Opinie o Stylish Renovations Tomasz Michalski w Świętochłowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stylish Renovations Tomasz Michalski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Stylish Renovations Tomasz Michalski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stylish Renovations Tomasz Michalski w Świętochłowice

AnnaC

Wszystki opinie niegatywne od firmie są prawdziwe. Właściciel firmy pobrał zaliczkę w styczniu i zniknął. Do dzisiaj brak kontaktu i brak zwrotu zaliczki. Ta sama sytuacja ma miejsce w odniesieniu do mojej siostry. Ten sam schemta dzisiałania. Człowiek o którym wszyscy tutaj wspominają jest notorycznym (usunięte przez administratora). My po przeczytaniu opini na tej stronie nie chcielismy uwierzyć, niestety wszystko sie potwierdziło. NIE DAJCIE SIĘ (usunięte przez administratora)TEMU CZŁOWIEKOWI, On doskonale wie, co ma powiedziec i jak Was omamić. Jest w tym doskonały... przez co zaufowało mu wielu ludzi, którzy do dzisiaj nie odzyskali swoich pieniędzy. Obie sprawy są zgłoszone na policję. Portal powinien weryfikowac informacje, które tutaj sie pojawiąją i nie usuwać ostrzeżeń.

Jolanta
@xxx

Ale działając pod tą nową nazwą, też nie wypłaca pracownikom wynagrodzenia czy można już liczyć na stabilność? Chodzi mi o pracę jako pracownik ogólnobudowlany. Jest w ogóle możliwość zatrudnienia się na to stanowisko? W sieci znalazłam jedynie ofertę sprzed kilku dobrych lat. Mąż szuka pracy w zawodzie, dlatego tak podpytuję. :)

Wiecie może, czy w Stylish Renovations Tomasz Michalski szukają chętnych na staż?

Sławomir
@KTOS

Chodzi o sprawy finansowe? Bo widziałem komentarze o zapłaconych zaliczkach a niewykonanej pracy. Pracownikom też zalega? Jak tak, to w ogóle kogoś teraz zatrudnia? Bo nie wyobrażam sobie że ludzie pracują jak nie ma wypłaty. Czy coś się zmieniło na korzyść?

AnnaC

Jakub
@AnnaC

To działał sam i sam prowadził firmę czy miał pracowników i oni tez zostali z niczym? Jak zniknął to chyba zawiesił działalność czy nadal oficjalnie funkcjonuje?

@Jakub

Działa z jakimiś ukraińcami. Cały czas naciąga kolejne osoby na swoja działalność. Pobiera zaliczki itp., Obecnie jest prowadzonych kilkanaście postępowań. Został Pan przez niego oszukany?

@Przemek

Czyli nadal działa? Zatrudniał tylko Ukraińców a polskich pracowników w ogóle nie było? Ci pracownicy byli na umowie zleceniu czy nic na piśmie?

ooo

Cześć, a ja w tym tygodniu miałem podbić, podpytać o robotę tutaj :/ O co chodzi z tymi długami, jeśli mogę wiedzieć? Masz na myśli to, że ci nie wypłacił kasy?

xxx
@ooo

Ten gość nie tylko pobiera zaliczki i znika, pracowników zdobywa na innych budowach , potem im nie płaci , także robi wszystkich na cacy i nie ma z tym żadnego problemu. Wyciąga po kilka tysięcy zaliczki od ludzi zgarnia dla siebie , dla niepoznaki wsadzi jakiś gości z budowy złapanych i po tygodniu nie dość ,ze oni nie maja czym robić , to zostają bez kasy z dniówek. Ci co weszli z nim w spółki stracili narzędzia , za które płacą leasingi itp. To nie jest ani firma , ani pracodawca , to jest 286kk/284kk i są wyroki albo sprawy w toku.

xxx Nowy wpis

Działa pewnie teraz nielegalnie bo na adwokatów go stać. On nie zatrudnia , on jak ma potrzebę poudawać przed klientem firmę ściąga ludzi obiecując gruszki na wierzbie z innych budów, a potem im nie wypłaca nawet złotówki. Jak się upominają i przychodzą po swoje wynagrodzenie to straszy policją za najście . Generalnie umowy o pracę nie dostaniesz, zlecenia też nie, dogadanej dniówki - wielu nie dostało . To jest po prostu wał. Ten gość nie robi od 2 lat żadnych remontów , opowiada oczywiście ,ze zrobi pałac , ale jak zgarnie co chce na poczet płytek , gipsów itp na co się umówicie już zapomnijcie ,że to zobaczycie . Ten człowiek jest do tego stopnia zepsuty ,że nie ma żadnych skrupułów i nie boi się doniesień na policję czy spraw sądowych. Także ani jako pracodawca a tym bardziej firma do remontu.

@Jakub

Działa dalej bez skrupułów TMMT Meble TOMASZ MICHALSKI Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych

Jolanta Nowy wpis
@xxx

Jas

Tak ale bez wyplaty

@Jas

:( A jak długo taki staż trwa, można się sporo nauczyć? I co potem, już normalnie można się zatrudnić na uop?

KTOS
@Aneta

Przecież ten człowiek ma zarzuty karne z 286kk/284kk ludzie to nie jest firma tylko (usunięte przez administratora) i nie trzeba tego wymazywać bo ma oficjalnie zarzuty postawione.

Sławomir
@KTOS

Nie wypłaca zaliczek, nie można się z nim skontaktować bo wpłaceniu zaliczki

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Stylish Renovations Tomasz Michalski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy POMOCNIK MONTERA STOLARKI OTWOROWEJ
Świętochłowice
Autoryzowana Grupa Techniki Zabezpieczeń Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Świętochłowice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
P.P

Tomasz Michalski, to zwykły (usunięte przez administratora) Ludzie uważajcie na niego, nie dajecie się na brać na to co mówi. Każde jego słowo to (usunięte przez administratora)

@P.P

Jeśli dzwonił Pan do mnie w pn. to proszę o ponowny kontakt. Proszę nie odpuszczać tematu.

Irena
@P.P

Powiedz co Ciebie tutaj spotkało? "Każde jego słowo to..." - o co chodzi, bo zostało usunięte?

@P.P

u mnie to samo, zaliczka wpłacona i kontakt sie urwal koszmar

Aneta

Czy pracownikom wypłacił zaległe wypłaty o których ludzie pisali wcześniej?

Bolo

Pan Michalski pobiera zaliczki a z realizacją różnie bywa, podobnie jest z płaceniem pracownikom.

Beata
@Bolo

Skąd wiesz? Pracujesz tam? Często się zdążą ze pensja jest z opóźnieniem? Szef tłumaczy to jakoś ?

Przemek

@ Maria jeśli zostałaś (usunięte przez administratora) przez właściciela firmy to nie odpuszczaj. Składaj kolejne zawiadomienie na policji. Pan Tomasz był wcześniej karany. Każde kolejne zgłaszane przestępstwo będzie działało na jego niekorzyść! W razie pytań podaje kontakt 505021717

Weronika
@Przemek

A co się dzieje? Co jest nie tak w tej firmie?? Straszne rzeczy tu czytam ale nikt nic konkretnego nie podaje!!

@Weronika

Weronika. W wcześniejszych komentarzach ludzie piszą co się dzieje, Pan Michalski pobiera zaliczki, nie kończy remontów, psuje materiały itp. To rzeczywiście nic konkretnego. Ja popłynąłem przez niego na kilkadziesiąt tysięcy i pół roku musiałem.mieszkac u dziadków.

@Przemek

I jak to się ostatecznie w Twoim przypadku zakończyło?

Aneta

Masakra serio z tym wszystkim. Słuszne podejście, że ludzie tu próbują się tak zorganizować, żeby odpłacić temu oszustowi. Macie ogólnie jakieś sugestie dla innych jak nie dać się oszukać kolejnemu takiemu krętaczowi? :/

Ether
@Aneta

Dziwne to wszystko Jak tylu (usunięte przez administratora) to gdzieś kasę musi trzymać trzeba by sprawdzić czy jakaś kobieta nie jest z nim w zmowie i ona nie trzyma gdzieś pieniążków żerujac na kszywdzie innych ludzi nie interesujac sie z kad są chyba że jest gejem to może ma faceta i on trzyma kasę

Maria
@Ether

ale wiesz że żeby pisać takie rzeczy wypadałoby mieć jakieś dowody? Czemu uważasz że ktokolwiek jest z nim w zmowie?

Ether
@Maria

Tym zajmuje się prokuratura Marysiu z tego co tu pisza i to ona powinna ustalić gdzie są pieniążki i towary i inne rzeczy które zostały wyludzone przez te osoby możliwe że pozostające w konkubinacie bo tak czesto bywa żeby ukryć taki proceder ,cfana,, para tak działa sprawa przycichnie a hajs jest ja bym sprawdził czy on nie jest w konkubinacie z kobietą lub facetem o ile jest gejem bo dziś takie czasy że nie wiadomo kto ma jaką orientację szkoda tylko biednych ludzi którzy zostali poszkodowani i placa za to cenę w postaci nie wykonanych spartaczonych prac i straty pieniążków na które ciezko pracowali

@Ether

Ojjj aż ciekawa jestem hejtu tutaj na forum, gdyby wyszło tak jak zasugerowałeś co do tej jego całej orientacji seksualnej. Czyli myślisz, że na pomyślność ze strony prokuratury tutaj nie ma co liczyć?

@Maria

@ Maria. Jesteśmy po kilku zawiadomieniach. Jeśli zostałaś (usunięte przez administratora) to dobry czas aby złożyć kolejne. Nie odpuszczajcie proszę (usunięte przez administratora) W przypadku pytań zapraszam do kontaktu 505021717. Ps Pan Tomasz Michalski był wcześniej karany, także nie jest to jego pierwszy występek.

To jest po prostu (usunięte przez administratora) Pobiera zaliczki na materiały których nie dostarcza. Pracowników bierze z łapanki i też im nie płaci. Złożyliśmy zawiadomienie do prokuratury z 286kk kto się chce dołączyć zapraszamy do kontaktu tutaj

Jak Można się z panem skontaktować? Również jestem osobą (usunięte przez administratora) znam jeszcze wiele takich osób jak i jego byłych pracowników, oprócz tego wiem jeszcze o jego innych malwersacjach, chętnie pomoge

Jak można się skontaktować?

Proszę podać adres @ do siebie napiszę , a potem ustalimy wspólny front działania. Nie zostawię sprawy bez konsekwencji dla Michalskiego.

Witam prosze o kontakt mailowy SKAJEN1982@wp.pl ten czlowiek jest (usunięte przez administratora) razem mozemy zdzialac duzo w sadzie i sprzeciwic sie temu oszustowi mam dowody. Pracowalem u niego zalozy ldzialanosc na mnie i kolege i oszukal mam 30 tys dlugi w leasingu jest (usunięte przez administratora)

Skajen

Prosze o kontakt mailowy SKAJEN1982@wp.pl

Mój wcześniejszy komentarz gdzieś zniknął, jestem kolejną (usunięte przez administratora) osobą, osobą, której zmarnował życie i zabrał wszystkie pieniądze... (usunięte przez administratora) jakich mało, brak umow, pracownicy (usunięte przez administratora), zwalniani z dnia na dzień, pobierane zaliczki, materiał,.za który nie płaci, chętnie pomogę, ale proszę mi wierzyć,jeżeli Państwo mogą, to proszę jak najszybciej składać zawiadomienia na policję. (usunięte przez administratora) na terenie Bielska-Białej

Jak się można z panem skontaktować ?

Każdy z poszkodowanych powinien złożyć zawiadomienie na policję w swoim miejscu, czyli tam gdzie miał być robiony remont. Takie jest prawo. Jeśli będziecie składać w Bielsku czy Świętochłowicach i tak papiery zostaną odesłane do miejsca właściwego dla poszkodowanego. Szkoda czasu Nie ważne czy mieliście umowę . Należy zgłosić nieuczciwe praktyki tego gościa . Wtedy policja i prokuratura powiążą sami sprawy wdrożą postępowanie karne z 286kk wyłudzenie /oszustwo. Można też pomyśleć o pozwie zbiorowym z powództwa cywilnego. Jeśli ktoś chętny piszcie tutaj. Takie cwaniactwo należy karać i tępić im więcej konkretnych ruchów przeciw Michalskiemu , tym kara dotkliwsza. Skoro on przekręca ludzi , teraz kolej na poszkodowanych i byłych pracowników , którym nie płaci.

