Opinie o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.
3 201 393 5 1
Zniesmaczony

Nie mam pojęcia co magazynierzy w Gliwicach robią ze sobą, ale żeby tak w szatni cuchneło psią karmą to głowa mała... Zadbajcie o siebie!!!

Magazynier
@Zniesmaczony

(usunięte przez administratora)Wiadomo kto to pisał. Panienko z biura. Pracujemy ciężko na magazynie, bardzo ciężko. Wysiłek o którym(usunięte przez administratora) nie masz pojęcia powoduje że się pcimy. (usunięte przez administratora)

Tak2Nie2
Łukasz
@Magazynier

Skorzystam z okazji, że wypowiedziała się osoba pracująca na magazynie i zapytam o warunki zatrudnienia w tym miejscu. Napisałeś, że pracownicy magazynowi pracują ciężko, dlatego chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda poziom wynagrodzeń na tym stanowisku w firmie ZARYS International Group? Bądź tak uprzejmy i podziel się, jak ta kwestia wygląda.

Zigi zag
@Łukasz

Normalna praca. Chodzisz po magazynie, kompletujesz zamówienie i tyle. Zarobki. Przyjdź a się dowiesz.

TakNie5
Stranger Nowy wpis
@Zigi zag

Zarobki to tajemnica mocno chroniona. Nie chcemy odstrasza potencjalnych dawców tfu tzn pracowników

Do ZARYSU Nowy wpis

Szanująca się firma organizuje rekrutację NA TERENIE KANDYDATA !!!!!!!!! Zarys zapamiętajcie to ! Zwracacie pieniądze kandydatom za wycieczki do Zabrza ? Jeśli nie to posadźcie swoje (usunięte przez administratora) w auta służbowe i zapier....ć na teren na który rekrutujecie. A teściki to proponuję robić sobie na inteligencję.

onnn Nowy wpis
@Do ZARYSU

Jakie tesciki? Chodzi o drugi etap?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Czy w obrębie jednego działu w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Praca biurowa

chciałam aplikować na stanowisko biurowe. A co wy na to? Proszę o odpowiedź czy warto aplikować?

jakas
@Praca biurowa

Tego nie wie nikt, musisz sama spróbować i wyrobić sobie opinię. Każdy zwraca uwagę na coś innego. Dlatego aplikuj, próbuj, przekonaj się i dopiero oceniaj pozytywnie lub negatywnie.

Ranking
bdb

chciałem aplikować na stanowisko biurowe jednak po przeczytaniu wrażeń z rekrutacji sobie odpuszczę. Rekruterzy świetnie się bawią cudzym kosztem.

Tak15Nie
Zgadnij kto?

Bardzo dobra decyzja

krt
@bdb

jak tam dalej pracują ci sławni rekruterzy to ja dziękuję.

Tak4Nie1
dziurkaczka
@bdb

Ja bym chociaż przejechała się zobaczyć tą sekretarkę.

Harold
@dziurkaczka

Przestańcie pisać bo później my pracownicy mamy przerabane. Dajcie sobie spokój na tym forum.

Harold
@dziurkaczka

Dodam jeszcze, że później my pracownicy widzimy jak Pan Paweł się denerwuje i stresujemy się podwójnie. Naprawdę darujcie sobie te wpisy.

Tak2Nie3
zdziwiona
@dziurkaczka

Nie wiem z czego robicie sensację. Jakiś czas temu byłam na rekrutacji i nie zauważyłam, żeby sekretarka wyglądała wyzywająco. Dziewczyna jest chyba bardzo młoda, ubiera się młodzieżowo, ale nic w tym niestosownego. Nie macie innych problemów?

Adrianna
@Harold

oj biedny nóżką tupać będzie musiał

Tak6Nie1

Jolanta
@bdb

Oczywiście, opinie na tym forum są na pewno nieocenionym źródłem wiedzy. Jednak pamiętaj, że każdy ma zupełnie inne wymagania oraz oczekiwania, co oznacza, iż Ty akurat możesz mieć zupełnie odmienne wrażenia, jeśli chodzi o rekrutację w ZARYS International Group. Aktualnie firma ta poszukuje również kandydata na stanowisko analityka wsparcia sprzedaży: https://zarys.pl/pl/kariera/ Może postanowisz spróbować swoich sił w tym miejscu? Daj nam znać w kolejnym wpisie.

:-)
@Harold

To niech Pan Paweł nie nadyma się (usunięte przez administratora) i chociaż udaje, że szanuje ludzi, którzy doszli do czegoś w życiu własną pracą :-) miałem okazję Go poznać w trakcie rekrutacji. Ciekawe czy gdyby startował w życiu od zera i nie miał podane na tacy też by doszedł tak wysoko w tak młodym wieku.

jakas
@:-)

Dlaczego poruszyłeś ten wątek? Co się stało, że postanowiłeś się podzielić opinią o prawie najważniejszej osobie w firmie? Kiedy byłeś na rozmowie? Zostałeś zatrydniony?

Patrycja

Możecie powiedzieć jaka atmosfera panuje w firmie, chodzi mi o biuro? Ludzie współpracują czy się wzajemnie eliminują? :D Dziękuję.

@Patrycja

Jesteśmy jak rodzina. Pomagamy sobie, wspieramy a to wszystko daje ekstra atmosferę.

Iza
@Zabrzanka

Czyli generalnie polecasz aplikowanie do Zarys? Ile można zarobić w biurze?

@Iza

Można zarobić tyle, na ile pozwalają twoje kwalifikacje. Jak coś umiesz, coś zarobisz. Jak umiesz dużo, zarobisz odpowiednio więcej. Jak to będzie Twoja pierwsza praca, swoje trzeba pewnie odczekać. Wszystko zależy od kilku czynników. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

rzadko

Bardzo uważajcie na tą firmę , uważnie przeczytajcie wszelkie uwagi , są prawdziwe

Iza
@rzadko

Szkoda, że sam nie napisałeś nic o swoich doświadczeniach z ZARYS. Taka opinia bez żadnego uzasadnienia jest średnio wiarygodna. A wiesz może, czy aktualnie szukają osób do pracy?

