PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-BUDOWLANE T-TEL TOMASZ WIECZOREK

Bielsko-biała

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-BUDOWLANE T-TEL TOMASZ WIECZOREK

Hiffman

Wróciłem po 4latach do Ttel i powiem ,że niesamowicie sie rozwinęli . Jak wyjeżdżałem 4lata temu do Anglii to pracowało tylko 20osob . Dzisiaj jest już to prawdziwa maszyna około 80 osób . . nandzien dobry dostałem 14 zł ,niby nie duzo ale przynajmniej nie trzeba sie prosić w nieskończoność o swoją wypłatę , Woow

Serock

Kiedyś pracowałem w PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-BUDOWLANE T-TEL TOMASZ WIECZOREK i mam same najlepsze wspomnienia, jeśli możecie to aplikujcie tam, od razu

Grzesiek

Ja pracowałem u Wieczorków 10 miesięcy i nie powiem na tych chłopaków nigdy nic złego. 13na godzinę , szacunek dla pracownikow, zawsze jak przyjeżdżał jeden albo drugi na robotę to zaczynał od opowiadania naprawdę dobrego kawału Heheheh pieniądze tak jak wszyscy wiedza co pracowali z zegarkiem w ręku co sobotę . Pracowałem w wielu firmach ,ale w tej pracowało mi sie najlepiej,jakoś tak fajnie było. Gdybym nie wyjechał za granice to pewno bym dalej pracował u nich.

Arnold

Praca ciężka przez pierwsze dni potem się idzie przyzwyczaić . Ja dostawałem 13 na godzinę , obiad i godne warunki mieszkaniowe . Pracowałem przy zbieraniu azbestu w jakieś wiosce pod Warszawa . Atmosfera fajna pracowałem z chłopakami co już tam 6 lat pracują i sobie chwała ,ale niestety mimo ze dostałem 3600zl za 3 tygodnie To nie widzi mi się taka robota cały czas poza domem. Jest dwóch szefuf braci grubego poznałem i jest koleś naprawdę okej a drugiego nie widziałem ale z tego co mówili to tez jest wyluzowany i normalny koleś . Forsa co sobotę itp

chlopaczyna

Dla mnie nie bylo ciezko,ale zrezygnowalem bo duzo wyjazdow bylo . W warszawce pracowalem przez 2tygodnie prze rozbource jakiegos budynku polsatu. Kase tez dostalem w terminie ,ale nie chcial bym tak jezdzic.mimo wszystko dam ocene dobra za kase w terminie i klimat w robocie i po

dekarz

Straszny zapierdol po 14 godzin dziennie od poniedzialku do niedzieli. nie dla mnie ,ale sa tacy co tam juz od paru lat pracuja i niezle sa zachartowani, duzo wyjadow. Zrezygnowalem po 3 tygodniach . Co do kasy to nie powiem,bo co sobote kasa byla regularnie. ja dostawalem 12zl na godzine,ale z tego co wiem niektorzy po 1000zl tygodniowki tam wychodza. Ale tak jak wspomnialem praca nie dla kazdego.

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-BUDOWLANE T-TEL TOMASZ WIECZOREK - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-BUDOWLANE T-TEL TOMASZ WIECZOREK