Opinie o Damian Pacholarz Diament Styl w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Damian Pacholarz Diament Styl. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Damian Pacholarz Diament Styl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damian Pacholarz Diament Styl w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Damian Pacholarz Diament Styl?

Ania Nowy wpis

Bardzo polecam. Mialam do remontu mieszkanie do sprzedazy. Panowie zajeli sie wszystkim kompleksowo z porzadnym i dokladnym wykonaniem. Dopiero jak zakonczyli prace, widzialam jak kiepsko wykonane byly poprzednie prace. Wszystkie prace odbyly sie w ekspresowym tempie.

Magdalena Nowy wpis

Miałam do remontu mieszkanie na wynajem. Zależało mi na tym, żeby móc szybko je wrzucić na rynek, żeby zarabiało, a przy tym chciałam żeby było zrobione solidnie, żebym nie musiała się zajmować naprawami. Panowie z Diament Styl przyszli i zrobili wszystko co trzeba mieszcząc się w czasie. Jestem bardzo zadowolona, polecam!

Jacek Nowy wpis

Współpraca przy remontowaniu mieszkania była wzorowa. Po pierwsze Pan Damian przyjechał i obejrzał dokładnie o co mi chodzi, jaki jest zakres prac. Po drugie wykonanie prac było pod ścisłą jego kontrolą i z ważnymi szczegółami przychodził do mnie. Po trzecie rezultat prac przeszedł moje oczekiwania. Bardzo polecam jako wykonawcę

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Damian Pacholarz Diament Styl. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Elżbieta

Właśnie odebrałam świeżo odremontowane mieszkanie w centrum Warszawy. Muszę przyznać, że jestem zachwycona efektem jak i komunikacją z panem Damianem. Bardzo uczynny i rzetelny młody człowiek, który wyjaśniał i doradzał mi krok po kroku jakie materiały powinnam wybrać, na czym można oszczędzić, by móc w pełni wykorzystać mój budżet remontowy. Z całego serca polecam, Elżbieta

Czy urlop w Damian Pacholarz Diament Styl jest płatny 100%?

Damian Pacholarz

Oczywiście jest płatny 100%

Krystyna

Chciałam podziękować panu Damianowi za szybki i bardzo efektowny remont mojego mieszkania na Muranowie. W 100% godny polecania człowiek. Bezproblemowy kontakt, pan Damian zawsze odbiera telefon i przychodzi z rozwiązanie problemów podczas prac budowlanych. Wcześniejsze moje doświadczenia z tego typu fachowcami były zupełnie inne. Pana Damian już poleciłam córce.

Marzena i Jarek

Jesteśmy właśnie na ukończeniu naszego segmentu na Sadybie i chciałam tylko napisać o moich pozytywnych doświadczeniach z ekipą pana Damiana. Pierwszy raz spotkałam się z wykonawcą, ktôry byłby tak wszechstronnie pomocny, w zorganizowaniu materiałów i mediacji z projektantką. Wszystko zostało ukończone nawet przed czasem. Bardzo polecam z czystym sumieniem. Marzena

Elwira

Chciałabym sie podzielić opinia na ten współpracy z Panem Damianem i jego współpracownikami. Mysle, ze taka opinie mozemy wystawić na podstawie Naszych obserwacji i zakończeniu współpracy ponad rok temu. Ocenę wystawiamy z uwagi na bardzo niemiłe zachowanie Panów w szczególności Pana Dimy a mianowicie: Firma Diament Styl napewno nie jest firma wykonująca wykończenia na bardzo wysokim standardzie, a jakim sie wg wstępnym ustaleń prezentują. Prace wykonują Panowie z Ukrainy, którzy nie potrafią komunikować sie w języku polskim wiec wszelkie ustalenia były niemożliwe i uciążliwe. Oczywiście do remontu jednego mieszkania fachowców było kilku. Zmieniali sie z bardzo duża czestosliwosia. Tak naprawde nie wiedzieliśmy kto przyjdzie do pracy kolejnego dnia. Zaproponowano Nam wykonanie zabudowy deweloperskich narożników przy otworach okiennych (co według czasu uwazam za głupotę i zbędne naciąganie na koszty), ktore finalnie nie pozwalały na swobodne otwieranie okien. Docelowo były one przez Nas wskazane do poprawy ( jak sie okazało na Nasz Koszt!!!!!) w efekcie finalnym po kilku miesiącach od zakończenia współpracy pojawiły sie peknicia tynku i gładzi w narożnikach otworów okiennych po mino założenia tam siatki. Oczywiście siatka w tych miejscach była „odparzona” i moj maz musia ja sam wycinać. Panowie rowniez zatynkowali Nam puszkę z włącznikiem światła na balkon. Sami musieliśmy ja odkrywać. We wnęce ściennej w ktorej miala powstać witryna pojawiły sie rowniez linijne pęknięcia. Jak sie okazało zabudowa ktora Nas kosztowała pomade 2000 zł została blednie skonstruowana- zaś połączenie karton- gipsu z ściana budynku nieodpowiednio połączone. Ściany zastały zagruntowane tak, ze musieliśmy je od nowa szlifować, nikt nie chciał sie takich ścian podjąć malować. Montaż gipsowych listew zleciliśmy innej firmie z braku zaufania. I chyba z czystej złośliwości zostały one specjalnie zalepione gładzią co do doprowadziło mnie do szału i braku zrozumienia jak mozna zniszczyć czyja prace. Wszelkie pęknięcia zgłosiliśmy celem naprawienia w ramach gwarancji. Niestety nikt niestawil sie w tym czasie. Oczywiście odzew telefoniczny byl zerowy z Panem Dima. . Z uwagi na bardzo trudna współpracę, wykonanie pracy niedokładnie, brak zaufania nie chcieliśmy kontynuacji współpracy celem malowania ścian i wykonania Lazienki.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Damian Pacholarz Diament Styl?

