Opinie o Timago International Group Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Timago International Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Timago International Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timago International Group Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Urszula

Ktoś tu niżej pisze że naprawdę warto aplikować jak są nabory. Czemu właściwie? Jakie są zalety pracy w tej firmie, co działa na ich plus względem konkurencji?

Tymek
@Urszula

Nie warto tam podejmować zatrudnienia, nie polecam. Na jakie stanowisko chcesz aplikować? Dużo stresu i presji. Obserwują Cię na każdym kroku. Często zwalniają bez powodu. Niewielu jest tam pracowników którzy pracują dłużej. Pracują jak roboty na bardzo wysokich obrotach. Kasa nie jest najgorsza ale konkurencja płaci podobnie. Dodatkowo kluczowe są tam znajomości bez tego nie znasz dnia ani godziny kiedy Ci podziękują. Pracownicy na na najwyższych szczeblach tylko po znajomości piastują te stanowiska, rzadko np z posiadanej wiedzy czy doswiadczenia

Carlos
@Tymek

Fakt pracy jest dużo ale firma się rozwija i idzie do przodu to i roboty dużo. Zarabia się bardzo dobrze więc trzeba się wykazać.Teksty o znajomościach można włożyć między bajki no fakty są takie że jak pracujesz solidnie i się wykazujesz dostajesz szansę i takie są fakty nie żadne znajomości. Jak chcesz się gdzieś zaczepić i prześlizgnąć z dnia na dzień to faktycznie nie jest to miejsce a Ciebie. Teraz nie ma naboru ale polecam spróbować samemu się przekonać jak to faktycznie jest. Pozdro!

@Carlos

Konstruktywnie i zachęcająco widzę. ;) Tylko jednak trzeba wstępnie przetestować czy w ogóle się podoła... A nie przewidują może kiedy kolejny nabór by był? Czy to dopiero jak ktoś inny się wykruszy?

Carlos
@Agata

Bo to fajna firma jest i pracy dużo i nie każdy jest na to gotowy bo wiadomo jak jest w niektórych firmach

Boldy
@Agata

CV można wysłać przez stronę na adres rekrutacja@timago.com. Ja tak dostałem pracę więc warto spróbować. Pozdrawiam wszystkich i realizujcie swoje marzenia!

@Boldy

Ale to wysyłałeś wiedząc, że kogoś szukają czy tak tylko na "zapas"?

Boldy
@Agata

Wysłałem na zapas bo szkoda czekać a jak masz ciekawe CV i chcesz pracować to miejsce zawsze jest także prubuj śmiało

Robert
@Boldy

Pierwsza umowa, to UoP na okres próbny, zawierana na 3-miesiące? Jakiego wynagrodzenie mogę się spodziewać zaczynając w Timago?

@Robert

No na początku umowa na okres próbny na 3 miesiące i wynagrodzenie podstawowe 3300 brutto. Po 3 miesiącach masz umowę na rok czy coś takiego i wtedy już dochodzi Ci premia, benefity i generalnie jest ok. Tutaj nie ma lipy i wszystko jest jak należy ubrania robocze, posiłki regeneracyjne wtedy kiedy przysługują, narzędzia pracy. Praca jest stabilna. Wypłata na czas. Premia zresztą też i nikt tu nie ściemnia a takich co ściemniają w Zabrzu nie brak. Obiecują Bóg wie co a potem pensja płatna w 8 ratach. Weź daj spokój. Zarabiam tu mniej niż w budowlance ale kurde to jest inna jakość firmy. Daj im szansę

@@Boldy

No po tym przedłużeniu to już spoko wszystko wygląda. Piszesz o benefitach, rozwiniesz o jakie chodzi?

@Agata

Premia ci miesiąc, karta Multisport na wielokrotne wejścia czyli pracodawca płaci full ponad 200 złotych, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie prywatne zdrowotne w PZU, posiłki profilaktyczne. Las Vegas:)

@@Agata

Full za multisporta? No to spoko sprawa. A co oznacza posiłek profilaktyczny w jakim kontekście to?

Miro
@Agata

Noo full i to jest ponoć 200 zł co pracodawca płaci. Bardzo na tak. Posiłki profilaktyczne czyli 2 daniowy obiad w okresie jesiennym i zimowym.

@Miro

Czyli nazwa "profilaktyczny" nie odnosi się do jakiś wartości odżywczych w nim zawartych? Po prostu polski domowy obiad? ;p Bo nazewnictwo odrobinę mnie zmyliło i dlatego dopytywałam

@@Boldy

Stawki poszły do góry :-)

Agata Nowy wpis
@@Boldy

No i fajnie. ;) A dasz znać o ile?

@Boldy Nowy wpis
@Agata

A co ty w wywiadzie pracujesz? :-) Weź złóż CV to wszystkiego się tam dowiesz ale kasa jest mega, mega spoko bo i podstawa i premia poszybowały w górę i jest bardzo dobrze. Pozdro

Karolina Nowy wpis
@@Boldy

Ale mnie też to ciekawi. Ile wynosi podstawa i jakie są premie? Dasz znać, no bo w sumie na tym mi najbardziej zależy zanim złoże cv.

@Karolina Nowy wpis
@Karolina

Wszystkiego dowiesz się jak złożysz CV:)

@ania a często są nowe nabory?

@Paweł

Raczej rzadko bo rotacja jest znikoma także naborów nie ma za dużo ale jak już są to na prawdę warto : )

@ania a kiedy będzie kolejny nabór ?

@Ania

@ania trzeba być czujnym :-)

Grzegorz

Zamieścili w internecie ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika. Po tym, jak dostali komplet dokumentów aplikacyjnych, już następnego dnia odpisali, że nie są w stanie przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjnej. Czyżby potrzebowali tylko zebrać dane osób ubiegających się o pracę? W jakim celu?

@Grzegorz

Nie każdego zaprasza się na rozmowę kwalifikacyjną a wysłanie CV nie jest jednoznaczne z zaproszeniem na rozmowę co jasno wynikało z ogłoszenia. Na rozmowę zaprasza się tylko rokujących kandydatów co niestety nie było zasadne w przypadku Pana kandydatury i co zostało Panu wyjaśnione w mailu. Wszystkiego dobrego

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Timago International Group Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Timago International Group Sp. z o.o. Sp.k. na naszym forum. Możesz pomóc wielu osobom w wyborze pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Timago International Group Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Timago International Group Sp. z o.o.
  • Karpacka 24 lok. 12
    43-316 Bielsko-Biała

Timago International Group Sp. z o.o.