Opinie o Cobalt Trans Sp. z o.o. w Osiecznica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cobalt Trans Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cobalt Trans Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cobalt Trans Sp. z o.o. w Osiecznica

Kornelia Nowy wpis

Te wypłaty już płacą normalnie? Pisał ktoś, że były problemy, dlatego chciałam jakiś update, czy już wszystko gra. I ogólnie nawet jak płacą to czy to są dobre kwoty? Tak na tle okolicy przykładowo.

Zuzia

Ktoś z was dostał wynagrodzenie, nawet w spóźnionym terminie? Były już kiedyś takie sytuacje? Zastanawiam się z czego wynika ten brak płynności finansowej, czy to chwilowe? Mąż myślał nad pracą w spedycji, całe życie robi w branży, mieszkamy w okolicy, więc to miejsce pracy byłoby jak najbardziej na plus. Pytanie tylko, czy jest na co liczyć?

zyczliwy Nowy wpis
@Zuzia

niech da sobie sobie spokój ,wypłaty nie bedzie nigdy na czas ,i nigdy nie dostanie jej w całości

Ruslan Nowy wpis

nie polecam pracy w tej firmie. Nie ma pieniedzy na czas. Firma od kwietnia zlikwidowana a pieniędzy dalej nie ma.

Czarek Nowy wpis
@Ruslan

Jak zlikwidowana? Sprawdziłem w KRS i status jest - aktywna, nie ma żadnego info o zamknięciu. Nie pomyliłeś przypadkiem firm? Poprawiło się coś jeśli chodzi o płatność w terminie, wiesz może z czego to wynika, bo widzę więcej takich komentarzy tutaj?

Jakie są warunki zatrudnienia w Cobalt Trans Sp. z o.o.?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Cobalt Trans Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Szef tej firmy robi sobie jaja z wypłaty zaległych wynagrodzeń, telefon to chyba ma z betonu nie potrafi odebrać kiedy się dzwoni. Generalnie nie polecam tej firmy jak i pracy u tego rekina biznesu.

Iwo
@były pracownik

Masz na myśli że nie wypłacił ci zaległej pensji? Ktoś już tu o tym wspominał ale myślałem że sytuacja się poprawiła. Nie możesz się dodzwonić? Próbowałeś bezpośrednio załatwić sprawę i podjechać do firmy?

Llll

Firma ma duże opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń!!! Można pracować przez 2-3 miesiące bez żadnego wynagrodzenia! Dzwoniąc do szefa nie odbiera telefonu, wysyłając sms nie odpowiada! W 2022 roku były bardzo duże problemy z tankowaniem, w 2023 niby jest lepiej, ale nadal są problemy z płacami! Osoby, które zrezygnowały z pracy nadal nie otrzymały wynagrodzenia. Nie polecam ubiegania się o pracę u nich

Bartosz
@Llll

2-3 miesiące to bardzo długo.W końcu każdy ma jakieś terminowe zobowiązania do zapłacenia. A co z tym tankowaniem? Nie dają kasy na paliwo? Trzeba pokrywać z własnej kieszeni?

XxXx
@Bartosz

Nie, nie ma potrzeby pokrywać z kieszeni. Po prostu w zeszłym roku samochody potrafiły stać tygodniami, czekając na pieniądze na tankowanie. Albo przelewać 400 euro za benzynę, co nie wystarcza nawet na pełny bаk

Bartosz
@XxXx

To niewiele jak na tak duży bak. A co z wynagrodzeniami? Nadal takie opóźnienia? Jak nie płacą ludziom to ktoś w ogóle chce dla nich pracować? Może dlatego nie ma teraz żadnych ofert pracy.

Alexey

W ich bazie wydarzyła się ciekawa rzecz, samochody spłonęły, a może to oni je podpalili. Bo to właśnie stare samochody, które były na sprzedaż spłonęły. Nowe samochody wyjechały na drogę dzień wcześniej. A kierowca, który spędził noc w samochodzie, został poproszony o udanie się do hotelu tej nocy.... najwyraźniej bardzo zależało mu na wypłacie ubezpieczenia.

Xxx

Ile jeszcze mam czekać Panie ŻÓŁTAŃSKI na swoją wypłatę,sierpniowa?

Kazimierz
@Xxx

I jak? Otrzymałeś swoje wynagrodzenie? Już wcześniej u Ciebie zdarzały się takie opóźnienia? Bo niżej są jakieś sygnały o braku płatności. Jak to wygląda na ten moment - sytuacja się poprawiła? Może firma miała jakieś problemy finansowe?

Szukam aktualnych albo byłych pracowników których możnaby było zapytać na temat warunków pracy. Czy pracodawca wspiera nowo zatrudnionych kandydatów? Czy firma oferuje dodatkowe benefity? Wyraz wdzięczności.

Szukaja dalej kirowcow ????????????

Xxxa

Firma oferuje nie wypłacanie terminowe wyplat

Wanda
@Xxxa

Jeśli to prawda, to skąd ta nieterminowość się bierze? Mają jakieś problemy z płynnością? Jak to jest wyjaśniane i przede wszystkim po jakim czasie udaje się to wyrównać?

@Wanda

Z braku płynności finansowej ,auta stoją niekiedy po kilka dni bo nie pieniędzy na ich zatankowanie.

Xxx

Czekam na zaległą wypłatę od Pana Z za miesiąc sierpień.Ma Pan zamiar mi to zapłacić?

Łucja
@Xxx

Ile powinieneś mieć zapłacone? Jeśli nie otrzymasz pieniędzy, planujesz to gdzieś zgłosić?

@Łucja

Oczywiście że tak,5000zl.Juz to zrobilam .Jest grudzień, czekałam,pisałam i nic

Powar

Firma godna polecenia wypłata jest zawsze na czas! 10500zł to min. Na rachunek Tacho jest idealna żadnych przekrętów nie ma! Czas pracy to maksymalnie trzy tyg. w trasie ale normalnie to jest dwa tygodnie! Firma szanuję dobrych pracowników. Z minusów to że na firmie pracują kilka kierowców który zawsze narzekają na wszystko… Sprzęt jest zadbany i na bieżąco serwisowany!

@Powar

Brak pieniędzy na paliwo,tankowanie paliwa po 250listrow,stare auta ,szef kretacz,kombinator

Pawar

Człowieku jeżeli ciebie tak wszystko nie pasuje dlaczego ty nie powiesz o tym szefu albo w ogóle się nie zwolnisz bo na mojej pamięci za cały rok nikt osobiście się nie zwolnił (usunięte przez administratora)

@Pawar

W ciągu ostatnich miesięcy kilku dobrych kuerowcow się zwolniło.

Xxxa
@Pawar

Ile dostałeś kasy za załatwienie kierowcow?

Pracodawca przekręt i krętacz,nie płaci na czas ,kombinuje,nie szanuje pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Cobalt Trans Sp. z o.o. - Osiecznica

• Jak się pracuje w Cobalt Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cobalt Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cobalt Trans Sp. z o.o.?

Cobalt Trans Sp. z o.o.
  • Kasztanowa 10
    59-724 Osiecznica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042