Damian Pacholarz

Witam, Umowę na stałe można dostać po okresie próbnym po miesiącu pracy. Wszyscy pracownicy w mojej firmie są zatrudnieni na stałe. Pozdrawiam Serdecznie Damian Pacholarz

@Damian Pacholarz

Dzien dobry Widzę masę pozytywnych opinii jak można skontaktować się z panem Damianem. ?

Darek Jankowski

Bardzo polecam! Mój apartament na Mokotowie został zrobiony ma wysoki standard. Jestem bardzo zadowolony z Pana Damiana, ponieważ dobrze doradził nam w wyborze oraz zakupach materiałów do naszego ślicznego mieszkania.

Tomasz

Bardzo polecam Pana Damiana Pacholarza Jest solidnym, życzliwym i bardzo fachowym człowiekiem. Zna się chyba na wszystkim w budowlance, potrafi doradzić, doskonale pilnuje wykonania wszystkich robót. Pomaga w załatwieniu materiałów w dobrych cenach, zawsze jest gotowy do pomocy. Jeżeli coś robi własnoręcznie, to jest to robota najwyższej jakości. Wykonywał dla nas większość prac przy wykończeniu domu, ze wszystkich jesteśmy zadowoleni. Mamy jeszcze w planach dalszą współpracę, bo trochę jeszcze zostało do zrobienia. Wydaje nam się, że nikogo solidniejszego nie znajdziemy, po co tracić czas na szukanie.Polecam Tomasz

Darek

Witam, jestem bardzo zadowolony z pracy ekipy pana Damiana, wszystko zostało wykonane w terminie i z należytą dbałością o każdy szczegół. Kominek wyszedł ładniej niż sobie wyobrażałem! Pozdrawiam, Darek

Beata

Jestem klientką Pana Damiana od trzech lat, który zrobił mi trzy mieszkania. Wszystkie były w najwyższym standardzie, a prace zostały zrealizowane w obiecanym terminie, tak więc jestem mega zadowolona z ekipy pana Damiana. Bardzo polecam

Krzychu

Jest w trakcie batalii z Damianem. Niestety tzw. szef jest człowiekiem bardzo małostkowym, nieodpowiedzialnym , nieodpowiedzialny, niedojrzały, infantylny. Zachowuje się jak dziecko. Nie dotrzymuje uowy.Jest oszustem. Potrafi tylko mamić. Do brania zaliczek to jest piewrszy, wtedy nie zapomina o kliencie. Ale potem to już klient się nie liczy. Zdecydowanie odradzam, lepiej dołożyć trochę więcej pieniędzy, ale przynajmniej efekt będzie lepszy.

Diament Styl
@Krzychu

Pozdrawiam konkurencje i życzę dużo zleceń

Marzena Nowicka

Jestem zaskoczona tak profesionalnym podejściem firmy Diament Styl.Pracownicy bardzo dokladnie wykonali remont mieszkania w kamienicy. Jestem bardzo zadowolona z Pana Damiana i będę polecać wszystkim.Pozdrawiam całą ekipe Diament Styl Marzena Nowicka

Wiola

Bardzo wysoka jakość wykończenia .Ekipa jest dokładna i terminowa. Polecam z całego serca. Pozdrawiam Wiola

Jestem bardzo zadowolony z ekipy Pana Damiana, wszystko poszło sprawnie i bez opóźnień. Wykończenie mieszkania w rzeczywistości wyszło lepiej niż na wizualizacji, bardzo polecam.

Jestem pracownikiem u Pana Damiana dłuższy czas i mogę powiedzieć,że jest dobrym pracodawcą. Zwraca uwagę na bardzo wysoki standard . Prywatnie jest osobą bardzo pomocną w każdej sytuacji . Polecam takiego pracodawcę każdemu . Marek

Edyta

Jesteśmy z mężem mega zadowoleni! :) Remont generalny mieszkania poszedł sprawnie, mimo że w trakcie pracy wyskakiwały jakieś ukryte "cuda", ekipa zawsze znalazła jakieś fajne rozwiązanie. Panowie mili, profesjonalni, widać, że zaangażowani w pracę, można było liczyć na fachowe porady. Polecam każdemu, kto chce mieć zrobione dobrze, solidnie, a nie chce pójść z torbami :)Pozdrawiam Edyta

Zostaw merytoryczną opinię o Damian Pacholarz Diament Styl - Warszawa

• Jak się pracuje w Damian Pacholarz Diament Styl?

Zobacz opinie na temat firmy Damian Pacholarz Diament Styl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Damian Pacholarz Diament Styl?

Damian Pacholarz Diament Styl
3.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Świeradowska 47
    02-662 Warszawa