Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.

Zabrze

Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.

Opinie o Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.

Kubuś

Od prawie czterech lat odeszło z GZOG-u bardzo dużo specjalistów i kadry kierowniczej . Na ich miejsce nie przyszedł nikt konkretny - a jak przyszedł to po jakimś czasie odszedł.

Witek

Podpowiedzcie jaka macie atmosferę w pracy?

Wiktor

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Szkoda, że nikt nie pisze, nowi szukają info

BURY
@Wiktor 13.05.2018 17:45

moze nowych nie szukaja

Gach

Polecam. Ktos aplikuje?

Paulina

@s-d, W swojej wypowiedzi użyłeś czasu przeszłego, czy to oznacza, że nie jesteś już pracownikiem firmy Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa? Jaki był główny powód Twojego odejścia z firmy? Czy możesz napisać jak współpracowało Ci się z resztą zespołu? Każda dodatkowa informacja o firmie jest mile widziana ze strony przyszłych kandydatów.

od zaplecza

Znam tę firmę na wylot. Atmosfera miedzy pracownikami jest dobra. Na dodatek ludzie naprawdę znają się na swojej pracy. Niestety porażka na poziomie prezes - pracownicy. Wyzysk, krętactowo, zastraszanie, mobbing. Człowiek bez honoru, bezczelny i bez zasad. Wszystko przez właściciela, który wymaga jak największych zysków dla siebie - nie dla firmy. Nie polecam

s-d
@od zaplecza 14.01.2016 11:33

Całkowicie się zgadzam z tym, bardzo szanowałem tamtejszych pracowników, za ich profesjonalizm, i bardzo mi ich szkoda, za to, jak traktował ich dyrektor- przyszły prezes, kawał prostackiego ...., który, tylko się chwalił, jak to z szychami z Gaz-Systemu po bu...lach jeździ

Paulina

Na stronie internetowymi w zakładce oferty pracy można znaleźć kilka aktualnych ofert - w tym na kontrolera jakości. Firma wskazuje, że osobie podejmującej to stanowisko gwarantuje się specjalistyczne szkolenia. Jakich dokładnie szkoleń można się w Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa spodziewać?

Paulina

@Ola, dlaczego tak uważasz?

Adam

Jedyny sesnowny gość (od finansów), który mógł coś tam zmienić odszedł z zarządu z końcem roku. Teraz nie ma już nikogo, kto mółgby podejmować mądre decyzje i zatrzymać wypływ kasy z firmy.

Ola

Firma idzie na dno. Nie polecam.

Finn

W Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. mam nadzieję jest trochę nowych ofert co? Bo powiem Wam szczerze, że te co widzę są dość stare już, zdaje się że z 2015 roku, mała rotacja czy szukać wewnętrznie?

Leszek

@tner Główny informatyk zarabia trosze ponad 3tys - szału nie ma zwłaszcza że oprócz wypłaty nie można liczyć na żadne dodatki. Dla mnie lipa...

Leszek

Szkoda firmy. Bardzo dobrze ją znam i muszę zgodzić się w powyższymi opiniami. Właściciel wydoi ją co do złotówki i porzuci. Zarząd nie ma nic do powiedzenia, pilnuje tylko swoich stołków żeby się nie narazić.

pracownik RR

Najlepsza firma w jakiej dotychczas pracowałem. A opinie wyrażane po 21 pewnie są pod wpływem czegoś mocniejszego lub przez niezrównoważonych osobników co im się robić nie chce.

masakra nie polecam

klamstwo i wazeliniarstwo.

Zostaw opinię o Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.