Tak1Nie5
alojka

pojawiła sie oferta pracy z Zarys, jak oceniacie firmę i czy warto wysyłam cv

TakNie3
Stupido
@alojka

Widać, że nie jesteś zbyt bystrą osobą. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że głupią. Nie czytałaś komentarzy poniżej?

Tak3Nie2
Łukasz
@alojka

Złożyłaś już swoje Cv do firmy? Podziel się swoją opinią o rekrutacji do Zarys. Jak wygląda rozmowa i jakie warunki proponują na początek? Dzięki za informacje.

Bene be 05

Czy Bułkowski wynósł już psią karmę z szafki?

Blue car
@Bene be 05

Zbiera na najdroższe auto. droższe od Super Toyoty. budzet 300 tys zł.

Bob

Firma dbając o swoją opinię wycięła z forum posty z 2019 roku. Dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkie negatywne. A te w czasie ostatniego czasu wysypały się lawinowo! I to zarówno od pracowników i osób zewnętrznych. Takie działania pokazują niewiarygodność firmy i brak transparentności!

Klocek
@Bob

Bobek, posty są. Zrob klocek to moze Cisinienie miedzy tylkiem a glowa sie wyrowna i je dojrzysz.

Unikatowy

Dobra Praca, Dobra płaca

TakNie8
Unikat
@Unikatowy

Możesz jaśniej? W ostatnich dniach dużo się tutaj dzieje. Ja tez interesuje się firma Zarys i mam delikatnie mówiąc dużo wątpliwości co do tej firmy po tym co się tutaj wypisuje.

Koleś Git
@Unikatowy

Dobra płaca za pół maraton na magazynie za 1900 bez koperty bo trzeba się o nią często upominać.

Tak9Nie
Unikat
@Koleś Git

Ale ta koperta to co to jest? Bo nie rozumiem? Dodatkowe świadczenie? Premia? Od czego zależy czy się ją dostanie czy nie? Ona rzeczywiście nie jest płacono w normalnym obiegu tylko pod tzw. stołem?

Koleś git
@Unikat

Zgłoś się na rekrutacje, a napewno Ci wytłumaczą o co chodzi. Pamiętaj tylko, że na start będziesz miał obrabiane cztery litery za plecami.

HR
@Koleś git

Wiadomo, dzień bez odrobieniu komuś tyłka nie ma sensu.

Ona 77
@HR

(usunięte przez administratora) Szkoda tylko, że nikt się nie zastanawia nad tym dlaczego w firmie jest taka rotacja. Dlaczego skoro Pani Dyrektor jak się okazuje dokonuje ciągle złych wyborów i pracownicy co chwile zostają zwolnieni(usunięte przez administratora)

@Ona 77

Szanowni Państwo, nie tylko Pani Dyrektor HR odpowiada za wynik końcowy procesów rekrutacyjnych, chociaż na pewno gdyby nieco solidniej czytała CV kandydatów, później nie podawałaby powodów nieprzyjęcia kandydata do pracy (zawartych przez Kandydata w CV) po dwóch etapach rekrutacji i fatygowaniu Kandydata do procesu . Ja miałem okazję uczestniczyć w rekrutacji z udziałem innych Osób decyzyjnych Firmy i muszę przyznać, że zawsze imponowali mi ludzie, którzy ciężką pracą własnych rąk zdobyli wiedzę, doświadczenie i sukces biznesowy. Tym bardziej bardzo żałuję, że nie będzie mi dane być Pracownikiem Firmy. Oczywiście kibicuję Firmie Zarys w jej dalszym rozwoju.

Tak4Nie7
Ktos
@rekrutacje Zarys

Piękna propaganda. Nie zesraj się.

Tak12Nie1
@rekrutacje Zarys

Najśmieszniejsze jest to że sami piszecie sobie opinie . " ciężką pracą własnych rąk zdobyli wiedzę, doświadczenie i sukces biznesowy" a może co niektórzy przyszli na gotowe???

Tak11Nie1
@pracownik

Pisząc opinię zakładałem, że czytają ludzie inteligentni, którzy umieją czytać między wierszami i interpretować treść "wspak". Chyba jednak przelicytowałem :-) Ok. jak krowie na rowie........ co jest odwrotnością "ciężkiej pracy własnych rąk.....sukces biznesowy " ......... otrzymanie czegoś od kogoś za free. Mam nadzieję, że wątek wiedzy i doświadczenia biznesowego nie musi być już tak tłumaczony.

Coma
@Ona 77

Nie znam firmy w której nie zwalniają ludzi...rotacja? Do pracy przychodzi się aby pracować, a nie zbijać bąki. Cyt.:" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot? Niech się trują jadem".

Ekonom
@Coma

Masz racje. Każda firma zwalnia pracownikow lub sami odchodzą. Z tym, że w jednych firmach rotacja jest mniejsza, w drugich większą. Jaki jest wskaźnik fluktuacji w Zarys?

Kandydat
@Ona 77

Jestem zainteresowany pracą w firmie, ale ....jak czytam te komentarze to się zastanawiam do jakiego towarzystwa trafię? I nie chodzi mi o przytaczane osoby decyzyjne bo zawsze obwinia się " górę " nie znając tak naprawdę powodów, a uwierzcie w kilku firmach medycznych i farmaceutycznych pracowałem i praca to nie przedszkole, ale o całą resztę pracowników którzy tak obrzydliwie plują na firmę w której pracują. To jest okropne!!Macie świadomość, że piszecie o swojej firmie, o swoim miejscu pracy? Jak tam jest tak źle to po co tam nadal pracujecie? Nie spotkałem się jeszcze z taka obłudą wśród pracowników. Kultura organizacyjna? Jeśli na pokładzie ma się takich ludzi to szczerze współczuję wspominanej tu często Pani Dyrektor i reszcie Managementu. Kulturę organizacji tworzą ludzie organizacji, ale często sama kultura jest przeszkodą i nic się nie zrobi!

Tak1Nie6
@Kandydat

Jak weźmiesz udział w procesie rekrutacji dołączysz do grona, które obecnie krytykujesz. Ja nie byłem, nie jestem i nie będę pracownikiem Firmy Zarys a moja przygoda z tą Firmą polegała jedynie na uczestnictwie w rekrutacjach. I wystarczy :-)

ktoś
@Kandydat

Cóż.... ryba zawsze psuje się od głowy..

