Energo-Tel S.A.

Opinie o Energo-Tel S.A.

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@Zadowolony, a z czego byłeś najbardziej zadowolony?

kongo
użytkownik zarejestrowany

Korzyści z faktu pracy na umowę o pracę są duże @pmog, ale tutaj można także liczyć na rozwój zawodowy pracownika, oprócz doświadczenia można skorzystać ze szkoleń

Niezadowolony Klient

Nie wiem jakim jest pracodawcą ale poziom świadczonych usług jest żenujący. Po spowodowaniu awarii zasilania systemu informatycznego w trakcie prac przeprowadzanych przez firmę otrzymaliśmy informację, że "ostateczna przyczyna nie jest znana". Gratuluję dobrego samopoczucia!

Zadowolony

Witam, To jedna z najlepszych firm na tym rynku. Jasne i przejrzyste warunki, godziwe zarobki, pensja na czas :) Polecam zainteresowanym!

Zapytam

Witam Czy coś się zmieniło w firmie? Nadal chyli się ku dołowi? WIduję oferty pracy do tej firmy i nei wiem czy uderzać?

OLO

Od chwili odejscia poprzedniej pani prezes to rownia pochyla

światełko

Super firma, jestem u nich od roku i naprawde ani myśle szukać innego pracodawcy. Jasne warunki, szacunek dla pracownika i pensja bardzo dobra. Pozdrowienia dla światłowodowców!.

Zostaw opinię o Energo-Tel S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energo-Tel S.A.