3 Dodaj opinię
3 95 140 5 1

Opinie o M&P Alkohole i Wina Świata

Pytanie Nowy wpis

Hej, czy w firmie M&P Alkohole i Wina Świata płacą za nadgodziny?

buQ Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Nie.

buQ Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Nie.

Nowy wpis

@buQ

Dzień dobry Pani/e BUQ, wystarczy wejść do Taxordera, aby zobaczyć na swoim koncie pasek, gdzie wyliczone są nadgodziny. Więc nie rozumie komentarza "nie". Jeśli pracujesz u nas, a nie możesz się zalogować do Taxorda , to skontaktuj się ze mną , ja wyślę pasek z wyliczonymi nadgodzinami i nie trzeba będzie wprowadzać w błąd innych. Pozdrawiam Ewa Sokołowska

Kuba

Z doświadczenia wiem, że trzeba być sumiennym i zaangażowanym pracownikiem a praca będzie sprawiała zadowolenie.

tomek

Jakiś czas temu miałem możliwość pracować w tej firmie na stanowisku sprzedawcy. Tak naprawdę szkoliłem się na sprzedawcę w jednym salonie. Na początku wszyscy w danym salonie byli dla mnie mili i pomocni. Wszystko się zmieniło jak się dowiedzieli że będe przypisany na stałe do ich salonu (wcześniej nie było wiadomo do którego trafię). Pracownicy tegoż salonu powiedzieli mi że nie potrzebują tutaj kolejnej osoby i zadzwoniono po jakimś czasie do szefowej że się nie nadaję. Tak naprawdę wiązało się to z tym że znową osobą która pracowała by w ich salonie musieli by dzielić się z premią, i spadły bym im premię a jak się szkoliłem to jeszcze wtedy nie musieli. Tak naprawdę to nie wiem co o tym myśleć według mnie szefostwo powinno wysyłać nowych pracowników tam gdzie naprawdę potrzeba a nie wpychać na siłę tak gdzie nie potrzebują. Spójrzcie też z strony nowego pracownika jak przychodzi do salonu gdzie są starzy pracownicy którzy tu pracują kilka lat i jakie mają do niego podejście. Nie mam do nikogo pretensji, może tak musiało być Potem znalazłem inną pracę w której pracuje już długo i jestem zadowolony.

@tomek

Dzień dobry Panie Tomku, pana uwagi szkolenia nowych pracowników są cenne. Staramy się bacznie patrzeć na takie sytuacje ,jakie Pan opisał i przeciwdziałać. Pozdrawiam Ewa Sokołowska

Tak1Nie1
tomek

Jakiś czas temu pracowałem w tej firmie na stanowisku sprzedawcy w jednym z salonów, tak naprawdę szkoliłem się na sprzedawcę. Na początku wszyscy w danym salonie byli dla mnie mili i pomocni. Zmieniło się to wszystko jak się dowiedzieli że będe u nich pracował na stałe, (wcześniej nie było wiadomo do którego salonu trafię). (usunięte przez administratora) Sam nie wiem co o tym myśleć. Szefostwo powinno wysyłać nowych pracowników tam gdzie potrzeba a nie wpychać ich na siłę do danego salonu. Spójrzcie też z strony nowego pracownika jak przychodzi do salonu w którym pracują ludzie już długo po kilka lat. Nie mam do nikogo pretensji, widocznie tak musiało być. Potem znalazłem inną pracę w której pracuje długo i jestem zadowolony.

Sebastian

Firma M&P Alkohole i Wina Świata to sieć salonów z trunkami z całego świata, importowana i sprzedawana przez firmę. Sprzedawcy szkoleni są z zakresu znajomości branży i degustacji, żeby jak najlepiej doradzać klientom. Niedawno pracodawca szukał osoby na stanowisko sprzedawca/doradca do spraw win i alkoholi. Napiszcie proszę, czy stanowisko zostało już obsadzone i jakich kwalifikacji wymagał pracodawca? Takie informacje mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób będących w trakcie poszukiwania pracy.

Prawdziwa

Płaca słaba, duże nie logiczne obowiązki. Praca w biedronce czy w innej tego typu sieci w warszawie bardziej się opłaca. Na infolini telefonicznej też lepiej płacą a obowiązki podobne.

