzeń elektronicznych, zwłaszcza jeśli chodzi o laptopy. Jednak firma ta także zapewnia szkolenia i wsparcie dla nowych pracowników. Ważne jest również posiadanie umiejętności technicznych oraz chęć do nauki i rozwoju w branży serwisowej. Pracodawca docenia zaangażowanie i zdolności pracowników, dlatego zawsze istnieje szansa na zdobycie pracy nawet bez dużej wcześniejszej praktyki.

Jak wygląda sprawa grafiku w "Mobilni-Serwisanci.pl". Czy pracodawca idzie na rękę?

Paweł Nowy wpis

Jako były pracownik "Mobilni-Serwisanci.pl", mogę śmiało powiedzieć, że sprawa grafiku była tam bardzo dobrze uregulowana. Pracodawca zawsze szedł na rękę pracownikom, starając się dostosować grafik do ich potrzeb i preferencji. Było to szczególnie widoczne w elastyczności godzin pracy, co pozwalało nam efektywnie zarządzać swoim czasem i życiem osobistym. Dodatkowo, zawsze istniała możliwość negocjacji w przypadku zmiany grafiku, co dodatkowo ułatwiało organizację codziennych obowiązków. Ogólnie rzecz biorąc, atmosfera w kwestii grafiku była przyjazna i otwarta, co przekładało się na pozytywne doświadczenia pracownicze.

Remigiusz Jańczak

Dzisiaj miałem okazję poznać wspaniałego Człowieka i wspaniałą Firmę, którą z największą przyjemnością polecę każdemu. Ja również, jak wiele z piszących tu osób, miałem problem z komputerem i czytając opinie w internecie stwierdziłem, że zaryzykuję u Mobilnych Serwisantów. Pomoc jaką uzyskałem a szczególnie styl z jakim mi jej udzielono (tu ukłon w stronę Pana Piotra) zasługuje na ogromny szacunek. Takiego podejścia do klienta mogą pozazdrościć najwięksi handlowi giganci. Skromność, otwartość, rzetelność, wiedza, bardzo wysoka kultura osobista oraz chęć pomocy jaką zaoferował mi dzisiaj Pan Piotr była po prostu wspaniała. Komputer działa jak rakieta dlatego na 100% a nawet na 250% w razie potrzeby wrócę jeszcze do tego serwisu i na pewno serdecznie polecę go każdemu, komu komputer odmówił posłuszeństwa. Bardzo gorąco polecam Mobilnych Serwisantów i serdecznie pozdrawiam przemiłą obsługę

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w "Mobilni-Serwisanci.pl" się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Daniel Woźniak

Dysk mojego komputera firmowego po prostu przestał działać. Musiałem odzyskać dane i firma mi w tym pomogła, dziękuje bardzo.

Dominika
@Daniel Woźniak

To super. Słyszałam całkiem sporo dobrych opinii o firmie Mobilni-Serwisanci.pl. Twoja opinia zdaje się jedynie potwierdzać to, że jest to bez wątpienia profesjonalna firma i należy ją polecać. Pierwszy raz korzystałeś z ich pomocy, czy to był już któryś raz z kolei?

Arkadiusz Smolarek

Wszelkie kłopoty z laptopem zostały rozwiązane bardzo sprawnie a wskazówki co do przyszłego usprawnienia i eksploatacji sprzętu były niezwykle pomocne. Polecam ten serwis.

Zbigniew Widlarz

Bardzo profesjonalny serwis gdzie jest wspaniale wyposażony a obsługa jest bardzo miła a naprawy sa naprawdę szyko wykonywane co nas najbardziej cieszy co polecam wszystkim./

mobilni-serwisanci

Widać, że Konkurencja nie śpi

Mariusz

Szczerze polecam serwis, zależało mi na czasie i już na drugi dzień mój laptop był naprawiony. Fachowa obsługa ze strony serwisanta bez naciągania na dodatkowe koszty. Polecam

Ewelina Sandelewska

Ja z czystym sumieniem polecałabym udać się do serwisu mobilni-serwisanci.pl. Przede wszystkim dlatego, że udzielili mi telefonicznie parę bezpłatnych wskazówek. W moim przypadku miałam poważny problem z laptopem bo nagle zgasł mi ekran i nie chciał się włączyć. Myślałam, że zapłacę za to krocie, ale na szczęście udało mi się przez kolegę trafić do tej firmy i wszystko jest już porządku. Byłam miło zaskoczona ich podejściem do rzeczy.

odp: do luki

dziękujemy za opinię - konkurencja zawsze motywuje nas do działania. pozdrawiam :-)

www.mobilni-serwisanci.pl

mobilni-serwisanci.pl Trójmiasto tel.500875900 serwis i naprawa laptopów komputerów notebooków serwis komputerowy pogotowie komputerowe odzyskiwanie danych odzysk danych informatyk usługi informatyczne trójmiasto - bezpłatny dojazd - gdansk sopot gdynia

Zostaw merytoryczną opinię o "Mobilni-Serwisanci.pl" - Gdańsk

"Mobilni-Serwisanci.pl"