Opinie o Sidly Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sidly Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sidly Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sidly Sp. z o.o. w Warszawa

Pracujesz w firmie Sidly Sp. z o.o.? Jaką masz umowę?

Łącze pozdrowienia

Taką jaką wynegocjujesz, studenci zazwyczaj zlecenie bo tak się obydwu stronom opłaca , a reszta zazwyczaj UOP

As Pik

Bardzo pozytywni ludzie, atmosfera 10/10 przynajmniej w dziale w którym pracowałem ;)

Julia
@As Pik

a jaki to dział ? jak dlugo pracowales i czemu juz nie pracujesz skoro firma to 10/10, co cie zmobilizowalo do przejscia do innej firmy ?

Ekspozja
@As Pik

Bezdyskusyjnie pozytywni ludzie to największy plus tej firmy. Co do reszty - powiem tak, bywa różnie.

Witold
@Ekspozja

O zarobkach coś powiesz też? Fajnie, że jest dobra atmosfera, ale kasa też się liczy...

Eksplozja
@Witold

Wpisz sobie w justjoin.it lub spójrz na pracuj.pl to wszystkiego się dowiesz. Są podane widełki do stanowisk

TONNY

firma nie godna zaufania. wszędzie widzą problemy. sztuczny klimat w biurze aż się odechciewa od samego początku.

Interesuje mnie praca jako Pracownik Produkcji w firmie Sidly Sp. z o.o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Łączę pozdrowienia

Produkcja jak produkcja powtarzalna robota , lekka, siedząca. Brygadzista w miarę możliwości rotuje zadania między osobami ale pula zadań jest dosyć ograniczona. Warunki finansowe jakie wynegocjujesz takie masz oczywiście w ramach rynkowych standardów dla produkcji . Jak się sprawdzasz to zazwyczaj po okresie próbnym można coś jeszcze renegocjować w górę. Znam parę osób które zmieniły stanowiska wewnątrz firmy a zaczynały na produkcji więc awanse pionowe i poziome są jak najbardziej możliwe. Roboty jest dużo terminy gonią więc jest lekka presja na tempo (na jakość też ) ale bez patologi można na luzie wyjść na chwilę do sklepu lub na fajka i spokojnie zjeść.

Bartosz
@Łączę pozdrowienia

A ile mniej więcej można wynegocjować? Podasz orientacyjne stawki żebym wiedział z jakiego poziomu zaczynać?

@Bartosz

Zależy co co umiesz, czy umiesz np lutować i czy masz już jakieś doświadczenie. Nie znam obecnej górnej granicy budżetu na to stanowisko, zazwyczaj najmocniej powiązane jest to z tym jak szybko potrzebna jest kolejna osoba więc możliwość podjęcia pracy od zaraz też jest tutaj dobrym argumentem w negocjacjach. To tylko produkcja więc jakiś kokosów nie ma ale można zgarnąć więcej niż minimalna.

Weronika
@Łączę pozdrowienia

Dobra, a jak ktoś nie ma doświadczenia to chociaż oferują przyuczenie czy jest to problem? Bo teraz to wiadomo, wielu pracodawców chciałoby pracowników 20 latków 30 lat doswiadczenia :D

@Weronika

Wymagania są realistyczne i niewygórowane. Jest obecnie zatrudnione sporo osób bez doświadczenia i są przyuczane. Są zadania o różnym stopniu trudności. Więc zależnie od umiejętności znajdzie się odpowiednie zadanie.

Polo
@Bartosz

Zarobki niskie nie nastawiaj się

@Polo

A czy do podstawy mozna jakieś premie wyrobić?

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Gotti

Nie polecam firmy sidly. Kadra zarządzająca ( prezesi ) dramat w zarządzaniu. Wszędzie chcą być wszystko chcą wiedzieć. Ciągłe kontrolingi zero zaufania do pracownika. Firma boryka się z ciągłymi problemami finansowymi. Jeżeli chcesz pracować i zrujnować sobie zdrowie śmiało aplikuj. Natomiast jeżeli masz wiedzę doświadczenie i wiesz więcej wiedzy niż zarząd idź dalej i nie marnuj zdrowia. w mojej ocenie 1/10 jeżeli chodzi o pracodawcę w 2021 roku. Panie na kasie w markecie dostają więcej szacunku.

Luk
@Gotti

Opinia bardzo daleka od prawdy. Żale zwolnionego pracownika.

iTunes
@Luk

zgadzam się z Gotti. zakłamanie w tej firmie to norma. przyjmijcie to na klatę. zero pomocy wsparcia dla klienta końcowego.

