Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Witamy wszystkich użytkowników portalu GoWork. Cieszy nas Państwa zainteresowanie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.gzog.pl oraz do bezpośredniego kontaktu z nami – dla osób zainteresowanych pracą w naszej firmie dedykowany jest adres e-mail praca@gzog.pl. Dokładamy starań, by odpowiadać na każdą otrzymaną wiadomość!

Uczestników dyskusji prosimy o uszanowanie prywatności naszych pracowników i publikowanie wyważonych treści o charakterze personalnym.

Dziękujemy za Państwa uwagi. Zapewniamy, że żadna merytoryczna wypowiedź nie jest przez nas ignorowana.

Pozdrawiamy,
Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. w Zabrzu.
Spawacz Nowy wpis

20 komentarzy negatywnych usunięto, gzog każdy wie jaki klimat yltam panuje :) NIE POLECAM !!!

mruku Nowy wpis
Klient
@Spawacz

jak prezes uczył sie zarzadzania od paździocha z seriaolowych kiepskich to nie dziwota, i ta yego elyta kierofnikw koci koci drapki bazarowo

Adik56 Nowy wpis
Kandydat

W tych czasach to pytanie jest tylko jedno czy idzie zarobić w tej firmie? Czy tylko najniższa lub niewiele więcej? 3 000 zł na rękę na start w obecnych czasach to minimum.

nick Nowy wpis

usuwane komentarze wolnosci slowa panie administrorze kto jest wlascicielem tej strony szkoda czasu na strone gowork jak i na ta pseudo firme nie polecam przestrzega

Bemben

Witam posiadam uprawnienia spawacza oraz G1, G2 oraz na zagęszczarki i piły na jakie stawki mogę liczyć na początek, wcześniej pracowałem jako monter sieci wodno-kanalizacyjny

@Bemben

Szanowny Panie. Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Stawkę określamy podczas rozmowy wstępnej. Jej wysokość jest uzależniona przede wszystkim od Państwa doświadczenia zawodowego na wybranym stanowisku, a także od posiadanych uprawnień.

nick
@Bemben

najnizsza krajowa max 3200 + firma może ci tobie obiecac premie ktora bedzie albo nie bedzie i nie ma znaczenia jak pracowales i czy byl wynik bo i tak sie nie dowiesz czy byl nie wazne czy jestes spawacz czy operator nazwa stanowiska nic nie mowi jaka bedzie twoja praca, mozesz jechac wymianiac gazomierze, jechac na pedzlu czy robic ogrodzenie czy ukladac puzle u preesa donosiciele i pijaczki dostaja tez pod stolem generalnie plotkarstwo jest na pozadku dziennum

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku MONTERKA/MONTER DO INSTALOWANIA GAZOMIERZY? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wiecie może, czy w Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

@Pytanie

Szanowni Państwo, wszelkie pytania dotyczące ewentualnego odbywania stażu w naszej firmie prosimy kierować na adres praca@gzog.pl – znając szczegóły Państwa wymagań stażowych będziemy mogli udzielić informacji, czy taka forma współpracy z nami jest możliwa.

Jaka umowa obowiązuje w Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

@Pytanie

Szanowni Państwo, podczas okresu próbnego zawieramy umowę o pracę na okres próby, najczęściej na maksymalnie dopuszczalny okres, tj. 3 miesiące. Kolejną umową jest najczęściej umowa na czas określony na okres 2 lat.

Czy Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

@Pytanie

Szanowni Państwo, wśród naszych pracowników znajdują się osoby studiujące zaocznie (części z nich finansujemy studia), a zatem tak, nasza firma zatrudnia studentów. Przyjmujemy do pracy także osoby po dyplomie, bez doświadczenia zawodowego, jeśli kierunek pokrywa się z naszym zapotrzebowaniem kadrowym. Jeśli intencją pytania było uzyskanie informacji, czy zatrudniamy na okres wakacyjny, to tu odpowiedź jest odmowna. Zdecydowanie wolimy wiązać się z pracownikiem na dłużej. Wynika to z charakteru naszej działalności – przyuczenie do wykonywanych prac trwa co najmniej kilka miesięcy, często konieczne jest także wyrobienie uprawnień, np. SEP.

Ramirez

Firma z przyszłością a przy tym szkolą pracowników, zarobki również godziwe, polecam!!

Czy firma Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Pytanie

Szanowni Państwo, Firma pokrywa pełne koszty szkolenia pracowników. Należy liczyć się z koniecznością zawarcia umowy dotyczącej podnoszenia kwalifikacji, przewidującej zwrot kosztów szkolenia w przypadku ustania stosunku pracy – zgodnie z art. 103(5) kodeksu pracy. Kierujemy pracowników na szkolenia branżowe (uprawnienia SEP gr. 1-2-3 na stanowisku eksploatacji i dozoru, certyfikaty kompetencji VT1i2, szkolenia personelu ochrony katodowej, spawalników, spawaczy itd.), szkolenia w zakresie obsługi sprzętu (np. wózek widłowy, żuraw, suwnica – uprawnienia UDT), a także finansujemy studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, kursy poprzedzające egzaminy na kierownika budowy czy prawo jazdy kat. B – zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem, perspektywą współpracy z pracownikiem i możliwościami finansowymi przedsiębiorstwa. Dział Kadr

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.? 11 lutego na portalu GoWork.pl  pojawiło się ogłoszenie na Inżynier Budowy. Ktoś z Was aplikował?

