Speedxceo Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Speedxceo Sp. z o.o.

Aktualność:
Nowy Pakiet Obsługi Prawnej Dla Firm i Osób Prywatnych!Czy czujesz, że Twoja firma potrzebuje solidnej ochrony prawnej? A może Ty sam/a szukasz profesjonalnej pomocy prawnej dla swoich osobistych spraw? Mamy dla Ciebie świetne wieści!

SpeedxCEO wprowadza nowy pakiet obsługi prawnej, który zapewni Ci spokój ducha w kwestiach prawnych, a wszystko to już od zaledwie 200 zł miesięcznie!

Nasze pakiety są elastyczne i dopasowane do Twoich potrzeb. Oferujemy szybką odpowiedź na Twoje pytania drogą mailową w ciągu 48 godzin, bez limitu zapytań. Pomożemy Ci w przygotowywaniu umów, opiniowaniu dokumentów i wielu innych kwestiach prawnych.

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami już dziś pod adresem kontakt@speedxceo.pl, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć korzystanie z naszych usług. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz swojej firmy już teraz!

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Michalina Małczewska

Pracownik firmy - Kierownik ds. Sprzedaży

04.04.2024 11:04

Czym zajmuje się Państwa firma?

Michalina Małczewskaikona wywiad

Nasza firma, SpeedxCEO, specjalizuje się w obsłudze klienta, wirtualnej asystencji, tworzeniu stron internetowych, usługach odblokowywania i przywracania dostępu do kont w mediach społecznościowych oraz poczty, a także świadczy usługi biura rachunkowego i obsługi e-mail. Niedawno wdrożyliśmy także asystenta prawnego, czyli możliwość skorzystania z opiniowania prawnego za pośrednictwem poczty elektronicznej. Głównym filarem naszego biznesu jest kompleksowa obsługa klienta w zakresie technologii oraz administracji online.

W jakim mieście działacie? Jak duża jest Państwa firma?

Michalina Małczewskaikona wywiad

Nasza firma działa głównie w Warszawie, jednak zdalnie obsługujemy klientów z całej Polski. Jako nowo powstała firma, mamy jedną siedzibę, a obecnie zatrudniamy 10 pracowników.

Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Michalina Małczewskaikona wywiad

Firma została założona w 2024 roku przez grupę pasjonatów technologii i obsługi klienta. Zauważyliśmy rosnące zapotrzebowanie na profesjonalną pomoc w obszarze technologii oraz administracji online, co zainspirowało nas do stworzenia firmy, która mogłaby sprostać tym potrzebom.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Michalina Małczewskaikona wywiad

Nasza branża charakteryzuje się szybkim rozwojem oraz rosnącym zapotrzebowaniem na usługi związane z obsługą klienta i technologią. Konkurencja jest dość duża, jednak staramy się wyróżniać poprzez wysoką jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do klienta.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Michalina Małczewskaikona wywiad

Nasza firma składa się z różnych działów, w tym Działu Obsługi Klienta, Działu Technicznego, Biura Rachunkowego oraz Administracji. Najwięcej pracowników zatrudniamy w obszarze obsługi klienta i technicznym, co wynika z zapotrzebowania na te usługi na rynku.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2024 roku?

Michalina Małczewskaikona wywiad

W 2024 roku planujemy zasilić nasz zespół o dodatkowych 10 pracowników, głównie w obszarze obsługi klienta oraz technicznym. Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska specjalistów ds. obsługi klienta i technicznego.

Jak wygląda proces rekrutacji w Państwa firmie?

Michalina Małczewskaikona wywiad

W naszej firmie proces rekrutacji prowadzony jest przez dział HR. Poszukujemy przede wszystkim osób o wysokich umiejętnościach komunikacyjnych, zdolnościach organizacyjnych oraz znajomości obsługi komputera i narzędzi internetowych. Rekrutujemy zarówno zdalnie, jak i stacjonarnie, w zależności od charakteru stanowiska. Proces rekrutacji składa się zazwyczaj z trzech etapów: oceny aplikacji, rozmowy kwalifikacyjnej oraz ewentualnego zadania rekrutacyjnego.

Jak przebiega proces wdrożenia nowego pracownika?

Michalina Małczewskaikona wywiad

Po przyjęciu do firmy, nowy pracownik odbywa okres wdrożenia, który obejmuje przede wszystkim szkolenie w zakresie zadań i obowiązków oraz zapoznanie z zespołem. Pierwsze dni pracy są także poświęcone na wprowadzenie do systemów i narzędzi używanych w firmie oraz omówienie procedur.

