Opinie o Izaar-Trans Sp. z o.o. w Radzionków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Izaar-Trans Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Izaar-Trans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izaar-Trans Sp. z o.o. w Radzionków

Przemek Nowy wpis

Witam serdecznie. Jako były pracownik, który zakończył tydzień temu jakiś etap w życiu chciałem powiedzieć parę słów na temat firmy co wiąże się z pracą! Ogólnie jeżeli szukacie stabilnej pracy za godną płace to polecam. Pracowałem na tzw. "Dedyku" praca polega na rozwożeniu mroźni oraz nabiału (skrzynki,kartony) na sieć sklepów "żabka". Praca polega na rozładunku ręcznym. Są dni gdy jest więcej pracy a czasami mniej (zależy od ilości zamówień sklepów) , ale nie wiąże się z tym,że masz mniej pieniędzy. 2 kursy dziennie to norma???? Jeżeli chodzi o szefa to człowiek do rany przyłóż!!! Życiowy facet ,który daje pracownikowi nie jedną szansę I zawsze idzie się dogadać!!! Odszedłem tylko dlatego, że mam perspektywę czegoś innego (nie wiem czy lepszego),ale trzeba próbować. Ogólnie jeżeli znajdziecie ogłoszenie o pracę w tej firmie (co bardzo rzadko się zdarza) to bez wahania dzwońcie!! Stabilna praca z szefem na czele ???????? Pozdrawiam Przemek.

Co jaki czas w Izaar-Trans Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Tom

zapiepsza sie ale kasa zacna ,robiłem w kurierce ale tu gosc placi super,godziny ok ,klienci czasem uperdliwi ale dziesiatego micha mi sie cieszy

Flash Nowy wpis
@Tom

A jak to wygląda godzinowo tzn po ile dziennie tak mniej więcej pracujecie?

Lukasz Nowy wpis

Witam obsługujecie jakieś sklepy firmy czy tylko klientów prywatnych?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Izaar-Trans Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Arek

wszystko jest w porządku z pilnowaniem czasu pracy kierowców ?

Tom
@Arek

Jazdy mamy tyle co kot napłakał ,pracy jeden dzień wiecej ,potem zas mniej ,co drugi wekeend robimy wiec spoko,nic nie przewalamy

Xxx

Witam, a jak w 2017 r to wygląda? Jak zarobki i godziny pracy?

łuki

dokłądnie, a jezcze jak pracujesz na magazynie przy rozładunku też masz cięzko.

bebik

za 3tysie na reke bym sie na to pisał bo w kazdej robocie sie trzeba narobic

Arek

Sprawdz kolego.Chetni juz są...dajemy ogloszenia gdyz sie ciagle rozwijamy!A niestety za darmo nic nie ma...placimy ale " na rozpinac " sie trzeba.Pozdrawiam

kandydat

Ktoś napisze co jest grane ze firma płaci ponad 3tys robota na miejscu i niema chętnych .Ciagle sie ogłasza ze szuka .Myśle że tam chyba trzeba sie na rozpinac i nadymac z tym rozładunkiem bo tak to niewiem czemu niema kandydata.

Zostaw merytoryczną opinię o Izaar-Trans Sp. z o.o. - Radzionków

• Jak się pracuje w Izaar-Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Izaar-Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izaar-Trans Sp. z o.o.?

Izaar-Trans Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zofii Nałkowskiej 51
    41-922 Radzionków