Opinie o Altam Group Sp. z o.o. w Łodygowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Altam Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Altam Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altam Group Sp. z o.o. w Łodygowice

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Altam Group Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Altam Group

Bardzo chętnie nawiązujemy współpracę z każdym, kto zechce zasilić nasze skromne szeregi. Tworzymy bardzo zgrany zespół. Jesteśmy zorientowani na rozwój, nie tylko zawodowy. Z przyjemnością poznamy brać studencką, z którą nawiążemy współpracę długofalową. Zachęcam do aplikowania.

Czy w Altam Group Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Altam Group Nowy wpis

Dzień dobry! Poza kwestiami finansowymi, oferujemy również dodatki pozapłacowe. Zachęcam do złożenia aplikacji i przekonania się.

Czy urlop w Altam Group Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Altam Group Nowy wpis

Urlop w Altam Group jest płatny zgodnie z zapisami przepisów prawa pracy.

Ruda103

Dzień dobry, czy fimra Altam prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko ksiegowy,? Czy doświadczenie jest wymagane? Branża działalności to tylko ksiegowość czy też kadry? Rozumiem ze benefity typu, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe w tej firmie nie funkcjonują?

@Ruda103

Dzień dobry! Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko księgowe. Wymagamy doświadczenia ze względu na sam charakter stanowiska. Przedmiotem naszej działalności jest księgowość, ale również i kadry. Wobec tego, miło byłoby się rozeznawać w obu obszarach. Zachęcamy do składania aplikacji na m.janda@altam.org. Co do benefitów, na obecną chwilę nie funkcjonują one u nas w typowych postaciach. Niemniej, jesteśmy otwarci i po skompletowaniu zespołu zamierzamy podjąć temat.

Altam

Ze studentami, kwiatem tego narodu, współpracujemy ze szczególną przyjemnością. Nawet oczekiwania co do umiejętności czy doświadczenia są odpowiednio obniżone. Staramy się tak dograć, aby nauka i praca nie kolidowały ze sobą i znaleźć optymalne rozwiązanie na każdym polu. Uważam, że pod tym względem jesteśmy naprawdę elastyczni.

Irena
@Altam

A co do studiów, to czy można zgłosić się do was na staż studencki?

@Irena

Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy. Wobec tego, jasne- zapraszamy! :)

@Altam

Na praktyki też jesteście otwarci? :)

@Aneta

Jasne, zachęcamy do składania aplikacji :)

Sylwia
@Altam Group

Super, a tak z ciekawości ile trwają praktyki? 3 miesiące czy więcej?

@Sylwia

To niech już będzie kwestią indywidualnych ustaleń. Staramy się i tutaj zachować sporą elastyczność :)

@Altam Group

A są płatne te praktyki?:)

@Aneta

Dzień dobry! Zachęcam do przesłania swojej aplikacji. Porozmawiamy, zastanowimy się wspólnie i na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie.

Czyli szansa jest:) ?

Oczywiście! Zachęcam!

Urszula
@Altam Group

A można wiedzieć, ile płacicie?

@Urszula

To już kwestie do omówienia indywidualnie podczas rekrutacji. Nieustannie, zachęcam do niej.

Altam Group

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko KSIĘGOWY w firmie Altam Group Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Altam Group Sp. z o.o.?

Jaki dress code obowiązuje w Altam Group Sp. z o.o.?

Altam Group

Dzień dobry! Dziękuję, dobre pytanie! Nie obowiązuje u nas żaden dress code. Jesteśmy zadbani, mamy na sobie czyste ubrania, w których czujemy się najlepiej. Mamy świadomość bycia wizytówką firmy, jednakże jesteśmy efektywniejsi, jeśli pracuje nam się wygodnie. A sami wiemy najlepiej w czym się czujemy najlepiej. Wobec tego, nie przyjęliśmy żadnych uniformów, wdzianek czy innych mundurków.

Jaki jest styl zarządzania w Altam Group Sp. z o.o.?

Altam Group

Obawiam się, że nie do końca rozumiem pytanie. W Altam staramy się budować przyjazną i swobodną atmosferę zorientowaną na budowę zgranego zespołu, gdzie każdy czuje się ważny. Bo faktycznie tak jest. Sprzyja temu również otwartość na wszelkie sugestie czy pomysły. Sporą ich część udało się wdrożyć. Czy udało mi się odpowiedzieć na pytanie?

Czy w Altam Group Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Altam Group

Nie tylko na problemy reagujemy. Każda sugestia czy pomysł są przez nas bardzo doceniane. Każda idea jest poddawana dyskusji w naszym zespole. Problemy rozwiązujemy, bo w zdrowym zespole, zdrowy duch :) A wiele pomysłów, jakie zostały nam zgłoszone, funkcjonuje do dzisiaj i sprawdza się. Bardzo nas cieszą inicjatywy każdego z członków naszego zespołu.

Hanna
@Altam Group

Czy jest tutaj kładziony duży nacisk na dobre relacje wśród pracowników? Jakieś integracje po pracy czy inne warsztaty?

@Hanna

Dziękuję za słowa uznania. To dla nas bardzo ważne, by wzajemnie się słyszeć i słuchać. Jesteśmy zespołem. Jeśli wewnętrznie nie będziemy zgrani, to nie będziemy efektywni, a wtedy będziemy przychodzić do pracy jak za karę, a nie z przyjemnością. Co do relacji, jakby samo z siebie wynika, że bardzo istotnym dla nas jest, aby nasze relacje były dobre. Byśmy się dogadywali i dobrze czuli w swoim towarzystwie. Bez tego trudno budować dobry i zgrany zespół, prawda? Zdarzają się nam spontaniczne akcje integracyjne, ale coraz częściej pojawia się pomysł, aby nadać temu cykliczny charakter (pomimo różnych odległości pomiędzy nami) czy bardziej oficjalną formę. Jesteśmy otwarci na takie pomysły!

Hanna
@Altam Group

No dobra a jak te sugestie czy pomysły można przedstawić? Jest na to jakaś specjalna procedura czy mail gdzie się to wysyła?

@Hanna

Nie ma specjalnych procedur. Można telefonicznie, mailem lub umówić się na spotkanie. Z bezpośrednim przełożonym lub od razu ze mną. Chętnie wysłuchamy, przedyskutujemy, a jeśli będzie to coś dobrego- wdrożymy.

Beata
@Altam Group

Dzień dobry, a co do tego wdrożenia, rozumiem że pracownik nie jest wrzucany na głęboką wodę od razu? :) Jest jakieś szkolenie, czy okres próbny?

@Beata

Dzień dobry! Oczywiście, że jest czas na wdrożenie się we wszystko. Nikogo nie wrzucamy do głębokiej wody. Mało tego, wspieramy się wszyscy wzajemnie nie tylko na początku współpracy, ale podczas każdego kolejnego dnia. Nieraz i nawet po zakończeniu współpracy :D

Na jakie benefity można liczyć w Altam Group Sp. z o.o.?

Altam Group sp. z o.o.

Każdy z pracujących w Altam może liczyć na dostęp do szkoleń branżowych, w tym podnoszących kwalifikacje. A także na szeroką rozumianą elastyczność. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszego zespołu i z przyjemnością pochylamy się nad każdą sytuacją czy osobą indywidualnie.

Ewelina
@Altam Group sp. z o.o.

Czy po zakończeniu danego szkolenia branżowego wystawiany jest jakiś dowód związany z odbyciem go? Lub może na koniec jest jakiś egzamin i nadajecie, tym którzy zdadzą jakiś certyfikat?

Alta Group sp. z o.o.
@Ewelina

Sami z siebie nie wydajemy żadnych certyfikatów. Jeśli organizator szkolenia je udostępnia, wówczas należą do uczestników. Szkolenia mają charakter głównie wewnętrzny i służą podnoszeniu kwalifikacji naszego zespołu. Najlepszym egzaminem jest praktyczna weryfikacja umiejętności.

Sylwia
@Alta Group sp. z o.o.

Zgadzam się. A jest ustalony jakiś system premiowania, że po odbyciu konkrernych szkoleń pracownik może liczyć na wyższy zarobek?

Altam Group sp. z o.o.
@Sylwia

Dzień dobry! Nie mamy sztywnego systemu premiowania. Ten, który funkcjonuje, oparty jest na relacjach i efektywności. Innymi słowy, całkiem sporo rozmawiamy i to w dość swobodny sposób. Podnoszenie kwalifikacji jest doceniane na przeróżne sposoby, które również są przedyskutowane z pracownikiem. Dokładamy starań, ale rozwój osobisty nie pozostał bez echa w naszym biurze.

@Altam Group sp. z o.o.

A czy gdy zwiększa się staż lat pracy to czy z roku na rok można liczyć na większą stawkę? :-)

@Aneta

Można liczyć na rozmowę. Jednakże jesteśmy przekonani, że nie wiek, a umiejętności winny być odpowiednio nagradzane.

Altam Group Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Księgowa w Kraków. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

Altam

Dzień dobry! Wystarczy wysłać swoją aplikację na adres e-mail i czekać na kontakt. Polecam wpisać wszystkie informacje, jakie mogą mieć znaczenie. Każdą aplikację czytamy z najwyższą uwagą. Pozdrawiam!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Altam Group Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Altam

Dotychczas były dwa etapy: analiza złożonych aplikacji i rozmowy z wybranymi kandydatami. Trudno określić okres, w którym zamknie się obecna rekrutacja, ale myślę, że do dwóch tygodni będziemy się kontaktować. Zachęcam do przesłania aplikacji :)

Czy pracodawca Altam Group Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Altam

Dzień dobry! Oczywiście, mamy własny system motywacyjny dla pracowników i osób jakkolwiek z nami współpracujących. Dodam, że skuteczny, biorąc pod uwagę naszą efektywność.

Altam

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Altam Group Sp. z o.o.?

Altam

Wystarczy sporządzić swoją aplikację i przesłać ją do nas lub jakkolwiek się z nami skontaktować. Z pewnością i przyjemnością się z nią zapoznamy. A my odezwiemy się.

Altam

Czym Altam Group Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Altam Group

Dzień dobry! Myślimy o tego rodzaju eventach, chociaż aktualnie, ze względu na sytuację, nie planujemy niczego konkretnego.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Altam Group Sp. z o.o.?

Altam Group

Czy pracodawca Altam Group Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Altam Group

Dzień dobry! Owszem, organizujemy pracownikom szkolenia, które mają podnieść nasze umiejętności i kompetencje. Regularnie uczestniczymy w różnego rodzaju projektach oraz korzystamy z różnego rodzaju publikacji- ogólnodostępnych jak i abonamentowych.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Altam Group Sp. z o.o.?

Altam Group

Dobry wieczór! Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w krakowskim oddziale naszego biura przy ul. Domagały. Możliwe jest również spotkanie w innym miejscu, które ustalić możemy indywidualnie.

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Altam Group Sp. z o.o. w mieście Łodygowice? Czekamy na Wasze opinie!

Basia

Witam Jestem obecnie osobą pracują w ALTAM. Co do czasu pracy faktycznie pracujemy w godzinach 8 - 16. Nie ma żadnych problemów odnośnie np. załatwienia własnych spraw i w związku z tym inne godziny pracy. Tak na prawdę to kwestia dogadania się. Atmosfera w pracy bardzo dobra. Współpraca też układa się bez zastrzeżeń. Nie została nigdy zostawiona z problemem, jeśli jest potrzeba zawsze mogę liczyć na pomoc. Wynagrodzenie zawsze płatne na czas (często jeszcze przed terminem wypłat). Prawdę mówiąc nie da się nic złego zarzucić (choć próbowałam znaleźć). Wiadomo czasami jest ciężko bo terminy gonią czy ktoś ma gorszy dzień ale to normalne i nie da się powiedzieć ze to przez firmę.

Czy Altam Group Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

MJ

W Altam łączymy pracę z pasją. Zasadniczo pracujemy od 8-16, jednakże jesteśmy otwarci na inne propozycje.

Zostaw merytoryczną opinię o Altam Group Sp. z o.o. - Łodygowice

• Jak się pracuje w Altam Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Altam Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Altam Group Sp. z o.o.
  • Górska 14