Opinie o Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
IT kandydat Nowy wpis
Kandydat

Nie dają żadnego feedbacku. Na rozmowie nie ma zadan technicznych, wiec nie wiem na jakiej podstawie wybierają kandydatow - chyba 'podoba mi sie' lub 'nie podoba mi sie'. Co potwierdza ponizsze opinie o pracownikach bez kompetencji - nie sa sprawdzane, to latwo im sie dostac. W efekcie pracy nie przyjme, chocby mi ja zaoferowali.

Ewa Nowy wpis
@IT kandydat

A obiecują ten feedback i go nie dają czy jak? Bo jeśli nie było obietnic to z tego co wiem wiele firm tak robi..

Inny kandydat Nowy wpis
@IT kandydat

Na jakie stanowisko byla rekrutacja?

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. w Warszawa.

Sprawdź
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Ewa

Niestety z tego, co widzę, to piszecie, że pracują tutaj ludzie niekompetentni i jest ogólny chaos. Trochę czasu minęło. Jak teraz oceniacie poziom kompetencji?

Młoda
Kandydat

Witam, będę aplikować na analityka biznesowego, na jakie wynagrodzenie mogę liczyć? Czy Envelo dysponuje pokojami lub jakimiś hotelami pracowniczymi, gdzie można się zatrzymać jeśli ktoś jest z daleka? Czy rekrutacja jet trudna do przejścia, nie mam żadnych znajomości tam.

logo firmy Pakowanie lekkich paczek eprezencik.pl
Toxic Shirts Janusz Badełek
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. zakupów
Sawex Foods Sp. z o.o.
(5 opinii)
logo firmy Specjalista ds sprzedaży
Marek Skórkowski O System
Aplikuj na wiele ofert
Rekruter
Kandydat

Jestem porażony w jaki sposób ta spółka "funkcjonuje" - czytaj NIE FUNKCJONUJE. Dyrektorem biura zasobów IT jest bardzo niekompetentny pan, który z IT nie miał i nie ma nic wspólnego - już prędzej z branża HR/rekrutacyjną/outsourcingową. Współpraca codzienna rekrutera niestety jest z tym właśnie panem, przez co praca w tej firmie w wewn. HR jest zwyczajnie przykra/jest męczarnią. Ten wspomniany wyżej pan "dyrektor" ma do pomocy równie niekompetentną asystentkę. Sprowadza sie to do tego, że teoretycznie stanowisko w wewnętrznym dziale HR w Envelo, które mogłoby być prawie że "wymarzoną pracą" dla wielu rekruterów i rekruterów IT charakteryzuje się bardzo dużą rotacją. Ja odradzam, zgadzam się ze stwierdzeniem "typowo PRLowski beton" i pewnie mógłbym dodać parę charakterystycznych dla tej firmy kolejnych określeń. Tylko po co, tam się i tak nic nigdy nie zmieni.

Bartosz
@Rekruter

Nie wiadomo czy nic się nie zmieni. Pracowałeś tam, że masz aż tak negatywne zdanie? Pensja też PRL-owska czy jednak dobra na obecne czasy?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.? 16 grudnia na portalu Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Listonosz. Ktoś z Was aplikował?

Ekspedycyjno rozdzielczy
@Pytanie

Zaproponują Ci najniższą krajową a na umowie cyk 2600 do tego tylko patrzą aż noga się powinie aby potrącić z pensji...np. za jakąś paczkę którą masz na stanie (teoretycznie) a nawet z Wer nie wyjechała na placówkę

Barbara
@Ekspedycyjno rozdzielczy

Ale przecież to robota państwowa , wiec powinno być Ok. Do tej podstawy 2600 są jakieś premie za ilość dostarczonych przesyłek i paczek?

kandydat
Kandydat

Na rozmowę rekrutacyjną dostałem do rozwiązania test online, bardzo obszerny który zajął mi około 30min. Pytania typu "jakie masz marzenia". Podczas rozmowy dowiedziałem się ze nawet nie otrzymali tego testu do wglądu przed rozmową czyli wyrzuciłem swój czas w błoto. Rekrutowały mnie CZTERY osoby w tym dwóch leśnych dziadków którzy chcieli mi udowodnić swoją wyższość i jeden gość online którego tylko głos słyszałem a on miał skierowaną na mnie kamerę jak na przesłuchaniu. Oczywiście popisali się standardowym brakiem kultury i nie dostałem nawet maila z informacją, że proces rekrutacji się zakończył.