@ktoś

Fakt, ryba psuje się od głowy. Jednak czasami organizm ma raka. Tym rakiem w Zarysie jesteśmy my, sami pracownicy. Dwulicowosc, obgadywanie, zdobywanie celów za wszelką cenę, brak lojalności itd. niszczy firmę i wpływa na wspomnianą głowę ryby. Chodzicie do pokoiku, jedni częściej, drudzy, rzadziej (mowie o grupie wiecznych kapusów) i mówicie mniej lub bardziej wymyślone historie nakrecajac młodego i starego. Gdyby każdy z Was poszedł po rozum do głowy to ta zabawa naturalnie uległa by zakończeniu. Ludzie w firmie pracują, moim zdaniem rzetelnie (jedynie wątpliwości mam do wspomnianej Pani Dyrektor, nie osadza jednak bo nie siedzę z nia). Jak skonczymy zabawę w Pudełka wszystkim wyjdzie na dobre.

###
@Kandydat

Na pokładzie ma się takich ludzi jakich się zrekrutowało ; wersja ekonomiczna to hasło przewodnie Zarysu

@###

To niestety prawda. Wersja ekonomiczna polega głównie na doborze jak najtańszych pracowników. Chociaż kilku z wyższej półki w aspekcie zarobków tez było. To były jednak biale kruki. Nie bronie właścicieli całkowicie, jednak pracownicy swoje tez dorzucają. Mimo wszystko w wypowiedziach koleżanek i kolegów w kwestii firmy to w dużej mierze prawda.

@Ktos

Wiesz co to sarkazm i cynizm ? Czy tylko rozumiesz i piszesz o bąkach na magazynie? Najpierw zrozum co czytasz a później komentuj. Chyba, że wcześniej zanim zrozumiesz sam się z......sz :-)

Szmitek

Najlepszy jest ten H**d*s co lubi strzelać z ucha dla biura, śmiech na sali wielki kozak a na miescie to ucieka. Jego zadanie to codzienne obchody po magazynie, podsluchiwanie, a nastepnie bieganie do biura. Przez to plecy mu urosly. Uwazajcie co mowicie w jego poblizu.

Tak16Nie
Tomek
@Szmitek

On od zawsze był kolesiem, który dużo gada, dopowiada do realnych historii jakieś wymyślone rzeczy, żeby tym zatuszować swoje nierobstwo. Innym chce zrobić pod gorke i wymyśla jakieś chore historie. Na magazynie nikt ale to dosłownie chyba nikt tego typa nie lubi. Ja przynajmniej nie słyszałem, żeby chociaż raz ktoś powiedział o nim coś dobrego. Zwykły (usunięte przez administratora)

Zięć
@Tomek

Dobrze ze to nie jo jestech jego Szwogrem.

Tesciowa
@Zięć

Do tej pory magazynier wykonywał następujące czynnosci: Przenosił Podnosił Odnosił Teraz mozna jeszcze wyroznic: Donoszenie

Pablo z pokoiku
@Tesciowa

Hit miesiaca:=)

Luk

Witam. Zastanawiałem się jakiś czas, czy dodać opinię na temat firmy, ale czytając wszystkie wpisy i doświadczając pewnych rzeczy na własnej skórze, postanowiłem, że jednak chciałbym być pomocny i przestrzec ewentualnych kandydatów do pracy w firmie Zarys. Niestety większość opinii jest negatywna i po tym, czego doświadczyłem wiem, że są to opinie uzasadnione (w większości przypadków). Moja przygoda zaczęła się od odpowiedzi na ogłoszenie, które dotyczyło stanowiska PH. Pierwszym etapem była rozmowa za pośrednictwem komunikatora skype z Dyrektor Personalną. Rozmowa miła, rzeczowa i należąca do tych podstawowych rozmów, więc nie padały pytania wyssane z palca. Po jakimś czasie otrzymałem telefon z zaproszeniem na drugi etap, tym razem już do siedziby firmy w Zabrzu. W pierwszym terminie nie dotarłem na spotkanie z powodów zawodowych, jednak firma nalegała, zapraszając mnie na inny termin. Po długich analizach postanowiłem, że zaryzykuję i pojadę na to spotkanie. Miałem do przebycia 480km w jedną stronę, więc jakieś tam wyzwanie było. Kiedy już dotarłem do firmy na umówioną godzinę, sprawy wyglądały następująco: przesiedziałem w "poczekalni" sekretariatu 25 minut, nikt nie zaproponował niczego do pica, kazano po prostu poczekać. Po tym czasie przywitała mnie Dyrektor Personalna, zaprosiła do salki konferencyjnej, zaproponowała kawę. Przy kawie oczekiwałem na Product Managara, który przeprowadzi dla mnie wykład na temat rękawic medycznych i diagnostycznych, ż którego na samym końcu przeprowadził "kartkówkę". Wydało mi się to o tyle dziwne i mało istotne, że przez cały wykład notowałem ważniejsze rzeczy i na końcu przepisałem je po prostu na arkusz firmy, więc nie wiem, co ten "test" miał na celu i jaką wiedzę na mój temat miał przedstawić gronu personalnemu firmy. Po odbytym teście do pokoju zawitała Pani Dyrektor Personalna wraz z Kierownikiem Sprzedaży, który na pierwszy rzut oka wyglądał, jakby wiedział wszystko o wszystkim, a jego zachowanie tylko mnie w tym utwierdzało. Musiałem przedstawić swoją prezentację medialną na zadany przez firmę temat i o ile wydawało mi się, że była ona przygotowana przeze mnie w sposób przemyślany i osobiście mi się podobała, o tyle szanowni Państwo tak naprawdę mieli ją głęboko w poważaniu, a Pan Kierownik strzelił taką minę, jakby chciał powiedzieć, że "du... nie urywa". Następnym krokiem były trzy nic nie warte pytania, które mi zadano, dlaczego chcę zmienić firmę, za co jestem odpowiedzialny obecnie, itp. Całe spotkanie potrwało niecałe dwie godziny, już w trakcie było widać, że rekruterzy mają całe spotkanie w głębokim poważaniu, na koniec padło magiczne stwierdzenie "zadzwonimy do 19 lipca" i dziękujemy. Kierownik niestety do końca pozostawał gburowaty. Teraz dodam, że na moje pytanie o warunki zatrudnienia, otrzymałem odpowiedź, że tego dowiem się w kolejnym etapie, którym jest rozmowa. CDN

Tak16Nie
Arm...Sin...
@Luk

Czyżby opinia anonimowego kandydata który nie wiadomo czy w ogóle był? Konkurencja walczy o ludzi z rynku i pluje jadem hahahahah A jeśli był - to był słaby - nie otrzymał pracy i wylewa żale !!!!

