Fundacja Szansa dla Niewidomych

NIP: 1132295659 KRS: 0000260011

Fundacja Szansa dla Niewidomych

Opinie o Fundacja Szansa dla Niewidomych

Chopak

od razu powiem ze ja tam nie pracowalem. moja dziewczyna tam pracowala. i odkad rzucila te robote, to w koncu zaczela miec ochote na seks. nie, nie dlatego ze miala romans :D bynajmniej. tam jest po prostu taki zamordyzm i taka atmosfera, ze czlowiek nie ma po robocie na nic ochoty. nadgodzin nie placa i jeszcze robia afere jak ktos nie chce zostawac za babski ****. a to tylko wierzcholek gory lodowej, tylko czekac az im sie pip albo co innego do tyłka dobierze

Bohun

Czemu mój negatywny, acz merytoryczny komentarz o tym przybytku i zarządzającymi nim został usunięty. W takim razie napiszę tylko tyle, że zdecydowanie nie polecam pracy w tym miejscu.

@Bohun 08.11.2018 12:16

Jedynym powodem, dla którego komentarz może być usunięty z forum, jest złamanie któregoś z postanowień regulaminu. Nie ma znaczenia czy przedstawia on pozytywną, czy negatywną opinię. Każdy merytoryczny i uzasadniony wpis, opublikowany przez zorientowaną w realiach osobę, jest bardzo cenny.

Elżbieta

@były tyflospecjalista a jakie są w Fundacja Szansa dla Niewidomych warunki zatrudnienia? Czy można liczyć na umowę o pracę? Do pensji wypłacane są premie uznaniowe? @Luidzi czy Ty też pracowałeś bądź pracujesz w tej fundacji? Jeżeli tak, to Ciebie również proszę o podzielenie się opinią. Każda wypowiedź napisana przez osobę zorientowaną w realiach jest cenna.

Luidzi

Żal za utracona pracą spowodował ten wypływ żalu? Zawsze uważam, że trzeba szanować pracę bo może być gorzej!!

Tyflospecjalista

Rotacja wynika od samych pracowników. Jest to dość duże tępo pracy i odpowiedzialność. Nie każdy nadaje się do tego typu pracy. Nie siedzimy wyłącznie przed komputerem, lecz organizujemy zajęcia, piszemy projekty, pomagamy naszym podopiecznym w ich domach. Jak ktoś nie lubi monotonnej i nudnej pracy zapraszamy serdecznie.

były tyflospecjalista
@Tyflospecjalista 08.05.2018 09:33

A guzik prawda! Niejeden pracownik doskonale wie z czym wiąże się praca w fundacji. Tępo jest duże, odpowiedzialność ogromna. I prawda, siedzenie przed komputerem to raczej epizod niż norma. Praca nie jest ani monotonna, ani nudna i własnie to zachęca ludzi do jej podjęcia. W tej organizacji nie ma organizacji. Zero konsekwencji w działaniu, wciananie się w cudza pracę. I walka o władzę. Niektórzy są wręcz mistrzami w podpinaniu się pod cudze inicjatywy i wykonywanie wyłącznie tej przyjemniejszej czy też zbieraniu laurów za dobrze wykonane zadanie. Prosta rzecz, którą każdy może sprawdzić/zauważyć: było komu wrzucić info o poszukiwaniu pracownika, nie ma nikogo kto napisałby post z info o zakończeniu rekrutacji i podziekowaniu tym, którzy aplikowali lecz się nie dostali. Ta zasada "zacznij – nie dokończ" dotyczy każdego działania podejmowanego przez fundację. To właśnie brak zgrania w zespole jest źródłem największej ilości pretensji ze strony podopiecznych. I nie ma co się im dziwić, bo skoro osoba X przyjmowała uwagi, to powinna przekazac je sobie realizującej. A tak sie nie dzieje. Samego prezesa konflikty wewnętrzne nie interesują. I w sumie ma rację. W końcu mowa o dorosłych ludziach. W jego mniemaniu firma ma działać. Nie wtrąca się w spory, a ta bezkarność tylko nakręca "głównodowodzących", którzy bronią swych ciepłych posadek. Minus tego taki, że nie ma z kim gadać o problemach. Kiedy wpadniesz między wrony... Mnie praca w tym przybytku przekonała, że jesli chcesz pomagac innym, to po prostu to zrób. Pomagać można na wiele sposobów i to bez pośredników o wątpliwej moralności.

Elżbieta

@Tosia, ale jeśli dobrze rozumiem, to jesteś nadal osobą zatrudnioną w firmie Fundacja Szansa dla Niewidomych? Jeśli tak, to myślę, że możesz wskazać chociaż jeden aspekt pracy w tej fundacji, który zdołał Cię jeszcze tam zatrzymać. Z punktu widzenia kandydatów do pracy to bardzo ważne, aby poznać pełne spektrum wad i zalet z którymi spotkają się decydując się na podjęcie pracy w danej firmie.

Grzegorz

O jaki rozwój chodzi? Może trzeba o tym rozmawiać z osobami kompetentnymi a nie na forum?

Tosia

Zerowe perspektywy rozwoju, praca również w weekendy, (usunięte przez administratora)... mogłabym wymieniać długo. Jednym słowem - RUN!!!!!!

Elżbieta

@Bartek, a jak z Twojego punktu widzenia uzasadniłbyś tę ponadnormatywną rotację w Fundacji Szansa dla Niewidomych? Czy jeśli nie są to przyczyny finansowe, to gdzie może jeszcze indziej występować? Napisz w kilku zdaniach, jaka jest Twoja diagnoza sytuacji.

Bartek

Myślę, że rotacja ma wiele rożnych powodów nie tylko finansowe.

Zuza

Czy fundacja normalnie działa?

Elżbieta

Fundacja Szansa dla Niewidomych prowadzi dosyć aktywną działalność na facebook, z czego można wywnioskować że pracownicy nie próżnują. Czy jest tu obecny ktoś z nich, kto mógłby opowiedzieć o warunkach pracy albo atmosferze panującej w fundacji?

MW

Potwierdzam zadziwiajcą rotację pracowników (z różnych powodów). Zespół zmienia się jak w kalejdoskopie, a to wpływa negatywnie na atmosferę i warunki pracy. Minimalne płace. Nie polecam.

Nick

Mega rotacja pracownikow

Zostaw opinię o Fundacja Szansa dla Niewidomych - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Szansa dla Niewidomych