Czy w Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

HR
@Pytanie

Na pewno sa zwolnienia wewnetrzne.

Ania

Łatwo się dostać do HRu?

Święty
Kandydat

Krótka rozmowa online i od razu decyzja o zatrudnieniu. Tydzień nr 1: babeczka z HRów mówi że w poniedziałek przygotuje sobie na spokojnie wszystkie dokumenty, to zaprasza mnie na wtorek na podpisanie umowy i wzięcie skierowania na badania. Tydzień nr 2: we wtorek przyjeżdżam po umowę a ta nie gotowa. Przychodzi dyrektor rozmawiać, mówię że nie ma umowy a jutro z inną firmą mam podpisać umowę, więc pytam czy będzie umowa. Nie, najpierw badania. "Pan rezygnuje?", no to mówię że tak i po zatrudnieniu. Typowo PRLowski beton.

Ania

Aplikacja Envelo to kompletna porażka ! Zakupiłam znaczek na list polecony do Holandii , koszt ponad 18 zł .Usługę opłaciłam przelewem, tak jak wskazuje w kolejnych krokach program. Na poczcie nie przyjęto przesyłki bo ,w wyniku pandemii takie mają rozporządzanie. Za to bez problemu wysłałam przesyłkę jako zwykłą zagraniczną :/ ?? Poradzono mi jednocześnie aby wystąpić z reklamacja do " envelo" o zwrot kosztów za niezrealizowaną usługę . Na wysłaną reklamacje odpisano : " Nie ma możliwości anulacji neoznaczka. Z uwagi na jego istotę, nie ma możliwości jego zwrotu albowiem przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana (zawierająca indywidualne cechy i dane). Jednak jest on ważny przez rok liczymy że uda się Pani w tym czasie go wykorzystać.

Norbert

@romek A to niby dlaczego? Zabrakło chęci do pracy, a może umiejętności. Dobra firma dla chcących pracować.

Gogol

Podpowiecie czy potrzebują aktualnie kogoś do pracy?

Julita

@anonymous, to forum nie służy do opisywania konkretnych osób pracujących w Poczta Polska Usługi Cyfrowe i naruszania ich dobrego imienia. W tym miejscu powinny być zamieszczane tylko rzetelne i aktualne opinie dotyczące zatrudnienia w tej firmie.

Julita

Na stronie Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. zauważyłam, że istnieje możliwość aplikowania spontanicznego do tej firmy. Czy ktoś z Was został zatrudniony w taki sposób? Czy oferty pracy zaproponowane Wam przez tego pracodawcę były w Waszej ocenie satysfakcjonujące? Proszę Was o pozostawienie na tym forum informacji na ten temat.

Feliks

Jaka atmosfera w firmie? Może nie jest lekko ale miejmy nadzieję, że sie poprawi

obywatelka

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 14 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat najświeższej atmosfery w firmie Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.?

Zolzik

Jeżeli chodzi o rozmowe kwalifikacyjna zapewniam Was , ze jest na wysokim poziomie. Zarówno Pani Kinga jak i Pani Ania to profesjonalistki w swoim fachu. Nikt nie zadaje tendencyjnych pytań typu: gdzie widzisz siebie za 5 lat. W rozmowie uczestniczy również przyszły przełożony. Kandydat po rozmowie otrzymuje zadanie rekrutacyjne. Bardzo miło wspominam rozmowe, jedna z najbardziej profesjonalnych rozmów, w których miałam okazje uczestniczyć i która zakończyła się sukcesem. Jeżeli chodzi juz o sama prace w firmie, nie mam żadnych zarzutów . Większość ludzi to specjaliści w swoich dziedzinach, ludzie uśmiechnięci, z poczuciem humoru i zapałem do pracy. Nie ma żadnych wyścigów szczurów. Zarobki adekwatne do umiejętności i stanowiska, opieka medicover, multisport. Osobiście polecam ????

Zolzik

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie klientów o firmie Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o., to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 90 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.