Zawiedziony użytkownik opaski
@Gotti

Cześć możesz rozwinąć tematu problemów finansowych. Ja z tą firmą też mam negatywne doświadczenie zakupiłem ich opaskę która uwaga już 3 raz trafia na ich serwis. Dostałem nawet obietnice wymiany na nową opaskę ale obietnica oczywiście bez pokrycia a co najlepsze osoba która ją mi obiecała dziwnym trafem już tam nie pracuje ...

@Zawiedziony użytkownik opaski

Dzień dobry, firma nie ma problemów finansowych. Proszę o bezpośrednie zgłoszenie do nas sprawy na adres mailowy: edyta.hryniecka@sidly.org .

Taki ktoś
@Gotti

A ja mam zupełnie inne zdanie.Charyzmatyczna szefowa.ktora jest w stanie załatwić dosłownie wszystko oraz Szef.ktory łączy analityczny umysł z precyzja w operowaniu lutownica.Zawsze można ich złapać.pogadac i dogadać tematy.Zespol RND perfekcyjny zwłaszcza w obszarze embedded i panuje w nim raczej dobra atmosfera.W całej firmie również mega fajni i pomocni ludzie.Wada może już za małe biuro ale ma się to chyba zmienic bo ciagle się rozwijają. Wydaje mi się że znajdzie się tam miejsce na doświadczonego programistę z wyższym mającego w portfolio średni lub duży projekt.Tak więc można aplikować;) Pozdrawiam i jak ktoś lubi pracę z technologią i chce zrobić coś dla telemedycyny w Polsce to jest idealne miejsce.

nie sądzę
@Luk

nie sądzę

Taki ktoś

A ja mam zgoła inne zdanie na temat tej firmy: charyzmatyczna szefowa która potrafi załatwić każda sprawę oraz ogarnięty szef.ktory łączy analityczny umysł z perfekcyjnym opanowaniem lutownicy.Atmosfera zwłaszcza w RND dość dobra.swietnie przygotowany merytoryczne zespół embedded.Ogolnie fajni ludzie.pomocni.duzo pracy dającej satysfakcję polegająca na rozwoju teleopieki w Polsce.Wydaje mi się że jest jeszcze miejsce dla doświadczonego programisty który ma w portfolio duży i średni projekt.no i z wyższym.bo mamy XXI wiek przecież... Polecam firmę każdemu kto wie po co się przychodziła do pracy.z szefostwem da się naprawdę dogadać.

Julia
@Taki ktoś

I to jest komentarz na który się czeka o pracodawcy! Zawsze mi się wydaje ze to narzekanie to przez to ze ludzie by chcieli dostawac wyplate ale nie pracowac. Z checia jako programista w miejscu gdzie są obrotni szefowie bym popracowala, myslisz ze mozna tak bezposrednio wyslac na maila swoje cv i cos tego bedzie ?

Jeszcze ktoś
@Julia

Oczywiście.tylko mam nadzieję że jesteś osobą która potrafi pracować w zespole a nie tworzyć zbędnych podgrupek a na rzeczową.prosbe reagowac inaczej niż mętnym wzrokiem;)

Janosik

@J23 Jeśli ktoś pracuje tak jak tego oczekuje firma nie będzie musiał zmieniać pracy, bez obaw!

były
@Janosik

Serio? A firma wie czego oczekuje od pracownika:-) i forma zatrudnienia jest zgodna z prawem?Plus czy firma nie zwalnia bo student czegos nie wiedział - i czy firma nie zatrudnia na najniższą krajową studentów i nie wyrzuca ich bo czegoś nie zrozumieli przez dwa tygodnie od zatrudnienia. Osobiście nie polecam.

Piotr W.
@były

Napewno nie ta firma. Standardów pracy mogą uczyć się od niej inne firmy. Pracuje 2 lata i jestem bardzo zadowolony z atmosfery, pensji i rozwoju. Pozdro!

Gienadij Johnson
@były

To chyba naturalne że chcą oszczędzać. Na pracownikach także. Czemu nie... A umowa zlecenie jest legalna, choć z tego co wiem projektowane jest zrównanie obciążeń z umową o pracę i wtedy nie będzie się to tak opłacało...

@Piotr W.

Atmoswera musi być. Praca pod wodą jest trudniejsza.

Atmosfera. Sorki.

Abcd
@Piotr W.

owszem, inne firmy mogą się od niej uczyć, ale zdecydowanie tego jak nie traktować pracowników! wszystko pozostawia tam wiele do życzenia...

Abcd

Na żadne, ta firma to jakiś żart...

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Sidly Sp. z o.o.?

Xxx

Chyba jak sam za siebie zapłacisz.

Luk

Tak, są imprezy integracyjne zespołowe - ostatnia była w sierpniu br - i częstsze działowe.

Natalia

Dzień dobry. Bardzo zainteresowała mnie ta firma. Czy poszukują może oni kogoś do działu handlowego? Proszę o odpowiedź, Natalia

Krystian

Bardzo rzetelna firma i dążąca do realizacji celów .Kasa Ok. Polecam!

Czy jest możliwość pracy w Sidly Sp. z o.o. na część etatu?

Owszem. Prezes ma cały etat

Magda

A technik elektronik ile zarobi ?

@Magda

No właśnie. Ile zarobi i na jaką umowę?

Natalia

A co jest z umowami? Nie są podpisywane? Bo chciałem właśnie pytać jakie proponują?

@Natalia

Są normalnie podpisywane :)

Ale pomogła...

Such

Tak aktualnie firma poszukuje osób do handlu i kogoś na stanowisko technika elektronika.

@Such

Jak widać na to stanowisko ciągle szukają. Teraz także. Nie wiem co to za forma zatrudnienia: inny.

Państwowa Inspekcja Pracy

Ciekawi mnie jakie kary zapłacą jak PIP do nich zapuka już niedługo i skontroluje wszystkie umowy pracowników.

Magda

Jest to najlepszy startup w jakim pracowałam. Ludzie młodzi fajni, warunki dobre, klienci spoko..I metro przy samym biurze. Tempo pracy szybkie ale i premie ostatnio regularnie wpadają :)

@Magda

A w ilu statupach pracowałeś. Jeśli tylko w tym jednym... No cóż. To prawda.

„Praca w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole” 2018-04-30 19:16 (usunięte przez administratora) czy wy też już rzygacie jak słyszycie, lub widzicie ten debilny frazes? (usunięte przez administratora) nie mogę już, nie mogę tego czytać. (usunięte przez administratora) benefit. Pewnie wszyscy klękają z wdzięczności, że mogą pracować w „młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole” to jest bardzo ważne, tak ważne, że jestem nawet gotów od jutra się zwolnić i wegetować za minimalną krajową, żreć ryż ugotowany w deszczówce i mieszkać w klitce z ćpunami, byle tylko „pracować w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole”, ale czekaj…chwila…ahaaaa, zapomniałem, że jak składałem do obecnej pracy to też było to w ofercie, więc nie muszę zwalniać. Naprawdę było warto. Byłbym gotów nawet czyścić ścieki, byle „pracować w młodym, dynamicznie rozwijającym sie zespole”, robią mi taką łaskę, że nawet dostąpienie zbawienia nie jest takim zaszczytem jak „praca w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole”, no ale w końcu trzeba coś dopisać, bo jak pod długą na kilometr listą wymagań będzie widniało tylko: „Oferujemy 1500 polskich cebul”, a nie przepraszam „2100 brutto” to trochę sucho i niefajnie wygląda, więc warto by było coś do tego dopisać, a „praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole” aż zapiera dech w piersiach, oszałamia i sprawia, że drżącą z ekscytacji ręką natychmiast wybieram numer, umawiam się na stpotkanie i błagam na kolanach, żeby przyjęli moje CV. W końcu w stu innych krajach dookoła płacą tylko 3 razy tyle na start, a czym to jest w porównaniu „pracy w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole”, poświęciłbym nawet rodzinę, zdrowie, całe swoje życie, żeby pracować w „młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole”. Przecież oni wcale, ale to wcale nie piszą tego dlatego, że mają (usunięte przez administratora) do zaoferowania człowiekowi, a listę wymagań z kosmosu i wypadałoby, żeby lista tego co oferują była równie długa, więc napiszmy: „2100 brutto na rękę” i pięć myślników po których następują debilne frazesy. Wtedy wszystko się wyrównuje. Acha. I nie dziw się rotacji pracowników.

Joanna

Firma niegodna zaufania...

Tak jest Luxmed

Zostaw merytoryczną opinię o Sidly Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sidly Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sidly Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sidly Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sidly Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sidly Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sidly Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Chmielna 2 lok. 31
    00-020 Warszawa