Opinie o TTD MICHALIK w Górki Małe

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TTD MICHALIK. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w TTD MICHALIK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TTD MICHALIK w Górki Małe

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Były kierowca

Nie polecam , praca na własnej działalności płacą ok 32 gr/km .

Stanisław
Kandydat
@Były kierowca

Witam. Czy jest normalną praca? Czy płatność jest zgodnie z umową?

szofer
@Były kierowca

0,32 zł za km?? Czyli 1100 km dziennie plus załadunek, rozładunek = około 12h godzin czystej jazdy. Jazdy z oczami na zapalkach. Niestety jeszcze trzeba wytrzymać do 1go lipca 2026, gdy we wszystkich busach od 2,5 do 3,5 tony zostaną zamontowane tachografy i tym samym zostanie ucywilizowany czas pracy kierowcy.

Adi1234
@szofer

O tych tachografach było już w 2014 roku głośno i do dzisiaj nic i nic nie będzie także nie rób sobie nadzieji

Zuzia
@Adi1234

Czyli teraz też jeździ się na tacho? Jakby ktoś chciał odmówić to nie ma co liczyć na pracę? Bo zastanawiam się jeśli ze zmęczenia kierowca spowodował wypadek to kto jest odpowiedzialny. Bo z tego co piszecie to szefostwo karze jeździć więcej godzin.

Kierowca Nowy wpis
@Adi1234

Taho wprowadza bo za dużo busiarzy lata padniętych po trasach i jak psy

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Jaka jest umowa w firmie TTD MICHALIK? Wiecie, czy jako Kierowca b zatrudniają na umowę zlecenie?

I Nowy wpis
Inne

Nie chcę wyliczać niczego groszowo tak jak robiliście to w wątku. Zwłaszcza w obecnym roku gdzie w wielu firmach nastąpiły podwyżki ze względu na znaczące podniesienie się najniższej krajowej. Aktualnie kierowcy ile wychodzi dniówki? Doliczane są premie np za ekonomiczne jeżdżenie? Jak to u was wygląda?

WE Nowy wpis
Inne

No zdania odnośnie tego są podzielone, choć fakt, że sprzed kilku lat niektóre opinie. Część Twojej wypowiedzi została zasłoniona, możesz jeszcze raz napisać co miałeś na myśli? Możesz przedstawić krótko jakie teraz proponują warunki?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie TTD MICHALIK? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy kierowca C+E / transport międzynarodowy
Opole
Kano Sp. z o.o.
(63 opinii)
logo firmy Kierowca C + E w ruchu międzynarodowym
Nowiny Wielkie
DROZDA TRANSPORT & LOGISTICS S.A.
(13 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Dyspozytor transportu międzynarodowego.
Tychy
Krotrans Logistics Sp. z o.o.
(64 opinii)
logo firmy KIEROWCA CE - Jazdy Krajowe
Łódź
Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
(62 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
AI
Inne

Nadal ta stawka 0,32 gr obowiązuje, wspomniana tutaj? Bo chciałem wejść w ofertę na kierowcę międzynarodowego sprawdzić, to o parę dni się spóźniłem, już zamknięta i nic nie można przeczytać. Orientuje się ktoś?

Czy w TTD MICHALIK możliwa jest praca na podstawie B2B?

TTD Michalik
@Pytanie

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o TTD MICHALIK - Górki Małe

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w TTD MICHALIK?

Zobacz opinie na temat firmy TTD MICHALIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TTD MICHALIK
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188