AGWA
@Prawdziwa

Płaca jak najbardziej zadowalająca, jeśli się chce kształcić w dziedzinie tak rozbudowanej jak alkohol. Zarobki sa zalezne od stopy zaangazowania. Jesli komus odpowiada bezmysle wykonywanie pracy badz mechanicznych czynnosci- good luck. Zapewniam, zadna z infolinii telefonicznych nie dorasta do pięt warunkom pracy w M&P. Proponuję szerzej zorientować się w temacie zamiast siać bezmyślności.

Tak6Nie1

zdrowy rozsądek
@Prawdziwa

Jeśli ktoś woli wykładać mrożonki i siedzieć na kasie czekając co przyniesie klient, od doradzania zakupów, zgłębiania tajników świata alkoholi, degustacji, szkoleń, to już kwestia osobista. Zależy to chyba od ambicji po prostu.. Nie mówić już o Polskim kapitale firmy M&P. Kasa jest ważna, ale nie najważniejsza. Wolałbym delikatnie mniej zarabiać w Polskiej firmie i robić ambitniejsze rzeczy, niż pracować u obcych z nawet wyższą pensją. Mam wrażenie, że większośc tych komentarzy piszą gimnazjaliści, którzy nie wyszli jeszcze mamie spod fartucha, albo przegrani życiowo lebiegi..

Handlowiec

Witam, zaineteresowało mnie ogłoszenie na sprzedawcę telefonicznego w Warszawie. Mam pytanie do firmy, czy jest możliwość współpracy B2B? Jeśli nie, jaka jest proponowana forma współpracy?

TakNie1

@Handlowiec

Dzień dobry, prosiłabym o kontakt z nami. pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Zbyszek

Czytając opinie na temat tej firmy, można dojsć do wniosku że to jakiś gułag. Świat zawsze będzie dzielił się na tych, którym "znowu w życiu nie wyszło" i na tych którzy szanują siebie. Ci pierwsi znajdują czas by wypisywać głupoty pełne hejtu, bo nawet na sprzedawcę w sklepie się nie nadają. Ci drudzy wiedzą, ze szacunek buduje się pracą, wysiłkiem, zaangażowaniem i uczciwymi relacjami. Tym pierwszym, wg nich samych, "się należy". Ci drudzy wiedzą, że trzeba się po wszystko schylić. Żyjemy w czasach, w których 30-tolatkowie mieszkają z mamusiami. Skąd oni mają wiedzieć, ile kosztuje stworzenie miejsca pracy, skoro nawet nie potrafią zrobić sobie prania. Nawet mi ich nie żal. Selekcja naturalna ich dopadnie, a to krzyczenie na puszczy, to ostatnie oznaki ich marnego żywota. Tyle ich co sobie pohejtują. To jedyne lekarstwo na na ich biedę. Pracowałem w M&P 7 miesięcy. Nie są to ludzie bez grzechów, ale to u Nich nauczyłem się rozumieć pracę i prawo przyczyny i skutku. Dla początkujących karierę zawodową polecam tego Pracodawcę.

Tak5Nie

Stefan

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca i interesuje mnie praca tu. Trochę dziwnie piszecie ale internet taki jest.

Agata

@anonymous, napisałeś, że M&P Alkohole i Wina Świata zapewnia różnego rodzaju prowizje pracownikom. Czy są to jedyne gratyfikacje, które mogą oni otrzymywać od pracodawcy? Jak wygląda kwestia podwyżek i premii w M&P Alkohole i Wina Świata? Występują jeszcze jakieś atrakcyjne benefity?

@Agata

no właśnie większość ludzi tego nie rozumie co znaczy prowizja . Piszesz pensja i jaka premia bo w większości tak w firmach jest że jest albo nie ma i jeszcze trzeba być grzecznym żeby tą premie dostać . W M&P Premie bierze sobie każdy sam . Na tym polega prowizja nawet do 10 % . w grudniu w Salonie M&P wypłaty były nawet 10 080 brutto i to wszystko w M&P jest jawne beż żadnych układów i stosunków z szefem . MOżna szefa nie znać a kase się bierze. Podwyżki tak w ramach rozwoju firmy która przecież powstała od zera to nie koncern amerykański , szef podnosi co jakiś czas minimalne wynagrodzenie . Ma w sumie problem bo przychodzą ludzie tylko dla tego minimalnego i nic nie robią żeby zarobić a można . MInimalne jest za etat i za nic nie robienie ale w M&P takich ludzi bez jaj nie chcą . To jest firma handlowa i jak zarobią to się dzielą a z pustego to i Salomon nie naleje .

