Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane T-Tel Tomasz Wieczorek w Bielsko-Biała

counter
5 6 10 5 1
Witold Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma rekrutuje aktualnie i czy trudno dostać się?

Adam Nowy wpis

Firma dobra pod wieloma względami to i na forum nie ma chętnych do piania.

Juri Nowy wpis
 Rekomendacja

Dobry firma i doba wyplata

Administrator Nowy wpis

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-BUDOWLANE T-TEL TOMASZ WIECZOREK jest takim przedsiębiorstwem?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Hiffman

Wróciłem po 4latach do Ttel i powiem ,że niesamowicie sie rozwinęli . Jak wyjeżdżałem 4lata temu do Anglii to pracowało tylko 20osob . Dzisiaj jest już to prawdziwa maszyna około 80 osób . . nandzien dobry dostałem 14 zł ,niby nie duzo ale przynajmniej nie trzeba sie prosić w nieskończoność o swoją wypłatę , Woow

Serock

Kiedyś pracowałem w PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-BUDOWLANE T-TEL TOMASZ WIECZOREK i mam same najlepsze wspomnienia, jeśli możecie to aplikujcie tam, od razu

Grzesiek

Ja pracowałem u Wieczorków 10 miesięcy i nie powiem na tych chłopaków nigdy nic złego. 13na godzinę , szacunek dla pracownikow, zawsze jak przyjeżdżał jeden albo drugi na robotę to zaczynał od opowiadania naprawdę dobrego kawału Heheheh pieniądze tak jak wszyscy wiedza co pracowali z zegarkiem w ręku co sobotę . Pracowałem w wielu firmach ,ale w tej pracowało mi sie najlepiej,jakoś tak fajnie było. Gdybym nie wyjechał za granice to pewno bym dalej pracował u nich.

Arnold

Praca ciężka przez pierwsze dni potem się idzie przyzwyczaić . Ja dostawałem 13 na godzinę , obiad i godne warunki mieszkaniowe . Pracowałem przy zbieraniu azbestu w jakieś wiosce pod Warszawa . Atmosfera fajna pracowałem z chłopakami co już tam 6 lat pracują i sobie chwała ,ale niestety mimo ze dostałem 3600zl za 3 tygodnie To nie widzi mi się taka robota cały czas poza domem. Jest dwóch szefuf braci grubego poznałem i jest koleś naprawdę okej a drugiego nie widziałem ale z tego co mówili to tez jest wyluzowany i normalny koleś . Forsa co sobotę itp

chlopaczyna

Dla mnie nie bylo ciezko,ale zrezygnowalem bo duzo wyjazdow bylo . W warszawce pracowalem przez 2tygodnie prze rozbource jakiegos budynku polsatu. Kase tez dostalem w terminie ,ale nie chcial bym tak jezdzic.mimo wszystko dam ocene dobra za kase w terminie i klimat w robocie i po

dekarz

Straszny zapierdol po 14 godzin dziennie od poniedzialku do niedzieli. nie dla mnie ,ale sa tacy co tam juz od paru lat pracuja i niezle sa zachartowani, duzo wyjadow. Zrezygnowalem po 3 tygodniach . Co do kasy to nie powiem,bo co sobote kasa byla regularnie. ja dostawalem 12zl na godzine,ale z tego co wiem niektorzy po 1000zl tygodniowki tam wychodza. Ale tak jak wspomnialem praca nie dla kazdego.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane T-Tel Tomasz Wieczorek - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad