FHU IZAAR-TRANS

Opinie o FHU IZAAR-TRANS

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w FHU IZAAR-TRANS? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Xxx

Witam, a jak w 2017 r to wygląda? Jak zarobki i godziny pracy?

łuki

dokłądnie, a jezcze jak pracujesz na magazynie przy rozładunku też masz cięzko.

bebik

za 3tysie na reke bym sie na to pisał bo w kazdej robocie sie trzeba narobic

Arek

Sprawdz kolego.Chetni juz są...dajemy ogloszenia gdyz sie ciagle rozwijamy!A niestety za darmo nic nie ma...placimy ale " na rozpinac " sie trzeba.Pozdrawiam

kandydat

Ktoś napisze co jest grane ze firma płaci ponad 3tys robota na miejscu i niema chętnych .Ciagle sie ogłasza ze szuka .Myśle że tam chyba trzeba sie na rozpinac i nadymac z tym rozładunkiem bo tak to niewiem czemu niema kandydata.

Zostaw opinię o FHU IZAAR-TRANS - Bobrowniki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU IZAAR-TRANS