ASTRI POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o ASTRI POLSKA SP. Z O.O.

ak

Idealne jest to że można być pewnym stabilnego zatrudnienia u nich @kosiok, przecież umowa o praćę to zdecydowana rzadkość, ale wiadomo jaka panuje atmosfera?

And41x1
@ak 19.07.2016 23:03

..Atmosfera w zespole? Całkiem przyjemna :) ..W porównaniu do innych firm, relacje międzyludzkie, bardzo dobre :)

Jak wyglądają zarobki w firmie ASTRI POLSKA SP. Z O.O. oraz terminowość wypłat? Jak oceniacie prace w firmie? Podzielcie się z nami opinią!

Zostaw opinię o ASTRI POLSKA SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASTRI POLSKA SP. Z O.O.