Jakie szanse rozwoju stoją przed pracownikami Państwa firmy?

Michalina Małczewskaikona wywiad

Dbamy o rozwój naszych pracowników poprzez regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, które pozwalają poszerzać umiejętności oraz dostosować się do zmieniających się wymagań rynku. Pracownicy mają możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach dostosowanych do własnych potrzeb zawodowych.

W jaki sposób dbacie Państwo o atmosferę i integrację w firmie?

Michalina Małczewskaikona wywiad

W naszej firmie stawiamy na dobrą atmosferę i integrację w zespole. Organizujemy regularne spotkania integracyjne, wyjścia firmowe oraz imprezy okolicznościowe, które pozwalają naszym pracownikom bliżej się poznać i wspólnie spędzić czas. Weryfikujemy także satysfakcję pracowników poprzez regularne ankiety i rozmowy indywidualne.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Michalina Małczewskaikona wywiad

Nasze plany rozwojowe obejmują dalszy wzrost firmy poprzez poszerzanie zakresu oferowanych usług oraz zwiększenie zatrudnienia. Planujemy także rozwój naszej działalności poprzez ewentualne otwarcie nowych oddziałów oraz rozszerzenie działalności o rynki zagraniczne. Naszym celem jest również stałe podnoszenie jakości świadczonych usług oraz utrzymanie konkurencyjności na rynku.

Olek

Ogólnie jestem zadowolony z usług. Mimo długiego czasu oczekiwania, doświadczenie związane z pomocą prawną i rozmowami z czterema prawnikami podczas wideokonferencji było bardzo pozytywne. Z czystym sumieniem mogę polecić ich pakiet prawny. Cenimy sobie ich podejście, które pomimo moich pomyłek było wyrozumiałe, a oni tłumaczyli, że każdy może popełnić błędy, ponieważ jesteśmy tylko ludźmi.

Platinium spec sp z o o

Jestem niezmiernie zadowolony z usług firmy SpeedXCEO jako wirtualnej asystentki. Ich profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie w świadczenie usług są niezrównane. Dzięki ich pomocy udało mi się skoncentrować na najważniejszych aspektach mojej pracy, gdyż mogłem/mogłam zlecić im wiele zadań administracyjnych i organizacyjnych. Co wyróżnia SpeedXCEO spośród innych firm oferujących podobne usługi, to ich szybkość działania oraz elastyczność. Zawsze są gotowi/przygotowane do reagowania na zmieniające się potrzeby i dostosowywania się do naszego harmonogramu pracy. Ich zdolność do efektywnej komunikacji i zrozumienia naszych oczekiwań przekłada się na płynne i skuteczne wykonywanie zadań. Dodatkowo, cenię sobie ich podejście oparte na innowacyjności i poszukiwaniu nowych rozwiązań, które mogą zwiększyć efektywność mojej pracy. Dzięki nim czuję się naprawdę wspierany/a i mam pewność, że moje obowiązki są w dobrych rękach. W skrócie, firma SpeedXCEO to niezastąpiona pomoc dla każdego, kto chce odciążyć się od rutynowych zadań i skupić na osiąganiu sukcesów. Polecam ich z całego serca każdemu, kto poszukuje wysokiej jakości usług wirtualnej asystencji.

@Platinium spec sp z o o

Z całego serca dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie tej inspirującej opinii o naszych usługach wirtualnej asystentki. Cieszymy się niezmiernie, że doświadczyliście Państwo pozytywnych aspektów współpracy z nami i że nasze wysiłki przyczyniają się do sukcesu Waszych działań. W SpeedXCEO zawsze stawiamy na pierwszym miejscu potrzeby naszych klientów, dlatego słyszeć tak pochlebne słowa o naszej elastyczności, szybkości działania i innowacyjności napawa nas ogromną radością. Wasze zadowolenie jest dla nas największą motywacją do dalszej pracy i ciągłego doskonalenia naszych usług. Zachęcamy do dalszego korzystania z naszych usług i jesteśmy gotowi sprostać wszelkim nowym wyzwaniom, które przed nami postawicie. Pamiętajcie, że jesteśmy tutaj, aby wspierać Was w osiąganiu celów i sprawiać, by codzienne obowiązki stały się lżejsze. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i wspaniałą opinię. Nie możemy się doczekać dalszej współpracy i wspólnego świętowania kolejnych sukcesów. Z wyrazami szacunku,

