Opinie o Cludo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cludo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cludo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cludo Sp. z o.o. w Warszawa

Cześć wam. Chcę od kogoś odpowiedzi o (usunięte przez administratora) jako sales representative. I chcę info o kasie, konkretniee to sami napisali, że dają prowizje od sprzedaży poza pensją 9000 - 12 000 zł brutto na umowie o pracę. Wiecie jak liczona jest prowizja, czy to % od wyników, czy jest system naliczania, jakiś konkretny wzór?

No ale jak to, jak ktoś ma umowę z firmą o pracę, no to można sądownie dochodzić swojej wypracowanej kasy. Fajnie jakby ktoś z firmy odpisał czy sales manager i inne osoby dostają normalnie wynagrodzenia obecnie. A mnie interesuje jeszcze, jak mowa o kasie, to zapewniają budżet szkoleniowy. Wiecie, ile wynosi taki budżet??

Sylwia

Powiedzcie czy coś się zmieniło w zarobkach na stanowisku Junior IT Engineer? Znalazłam ofertę sprzed kilku miesięcy i podali tam widełki 6-7,5 k. Jestem ciekawa czy może były jakieś podwyżki po nowym roku i jak w ogóle u was wyglądają kwestie podwyżek, premii itp? Czy takie rzeczy dzieją się regularnie? I czy jest tu rozwojowo? Może warto poczekać na nowe rekrutacje?

Mr
@Sylwia

Ja np zostałem zwolniony po miesiącu onboardingu, nie wiadomo dlaczego. Nie powiedzieli mi, nie zdążyłem nawet rozwiązać żadnego zadania. Po prostu xD dowiedziałem z tego co pamiętam że muszą ciąć koszta? Jakoś tak, takze nie polecam

Lidia Nowy wpis
@Mr

To nie będzie już rekrutacji na to stanowisko? Tak mi przyszło do głowy, skoro mówisz, że powiedzieli o cięciu kosztów. A chociaż płacą za ten czas onboardingu? No i czy jakiś okres wypowiedzenia przysługuje?

Mr Nowy wpis
@Lidia

No mi zapłacili, nie wiem. Na ich stronie oferty o pracę są nieaktualizowane, więc cirkawe czy kogoś szukają tak naprawdę. Nie polecam raz jeszcze :)

zdyskryminowana

Firma jawnie dyskryminuje pod względem wieku aplikujące osoby "zatrudniamy młodych ludzi" (cytat z email od Pani z HR, dodam że jestem osobą 30+ więc nie starą). W ogłoszeniu nie ma kryterium wieku czy informacji ile lat po szkole/ studiach trzeba być. "Sztywność w myśleniu team leaderów" cytat z odpowiedzi na aplikację, powinien dać do myślenia, nie tylko przyszłym pracownikom, ale także klientom. Sztywność w IT w firmie, która "pomaga wybierać, dostosowywać do indywidualnych potrzeb..." nie zapowiada nic dobrego!

cc

jestem na świeżo po rozmowie w sprawie pracy z przedstawicielami Cludo i powiem szczerze mimo poczucia że poszło mi bardzo słabo :(, jestem pod wrażeniem podejścia reprezentantów firmy do rekrutacji. Podejście do kandydata profesjonalne, rozmowa przeprowadzona w bardzo otwarty sposób, pytania merytoryczne i słuszne co do aplikowanego stanowiska :) To co doceniam to od razu po spotkaniu otrzymałem informacje zwrotną która była w punkt !!! Żałuje że nie będę częścią zespołu, ale pretensje mogę mieć tylko do siebie, bo wychodząc z biura wiedziałem że pytania były proste, jednak chyba wygrał stres :(

Pawel
@cc

A pytania z jakiej dziedziny? Zastanawiam się nad aplikacją, ale wymagania dość ogólne, więc nie wiedziałbym jakich pytań można spodziewać się na rozmowie, a tego nie lubię.

Lidia
@Pawel

Też właśnie chcę się dowiedzieć, jak wygląda rozmowa w Cludo. A Ty jakie stanowisko pracy masz na myśli? Aplikowałeś może do firmy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cludo Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Zostaw merytoryczną opinię o Cludo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cludo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cludo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cludo Sp. z o.o.
  • Grochowska 306/308