Opinie o Digitalx Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Digitalx Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Digitalx Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Digitalx Sp. z o.o. w Warszawa

SMM

Nie polecam, niekompetencja, chcieliby wszystko robić, a nie wychodzi im nic. Ja rozumiem, ze jest kryzys, ale chwytać się byle czego? szczególnie, ze rekrutacje tez im już nie wychodzą. O tonie komunikacji i traktowaniu to lepiej nie mówić. TRAGEDIA.

To bardzo zawadzało co niektórym w pracy? bardziej zastanawia mnie to czy niektórzy jednak są w stanie cos takiego bagatelizować. I tak ogólnie to jeśli komuś nie podeszłoby to do gustu to nie można takiego faktu zgłosić? Do kogo w zasadzie?

Administrator Nowy wpis

Digitalx Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Account Manager. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Chmurka

Co się stało, że odeszła większość starej załogi? Zostali zwolnieni czy odeszli z własnej woli? Jak teraz prowadzone są rekrutacje skoro większość rekruterów to osoby bez doświadczenia?

@Chmurka

Jak ktoś był zły to sami zwolnili bo w międzyczasie znaleźli lepszych pracowników i mogli tych złych zatrudnić. Także to jest wycie (usunięte przez administratora)tych co zwolnieni, czyli byli nieproduktywni? Samemu można wnioski wyciągnąć.

No właśnie a co z tą nieproduktywnością tak w ogóle? Piszecie to w ten sposób jakby były tu mierzone jakieś wyniki? Z tym, że chyba nie widzę, by ktokolwiek o jakichś normach coś pisał? Chyba, że źle coś widzę? Za co jakieś ewentualne premie były przyznawane?

EX Nowy wpis

Czy mierzone to może źle słowo, bardziej spowiadasz się z każdej sekundy twojej pracy i tego co niby masz robić, dołożą ci jeszcze milion bezsensownych zadań i jedziesz

EX Nowy wpis

widzę że opinie są usuwane, no cóż, tej firmie to już nie pomoże. Nadal uważam że za ich podejście powinno się tu znaleźć więcej szczerych opinii.

O jakichś zgłoszeniach tu pisali jakiś czas temu? mnie to zaciekawiła ta w zasadzie jedyna oferta ze strony bez podanej kwoty wynagrodzenia. chodzi o Influencer Marketing Managera with Czech, piszą po prostu ze to do negocjacji, ale w jakiś widełkach jednak chyba się znajda? Czy ktoś kandydował może? ciekawi mnie co jest sprawdzane na samej rozmowie

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Digitalx Sp. z o.o. na stanowisko Samodzielna Księgowa E-commerce? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
SMM

Grażyna
@SMM

Widzisz, Ty rozumiesz a ja nie bardzo jeśli chodzi o tę opinię. Co to znaczy, że ktoś w kontekście tej firmy chciałby zrobić wszystko? Komunikacja, traktowanie? W czym problem tak konkretniej?

BTW
@SMM

Skoro piszesz "rekrutacje tez im już nie wychodzą" - to znaczy, że tam pracowałaś i wiesz i zajmowałaś się rekrutacjami. Rekrutacje prowadzi przede wszystkim człowiek, a nie firma - więc jeśli coś nie wychodzi to rozumiem, że uprawiasz "samo-krytykę". Chyba, że przypuszczasz... Gdyby firmie nic nie wychodziło, to by nie funkcjonowała, a funkcjonuje już 4 lata i się rozwija, dopasowując ofertę do wymagań rynku.

EX
@BTW

@BTW Aż muszę się wypowiedzieć jak widzę odpowiedź. Domyślam się o co chodzi osobie wyżej i dlaczego ona ma być samokrytyczna? Może chociaż raz należy spojrzeć na swój sposób zarządzania tym syfem? Ja też mam być wobec siebie samokrytyczna po tym jak setki razy słyszałam od szefa niestosowne żarty?

szok
@EX

Serio? Ja brałam udział w rekrutacji do ich zespołu i dobrze ich wspominam. Jakie żarty i który szef?

@szok

Cześć, a opiszesz zatem swoją rekrutację tak dla jasności? ciekawi mnie od czego to zależy, że każdy może mieć teoretycznie jakoś inaczej… chodzi może o jakieś konkretne predyspozycje? Co u Ciebie na rozmowie sprawdzili?

Justyna

Hej, widziałam taki watek z lutego o tym, ze większość starej załogi odeszła, a przynajmniej ktoś na to wskazał. Nie wiem czy ostatecznie został wyjaśniony powód ale co teraz? od dłuższego czasu są nowe osoby? cokolwiek to zmieniło?

Studio Balans Sieradz

Zdecydowanie polecam firmę Digitalx ze względu na szybką, skuteczną i sympatyczną pomoc, którą otrzymałam. Pomimo, że prosiłam o drobną przysługę, zostałam obsłużona z takim samym zaangażowaniem i troską jakbym była stałym klientem. Pozdrawiam

Szukają Samodzielnej Księgowej, wiecie może ile osób zajmuje się księgowością w firmie? Mają jakiś dział, czy raczej obowiązki spoczywają na jednym pracowniku? :) To tak z ciekawości bardziej dopytuje, bardziej interesują mnie zarobki. Oferują widełki 4800 - 7200 zł brutto, macie jakieś rady, jak wynegocjować jednak tę górną kwotę? :)

Współpraca

Współpracowałam z firmą digitalx, polecam. Jak się jest konkretnym i umie się definiować pytania do chłopaków to uzyskuje się od nich dobrą odpowiedź. Jeden szef wiecznie fruwa ale drugi jest ogarnięty i słowny. Co do firmy to wiadomo, że zawsze mogłoby być lepiej ale nie mam zastrzeżeń.

Dawid

Hej. Trochę dziwią mnie opinie, bo widzę, że oferta pracy jest aktywna. Szukają akurat specjalisty ds. marketingu w sklepie internetowym. Na b2b i przy tym 4 dni zdalnie można pracować. Szukam takiej pracy tylko niepokoi mnie to, co pisaliście, że stara załoga odeszła. Czemu nie polecaliście tam pracy? Druga sprawa, czy rzeczywiście tak jak w ogłoszeniu napisali, że tylko 1 dzień w biurze reszta dni zdalnych? Samemu się wybiera kiedy?

Zostaw merytoryczną opinię o Digitalx Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Digitalx Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Digitalx Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Digitalx Sp. z o.o.?

Digitalx Sp. z o.o.
  • Kazachska 5 lok. 79