Opinie o POCZTA POLSKA S. A. Centrum Zarządzania Kadrami w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy POCZTA POLSKA S. A. Centrum Zarządzania Kadrami, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w POCZTA POLSKA S. A. Centrum Zarządzania Kadrami o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POCZTA POLSKA S. A. Centrum Zarządzania Kadrami w Kielce

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Polo Nowy wpis

Nie polecam. Brak umiejętności planowania Istny chaos i dlatego nerwówka. Udają firmę państwowa. Dyrektor o niczym nie wie tylko zastępca kompetentny.

Wiktoria Nowy wpis
@Polo

Zastępca kompetentny? No to chyba akurat pozytywnie dla nich, a z tym dyr to on nie wie co się dzieje czy po prostu, że nic nie umie? I czemu ten zastępca w takim razie nie ogarnia tematu skoro podobno wie co i jak?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Jak często w POCZTA POLSKA S. A. Centrum Zarządzania Kadrami odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 13 czerwca na Poczta-polska.pl, obiecują bogaty rozwój.

Jakie trzeba spełniać wymagania aby zostać pracownikiem w firmie POCZTA POLSKA S. A. Centrum Zarządzania Kadrami? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Poczta;) Nowy wpis
@admin

Jakie trzeba spełniać wymagania? Wystarczy pogodzić się z pracą za minimalną krajową i mieć świadomość że premie, nagrody itd to bajki o żelaznym wilku ;) Socjal jakiś jest ale każdego roku firma robi wszystko żeby go ograniczać i utrudniać korzystanie z niego, ale nadal jest. Oczywiscie badania lekarskie trzeba zaliczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o POCZTA POLSKA S. A. Centrum Zarządzania Kadrami - Kielce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w POCZTA POLSKA S. A. Centrum Zarządzania Kadrami?

Zobacz opinie na temat firmy POCZTA POLSKA S. A. Centrum Zarządzania Kadrami tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

POCZTA POLSKA S. A. Centrum Zarządzania Kadrami
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

POCZTA POLSKA S. A. Centrum Zarządzania Kadrami