Tak1Nie7
@Arm...Sin...

Zarys jest narcystyczną firmą , widzącą dookoła jedynie konszachty i spiski a wbrew temu co mówisz- konkurencja nie musi walczyć o ludzi z Zarysu, oni są wszędzie, zwalniani są przecież regularnie

@Arm...Sin...

Spokojnie, brałem udział w procesie rekrutacji. Nie podaję pełnych danych, ponieważ "RODO" usunie wpis. Jak widzisz moja opinia nie jest złośliwa, przedstawia po prostu schemat procesu i pokazuje, jak głęboko ma się potencjalnego kandydata robiąc takie numery. Ale ok, to miała być przestroga dla innych. Weź udział w rekrutacji - wtedy sobie popiszemy na temat. Nie da się być już bardziej słabszym, niż ta organizacja - przykro mi....

Można?

A ja chciałem zapytać o grafik, tj. Czy pracuje sie tam na 2zmiany czy 3 i czy soboty są obowiązkowe.

@Można?

Powiem ci że jako magazynier na początku dostaniesz zwykłą krajową ale jak się sprawdzisz to po 3 miesiącach jak dostaniesz umowę o pracę to 2500zł spokojnie zarobisz

@pracownik

To ile teraz zarabia magazynier w Zarys jak juz 5 lat temu zarobki były na poziomie 2500? Na start jest 3 tys. netto?

@Strefa

I zapomniałem zapytać jakie są dodatki? Ubezpieczenie grupowe, multisport są za darmo czy jest jakaś minimalna dopłata? Firma płaci 13 lub wczasy pod grusza? Są posiłki regenerujące? Bony na święta lub premie miecieczne lub kwartalne?

@Strefa

Jest jakiś system oceny pracownika na magazynie? Jeździ się wózkiem elektrykiem przy kompletacji czy ręcznym? Ile trzeba zebrać linii podczas 8?

Można
@Można?

2500 ale brutto bo na rękę to możesz zapomnieć chyba że bedziesz chodzil na nadgodzinki, soboty i na "kawe" do biura na pogaduszki o magazynie ;)

@Można

Za 2500 brutto przecież nikt do Was nie przyjdzie. Mapie, Roca, Decathlon dają dużo więcej, wszystkie są na tej samej ulicy.

Można
@Strefa

Zarobek adekwatny do pracy. Czy będziesz pracował czy też chował się połowe czasu jak inni po regałach i plotkował to i tak zarobisz tyle samo jak każdy

Kliper

Witam, jestem zainteresowany pracą na magazynie w Gliwicach, słyszałem że jest mega fajna atmosfera i można podnieść kwalifikacje zawodowe. Jak z płacą? Czy są jakieś dodatki w postaci kopert bez podatku? Bo mam komornika

Tak8Nie1

Guza szukasz?

TakNie6
Kliper

Joł Joł szukam gangsterze

Ruby
@Kliper

Dlaczego piszesz o kopertach? Skąd taki pomysł?

Tak1Nie6
Ziutek
@Ruby

A co już zapomniałeś jak na zebraniu żeśmy się zgodzili na taki układ że lepiej bez podatku?

@Ziutek

Tak duża firma i takie praktyki? Pani Dyrektor Personalna, co Pani szlachetne serce na takie pomówienia?

Paycholog
@.....

Widać, że jest dobra atmosfera w firmie. To dobrze.

@Kliper

Wypłacanie pensji pracownikowi bez podatku jest niedozwolone. Firmie grożą za to poważne konsekwencje, więc nawet nie powinieneś o to pytać na forum pracowniczym. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą umów się na rozmowę kwalifikacyjną, a rekruterzy na pewno przedstawią Ci warunki zatrudnienia i wynagrodzenia. Daj znać co postanowiłeś.

World of war
@Piotr

Niedozwolone, to prawda. Jednak takie oskarżenia padły. Szkoda, że Pani kadrowa nie jest w tej kwestii tak chętna do udzielenia wyjaśnień. W poprzednim wątku rozpisała się jak głupia, teraz milczy.

Zdziwiony
@World of war

Myslalem, że wiele z komenyarzy, szczególnie tych negatywnych jest wyssana z palca. Okazuje się jednak, że np. w przypadku posadzenia o wypłacanie świadczeń pieniężnych na czarno, nikt z firmy nie wypowiada się. Wspomniana Pani HR czy PR milczy, chociaż wcześniej chyba ta sama osoba zaatakowała potencjalnego kandydata. Trochę to dziwne, że teraz tak ochoczo nie wypowiada się. Pewnie gdyby to zrobiła narazilaby się na śmieszność. Czy w takim razie to jest ta wysoko rozwinięta polityka Personalna, która firma się tak chwali?

Bilan

Rozładowując kontener podszedł jakiś gość co wyglada jak Prodigy z podwiniętą nogawką i poczułem nieprzyjemny zapach. Chyba jest przebździany. Ps zmieniaj częściej ubrania

Tak12Nie
@Bilan

Robin nie śmierdzisz. Olej typa.

Tak4Nie6
Ty
@Ja

teraz to go bronisz a jak go nie ma albo Cię nie słyszy to obrabiasz mu tyłek że właśnie śmierdzi i załatwia się pod prysznicem

Ruby
@Ty

Oj tam. Zrobił klocka pod prysznicem? Nie. Jak dla mnie może sikać nawet do umywalek, nawet tej w kuchni. Tylko niech naczynia wcześniej powyciąga. Gąbka i szmatką mogą zostać.