@Agata

a i jeszcze jedno bo za chwile znowu może coś napisać że mu się w M&P nie podoba . Z końcem stycznia zwolniono gościa z Katowic co nic nie robił a brął przez cały rok 4500 brutto . pozostałe dwie osoby brały po 3000 pln brutto razem daje 10 500 brutto . a obrót robili 9500 tysiąca . i taki teraz napisze że mu źle w M&P było . ale jak ktoś mądry to przeczyta to prosże . Obrót 9 tys a pensje 10,5 i jeszcze inne koszty najmu ! to skąd M&P ma brać kase na takich ? z kątowni ?

Sommalier
@anonymous

Bo ten koleś z Chopina dostał się tam po układzie - wcześniej tez wyslugiwal się innymi a w nowym miejscu nie miał już kim

Tak5Nie

Opinie związane z warunkami zatrudnienia w M&P Alkohole i Wina Świata, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Benio

Szanowna Pani Sokołowska, na rozmowy o pracę do salonu na Mickiewicza w Białymstoku trzeba niestety chodzić z dyktafonem i nagrywać całą rozmowę o pracę. To jest moja opinia i jej nie zmienię. Ostatecznie omijam te miejsce szerokim łukiem i dodam tylko że nie piszę z żadnej konkurencji bo mi to lotto. Piszę jak jest i nie wdaję się w dalszą polemikę. Mam tylko nadzieję, że warunki osobom zatrudnionym będą takie jak piszecie że są odgórnie a nie po białostockiemu widzimisię.

@Benio

Dzień dobry, dlatego prosiłam o kontakt , ponieważ chcę wyjaśnić który z Panów lub może Pani wprowadził Pana w błąd i dlaczego? Dalej nalegam na kontakt mailowy , ponieważ będę w Białymstoku i muszę wyjaśnić tą niemiłą sytuację. Bez pomocy Pana jest to utrudnione. Nie chcemy, aby sytuacja powtórzyła się z kimś innym. Życzę miłego dnia Ewa Sokołowska

Przepraszam myślałam że piszę o sklepie Świat Alkoholi w Piasecznie przepraszam

@Wicek

Niestety jeszcze nie mamy w samym Piasecznie swojego salonu, ale zapraszamy niedaleko do Wólki Kozodawskiej ul. Wichrowa 1C Godziny otwarcia: pon. – sob. od 10.00 do 21.00 niedziela - salon nieczynny Tam na pewno doradzą, pomogą przy zakupie . Zapraszamy pozdrawiam Ewa sokołowska

Wicek

Proszę o odpowiedź dlaczego są usuwane prawdziwe komentarze o tym babsku ksywa Putin a publikuje się nie prawdę

@Wicek

Nikt nie kasuje komentarzy. Kto to jest ta pani "z ksywą Putin" ???????? Proszę o sprawdzenie dokładnie nazwy firmy i adresu, bo chyba zaszła pomyłka Życzę miłego dnia Ewa Sokołowska

@M&P Alkohole i Wina Świata

Właścicielka sklepu z Powstańców Warszawy

@Wicek

To za bardzo nie rozumiem dlaczego Pan/Pani opisuje to na stronie innej firmy ? My z tą osoba nic nie mamy wspólnego. Pozdrawiam Ewa Sokołowska Ewa Sokołowska

Dlaczego administrator kasuje prawdziwe op8nie

@anonymous

Wg regulaminu administrator nie kasuje prawdziwych opinii .

