Anticor Sp. z o.o. P.P.H.

Wieliczka

Opinie o Anticor Sp. z o.o. P.P.H.

antek

mam zaproszenie na rozmowe na stanowisko: doradca techn-handlowy, czy ma ktos jakies wiadomosci na temat ww. stanowiska: jakie wynagrodzenie, premie, warunki pracy (np. jakie auto itp)? cokolwiek?

malysz

warunki pracy spoko.Gorzej z kasa niby na czas ale jak pracowalem tan kilka lat temu byla glodowa moze sie pozmienialo ogolnie polecam

Były

Nie było źle. Pensja na czas (priorytet). Prezes AB bardzo fajny facet. Z resztą szefów i pracowników szło się tak dogadać jak wszędzie, raz lepiej - raz gorzej. Pracowałem 4 lata i nie żałuję tych lat.

miki

nie zgadzam się z tym, właściciel to polski austryjak który pierwsze poważne pieniądze zarobił jak wszystkie ciemne osobowości. miło było na początku ale z czasem przestawało być miło

Zostaw opinię o Anticor Sp. z o.o. P.P.H. - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anticor Sp. z o.o. P.P.H.