Opinie o TTD MICHALIK w Górki Małe

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TTD MICHALIK, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w TTD MICHALIK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TTD MICHALIK w Górki Małe

Anna Nowy wpis

widziałam na stronie, że szukają mechanika tutaj już jest opcja na normalną uop, przynajmniej tak piszą. wiadomo coś na temat stawki, bo nie podali? i ogólnie ktoś już pracował i mógłby ewentualnie polecić, wszystko co na umowie przechodzi na rzeczywistość?

Pytanie Nowy wpis

Czy w TTD MICHALIK możliwa jest praca na podstawie B2B?

TTD Michalik Nowy wpis
@Pytanie

Tak

Były kierowca

Nie polecam , praca na własnej działalności płacą ok 32 gr/km .

Stanisław Nowy wpis
Kandydat
@Były kierowca

Witam. Czy jest normalną praca? Czy płatność jest zgodnie z umową?

O pracę w mieście Cieszyn nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie TTD MICHALIK?

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TTD MICHALIK? Czy kandydat na stanowisko Kierowca międzynarodowy kat. B powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Zostaw merytoryczną opinię o TTD MICHALIK - Górki Małe

TTD MICHALIK
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

TTD MICHALIK
Przejdź do nowych opinii