Zigi
@Ruby

Przecież on wydaje krocie na kosmetyki. Pachnie jak połączenie Paris Hilton i Britney Spears po udanym seksie.

Kurde mol
@Bilan

Ten człowiek nie ma kultury, chodzi obok innych i wydala gazy w duzych ilosciach. Wstyd, a uwaza sie za wszechwiedzacego i co on to nie potrafi zrobic.

Internauta
@Ja

To jest len jakich malo. Slizga sie na plecach innych. Wybiera mala faktury zeby jak najmniej chodzic. Obgaduje cala reszte z innymi swoimi przydupasami. Po poludniu jak nie ma biura obrasta w piorka i robi z siebie latynowskiego CHOLO z podwinieta nogawą.

Scyzor

Chyba go poniosła fantazja. Odwraca tak bardzo liczby bo sie wstydzi kogo dmucha. Tak samo jak slyszalem od innych ze pojechal do Chorzowa w dresie Górnika i PF przed nim uciekalo. Bajkopisarz

Luk

CDN Ciekawostką jest to, że na drugi etap dotarłem, jako jedyny!!!!! W trakcie spotkania dowiedziałem się, że oprócz mnie jest jeszcze jeden kandydat i to wszystko. Rekruterzy zaczęli także opowiadać o tym, jak to chyba popełnili błąd organizując rekrutację w czasie urlopowym, ponieważ nikt nie dotarł na spotkanie. Pomyślałem sobie w tym momencie, że to jakaś żenada, firma, która uważa się za korporację z zasadami, mówi potencjalnemu kandydatowi do pracy, że popełniła błąd, dając do zrozumienia, że nasze spotkanie jest nic nie warte!! Oczywiście w obiecanym terminie nikt nie wykonał do mnie telefonu zwrotnego z informacją o efekcie spotkania rekrutacyjnego. Odczekałem więc 5 dni i sam zadzwoniłem do firmy, gdzie usłyszałem, że właśnie dziś mieli informować kandydatów (dodam, że było nas tylko dwoje) o rezultatach rozmów, ponieważ dopiero wczoraj podjęli decyzje, że jednak przeprowadzą rekrutację ponownie. Zrozumiałem to tak że firma coś sobie ubzdurała, pomysł nie wypalił, więc lejemy na wszystkich i realizujemy nasz pomysł w innym terminie!! Po tej informacji otrzymałem maila z działu kadr, w którym widniała informacją, że nie zostałem zatrudniony, ponieważ wybrano innego kandydata. KPINA: Dyrektor Personalna informuje, że rekrutacja zostanie przeprowadzona ponownie, dział kadr pisze, że wybrano inną osobę - Ci ludzie pracują chyba w innych budynkach. Stawiając sprawę uczciwie, Pani Kadrowa wypowiada się tutaj na forum poniżej, że firma szuka osób odpowiadających kulturze firmy, ja mam taką radę - proszę najpierw stworzyć w firmie kulturę, traktować ludzi poważnie i być rozsądnym, wtedy będziecie dopiero mogli oceniać właściwie ludzi, którzy mają dla Was pracować, ponieważ na chwilę obecną firma reprezentuje najniższy poziom personalny, z jakim miałem styczność. Ciągniecie ludzi przez 3/4 kraju, opowiadacie, że etap rekrutacji potrwa 6 godzin, po czym okazuje się, że nikt nie zechciał do Was przyjechać oprócz mnie, po niecałych dwóch godzinach dziękujecie za spotkanie z informacją, ze ta rekrutacja to Wasz błąd, bo zrobiliście ją w okresie urlopowym. Gratuluję kultury, polityki i pomysłowości i życzę szczęścia w poszukiwaniu przyszłych pracowników. Wszystkim ewentualnym kandydatom na pracowników firmy Zarys szczerze odradzam udział w rekrutacji i ewentualne podjęcie zatrudnienia "w firmie z 30 letnim doświadczeniem".

Tak16Nie1
@Luk

No cóż, w tej firmie takie zachowanie to norma

Teluska
@Luk

Pani Dyrektor Personalna z pewnością udzieli Panu rzeczowej odpowiedzi (taki zarcik). W mojej ocenie ta kobieta to mistrzyni stwarzania pozorów. Pozornie jest zapracowana, pozornie jest profesjonalna i pozornie jest obiektywna. W rzeczywistości jest obłudna, arogancka, mało rzeczowa, amatorka a nie profesjonalistka. Najlepszym dowodem jest przytoczony przykład powyżej. Jak można powiedzieć kandydatowi, że popełniło się błąd przy wyborze terminu publikacji oferty. Pani Dyrektor - rozumiem, że Pani pokryje koszty ogłoszenia na pracuj.pl Przez Panią firma poniosła realne straty. Zwracam na to uwagę ponieważ ta kobieta jest pierwszą do ucinania wynagrodzeń, karania itd. Pani pseudo dyrektor żyje w przekonaniu, że wszystko wie najlepiej a tak naprawdę na niczym się nie zna. W wyniku swojej niekompetencji ma dużo pracy i jedynie stwierdzenie zapracowania może być częściowo prawdziwe. To będzie piękne uczucie zobaczyć dzisiaj rano Pani zatroskaną minę po publikacji tego posta. Warto żyć dla takich chwil.

@Teluska

Uuu.... Pani Dyrektor. Co Pani na to powie? Mylą się prawda te głupie buraki. Myślami jestem z Panią.

ramona
@.....

oj czarne chmury zawisły. ale to było nieuniknione, jak ktoś jest kapusiem i z jednej strony gra na zaufanie i wyciąga od ludzi informacje, a z drugiej strony chadza regularnie do pokoiku, to w końcu każdy się w tej gierce orientuje.

@ramona

Rozumiem, że się ze mną zgadzasz?

