Opinie o Damian Pacholarz Diament Styl w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Damian Pacholarz Diament Styl. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Damian Pacholarz Diament Styl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damian Pacholarz Diament Styl w Warszawa

Katarzyna

Bardzo kiepsko Panowie wykończyli dom, dużo niedoróbek, musiałam wzywać kolejną ekipę do poprawek. Do tego ceny z kosmosu i problem z terminowością. Nie polecam.

Albert

Polecam świetni fachowcy. Wszystko w jak najlepszym porządku. Właściciel zna się na żeczy. Remont skończony dziękuję

Robert

Właśnie skończyli mi remont mieszkania. Wszystko zgodnie z umową. Jestem bardzo zadowolony z żoną. Napewno polecam!

Katarzyna

Korzystałam z usług tej firmy, remontowali mi mieszkanie. Wszystko sprawnie i dokładnie oraz zgodnie z umowa. Polecam serdecznie Moje sugestie dla Damian Pacholarz Diament Styl: Obecnie firma Diament Styl kończy mi mieszkanie od podstaw, rzetelna ekipa, wszystko zgodnie z umowa, nie ma zdanych problemom, ekipa stała godna polecenia.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Damian Pacholarz Diament Styl. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Krzysztof

Jestem pracownikiem firmy Diament Styl Damian Pacholarz. Jestem w firmie zatrudniony od około roku czasu i jestem bardzo zadowolony z tej pracy. Praca jest bezstresowa na co ma wpływ kadra która poza osobami nowo przyjętymi nie zmienia się. Pracujemy na sprzęcie i materiałach wysokiej klasy co ma wpływ na łatwe i solidne wykonanie prac. Prawie wszyscy zleceniodawcy są zadowoleni z naszych usług i polecają naszą firmę innym osobą, wiadomo zdarzają się na całe szczęście bardzo rzadko osoby które usiłują wymyślać różne rzeczy by mieć zrobiony remont jak najtańszym kosztem. Jest to bardzo solidna firma w której zostanę. Z czystym sumieniem polecam naszą firmę i gwarantuję zadowolenie naszych zleceniodawców. Moje sugestie dla Damian Pacholarz Diament Styl: Oby tak dalej Lubię atmosferę w Damian Pacholarz Diament Styl za: Kadra całej firmy z którą pracuje się naprawdę dobrze, łącznie z Damianem Pacholarzem wszyscy są pomocni i życzliwi.

Zostaw merytoryczną opinię o Damian Pacholarz Diament Styl - Warszawa

• Jak się pracuje w Damian Pacholarz Diament Styl?

Zobacz opinie na temat firmy Damian Pacholarz Diament Styl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Damian Pacholarz Diament Styl?

Damian Pacholarz Diament Styl
3.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Świeradowska 47
    02-662 Warszawa