Look

Ja jestem klientem w Piasecznie widzę jak zmienia się personel ale cóż za 11 zł to niech sobie są pracuje .Nie dość ze ludzie pracują po 16 g to zabiera im premie sprzedawany jest alkohol nie letnim co sprawa jest juz zgłoszona do urzędu. Ma dużo spraw sądowych i chciałabym żeby pani Dyrektor banku sam stanęła za lada i popracować 16 g za 11 zl

@Look

Nie posiadamy salonu w Piasecznie . Najbliższy nasz punkt jest w Wólce Kozodawskiej , a osoby pracujące tam mogą pochwalić się długim stażem pracy. I o jaką Panią dyrektor banku chodzi??????? Proszę sprawdzić kogo tak naprawdę chce Pan/Pani opisać . Miłej niedzieli Ewa Sokołowska

Look

Nie polecam pracy w tym obozie 11zl 16 g na 4 g wolnego dużo ma spraw sądowych o nie wypłacanie kasy ludzie nie pracujecie u tej kobiety to wyzyskiwacz

@Look

Dzień dobry, o jakiej Firmie Pan/Pani pisze bo : -po pierwsze właścicielem M&P Pavlina Sp. z o. o. Sp. k. jest mężczyzna, -po drugie stawka za godzinę jest o wiele większa, -po trzecie w zależności od salonu pracuje się 10-12 godzin i jest to praca zmianowa -po czwarte nie zdarzyło się w historii firmy sprawa sądowa o nie wypłacenie kasy , ponieważ zawsze jest wypłacana. Proszę sprawdzić dokładnie o jaka firmę Pani/Panu chodzi , bo oczernianie kogoś na forum może skończyć się w sądzie. Pozdrawiam Ewa Sokołowska

Jeśli admin nie publikuje twoich opinie to napisz gdzie 8ndziej na fb

TakNie

Tak ta praca jest najlepsza Polecam zadowolony pracownik

Tak1Nie

Jak wyglądają aktualności firmy M&P Alkohole i Wina Świata? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Tak4Nie

Benek
@Administrator

W Białymstoku w ogłoszeniu umowa o pracę, benefity itp. Na rozmowie oczywiście umowa zlecenie i najniższa krajowa. Uśmiałem się po pachy. Teraz znowu szukają jelenia za najniższą krajową.

@Benek

Proszę nie pisać takich rzeczy . Jest ustanowione przez Prezesa firmy że minimalne wynagrodzenie w firmie M&P wynosi już od dawna 3000 pln brutto . Pracownik sam wybiera czy chce pracować na Umowę zlecenie / bo tak chcą studenci bo płacą mniejszy ZUS i dzięki temu do reki mają więcej / czy Umowe o Prace . Ponieważ do Umowy o pracę trzeba wypełnić normalnie prawnie sporo kwestionariuszy i zrobić badania BHP i medyczne to od pierwszego dnia wystawiana jest umowa zlecenie na okres załatwienia formalności do umowy o prace . Żeby pracować od razu na umowę przynajmniej zlecenie . Tak więc jak Pan nie rozumie co do Pana mówią to super że nie zatrudnił się Pan do pracy bo małointeligentnych nigdzie nie potrzeba . Ale z drugiej strony też proszę nie pisać takich prawd .

Benio
@anonymous

Doskonale rozumiem co kto do mnie mówi. Takie bzdury to możesz sobie pisać wraz z kolegami ze sklepu. Te "ustanowienia" widocznie nie dotyczą Białegostoku. A sytuacja nie dotyczyła z pewnością studenta. Więc małointeligencie te 3 tys brutto to sobie możesz. Ponadto prowizje ze sprzedaży w Białymstoku nijak się mają do prowizji w Warszawie. Prezes powinien się temu przyjrzeć. Na tej waszej umowie zlecenia praca do emerytury. Widać że chętnych do pracy brak. Nie dziwię się, umowa zlecenie, 2100 brutto, praca 6 dni w tygodniu po 10 godzin. Bez odbioru. Nie było mowy o żadnych benefitach.

Tak2Nie

@Benio

to chyba Pan był w innej firmie . Nasza to takie takie czarne logo z żółtymi literami . W salonie na Ulicy Mickiewicza pracuje aktualnie trzech Doradców . i zatrudniona dziewczyna ma 3000 brutto na początek za etat. Za etat czyli za tyle godzin ile przypada w miesiącu . Prowizje są takie same w Białymstoku jak i w Warszawie . Każdy może sprzedawać po całej Polsce i ma równe szanse . Ekipa z Białegostoku zarabia więcej od niektórych z Warszawy bo jest dobra.

ewa.sokołowska@wina-mp.pl
@Benio

Dzień dobry , bardzo prosiłabym o skontaktowanie się z nami na maila (ewa.sokołowska@wina-mp.pl ) aby móc wyjaśnić całą sytuację. Chciałabym się dowiedzieć kto w naszym salonie przy ul.Mickiewicza 39/U6 udzielił Panu nie prawdziwej informacji. Życzę miłego dnia i czekam na kontakt.