Haha
@Luk

No. No jestem ciekaw jak teraz wielka Pani rekruterka odpowie bo taka widać wygadana na poniższe komentarze a teraz taka cisza zapadła. Ojeju już nie da się ukryć jak traktują ludzi? Za dużo prawdy wyszło, już nie wie co powiedzieć czy szuka w google jak to wyprostować. Dziwne że tyle ludzi pisze to samo jak traktują ludzi jaki buc jest z faceta z hr. Żadnego szacunku do ludzi ale oczywiście zaraz napiszę że oni mają super kulturę w firmie najlepsze osoby i każdy wali do nich drzwiami i oknami hahah

MM
@Haha

W tej firmie nie ma żadnego HR, a facet jest po prostu kierownikiem sprzedaży

Armagedon

Jakich kilku innych?

Ludzik z centrali
@Armagedon

RODO. Jak jesteś z firmy wiesz o kim mowie. Niestety dotyczy to zarówno Zabrza jak i Gliwic.

Xyz

1 rozmowa kwalifikacyjna z jakąś młoda dziewczyna. Rozmowa bardzo nie miła pierwszy raz miałam styczność z taka firma która zaprasza cię na rozmowę po to żeby wytykac ci ze wszystko w tobie im nie pasuje. To po co zapraszają? Udają wszystko wiedzacych a nawet cv dokładnie przeczytać nie potrafi i gada bzdury. Jednak zostałam zaproszona na 2 etap. Oczywiście spodziewałam sie takiego samego towarzystwa co pierwsza dziewczyna ten sam poziom. Była babka i facet straszny cwaniak, wredny. Milion pytań masz się całej firmy i asortymentu uczyć a wielki Pan nie słuchający co mówisz klepie sobie w komputer. Oczywiście to samo wszytko im sie nie podoba w tobie. Najlepsze było jak dali test myślałam ze padnie śmiechem myślałam ze wracam do szkoły haha masz wyliczyć ile auto dojedzie z miejsca a do b itd co ja na nauczyciela matematyki startuje po co mi to do zamówienia jakiś rzeczy przez ich program? Pani była miła facet (usunięte przez administratora) zapytałam w końcu jakie jest wynagrodzenie stwierdzili ze na 2 etapie mi nie powiedzą. To im powiedziałam kiedy racza powiedzieć na 15873 etapie? To bezczelny facet powiedział ze maja tyle kandydatów ze sami sobie zadecydują komu powiedzą. Brak szacunku do człowieka do jego straconego czasu itd na szczęście nie będę szła w taką daremna firmę. Zdecydowanie nie polecam jednak komentarze które tu piszą to sama prawda warto było je czytać

Tak21Nie1
@Xyz

W trakcie rozmowy ustaliłaś może, ile etapów procesu rekrutacyjnego przewidziała firma ZARYS International Group? Skoro w trakcie drugiego etatu nie otrzymałaś informacji o warunkach zatrudnienia, to mogę przypuszczać, że będą kolejne etapy. Tylko teraz pytanie ile ich dokładnie ma być?

Xyx

To źle przypuszczasz 2 etapy

Abc
@Xyz

Xyz zgadzam sie z Tobą w 100%. Ja tez nie polecam. Facet bardzo nie miły, arogancki, zapatrzony w siebie burak. Nie wyobrażam sobie żeby z takimi ludźmi współpracować. Babka wydaje się być fałszywą. Jeżeli zadzwonią podziękuję.

Tak9Nie
Zarys_))
@Xyz

Szanowna Pani, kolejny raz dziękujemy za udział w procesie rekrutacyjnym na pracownika działu sprzedaży. Pierwotnie podziękowaliśmy Pani za udział w procesie właśnie 17 lipca, kilka godzin przed informacją jaką umieściła Pani na Go worku. Podczas rozmów rekrutacyjnych odnosimy się zawsze do cv kandydata, dopytujemy o jego doświadczenie, a także plany zawodowe. Pomimo tak negatywnych odczuć zdecydowała się Pani na udział w kolejnym etapie. Wielu kandydatów, którzy zostają zaproszeni na kolejne etapy procesów, zastanawiają się, czy to jest w ogóle konieczne i po co pracodawcy decydują się na taką formę sprawdzenia. Wielu aspektów nie da się zweryfikować tylko podczas wymiany zdań. Zależy nam na zatrudnieniu jak najbardziej dopasowanego do stanowiska kandydata. Testy rekrutacyjne mogą nam w tym pomóc, zbadać pewne kwestie. Dla nas istotne jest potwierdzenie nie tylko doświadczenia zawodowego, lecz także umiejętności, dostosowania do kultury firmy, ogólnych kwalifikacji do wykonywania obowiązków. Stąd coraz częściej decydujemy się na testy rekrutacyjne które tak bardzo Panią rozbawiły. Kwestie wynagrodzenia omawiane są już podczas pierwszego spotkania. Zdajemy sobie sprawę, iż szukanie czy zamiana pracy bywa bardzo czasochłonne, a dodatkowo powoduje często dużo stresu, szczególnie jeżeli zależy nam na tym, by zdobyć wymarzoną posadę i już sama rozmowa kwalifikacyjna i testy jest nie lada wydarzeniem. Zarys od 30 lat na rynku ma w swoich szeregach tylko najlepszych ludzi. Chcących poznać szczegóły procesów rekrutacyjnych czy aktualne oferty pracy odsyłamy na nasz profil na Pracuj.pl oraz na naszą stronę. Pozdrawiamy:) Zobacz więcej: https://poradnikpracownika.pl/-testy-rekrutacyjne-co-warto-o-nich-wiedziec

TakNie11
Spoczko
@Zarys_))

Pół Polski miało już swój epizod zawodowy w firmie Zarys i to właśnie m.i.in świadczy o kulturze firmy

Tak12Nie
Kandydat - Pomyłka

Uczestniczyłem w procesie rekrutacji. Stanowisko zarządcze. Subiektywna ocena w skali 1-6 (1 - poniżej krytyki/ 6 profesjonalizm) : 1. Poziom merytoryczny/kompetencje Rekrutujących - 2, 2. Atmosfera rozmowy, komunikacja i umiejętność zadawania pytań - 2 Firma "stara" się wyciągać wnioski z głosów krytycznych na forum ale "starać" się i mieć kompetencje to dwie różne sprawy.

