Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.

Adres: Pyskowicka 31, 41-807 Zabrze

NIP: 6482364174 KRS: 0000112374

Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.
2 9 23 5 1

Opinie o Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Na stronie internetowej Górnośląskiego Zakładu Obsługi Gazownictwa pod zakładką oferty pracy można znaleźć cenne informacje o aktualnej rekrutacji. Firma poszukuje osób na stanowisko: ELEKTROMONTER W DZIALE ANTYKOROZJI, MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ GAZOWYCH oraz KIEROWNIK BUDOWY. Podany przeze mnie link przekieruje Was na stronę internetową GZOG: https://gzog.pl/praca/item/241-oferty-pracy Czy jest wśród Was osoba zainteresowana pracą w Górnośląskim Zakładzie Obsługi Gazownictwa?

zwykły Gzogowiec
Nazwa działu: dział zgrzewania
 Opinia

w firmie panuje nie za fajna atmosfera, po kilku długich latach pracy w firmie gzog mogę stwierdzić że błędem jest trzymanie kierownictwa na takim poziomie jaki teraz tam panuje (chodzi o P. kolorową która (usunięte przez administratora)podlizuje się szefostwu tzn prezesom a za ich plecami obrabia im (usunięte przez administratora) jest strasznie fałszywa) następnie (usunięte przez administratora) który nie raz śpi w pracy zamiast zajmować się konkretnymi rzeczami. Mam nadzieję że szefostwo doceni pracę osób fizycznych którzy jako jedni z niewielu pokazują pracowitość. Jeśli chodzi o resztę kierowników to można śmiało pochwalić Marka Ch.i Łukasza a reszta nie ma pojęcia co i jak się robi a jak już coś się dowie to tak jak wyżej napisane jest po prostu fałszywa jak i do szefostwa tak i do pracowników.

Tak8Nie
@zwykły Gzogowiec 03.02.2019 12:04

W ostatnim czasie prawie nikt nie wypowiadał się na temat aktualnej sytuacji pracy w Górnośląskim Zakładzie Obsługi Gazownictwa. Dlatego też Twój komentarz bardzo nas ucieszył. Musisz jedynie pamiętać o tym, że na forum nie używamy żadnych danych personalnych; unikamy też wypowiadania się o innych w sposób, który może obrazić daną osobę. Szkoda też, iż - według Ciebie - atmosfera panująca w tym przedsiębiorstwie nie należy do najlepszych. Jakie działania - Twoim zdaniem - wpłynęłyby na poprawę sytuacji w nim?

Gzogowiec
@Paulina 03.02.2019 13:58

Jakie działania ? Np. Poprawa warunków pracy dla pracowników tylko nie tych co siedzą w biurze i gadają o rzeczach nie związanych z praca lub śpią i zmiana kierowników na kogoś kto ma większe doświadczenie na tematy związane z robotami gazowniczym, najlepiej wymienić panią kolorowa na kogoś kto ma większe pojęcie

Opinia

Na stronie internetowej Górnośląskiego Zakładu Obsługi Gazownictwa przeczytać można, że niedawno zakończyła się budowa stacji gazowej w Bielsku-Białej oraz powstała także (wszak już jakiś czas temu) nowa stacja CNG w Częstochowie. Czy w związku z tym do pracy w tej firmie przyjmowane były (lub nadal są) jakieś nowe osoby? Na jakie warunki można liczyć rozpoczynając pracę w Górnośląskim Zakładzie Obsługi Gazownictwa?

Kubuś
 Opinia

Od prawie czterech lat odeszło z GZOG-u bardzo dużo specjalistów i kadry kierowniczej . Na ich miejsce nie przyszedł nikt konkretny - a jak przyszedł to po jakimś czasie odszedł.

Witek
 Opinia

Podpowiedzcie jaka macie atmosferę w pracy?

Wiktor
 Opinia

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Szkoda, że nikt nie pisze, nowi szukają info

BURY
@Wiktor 13.05.2018 17:45

moze nowych nie szukaja

Gach

Polecam. Ktos aplikuje?

Opinia

@s-d, W swojej wypowiedzi użyłeś czasu przeszłego, czy to oznacza, że nie jesteś już pracownikiem firmy Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa? Jaki był główny powód Twojego odejścia z firmy? Czy możesz napisać jak współpracowało Ci się z resztą zespołu? Każda dodatkowa informacja o firmie jest mile widziana ze strony przyszłych kandydatów.

od zaplecza
 Opinia

Znam tę firmę na wylot. Atmosfera miedzy pracownikami jest dobra. Na dodatek ludzie naprawdę znają się na swojej pracy. Niestety porażka na poziomie prezes - pracownicy. Wyzysk, krętactowo, zastraszanie, mobbing. Człowiek bez honoru, bezczelny i bez zasad. Wszystko przez właściciela, który wymaga jak największych zysków dla siebie - nie dla firmy. Nie polecam

Tak18Nie

s-d
@od zaplecza 14.01.2016 11:33

Całkowicie się zgadzam z tym, bardzo szanowałem tamtejszych pracowników, za ich profesjonalizm, i bardzo mi ich szkoda, za to, jak traktował ich dyrektor- przyszły prezes, kawał prostackiego ...., który, tylko się chwalił, jak to z szychami z Gaz-Systemu po bu...lach jeździ

Opinia

Na stronie internetowymi w zakładce oferty pracy można znaleźć kilka aktualnych ofert - w tym na kontrolera jakości. Firma wskazuje, że osobie podejmującej to stanowisko gwarantuje się specjalistyczne szkolenia. Jakich dokładnie szkoleń można się w Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa spodziewać?

Opinia

@Ola, dlaczego tak uważasz?

Adam
 Opinia

Jedyny sesnowny gość (od finansów), który mógł coś tam zmienić odszedł z zarządu z końcem roku. Teraz nie ma już nikogo, kto mółgby podejmować mądre decyzje i zatrzymać wypływ kasy z firmy.

Tak12Nie

Ola
 Opinia

Firma idzie na dno. Nie polecam.

Tak8Nie

Finn
 Opinia

W Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. mam nadzieję jest trochę nowych ofert co? Bo powiem Wam szczerze, że te co widzę są dość stare już, zdaje się że z 2015 roku, mała rotacja czy szukać wewnętrznie?

Leszek
 Opinia

@tner Główny informatyk zarabia trosze ponad 3tys - szału nie ma zwłaszcza że oprócz wypłaty nie można liczyć na żadne dodatki. Dla mnie lipa...

Tak3Nie

Leszek
 Opinia

Szkoda firmy. Bardzo dobrze ją znam i muszę zgodzić się w powyższymi opiniami. Właściciel wydoi ją co do złotówki i porzuci. Zarząd nie ma nic do powiedzenia, pilnuje tylko swoich stołków żeby się nie narazić.

Tak10Nie

pracownik RR
 Opinia

Najlepsza firma w jakiej dotychczas pracowałem. A opinie wyrażane po 21 pewnie są pod wpływem czegoś mocniejszego lub przez niezrównoważonych osobników co im się robić nie chce.

Tak1Nie1

masakra nie polecam