Benia
@anonymous

Oczywiście a świstak siedzi i zawija w sreberka. Pewnie byłem w aptece obok. Podkuj buty i w trasę. Powodzenia

@Benia

Dzień dobry ,jeszcze raz zwracam się do Pana z prośba o kontakt (ewa.sokołowska@wina-mp.pl ) aby móc wyjaśnić całą sytuację. Życzę miłego dnia i czekam na kontakt.

Tak3Nie
Masakra

Nie pracujcie tam! Typowi Janusze jako pracodawcy, duza odpowiedzialnosc jak na monopolowy, produkty drogie a placa jedna z gorszych w tej branzy.

@Masakra

Tak minimalnie na dzień dobry jest to 3000 pln brutto umowa o prace za etat . i pełno różnych prowizji dla chcących w pracy pracować !

Tak1Nie

Jak ktoś nie pracuje to może niech nie doradza innym.

TakNie

Kandydat do pracy po romowie kwalifikacyjnej

od sierpnia jest zasada nikt w firmie nie może zarobić mniej jak 2500 pln brutto normalnie na umowę . 2 miesiące okres próbny na umowy zlecenie a potem normalnie Umowa o pracę . Oczywiście od razu można więcej jak się sprzedaje indywidualnie . Jest 6 % prowizji normalnie i 10 % prowizji jak się sprzeda samemu w Polskę .

Tak6Nie

Czarny
@Kandydat do pracy po romowie kwalifikacyjnej

Bardzo proszę Ciebie o kontakt (usunięte przez administratora)

M.

Pracuję w innym dziale niż sprzedaż, jednak coś Wam wyjaśnię - są stanowiska dedykowane do sprzedaży przez telefon i takie, które pracują w salonach, jeśli akurat w salonie nie ma klientów a człowiek chce więcej sprzedać (=zarobić) to dzwoni. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, w dzisiejszych czasach jak się komuś nie podoba praca - zmienia ją. Nie ogarniam jak można zatrudnić się na stanowisku sprzedażowym i dziwić się, że pracodawca ciśnie na sprzedaż...to tak jakby kupić psa i dziwić się, że na spacery trzeba z nim chodzić... ;)

Tak12Nie

Czy ta firma dalej jest nastawiona tylko na sprzedaż na telefon? Warto wysyłać CV czy strata czasu?

logika
@Pytanie

nie chcesz dodatkowo sprzedawać to nie sprzedajesz, nie zarobisz po prostu ale kontakt telefoniczny ze stałymi klientami no norma w dzisiejszych czasach, więc jeśli nie lubisz rozmawiać przez telefon to szukaj innej pracy

Tak2Nie

@logika

Jeśli nie zmieniło się nic od moich czasów to nie polecam, kontakt telefoniczny to najważniejsze kryterium firmy, nawet jak klienta w dany tydzień 3x widziałeś to dzwoń! Podniecało ich to dzwonienie. Każdy ma swoje zboczenia a oni telefony.

