AMD Budownictwo

Świętochłowice

Opinie o AMD Budownictwo

Karolina

Wcześniej niektórzy z użytkowników pisali, że można w AMD Budownictwo znaleźć pracę w sezonie letnim - taki teraz mamy, a ofert pracy niestety brakuje. Czy ktoś wie coś na ten temat i może podzielić się z innymi wiadomościami z pierwszej ręki?

Tyrud

W tej chwili rekrutacji nie ma i nie wiadomo czy będzie w najbliższym czasie @babne. W sumie ja też czekam aż coś wstawią, bo wiem, że warunki dobre, skoro są szkolenia i premie.

piotr

W takim razie czy dobrze rozumiem, że najlepszym okresem na szukanie pracy w AMB Budownictwo i ogólnie w budowlance jest okres wiosenno letni czy jak? Bo praca fizyczna by mi się przydała, mam dość już przewracania papierków w biurze i myślę by coś zmienić. A że amd budownictwo to budownictwo inżynieryjne to czuje że bym się odnalazł

charlie

jeśli chodzi o okres w którym szukasz pracy w budowlance to niestety, ale jest to najgorszy możliwy. Niestety , że święta były za pasem to jeszcze zimno, nie wiadomo kiedy spadnie śnieg. Praca obecnie na budowie jest rwana, chyba , że pracujesz u większych generalnych wykonawców to tam pracujesz mimo wszystko

Góral and Marcin company

Wlasciciel firmy strasznie na nas krzyczy zmusza nas do pracy prawie w kamieniolomach.

StojakNa_w.

Co do mojej współpracy z panem ŚWIĘTOCHLOWICE mogę powiedzieć, że zawsze, jak się umawiał, to dotrzymywał słowa i płacił za zamówiony towar. Nigdy nie było żadnych problemów.

adam

adres do kontaktu acserwispolska@tlen.pl lub tel. 608 455 802

adam

Proszę o kontakt wszystkie osoby pokrzywdzone przez własciciela firmy

edek

AMD to nie firma budowlana. Pan prezes ze wsi pod Radomiem nie doczytał chyba czegoś w necie. Jeśli ktoś ma zniżki u psychiatry może zaryzykować , ale osobiście odradzam . Strata czasu i kasy bo wielki pan prezes woli wydawać na (usunięte przez moderatora) niż uczciwie zapłacić pracownikom.(usunięte przez moderatora) Wszystko , tylko nie to. AMD NIE !!!

były pracownik

firma w zadnym wypadku niegodna polecenia problemy z kasa, brak zasad, wszysko niezgodne z przepisami. na poczatku wszysko ok ale pozniej robisz za darmo i o wszystko sie trza prosic i prosic....a i tak nie dostoniesz tego co ci sie nalyzy...nie polecam wogole!!!!

wedlug mnie firma wogole nie wie na czym polega budowlanka nie polecam !! szef wyplaca pieniadze kiedy chce i jak chce ...

Emilek

Powiem krotko na temat nie polecam firmy !! Szef nie wyplacalny i leci za przeproszeniem w(usunięte przez moderatora)z kasa! Nie Polecam!

nie twoj interes duda!

Moja opinia jest jak kolegi wyzej normalne Dno!! szef jest zerem firma byla w porzadku na pierwszy rzut oka poprostu wykorzystywal ludzi !! nie placil w terminie i dziennie byla gadka jutro jedynie w tej firmie to byly w porzadku dwie dziewczyny z biura ! Pozdrawiam was ! ( odradzam pujscie do tej firmy) tutaj daje strone z biura http://amd-budownictwo.pl/ (usunięte przez moderatora)

były pracownik

Firma na pierwszy rzut oka w porządku, później zaczynają się duże problemy z wypłacalnością, przerobami (wiecznie mało) non stop krzyk (usunięte przez moderatora) i tym podobne ogólnie dno odradzam

Zostaw opinię o AMD Budownictwo - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMD Budownictwo