Polecam fajna firma nic do zarzucenia wykonują świetnie usługi

Olek Nowy wpis

Michał car rent Nowy wpis

Gorąco polecam współprace

Michał systemy elewacje Nowy wpis

Pod względem opieki prawnej - wszystko super, można kontaktować się z nimi w każdej dziedzinie, pomagają bardzo szybko, polecam 250 zł i masz opieke prawną

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Speedxceo Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Olek

Pod względem obsługi prawnej, działają szybko, mają niby 72h ale odpowiedzieli w 24h. Polecam

@Olek

Dziękujemy

Dominik

Świetna firma, godna polecenia.

@Dominik

Dziękujemy!

Aktualność:

Asia

Polecam gorąco - świetnie, dodzwonić się ciężko, pozatym wszystko fajnie

Sztokholm
@Asia

Klub ze Sztokholmu pozdrawia, dziękujemy za współpracę i życzymy wam wesołych świąt. Nigdy się nie zmieniajcie

Oliwia

Jestem zadowolona, pracuje na obsłudze klienta, wszystko jest okej, trochę presja od klientów ale tak pozatym wszystko fajnie. Jest Pzu Sport, opieka medyczna medicover.

Platinium spec sp z o o

@Platinium spec sp z o o

Katarzyna

Polecam firmę, skuteczne i profesjonalne świadczenie usług. Transparentna komunikacja, miła obsługa :) Daje 5! Pozdrawiam i życzę samych wielu sukcesów!

@Katarzyna

Pani Kasiu, bardzo dziękujemy za opinię a w szczególności za zrozumienie i otuchy.

Biuro rachunkowe

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy SpeedxCEO Ich profesjonalna obsługa w zakresie odbierania połączeń i obsługi e-mail pozwoliła nam skupić się na naszych priorytetach biznesowych, nie martwiąc się o utratę kontaktu z klientami. Świetnie radzą sobie z zarządzaniem komunikacją, co przekłada się na efektywność naszej pracy i zadowolenie klientów. Dodatkowo, chciałbym wyrazić nasze wsparcie i życzenia powodzenia dla firmy SpeedxCEO. Mamy pełne zaufanie, że ich profesjonalizm i zaangażowanie będą kontynuowane, a każdy klient będzie traktowany z należytą uwagą i troską. Niech nie przejmują się sporadycznymi trudnościami, zawsze można na nich liczyć. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy i mamy nadzieję, że również inni klienci będą mieli tak pozytywne doświadczenia z firmą SpeedxCEO.

@Biuro rachunkowe

Szanowny Kliencie, Bardzo dziękujemy za tak ciepłe słowa oraz wyraz zaufania, jakim nas obdarzyłeś. Jest dla nas ogromną satysfakcją, że nasza profesjonalna obsługa przyczyniła się do skupienia się przez Ciebie na priorytetach biznesowych, nie martwiąc się o kontakt z klientami. Twój pozytywny feedback jest dla nas niezwykle motywujący. Zobowiązujemy się do dalszego świadczenia usług na najwyższym poziomie, dbając o efektywność komunikacji i satysfakcję klientów. Wasze wsparcie i życzenia powodzenia są dla nas niezwykle cenne i zmotywują nas do jeszcze lepszej pracy. Raz jeszcze dziękujemy za zaufanie oraz pozytywne doświadczenia związane z firmą SpeedxCEO. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna również w przyszłości dla obu stron. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół SpeedxCEO

Michalin

Pracuje na obsłudze klienta - jest okej standardowa firma - praca zdalna

Jordan
@Michalin

A możesz napisać więcej o zarobkach i ewentualnych benefitach?

Michalin
@Jordan

Jako doradca od pon do piąt w godz 9-17 Netto na rękę 4500 zł Plus prowizje

Aktualność
Dziękujemy za Waszą obecność na naszym profilu w serwisie GoWork! Tutaj możecie dzielić się swoimi opiniami na temat naszej firmy. Każdy z Was ma możliwość dostosowania tego komunikatu do własnych potrzeb.
Jako zespół pragniemy zapewnić, że to miejsce będzie otwarte na konstruktywną wymianę myśli oraz rzetelne dyskusje.
Prosimy o to, aby treści publikowane w tym wątku były merytoryczne, zgodne z prawdą i kulturalne. Wszelkie wpisy naruszające zasady społeczności, zawierające obraźliwe treści lub szerzące dezinformację, mogą zostać usunięte przez administratora. Zachęcamy do wypełniania tego wątku pozytywną energią i szacunkiem dla wszystkich użytkowników.
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i konstruktywny udział w dyskusji.