Tak4Nie
Piotr

Witam,chciałbym wyrazić swoją opinię. Pozwolę sobie co nie co opowiedzieć. Pracowałem w kilku firmach o zróżnicowanym typie pracy. Czy to była praca typowo fizyczna czy typowo umysłowa nie byłem do końca zadowolony. Zawsze szukałem rozwoju,wiedzy nie w formie pustej tylko faktycznej nie w formie stołka za ładny uśmiech a efektu za efektywną pracę. Pracowałem ponad rok w handlu co szczerze mnie cieszyło lecz brakowało akurat tam rozwoju,czegoś co dla mnie gra 1 skrzypce. W Lipcu zeszłego roku zacząłem pracować w M&P w 1 z salonów Pierwsze wrażenia to gargantuiczna ilość butelek czyli taka sama ilość historii na temat danej pozycji. Świat rzucający wyzwania dla osób które faktycznie chcą uczyć się tego (nie na siłę lecz z przyjemnością-inaczej to mija się trochę z celem-winniśmy robić to co lubimy).Na początku trzeba było przyswoić sporo podstaw i coraz to wyższych stopni wiedzy (udowodnić to na egzaminach pisemnych). To oczywiście nie koniec każdego dnia uczę się w tej pracy. W salonie w którym ja pracuje atmosfera jest bardzo dobra,4 osoby to cały team a to idealna sprawa. Wystarczy trochę chęci i można konie kraść jak to mówią w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Co do dzwonienia do klientów telefonicznie,czy ogólnie poszukiwania nowych kontrahentów/klientów detalicznych,to każdy sposób jest dobry jeśli jest skuteczny. Nagroda jest konkretna za sprzedaż po za mazowieckie. Nie oceniam nikogo ale wg. mnie ta praca o ile ktoś naprawdę szuka rozwoju podoba Mu się handel w szerokim tego słowa znaczeniu to praca jest naprawdę sensowna. Ludzie piszą o Biedronkach itd o Cedule,że za dużo wymaga szef ? W biedronce płacą 1400 zł netto to jest dobrze ^^ Jak przyjedzie towar,muszą go rozładować chociażby w nocy a nie przyjeżdża 1-2 palety tylko 10-40 palet. Mam znajomych którzy tak pracują,więc wiem o czym mówię. Co do ceduły rozwijając sprawę to nie szef dużo wymaga tylko ludzie za mało wymagają od siebie a za dużo oczekują. Z upływem czasu ludzie coraz łatwiej chcą sięgnąć po prostu pieniądz czyli na skróty. W handlu najważniejsze jest to,że nie szef Ci płaci a sam sobie płacisz jak działasz oczywiście na prowizjach. Szef ma to i my mamy tu jest sążnista . Ilu ludzi tyle historii,tyle samo będzie ocen i podejścia do pracy jak i do ludzi. Więc tak czy siak zawsze i wszędzie będzie miał problem ktoś kto nie potrafi się dostosować i włożyć w pracę dużo siły aby otrzymać sensowne wynagrodzenie. Personalnie jestem bardzo zadowolony z transferu do pracy pod egidą M&P.

Tak13Nie
Jan

Czytam, czytam i własnym oczom nie wierzę. Jestem klientem tej sieci od kilku lat. Zawsze wiernie robię zakupy w jednym z salonów. Faktycznie od pewnego czasu panuje dziwna, niespokojna atmosfera. Zapytałem więc co się dzieje, usłyszałem tylko hasło gowork, wiec tu jestem. Nie rozumiem jak można zmuszać pracownika do sprzedawania alkoholu przez telefon. Z tego co mi wiadomo, a na prawie znam się dobrze, nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie słuchawki, czy ta osoba jest pełnoletnia i czy jest trzezwa, to jest zakazane. Jak można narażać pracowników na kary pieniężne w stosunku prawnym. To jest zupełnie nieodpowiedzialne ze strony pracodawcy. Pieniądze to nie wszystko drodzy Państwo, aby byl zysk musi być też wykwalifikowana kadra. Pozdrawiam.

Tak26Nie

Obiektywnie

Premie dostaniecie jak ją wydzwonicie. Wracając do poprzednich postów, w firmie handlowej ciężko jest aby manager managerów zarobił sam na siebie, no chyba, że sprzedaje przez telefon. Szef jest w porządku, tylko pogubil się w realizacji swoich planów. Jak do tej pory więcej pracowników ucieka niż się zatrudnia. Przykre ale prawdziwe.

Gregor

telefony,telefony,gdzie dzwonić mam, jaki numer mam wykręcić, do kogo z was.

anonimous

Pracowałem w M&P jako obsługa sklepu stacjonarnego. Wypłata realizowana terminowo i przyzwoite warunki płacowe jak na profil stanowiska. Dodatkowo kilka niestandardowych benefitów, jak np. możliwość wyjazdów zagranicznych. Pewna doza niezależności przy realizowaniu obowiązków i docenianie inicjatywy własnej pracowników. Z minusów: płaska struktura firmy i zerowe szanse na rozwój zawodowy. Generalnie polecam M&P jako rzetelnego i stabilnego pracodawcę.

Tak6Nie

Zostaw opinię o M&P Alkohole i Wina Świata - Marki

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie