2 Dodaj opinię
counter
2 9 30 5 1

Opinie o Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Witamy wszystkich użytkowników portalu GoWork. Cieszy nas Państwa zainteresowanie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.gzog.pl oraz do bezpośredniego kontaktu z nami – dla osób zainteresowanych pracą w naszej firmie dedykowany jest adres e-mail praca@gzog.pl. Dokładamy starań, by odpowiadać na każdą otrzymaną wiadomość!

Uczestników dyskusji prosimy o uszanowanie prywatności naszych pracowników i publikowanie wyważonych treści o charakterze personalnym.

Dziękujemy za Państwa uwagi. Zapewniamy, że żadna merytoryczna wypowiedź nie jest przez nas ignorowana.

Pozdrawiamy,
Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. w Zabrzu.
Pytanie Nowy wpis

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.? 11 lutego na portalu http://GoWork.pl się ogłoszenie na Inżynier Budowy. Ktoś z Was aplikował?

Nowy wpis

@Pytanie

Szanowni Państwo, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Dział Kadr

Pytanie Nowy wpis

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Nowy wpis

@Pytanie

Szanowni Państwo, Istnieje możliwość zarówno wyboru nadgodzin, jak i ich wypłaty, nie narzucamy żadnego rozwiązania. Nadgodziny naliczamy i wypłacamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, a zatem z dodatkiem 50% lub 100%. Nasz regulamin nie przewiduje żadnych płatności ponad ten dodatek. Dział Kadr

Aktualność
Szanowni Państwo,

Pozdrawiamy,
Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. w Zabrzu.
Piotr
Nazwa działu: Finanse

@robertu z prezentacji dostępnej na internecie wynika, że przychód roczny to około 47 mln złotych - z prezentacji sprzed kilku lat zatem teoretycznie zarobki powinny być wysokie...

robertu
Nazwa działu: Finanse

Jakie zarobki na waszych stanowiskach?

@robertu

Robert, jesteś zainteresowany pracą w Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa, czy interesują Ciebie zarobki współpracowników. Ze swojej strony też jestem ciekawa poziomu wynagrodzenia w tej firmie dlatego liczę na komentarze w tej sprawie. Jeśli dowiesz się czegoś sam, proszę, podziel się tu informacjami.

Paulina

Na stronie internetowej Górnośląskiego Zakładu Obsługi Gazownictwa pod zakładką oferty pracy można znaleźć cenne informacje o aktualnej rekrutacji. Firma poszukuje osób na stanowisko: ELEKTROMONTER W DZIALE ANTYKOROZJI, MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ GAZOWYCH oraz KIEROWNIK BUDOWY. Podany przeze mnie link przekieruje Was na stronę internetową GZOG: https://gzog.pl/praca/item/241-oferty-pracy Czy jest wśród Was osoba zainteresowana pracą w Górnośląskim Zakładzie Obsługi Gazownictwa?

zwykły Gzogowiec
Nazwa działu: dział zgrzewania

w firmie panuje nie za fajna atmosfera, po kilku długich latach pracy w firmie gzog mogę stwierdzić że błędem jest trzymanie kierownictwa na takim poziomie jaki teraz tam panuje (chodzi o P. kolorową która (usunięte przez administratora)podlizuje się szefostwu tzn prezesom a za ich plecami obrabia im (usunięte przez administratora) jest strasznie fałszywa) następnie (usunięte przez administratora) który nie raz śpi w pracy zamiast zajmować się konkretnymi rzeczami. Mam nadzieję że szefostwo doceni pracę osób fizycznych którzy jako jedni z niewielu pokazują pracowitość. Jeśli chodzi o resztę kierowników to można śmiało pochwalić Marka Ch.i Łukasza a reszta nie ma pojęcia co i jak się robi a jak już coś się dowie to tak jak wyżej napisane jest po prostu fałszywa jak i do szefostwa tak i do pracowników.

Tak13Nie1
@zwykły Gzogowiec

W ostatnim czasie prawie nikt nie wypowiadał się na temat aktualnej sytuacji pracy w Górnośląskim Zakładzie Obsługi Gazownictwa. Dlatego też Twój komentarz bardzo nas ucieszył. Musisz jedynie pamiętać o tym, że na forum nie używamy żadnych danych personalnych; unikamy też wypowiadania się o innych w sposób, który może obrazić daną osobę. Szkoda też, iż - według Ciebie - atmosfera panująca w tym przedsiębiorstwie nie należy do najlepszych. Jakie działania - Twoim zdaniem - wpłynęłyby na poprawę sytuacji w nim?

Gzogowiec
@Paulina

Jakie działania ? Np. Poprawa warunków pracy dla pracowników tylko nie tych co siedzą w biurze i gadają o rzeczach nie związanych z praca lub śpią i zmiana kierowników na kogoś kto ma większe doświadczenie na tematy związane z robotami gazowniczym, najlepiej wymienić panią kolorowa na kogoś kto ma większe pojęcie

Tak1Nie1
Paulina

Na stronie internetowej Górnośląskiego Zakładu Obsługi Gazownictwa przeczytać można, że niedawno zakończyła się budowa stacji gazowej w Bielsku-Białej oraz powstała także (wszak już jakiś czas temu) nowa stacja CNG w Częstochowie. Czy w związku z tym do pracy w tej firmie przyjmowane były (lub nadal są) jakieś nowe osoby? Na jakie warunki można liczyć rozpoczynając pracę w Górnośląskim Zakładzie Obsługi Gazownictwa?

Kubuś

Od prawie czterech lat odeszło z GZOG-u bardzo dużo specjalistów i kadry kierowniczej . Na ich miejsce nie przyszedł nikt konkretny - a jak przyszedł to po jakimś czasie odszedł.

Tak9Nie
Witek

Podpowiedzcie jaka macie atmosferę w pracy?

Wiktor

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Szkoda, że nikt nie pisze, nowi szukają info

BURY
@Wiktor

moze nowych nie szukaja

Gach

Polecam. Ktos aplikuje?

TakNie1
Paulina

@s-d, W swojej wypowiedzi użyłeś czasu przeszłego, czy to oznacza, że nie jesteś już pracownikiem firmy Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa? Jaki był główny powód Twojego odejścia z firmy? Czy możesz napisać jak współpracowało Ci się z resztą zespołu? Każda dodatkowa informacja o firmie jest mile widziana ze strony przyszłych kandydatów.

od zaplecza

Znam tę firmę na wylot. Atmosfera miedzy pracownikami jest dobra. Na dodatek ludzie naprawdę znają się na swojej pracy. Niestety porażka na poziomie prezes - pracownicy. Wyzysk, krętactowo, zastraszanie, mobbing. Człowiek bez honoru, bezczelny i bez zasad. Wszystko przez właściciela, który wymaga jak największych zysków dla siebie - nie dla firmy. Nie polecam

Tak21Nie
s-d
@od zaplecza

Całkowicie się zgadzam z tym, bardzo szanowałem tamtejszych pracowników, za ich profesjonalizm, i bardzo mi ich szkoda, za to, jak traktował ich dyrektor- przyszły prezes, kawał prostackiego ...., który, tylko się chwalił, jak to z szychami z Gaz-Systemu po bu...lach jeździ

Tak8Nie
Paulina

Na stronie internetowymi w zakładce oferty pracy można znaleźć kilka aktualnych ofert - w tym na kontrolera jakości. Firma wskazuje, że osobie podejmującej to stanowisko gwarantuje się specjalistyczne szkolenia. Jakich dokładnie szkoleń można się w Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa spodziewać?

Paulina

@Ola, dlaczego tak uważasz?

TakNie1
Adam

Jedyny sesnowny gość (od finansów), który mógł coś tam zmienić odszedł z zarządu z końcem roku. Teraz nie ma już nikogo, kto mółgby podejmować mądre decyzje i zatrzymać wypływ kasy z firmy.

Tak13Nie
Ola

Firma idzie na dno. Nie polecam.

Tak10Nie
Finn

W Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. mam nadzieję jest trochę nowych ofert co? Bo powiem Wam szczerze, że te co widzę są dość stare już, zdaje się że z 2015 roku, mała rotacja czy szukać wewnętrznie?

Leszek

@tner Główny informatyk zarabia trosze ponad 3tys - szału nie ma zwłaszcza że oprócz wypłaty nie można liczyć na żadne dodatki. Dla mnie lipa...

Tak5Nie
Leszek

Szkoda firmy. Bardzo dobrze ją znam i muszę zgodzić się w powyższymi opiniami. Właściciel wydoi ją co do złotówki i porzuci. Zarząd nie ma nic do powiedzenia, pilnuje tylko swoich stołków żeby się nie narazić.

Tak12Nie

pracownik RR

Najlepsza firma w jakiej dotychczas pracowałem. A opinie wyrażane po 21 pewnie są pod wpływem czegoś mocniejszego lub przez niezrównoważonych osobników co im się robić nie chce.

Tak1Nie4

masakra nie polecam