Opinie o Damian Pacholarz Diament Styl w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Damian Pacholarz Diament Styl. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Damian Pacholarz Diament Styl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damian Pacholarz Diament Styl w Warszawa

Dariusz

Jestem bardzo zadowolony z firmy Diament Styl ,którzy skończyli mieszkanie przed czasem . Dokładnie i bardzo czysto wykonali swoją prace. Będę polecał znajomym .Pozdrawiam

Pracuje w firmie Diament Styl i jestem zadowolony z pracodawcy. Pan Damian jest bardzo pomocny i zawsze można liczyć na jego pomoc . Pracownicy którzy pracowali wcześnie wykonywali niski standard . Natomiast firma wymaga wysoki standard.Jestem zadowolony z firmy Diament Styl,gdyż mogę się rozwijać dalej. Pozdrawiam A.B

Stefan

Klienci aktywnie dodają pozytywne opinie na temat tej firmy, a jakim pracodawcą z perspektywy osoby zatrudnionej jest Diament Styl? Jak się pracuje i jakie warunki?

Dobra ja...

Dziękuje za dobrze wykonaną pracę przy remoncie domu. Dobra ekipa...

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Damian Pacholarz Diament Styl. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Artur !!!

Wykończyliśmy na wysoki standard dw mieszkania przez firmę Diament Styl i jestem bardzo zadowolony z standardu jaki oferują . Cenie sobie profesjonalizm i uczciwość jaką posiadają . Będę polecał Pana Damiana Pacholarz P.s

Inwestorka

Profesjonalne podejście, rzetelne, terminowe wykonanie. Jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Co ważne, czyste wykonanie i dbałość o każdy szczegół. Kreowane negatywne opinie nie maja żadnego pokrycia w rzeczywistości. Polecam i zachęcam do korzystania z usług firmy Pana Damiana.

Mariusz

Jestem w trakcie remontu domu przez firmę Diament Styl i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalne podejście do klienta i dużo fajnych pomysłów przez Pana Damian . Dziękuje całej ekipie i serdecznie pozdrawiam. Mariusz

Taka tam ....

Pomawianie osób i firm jest przestępstwem ,podobnie jak działalność klasyfikowana jako nieuczciwa konkurencja polegająca na publikowaniu nieprawdziwych treści mających na celu manipulowanie opinią publiczną w celu oddziaływania na działalność zawodową osób lub działalność biznesową firmy Diament Styl W szczególności osób które nigdy nie pracowały dla firmy Diament Styl.

Wykonanie Pana Damiana jest bardzo dokładne i profesjonalne . Wysoka jakość materiałów i dokładne wykończenie . Jestem zadowolony z wykonania restauracji . Polecam firmę Diament Styl

Marzena i Marcin

Korzystaliśmy z usług firmy Diament Styl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko zgodnie z terminem i standardem. Polecamy z całego serca. ???? Marzena i Marcin

Adam Worona

Namiar na ekipę Diament Styl dostałem od kolegi z pracy.Jestem na końcowym etapie prac w moim mieszkaniu . Prace przebiegają zgodnie z ustaleniami i standardem ekipy. Jestem bardzo zadowolony i godnie polecę ekipę Pana Damiana. Pozdrawiam serdecznie

Zwierzak

Pracuje w Diamen Styl od 2,5 roku wypłaty przelewane są na konto zawsze w terminie, z zaliczkami nigdy niema żadnego problemu a i premie w zależności od wykonanej pracy są bardzo zadowalające. Dni wolę, urlopy czy przerwy w pracy też nie stanowią problemu. Atmosfera jest super a pracodawca wyrozumiały. Nie zamierzam zmieniać pracy a opinie niektórych osób są to opinie wystawiane przez osoby nigdy nie pracujące w DIAMENT STYL

Witam. Pracuję obecnie w firmie Diament Styl i mamy stałą ekipę od roku. Jak można tak wystawiać opinie gdy jest stała ekipa? Wypłaty robi przelewem zawsze na czas. Jestem bardzo zadowolony z współpracy. Pozdrawiam

Dzień Dobry Firma Diament Styl skończyła mieszkanie na Wilanowie na wysoki standard i jestem zadowolony. Polecam z całego serca. Pozdrawiam ekipę .

Jestem w końcowym etapie wykończenia mieszkania w starej kamienicy przez firmę Diament Sty i jestem bardzo zadowolona z usług.Chetnie polecę tą firmę gdyż robią bardzo dokładnie i terminowo. Aby takich firm więcej.

Joanna
@Ania

Witam. Od jakiegoś czasu szukam firmy budowlanej, czy mogę prosić o ko takt do właściciela firmy, poniewaz nigdzie w internecie nie mogę znaleźć? Pozdrawiam

Albert

Jestem zadowolony robili mi apartament na wysoki standard. Napewno polecam.

Namiar na firmę otrzymałem z polecenia. Panowie zgodnie z planem zrobili jak trzeba. Polecam.

Remont zakończony nawet przed czasem. Gładzie, malowanie oraz układanie podłogi. Jestem mile zaskoczony bo to nie pierwszy mój remont a ekipa bardzo zorganizowana i przede wszystkim czysta. Zawsze po skończonej pracy było posprzątane. Jedno jest pewne nigdy nie będę sugerował się opiniami w internecie bo nie pokrywają się z prawdą. Po prostu czytam i oczom nie wierzę. Po skończonej pracy remontowej chciałem dać firmie pozytywną opinię a tu taki stek bzdur na stronie. Szok! Ja polecam! Firma rzetelna FV wystawiona. Pozdrawiam właściciela i napewno skorzystam w przyszłości. Marcin Jaworski

Tom74

Pracowałem ponad pol roku i nie polecam. Nie terminowość wyplat, brak narzędzi, nadgodziny.

Damian Pacholarz
@Tom74

Witam. Nie przypominam sobie o przyjęciu do pracy na 6miesięcy pracownika, ponieważ mam stałych pracowników. Pozdrawiam konkurencję i życzę dużo zleceń. ????

Tom74
@Damian Pacholarz

To krótka pamięć szefie, ale akurat mnie to nie dziwi przy takiej rotacji ludzi. Nie pozdrawiam

Bogdan - Wola

Mnóstwo poprawek po Panu Damianie, elektryka zrobiona tak, że wysadza korki, hydraulika jeszcze gorzej. Co do gładzi i malowania lepiej nie komentować, skończyło sie tak że musiałem wezwać drugą ekipę do poprawek. Właściciel nie poważny, zero odpowiedzialności, a na wszystko zaliczki. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Damian Pacholarz Diament Styl - Warszawa

• Jak się pracuje w Damian Pacholarz Diament Styl?

Zobacz opinie na temat firmy Damian Pacholarz Diament Styl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Damian Pacholarz Diament Styl?

Damian Pacholarz Diament Styl
3.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Świeradowska 47
    02-662 Warszawa