1. Treści mile widziane: Zachęcamy do dzielenia się rzetelnymi opiniami, konstruktywną krytyką oraz sugestiami dotyczącymi naszej firmy. Cenimy wszelkie merytoryczne komentarze, które mogą przyczynić się do naszego rozwoju.

2. Treści niedopuszczalne: Nie akceptujemy treści obraźliwych, wulgarnych, zawierających pomówienia lub dezinformację. Wszelkie wpisy łamiące zasady społeczności serwisu GoWork będą natychmiast usuwane przez administratora.

3. Konsekwencje naruszeń: Osoby, które łamią zasady wątku opinii, mogą być poddane działaniom moderacyjnym, włączając w to blokadę konta użytkownika. Ponadto, naruszenia regulaminu mogą skutkować podjęciem kroków prawnych zgodnie z obowiązującym prawem.

Aktualność
Optymalizuj swoje połączenia biznesowe z naszą Wirtualną Asystentką!

W dzisiejszym szybkim świecie biznesowym, gdzie każda chwila ma znaczenie, nie możemy sobie pozwolić na opóźnienia. Dlatego prezentujemy naszą innowacyjną usługę Wirtualnej Asystentki, która zapewnia sprawną obsługę przekierowywania numerów telefonów, eliminując zbędne zamieszanie.

Konkurencyjna przewaga: Prosty proces obsługi połączeń zapewnia maksymalną elastyczność, dając Twojej firmie przewagę na rynku.

Globalny zasięg: Nasza Wirtualna Asystentka umożliwia korzystanie zarówno z numerów krajowych, jak i zagranicznych, co pozwala obsługiwać klientów na całym świecie.

Spersonalizowane powitanie: Indywidualne powitania dla każdego połączenia tworzą pozytywne wrażenie na klientach, budując zaufanie do Twojej marki.

Podstawowe informacje: Kluczowe dane o Twojej firmie są łatwo dostępne dla Twoich rozmówców, eliminując marnowanie czasu na poszukiwanie informacji.

Rozpoznawanie priorytetów: Zaawansowane technologie identyfikują kluczowe połączenia, dzięki czemu możesz skoncentrować się na najważniejszych sprawach.

Pakiety usług:

Pakiet Basic: 59 zł
Pakiet Premium: 310 zł
Pakiet Ultimate: 400 zł

Dodatkowe usługi:

Obsługa e-mail: +50 zł
Nagrywanie połączeń: w cenie pakietu
Nie trać czasu i pieniędzy na zbędne opóźnienia! Skorzystaj z naszej Wirtualnej Asystentki i zwiększ efektywność swojej firmy już dziś. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Sys apart

Jak najbardziej obsługa klienta na tak

call

Polecam mają spoko rozwiązanie nagrywanie połączeń na kartach sim - to jest fajne

@call

Dziękujemy za współprace

Mikel
@call

Też polecam, firma godna współpracy.

Habitathub.pl

Nigdy ale to przenigdy nie miałem takiej sytuacji…. Zawsze za nocleg w wawie pokój standard płaciłem od 300-500 zł, zażartowałem do asystentki chce nocleg wysoko by podziwiać Warszawę za maks 400 zł. Dostałem sms piętro 26 widoki piękne, jestem w szoku, zaręczyny się udały. :) dziękuję

Ola
@Habitathub.pl

Potwierdzam

@Habitathub.pl

Dziękujemy za współprace

system car

Dzień dobry, co do firmy i usług okej, super obsługa. Pod względem wypowiedzenia usług trochę roboty jest trzeba się naszukać na regulaminach ich stron co gdzie zrobić. Tak poza tym mam dobre wrażenia z tą firmą.

Polecam fajna firma nic do zarzucenia wykonują świetnie usługi

@systell tell

Zapomniałam dodać, że strony też fajne robią

Zostaw merytoryczną opinię o Speedxceo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Speedxceo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Speedxceo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Speedxceo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Speedxceo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Speedxceo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Speedxceo Sp. z o.o.