@Pytanie

Szanowni Państwo, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Dział Kadr

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

@Pytanie

Szanowni Państwo, Istnieje możliwość zarówno wyboru nadgodzin, jak i ich wypłaty, nie narzucamy żadnego rozwiązania. Nadgodziny naliczamy i wypłacamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, a zatem z dodatkiem 50% lub 100%. Nasz regulamin nie przewiduje żadnych płatności ponad ten dodatek. Dział Kadr

Aktualność
Szanowni Państwo,

Pozdrawiamy,
Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. w Zabrzu.
Piotr

@robertu z prezentacji dostępnej na internecie wynika, że przychód roczny to około 47 mln złotych - z prezentacji sprzed kilku lat zatem teoretycznie zarobki powinny być wysokie...

robertu

Jakie zarobki na waszych stanowiskach?

@robertu

Robert, jesteś zainteresowany pracą w Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa, czy interesują Ciebie zarobki współpracowników. Ze swojej strony też jestem ciekawa poziomu wynagrodzenia w tej firmie dlatego liczę na komentarze w tej sprawie. Jeśli dowiesz się czegoś sam, proszę, podziel się tu informacjami.

Paulina

Na stronie internetowej Górnośląskiego Zakładu Obsługi Gazownictwa pod zakładką oferty pracy można znaleźć cenne informacje o aktualnej rekrutacji. Firma poszukuje osób na stanowisko: ELEKTROMONTER W DZIALE ANTYKOROZJI, MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ GAZOWYCH oraz KIEROWNIK BUDOWY. Podany przeze mnie link przekieruje Was na stronę internetową GZOG: https://gzog.pl/praca/item/241-oferty-pracy Czy jest wśród Was osoba zainteresowana pracą w Górnośląskim Zakładzie Obsługi Gazownictwa?

zwykły Gzogowiec

w firmie panuje nie za fajna atmosfera, po kilku długich latach pracy w firmie gzog mogę stwierdzić że błędem jest trzymanie kierownictwa na takim poziomie jaki teraz tam panuje (chodzi o P. kolorową która (usunięte przez administratora)podlizuje się szefostwu tzn prezesom a za ich plecami obrabia im (usunięte przez administratora) jest strasznie fałszywa) następnie (usunięte przez administratora) który nie raz śpi w pracy zamiast zajmować się konkretnymi rzeczami. Mam nadzieję że szefostwo doceni pracę osób fizycznych którzy jako jedni z niewielu pokazują pracowitość. Jeśli chodzi o resztę kierowników to można śmiało pochwalić Marka Ch.i Łukasza a reszta nie ma pojęcia co i jak się robi a jak już coś się dowie to tak jak wyżej napisane jest po prostu fałszywa jak i do szefostwa tak i do pracowników.

@zwykły Gzogowiec

W ostatnim czasie prawie nikt nie wypowiadał się na temat aktualnej sytuacji pracy w Górnośląskim Zakładzie Obsługi Gazownictwa. Dlatego też Twój komentarz bardzo nas ucieszył. Musisz jedynie pamiętać o tym, że na forum nie używamy żadnych danych personalnych; unikamy też wypowiadania się o innych w sposób, który może obrazić daną osobę. Szkoda też, iż - według Ciebie - atmosfera panująca w tym przedsiębiorstwie nie należy do najlepszych. Jakie działania - Twoim zdaniem - wpłynęłyby na poprawę sytuacji w nim?

Gzogowiec
@Paulina

Jakie działania ? Np. Poprawa warunków pracy dla pracowników tylko nie tych co siedzą w biurze i gadają o rzeczach nie związanych z praca lub śpią i zmiana kierowników na kogoś kto ma większe doświadczenie na tematy związane z robotami gazowniczym, najlepiej wymienić panią kolorowa na kogoś kto ma większe pojęcie

Paulina

Na stronie internetowej Górnośląskiego Zakładu Obsługi Gazownictwa przeczytać można, że niedawno zakończyła się budowa stacji gazowej w Bielsku-Białej oraz powstała także (wszak już jakiś czas temu) nowa stacja CNG w Częstochowie. Czy w związku z tym do pracy w tej firmie przyjmowane były (lub nadal są) jakieś nowe osoby? Na jakie warunki można liczyć rozpoczynając pracę w Górnośląskim Zakładzie Obsługi Gazownictwa?

Kubuś

Od prawie czterech lat odeszło z GZOG-u bardzo dużo specjalistów i kadry kierowniczej . Na ich miejsce nie przyszedł nikt konkretny - a jak przyszedł to po jakimś czasie odszedł.

Witek

Podpowiedzcie jaka macie atmosferę w pracy?

Wiktor

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Szkoda, że nikt nie pisze, nowi szukają info

BURY
@Wiktor

moze nowych nie szukaja

Zostaw merytoryczną opinię o Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. - Zabrze

Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.