Przemek

Jeśli jest Pan kolejna osoba (usunięte przez administratora) przez Michalskiego to proszę o kontakt. Podaje nr telefonu: 505021717. Pozdrawiam

@Anonim

proszę podać @ do siebie napiszę

Hanna

Rozumiem że jesteś byłym pracownikiem, i tak właśnie postąpiłeś?

Na jakie benefity można liczyć w Stylish Renovations Tomasz Michalski?

Zły

Przepraszam an co ??? Jedyne na co można liczyć u tego człowieka to bycie oszukanym, weźmie kasę na zaliczki i tyle z twoich pieniędzy albo zacznie i nie skończy a co gorsza napsuje materiału. Omijać szerokim łukiem !!! Nawet się nie kontaktować z tym człowiekiem bo szkoda czasu i nerwów !!

@Zły

To ile zaliczki straciłeś przez to? Serio odpuściłeś już sobie odzyskanie tego?

Klient

Również jestem/byłem klientem tej fatalnej firmy. Podobnie jak inne osoby tutaj jestem totalnie wk..... to jest kpina a nie firma. Kasa na materiały poszła a materiałów nie ma, terminowość to słowo nieznane dla tego Pana. Wieczne ściemy i mydlenie oczu. Obiecywanie co on to nie potrafi i jak super nie robi a efekt jest żaden i mam wrażenie, że nie zna sie na tym co robi. Nie polecam i wręcz odradzam korzystanie z usług bo tylko nerwy człowiek straci. Ciekawi mnie czy udało się osobom tutaj piszącym coś zdziałać w związku z niedotrzymywaniem terminów przez tą firmę i z bublami jakie zrobiła. Dajcie znać w komentarzach.

Bart

Pan Tomasz zostawił mnie w połowie remontu z nie wykonanymi pracami. Pobrał zaliczki z których się nie rozliczył a które znacznie przekraczały wartość wykonanych prac. Po sprowadzeniu wykonawcy zastępczego okazało się że należy wykonać poprawki z powodu wadliwego wykonania prac. Konsekwencją jest konieczność podwójnej zapłaty za remont. Pan Tomasz Michalski pięknie mówi niestety inaczej jest z realizacją.

Tomasz Michalski to jeden wielki (usunięte przez administratora) Pobiera od ludzi zaliczki, pieniądze, nie kończy remontów lub odwala totalną fuszerkę. Powiem Państwu, że nie jedynie (usunięte przez administratora) na remontach. Również pobiera materiały na FV, na przelew, materiał zabiera a za niego nie płaci. (usunięte przez administratora)

Ile jest zmian w Stylish Renovations Tomasz Michalski?

Ktoś

Jestem kolejną oszukana osobą , nie potrafi uczciwie rozwiązać umowy i wrócić zaliczki

@Ktoś

To jest po prostu (usunięte przez administratora) Nie wykonuje pracy pobiera zadatki na materiały których nie dostarcza. Pracowników bierze z łapanki i też im nie płaci. Złożyliśmy na niego zawiadomienie do prokuratury z 286kk kto chce się dołączyć proszę pisać tutaj.

przemek

Jestem chetny. Podaję nr telefonu: 505021717

@Ktoś

Można poprosić do Pana kontakt? Ja również i znam jeszcze wiele takich osób jak i pracowników Michalskiego

Przemek

Nie polecam. Nie terminowy. Ma nieodpowidzialnych ludzi. Nie skończył pracy i ja rzucił. Bajkopisarz. Zostalem na lodzie. Masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Stylish Renovations Tomasz Michalski - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Stylish Renovations Tomasz Michalski?

Zobacz opinie na temat firmy Stylish Renovations Tomasz Michalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Stylish Renovations Tomasz Michalski
  • Sudecka 8C lok. 1