Tak14Nie
Aneta K

Nie polecam- pracownik to Murzyn, do końca życia pracujący na słupki

Sebastian
@Aneta K

To porównanie nie jest zbyt fortunne. Jak sama wiesz zysk i wyniki dla firmy to priorytet bez tego nie mogłaby się rozwijać, więc praca na tak zwane słupki jest bardzo istotna. Jeśli masz wysokie osiągnięcia możesz liczyć premie lub inne benefity? Napisz kilka słów na ten temat.

Babi

Nie na słupki tylko na Porsche Audi i mercedesy

NIE
@Babi

Skoro kłują w oczy "Porsche Audi i mercedesy", może warto rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady?

Tak2Nie2
Aneta K
@Sebastian

Wiele spraw sądowych o niewypłacone premie

Daisy
@NIE

Ooo chyba odpowiada sam najwyższy we własnej osobie, na pewno siedząc sam w swoim małym pokoiku i tupiąc przy tym nerwowo lewą nóżką. Co mają do tego Bieszczady? Z takimi samochodami to do Bollywood co najwyżej

Kris
@Daisy

Nie rozumiem Was. Zarys nie jest jedyną firmą gdzie właściciele mają auta z górnej półki? Czym mają jeździć? Dużymi fiata? Trabantami?

Tak1Nie1
Kandydatka
@Aneta K

Nie ma możliwości aby tak duża firma nie wywiązywała się z obowiązku zapłacenia pracownikom za ich pracę. Proszę o prawdziwe komentarze.

@Aneta K

Zaciekawiło mnie Twoje zdanie związane z rzekomymi sprawami w sądzie o niewypłacone premie. Skąd masz informację na ten temat? Sprawy zakładali byli, czy obecni pracownicy firmy ZARYS International Group? Tego typu wypowiedź nie powinna pozostać bez argumentacji, dlatego zachęcam, abyś to zrobiła.

ZIGI
@Piotr

Jak masz dowody to je przedstaw, w innym przypadku milcz. Właściciel powinien zgłosić sprawę do odpowiednich służb za takie oskarżenia. W firmie wszystko jest wypłacane zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami.

On
@ZIGI

Gdyby nie istniało RODO można byłoby przedstawić listę nazwisk i doprawdy nie stanowiłoby to problemu; lista jest coraz bardziej pokaźna

Kandydatka
@On

Tak duaż firma stosuje takie praktyki? Naprawdę trudno mi w to uwierzyć. Dlaczego firma stwarza sobie tego typu problemy? Wydaje się to niedorzeczne.

Pryncypał
@Piotr

Choćby sprawa Ingrid K. siostry pewnego dziennikarza śledczego z TVN. Ponad 100.000 PLN odszkodowania za niewypłacone premie.

alicja

Nie polecam

Polecam
@alicja

Dlaczego?

@Polecam

Ja też podpinam się do pytania. Zawsze warto wytłumaczyć czemu się ma takie zdanie. A Ty jesteś zainteresowany pracą w firmie? Pod linkiem https://pracodawcy.pracuj.pl/zarys-international-group-sp-z-o-o-sp-k,13772 można znaleźć oferty pracy, wiec może się na coś zdecydujesz. Zawsze warto złożyć CV i poznać warunki zatrudnienia i wynagrodzenia jakie oferują rekruterzy. Jak myślisz?

Marcepan
@alicja

No właśnie, dlaczego?

Strata czasu

Ja nie polecam po tym jak nie chciano mi przedstawić wynagrodzenia na proponowane stanowisko pracownika biurowego.

pogodynka

ZARYS jest firmą , która chciałaby oglądać kolorowy film w czarno-białym telewizorze

Ania
@pogodynka

W punkt!

Zig zag
@Ania

Dlaczego tak uważasz? Mają węża w kieszeni?

Ania
@Zig zag

Mentalność z czasów komunizmu, a aspiracje bycia nowoczesną korpo po najniższych kosztach.

Blabla
@Ania

Przeciez to International group

÷#¥₩
@Blabla

To dobrze czy źle? Jaki firma ma kapitał? Niemiecki?

Żanetka

trzeba uważać przede wszystkim na wszechobecnych donosicieli- ot taka a nie inna kultura organizacji, w której takie zachowania się nagradza. W związku z czym raz po raz do pokoiku wędruje na spowiedź coraz to kolejna osoba.

Tak26Nie1

Jola
@Żanetka

Masz kogoś konkretnego na myśli? Kto jest liderem?

Tak4Nie1

Żanetka
@Jola

Ludzie z magazynu

@Żanetka

Każdy coś daje od siebie. :-) Nie ma znaczenia dział. Wszyscy dzielą się wiedza tajemną w równym stopniu.

Tak3Nie1

Barbara
@Jola

Liżą najbardziej Ci co najdłużej w firmie inaczej dawno by ich nie było no i kilku innych co krócej z racji stanowiska. A jak się nie zgadzasz na podpierduchę to wypad

Jan
@Barbara

Najwięcej informacji przekazują Ci, których nikt nie podejrzewa. Chociaż są również osoby, które przekazują informację prawie jawnie. Dziwnym trafem wszyscy z tzw. genem kabla siedzą na dole, ale cały czas biegają na górę. Chociaż na górze też jest taka, co uważa, że przekazywanie informacji o innych jest jej świętym obowiązkiem.

Sławomir
@Jan

Żeby jeszcze te informacje miały pokrycie z rzeczywistością.... Z drugiej strony profesjonalny menager weryfikuje informacje, sprawdza czy nie są plotką, zanim podejmie nieodwracalne decyzje...

Anakonda
@Sławomir

Decyzja to impuls?

Kartofel

Ktoś wie dlaczego znowu szukają regionalnego przedstawiciela handlowego na fizjoterapie? Jakies 10 miesięcy temu też szukali.

Irena
@Kartofel

Różne sytuacje się zdarzają, widocznie firma potrzebuje obecnie kogoś ponownie na to stanowisko. A pytasz, bo zastanawiasz się nad złożeniem swojego CV do ZARYS International Group czy tak po prostu z ciekawości? Daj znać, jeśli zdecydujesz się aplikować i zostaniesz zaproszony na rozmowę - chętnie dowiemy się, jak ona przebiegała.

obserwator
@Irena

A jak rekrutacja na kierownika ? Wybrali kogoś ?

