Maxiznak Sp. z o.o.

Wojkowice

Opinie o Maxiznak Sp. z o.o.

król

no zarobki chyba raczej zawsze uzależnione są od zajmowanego stanowiska haha :D tylko, że oni teraz nie mają nowych rekrutacji :

kisiel
@król 16.05.2016 22:38
no zarobki chyba raczej zawsze uzależnione są od zajmowanego stanowiska haha :D tylko, że oni teraz nie mają nowych rekrutacji...

Nie zatrudnia , ponieważ Firma już nie istnieje z powodu braku prac na rynku w którym nie wygrała żadnego przetargu . Firmę nie polecam żadnym , podwykonawcom

marek

MAXIZNAK dobre... ZEBRA MAX pod inną nazwą...

WHO

Maxiznak to ta sama firma co Zebra Max - wystarczy przeczytać opinie i już wiadomo wszystko. Szkoda czasu na zainteresowanie się tą firmą.

Za jakiego pracodawcę uważasz firmę Maxiznak Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Maxiznak Sp. z o.o. - Wojkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxiznak Sp. z o.o.