PROMAG POLSKA SP z.o.o

Robercin

Opinie o PROMAG POLSKA SP z.o.o

Robert

Pracowałem polecam zdecydowanie kadra spoko i kasa tyż ;)

Jacek .O

Pracowałem tam 3 lata bardzo fajna firma tzn zarobki spoko produkt prosty do sprzedaży i zespół świetny. Zdecydowanie POLECAM

Joanna

Czy umowa zlecenie @pit jest przez cały czas trwania umowy czy zmienia się po trzech miesiącach? Wiele firm na okres próbny daje pracownikom taką formę, nie jest to nic dziwnego. Pytanie tylko jak jest w PROMAG POLSKA?

Wanda Olbromska
@Joanna 12.08.2017 11:15

Joanna, wiemy, że dzieci szukaja pracy. jesli nowy pracodawca nie wystawil ci umowy o pracę to znaczy, że chce cię oszukać nie ma pojecia umowa zlecenie, nie ma pojecia umowa o dzieło. Są wyłacznie umowy o pracę, terminowe lub bezterminowe. Kodeks Pracy w Polsce nakłada obowiazek na Pracodawcę, który przed przyjęciem pracownika do pracy musi wystawić mu pisemną umowe o pracę. Umowa o pracę może być spisana na dowolny okres na przykłąd na trzy dni lub trzy miesiace lub na stałe do umowy o pracę musi być dołaczony zakres obowiazków jakie musi pracownik wykonywać. Kazdy pracodawca w dniu przyjecia do pracy i wydania umowy o pracę musi pracownika zarejestrować przez Internet w Urzędzie Pracy, nie musi do Urzedu Pracy chodzić, oprócz tego musi Pracodawca wystawic deklaracje ZUS i zarejestrować pracownika w ZUS. Każdy pracodawca w Polsce ktory tego nie dokona i dopuści pracownika do wykonywana pracy bez umowy, podlega karze grzywny. Obecnie gdy pracodawca nie wystawia pisemnej umowy o pracę przed przystapieniem do pracy to znaczy by nowoprzyjety pracował na czarno. Za taki postepek Pracownik zawiadamia pisemnie lub przez Internet Okręgowy Inspektorat pracy, który przyjeżdza do firmy i na właściciela lub Prezesa Zarzadu nakłada grzywnę. Jesli procodawca nie wystawił ci umowy o pracę. To znaczy, że praca jest nielegalna i nie otrzymasz wynagrodzenia. W takim przypadku pracy nie należy podejmować u tego pracodawcy. bo to oszust. Obecnie urzedy pracy sa dostepne przez Internet i nie ma żadnej trudności by Pracownika zarejestrować przez Internet. Wszyscy, którzy tego nie czynią są zwykłymi oszustami i dla takich firm nie należy pracować.

Joanna

@box, czyli w sumie tak jak w każdej firmie teraz. Dziś, wiele osób nie sprawdza się na danym stanowisku i pewnie ze względu na to PROMAG POLSKA nie daje od razu umowy o pracę bo wiąże się to z dużymi formalnościami, a na pewno są mniejsze gdy jest to zlecenie. Ale jak już dostanie się tę umowę o pracę to czy można liczyć na jakieś lepsze warunki?

Wanda Olbromska
@Joanna 13.09.2017 16:00

Kodeks Pracy który obowiazuje w Polsce Nazkazuje by Pracodawca przed dopuszczeniem do stanowiska pracy spisał z nowym pracownikiem pisaną Umowę o pracę, stałą, okresową, bezterminową i by pracownika zarejestrował w ZUS. Pracodawca pod karą grzywny nie może zezwolić pracownikowi podjąć pracę bez umowy. pracodawca rejestruje w Urzedzie pracy i w ZUS pracownika przez Internet, żadne przyjścia do Urzedu Pracy nie są wymagane. Nowy Pracownik ktory nie otrzymał przed przystapieniem do pracy pisemnej umowy, deklaracji ZUS zakresu obowiazków na stanowisku pracy. Winien zgłosić ten fakt do Okręgowego Inspektoratu Pracy, że Pracodawca go nie zarejestrował. Inspektor pracy na zgłoszenie przyjeżdża do zakładu pracy i na Właćsisiela lub Prezesa nakłada karę gdzywny.

Kolega z Pracy Pana box
@box 03.09.2017 21:03
Z tego co się dowiedziałem to aby dostać umowę o pracę na 1 którąś etatu trzeba było chwile popracować oraz się prosić szefa....

Panie box jeżeli pracował Pan na początku roku i warunki Panu nie odpowiadały to czemu Pan wraca na forum po 9 miesiącach ?? Bo pewnie został Pan zwolniony i teraz żal nie pozwala Panu zapomnieć że stracił Pan pracę w której zarabia się godne pieniądze :) Pozdrawiam życzę sukcesów w innej Pracy która pozwoli Panu na siedzenie w domu i udawaniu że jest Pan na spotkaniu .

Joanna

@box, a od czego zależało to czy możesz dostać umowę o pracę? Trzeba było się jakoś wyróżnić, wykazać? Pytam bardziej ze względu na inne osoby, które chciałby wyjechać, sama nie jestem zainteresowana pracą w PROMAG POLSKA SP z.o.o

Joanna

@boz czyli realnie czas pracy wydłuża się do 14h? Czy w takim razie za tyle godzin zostaje wypłacone wynagrodzenie? Zazwyczaj umowa zlecenie ma to do siebie, że otrzymuje się wynagrodzenie na podstawie ilości wypracowanych godzin w danym okresie.

@Joanna 28.08.2017 07:02

Pomyliłem się z rozpędu, Miałem umowę o dzieło ???? jak reszta ekipy(z tego co się dowiedziałem) czasami istniała możliwość podpisania umowy o prace na 1 którąś etatu. Dostałaś propozycję pracy w Promag?

box

Pracowałem w Promag na początku roku. Umowa zlecenie 2337 zł brutto :), samochód toyota aygo i telefon. Nie dają komputera. Szkolenie? Pan kierownik/dyrektor mówi Ci z jakich źródeł i programów finansowane są kolektory. Na wioski nie raz 300 km w jedną stronę jeździsz z chłopakami co pracują 4-5 miesiące. Jak masz dłuższe wyjazdy np 500 km w jedną stonę to firma finansuje hotel do 100 zł :) Twoim zadaniem jest jeźdzenie i wciskanie kolektorów :) aa i zapomniałem masz premie od podpisanych umów.... już nie pamiętam ile, ale chyba coś koło 15 zł brutto za umowę, ale musisz jakąś normę wyrobić :) To jest właśnie ta stabilna praca marzeń, w której można się rozwijać. aa i jeszcze czas pracy :) jedziesz na wioskę nawet 3 godz. w jedną stronę, ale na tej wiosce musisz pracować min 8 godz. a potem powrót 3 godz. :)

pit

jest wspaniale umowa zlecenie toyota ago i mała rotacja:-)

Joanna

Wielu z Was pisze o tym, że jest PROMAG POLSKA jest pracodawcą godnym polecenia. Chętnie dowiemy się dlaczego. Co konkretnie sprawia, że tak dobrze pracuje się w tej firmie? @Mariusz Pracujesz w firmie już długo. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach w firmie oraz o tym co uległo w niej zmianie? Komu poleciłbyś pracę własnie w promag? @endi Wspominasz, że pracując w firmie można liczyć na pomoc oraz przeszkolenie. Czego dotyczą szkolenia? Czy chodzi tu o wdrożenie pracownika, czy też można liczyć na dodatkowe szkolenia podnoszące kompetencje?

Mariusz

Polecam promag nie od dziś ponieważ jestem starym wygom i pracuje tak od 10 lat i nie narzekam, premie za sprzedaż, premie uznaniowe oraz świąteczne :)

endi

Polecam pracodawcę powyższej - pomogą, doradzą, przeszkolą :)

marian

Bardzo porządna firma z historią i precyzją podchodząca do przyszłego pracownika

krzych

Jestem zadowolony z pracy w firmie promag , umowa o pracę + premie + ulopik najs firma

aga

Bardzo dobry pracodawca - polecam a pracuje już tam pięć lat

Miki

Promag hm.... dobra umowa o pracę z stałą pensją + premią uznaniową oraz szkolenia płatne dla pracownika

Gienio

Polecam pracodawcę pracuje od 10 miesięcy w firmie promag i jestem zadowolony jako handlowiec tam pracuje.

monika

Bardzo polecam tego pracodawcę, uczciwy taki swój

marta

oj.... polecam , jestem księgową w promag i polecam serdecznie pracę - jestem od początku prawie z nimi bo od 12 lat

adam

Byłem na rozmowie i odniosłem pozytywne wrażenie , jak zadzwonią dam znać

jÓZEF

Dłuuuuugo nie mogłem dostać stabilnej pracy i szukałem i szukałem i znalazłem w promag , już pół roku minęło i nie mam zastrzeżeń do promagu

Marek

Firma godna polecenia przez takiego szarego pracownika jak ja, bardzo lubię moją pracę a jestem w niej od początku założenia więc wiem co mówię, na początku musiałem się wszystkiego nauczyć ale dałem radę i nawet nie wiem kiedy minęło. Praca uczciwa, za uczciwe pieniądze -polecam

Jan ma.

Promag firma która pomogła mi wybić się jako handlowiec, nie miałem na początku dużego doświadczenie ale nabrałem z czasem- już dwa lata minęły i kontynuje współpracę

marian

Promag no cóż dobra firma z długoletnią praktyką i doświadczeniem co widać przy precyzji i szybkości montażu , nauczyli mnie wszystkiego jak montować perfekcyjnie

Jacek

Praca marzeń - umowa o pracę z możliwością zmiany stanowiska na wyższe oraz premie uznaniowe i bezpłatne szkolenia, polecam

Robert

Polecam pracuje i pracuje trzeci rok już chyba .... ale jest dobrze

adam

Pracodawca jak pracodawca, ekipa jest spoko pomaga zamieni się i nie stawia na początku cię na gorącym ogniu, jest dobrze- pracuje od 4 lat i mam lepsze stanowisko niż 2 lata temu i lepszą pensję

jerzy

Bardzo fajna praca i mili ludzie pracują w firmie promag, polecam

adam

Polecam firmę bo to dobry pracodawca a nie krętacz tylko uczciwy przedsiębiorca, polecam tym którzy chcą mieć stałą pracę

Marek

Polecam promag dobra firma która daje umowę o pracę i szkolenia organizuje w szybkim czasie

adam

Polecam firmę promag mam wszystko czego chciałem stałą prace z możliwością rozwoju, stałą pensją

Anita

Ja jestem zadowolona z pracy, obecnie jestem na stanowisku sekretarki i od dwóch lata mam umowę na czas nie określony co mnie zadawala oraz premie uznaniowe i urlop

miron

Polecam pracę w promag , spoko ludzie z pasją trochę nawet fanatycy

staś

Polecam tego pracodawcę, pracuje tam na umowę u pracę a nie na tych śmieciówkach

Adrian

Polecam Promag jako pracodawcę , stabilna firma z doświadczeniem polecam jeszcze raz

Anka

Polecam promag pomogli mi finansowo a to rzadkość że pracodawca pomaga

igor

Każdy pracuje w innym dziale ja akurat w promag jestem handlowcem i wiem że inni też nie narzekają-polecam

adam

Od pięciu lat pracuje dla promag i jeszcze nie miałem takiej sytuacji żeby pracodawca mi nie wypłacił pieniędzy, pracuje w dziale produkcyjnym, polecam promag innym

Andrzej

Polecam serdecznie tego pracodawcę współpraca bardzo dobrze nam się układa od 3 lat i ani jedna ani druga strona nie narzeka

Mariusz

Bardzo dobra firma- w której warto pracować . Jest możliwość rozwoju zawodowego

anka

Pracuje nie od dziś, ale wiem że Promag to porządna firma i polecam każdemu

jan

Kto nie pracował w Promagu ten nie wie jak tam jest ? Ja pracuje 6 lat i nie mam zastrzeżeń.

Mariusz

Dobrze się pracuje i nie mam zastrzeżeń, umowa o pracę oraz premie uznaniowe, polecam

dozy

Polecam pracę w firmie promag

miras

Genialna praca w promag ,świetni ludzie z którymi mam kontakt do dziś, polecam i pozdrawiam

Alex

Polecam Promag pracowałem tam 6 lat i byłem zadowolony lecz musiałem wyjechać z powodów rodzinnych i dlatego już nie pracuje

Polecam promag w 100 % satysfakcja z pracy i pensji

Polecam firmę

jerzy

Polecam pracę w Promag , stabilna praca z dobrą stawką na umowie o pracę

Kasia

Polecam firmę za odpowiednie podejście

Zostaw opinię o PROMAG POLSKA SP z.o.o - Robercin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROMAG POLSKA SP z.o.o