Brytania
@obserwator

Kadrowa wybierze kogoś godnego. To będzie kolejny strzał w 10. Chwila nieuwagi i znowu sukces.

ph farmacja

A na jakie narzędzia pracy może liczyć handlowiec? Warunki pracy na stanowisku handlowca ktoś zna? Pozdrawiam.

Ziuta
@ph farmacja

Długopis, notes, zszywacz, kalkulator, telefon, komputer, auto. Głupie pytania masz. Narzędzia dostaniesz jak w każdej innej firmie.

Ona Slask
Nazwa działu: Handlowy

Proszę o opinię szczerą jak pracuje się w firmie Zarys. Rekruter wydaje się bardzo na minus, widoczny brak kompetencji managarskich. Pojawił się u mnie duży dylemat w temacie ewentualnego podjęcia zatrudnienia w tej firmie.

Jarosław
@Ona Slask

Jest ok. Rekruterem nie ma się co przejmować. Firma dobra, polecam.

TakNie11
S.J
@Ona Slask

Opinia jest szczera, subiektywna, nie jestem" podstawiona", nie zapłacono mi za nią: pracuje się DOBRZE, po prostu dobrze. Naprawdę w porządku pracodawca, ludzie pomocni. Nie wiem co można chcieć od rekruterów- chyba jesteśmy naszpikowani głupimi serialami, gdzie stara się przenieść amerykańską rzeczywistość w nasz polski, nadęty zaścianek. Dla mnie rozmowa była ludzka, umowa bardzo przejrzysta i szczegółowa, to, co na papierze- w codziennych obowiązkach. Nie wiem na co liczysz i w jakim dziale; jeśli na oszałamiająca karierę- są i tacy co to po trupach, daj im pierwszeństwo ????????.Jeśli na pracę na przejrzystych zasadach, w fajnych godzinach, gdzie można się dogadać z przełożonymi- nie miałam z tym problemu. S.J.

Alleandra
@Ona Slask

Co to znaczy bardzo na minus?

makao

witam pojawiło się ogłoszenie na kierownika działu handlowego. czy moze ktoś napisać czy warto aplikować, czy to nowo otwarte stanowisko, czy ktoś odszedł/został zwolniony? jaka atmosfera pracy, czy to stanowisko dotyczy także sprzedaży zagranicznej?

Rudy
@makao

tylko kraj, export jest obstawiony

Pilot
@makao

Rekrutacja na Kierownika działu handlowego do Zarysu jest raz w roku :)

Ona Zabrze
@Pilot

Co się stało z poprzednim kierownikiem?

Jolanta
@Ona Zabrze

Owszem - ta kwestia może budzić swego rodzaju ciekawość, ale lepiej byłoby, jakbyś powiedziała nam coś na temat ogólnych warunków pracy w ZARYS International Group. Uważasz, że wysokość wynagrodzenia jest tam adekwatna do zarówno wykonywanych obowiązków, jak i do posiadanego doświadczenia? Jest to bardzo interesująca kwestia, dlatego mam nadzieję, iż zechcesz nam ją wyjaśnić.

Kochankaprezesa
@Jolanta

Proszę nie zaśmiecać tematu bzdurnymi komentarzami. Potrzebne konkrety dla osób zainteresowanych pracą- co się stało z poprzednim kierownikiem?

@Kochankaprezesa

To jest nowe stanowisko. Kierownik działu sprzedaży jest, ten będzie mial inne zadania. Firma się rozwija i potrzebuje ludzi na nowe stanowiska.

interested
@Zabrzanka

na jakie pieniądze można liczyć na tym stanowisku ? jakie narzędzia ? Dzięki za odp

anetka
Nazwa działu: Handlowy

czy to prawda, że parę lat temu wypowiedzenie złożył cały dział Zamówień Publicznych? Ile przetargów czy ofert rocznie musi zrobić jedna osoba?

@anetka

Bzdura, nic takiego nie miało miejsca.

CzadomenZpolarem
Nazwa działu: Magazyn

Jeśli lubisz być robotem który żeby zarobić musi siedzieć w pracy po 12h to idealna firma właśnie dla Ciebie! Oczywiście wszystkie nadgodziny i tzw.podwyżki (usunięte przez administratora)tylko dlatego żeby firma mogła zaoszczędzić parę groszy.Jesli jesteś starym pracownikiem masz 3 razy więcej obowiązków a "nowy" po prostu może nic nie robić kierownik i tak wybierze starszego pracownika który za to "reprymendę" dostanie.W firmie panuję spory chaos i (usunięte przez administratora) często trzeba robić 3-4 czynności w jednym momencie.Stanowiska pracy są fikcyjne przykładowo jesteś reorganizatorem to i tak nic nie oznacza ponieważ (usunięte przez administratora) na swoim rydwanie wyznacza pracę niezwiązana z Twoim stanowiskiem. Jeśli chodzi o zarobki to wiecznie niespełnione obietnice nigdy na rozmowie nie dajcie się nabrać na tzw. premie,dodatki itp. które są tylko fikcją w rzeczywistości dostajesz tylko to co masz na papierze a i przygotuj się na spory (usunięte przez administratora)na każdym kroku możesz zostać poniżony, opluty w najlepszym przypadku dostaniesz wypowiedzenie. Jeżeli znów chodzi o warunki pracy przygotujcie się na minimum 14km dziennie firma funkcjonuje na prehistorycznych paleciakach którym często kilka razy dziennie musisz ciągnąć palety po 300kg przez cały magazyn. Oczywiście są też plusy pracy w firmie Zarys - Świąteczna premia - nie trzeba posiadać uprawnień na wózki widłowe. -W firmie nauczysz się Rosyjskiego/Ukraińskiego. -Weekend w pracy jeśli chcesz być na liście osób które dostaną premie. Tyle chyba wystarczy chociaż można wszystko opisywać godzinami polecam wszystkim ten niezły survival i zapraszam pod antresolę za jakiś czas by zdać relację jak początki w pracy.

Tak15Nie1
Zman
@CzadomenZpolarem

Czadomen są przyjęcia na magazyn? dużo osób przyjmujecie? są zwolnienia? jak tak to z jakiego powodu?

Zostaw opinię o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. - Zabrze

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.