Opinie o Apja Fechu Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Apja Fechu Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Apja Fechu Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apja Fechu Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Administrator Nowy wpis

Apja Fechu Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Sprzedawca. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Prawda Nowy wpis

Spółka Apja Fechu ma swoje pryncypia oraz zasady. Odpowiednio zajmują się swoim fachem. Biuro jest czyste i schludne. Jednak, po wprowadzeniu w strukturę firmy, panuje tu niejasno prowadzona narracja i szybko wyczuwalny strach oraz napięcie. HR na niskim poziomie. Panuje syntetyczna atmosfera. Eskalacja rośnie gdy pracownik ma swoje zdanie. Więcej tu pytań niż odpowiedzi.

Helena

skoro na rozmowie było coś innego niż na umowie którą dano ci do podpisania, to czemu się na takie warunki zgodziłeś?

Meg Nowy wpis
@Helena

Ponieważ umowa została wręczona po okresie wypowiedzenia poprzedniej firmy w związku z czym można poprzystać na dane warunki lub zostać z niczym na czas poszukiwania innej alternatywy. Pracownik poniformowany o tym że został przyjęty poprosił o kolejne spotkanie by dowiedzieć się szczegóły na co usłyszał że nie ma takiej potrzeby, że wszystko będzie ok. Mimo wszystko warunki przez pracownika zostały zaakceptowane również fakt że pierwsze premie pojawią sie za min kilka miesięcy kiedy zakupione auta zostana wyprodukowane i sprzedane przez firmę, czyli do tego czasu pozostaje goła podstawa (podkreślam nijak mająca sie do pensji jaka została obiecana i nigdzie nikt nie wspominał że na te dużo lepsze pieniadze trzeba czekać spokojnie nawet rok- bo wszyscy wiemy jakie sa terminy odbioru nowych samochodow ktore nie zostaly jeszcze wyprodukowane. Proszę się zatrudnić i przekonać na własnej skórze jeżeli są wątpliwości.

Apja Fechu Nowy wpis
@Meg

Szanowna Panie/Szanowna Pani, oświadczamy, że okoliczności przedstawione przez Pana/Panią w przedmiotowych postach nie polegają na prawdzie. Nasza Spółka nigdy nie zwalnia swoich pracowników ze względu na chęć osiągnięcia korzyści majątkowej i takie uwagi będziemy zmuszeni traktować jako naruszenie dóbr osobistych Spółki i jej pracowników. Sugeruje Pan/Pani bowiem, że Nasza Spółka celowo narusza prawo, co jest zarzutem bezpodstawnym i godzącym w Naszą Spółkę, prosimy zatem o niezwłoczne usunięcie tych stwierdzeń lub sprostowanie. Nie wdając się jednak w szczegóły, bowiem nie wiemy kto kryje się pod pseudonimem "Meg" , a Nasza Spółka zawsze chroni historię pracy i dane swoich obecnych i byłych pracowników, pragniemy wskazać, że zawsze rzetelnie informujemy pracowników o zasadach wynagradzania i zasadach wypłacania premii. Odnosząc się zaś do czasookresu i terminów wypłacania premii, to jeżeli jest Pani/Pan zaznajomiony z realiami branży handlu samochodami, to zasadnym jest twierdzenie, że każdy "handlowiec" jest świadomy terminów realizacji danego zamówienia na samochody, a wypłacanie premii musi być uzależnione od skutku w postaci finalizacji takiej transakcji. Dodatkowo wskazujemy, że nie jest prawdą, że Nasza Spółka zwolniła, czyli jednostronnie wypowiedziała umowę, w okresie ostatnich 3 miesięcy, aż trzem pracownikom. Twierdzenie to jest bezpodstawne i kłamliwe. Parafrazując jednak Pani/Pana post, pragniemy serdecznie zaprosić kandydatów chętnych do pracy w Naszej Spółce, celem osobistego przekonania się na „własnej skórze”, jak wygląda praca dla Naszej Spółki. Łączymy Wyrazy Szacunku APJA FECHU Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Apja Fechu Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Apja Fechu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apja Fechu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Apja Fechu Sp. z o.o.
  • Franciszka Kamińskiego 19