Drukarnia Bauer

Ciechanów

Drukarnia Bauer

Opinie o Drukarnia Bauer

Roman

@Anonim To prawda, atmosfera w miejscu pracy jest niezwykle istotna - chociaż nie wszyscy stawiają ja na pierwszym miejscu. Jak długo byłam zatrudniona w Drukarni Bauer? Czy uważasz, iż praca tam, ze względu na jej charakter, będzie odpowiednia dla osób, które chcą sobie jedynie dorobić, tj. na przykład dla studentów?

Anonim

Praca nie jest najgorsza, wiadomo zorganizowanie słabe bo mówią żeby przyjść a tu nagle na maszynie 8 osób a powinno być 4. Na początku jest w porządku jak się trafi na dobrych ludzi, maszyny się psują więc operatorzy chodzą wkurzeni i wyżywaja się na pracownikach czego doświadczyłam bo wiadomo operator czuł się królem, a ja młoda osoba więc mógł ponizac. Nieraz praca jest, nieraz siedzi się po 4 godziny. Dużo starszych osób, wrednych bab źle nastawionych do świeżaków ale dużo również młodych osób. Jak ktoś nie ma wyboru to niech złoży cv ale nie polecam przez to jak byłam czasem traktowana tam,a u mnie atmosfera jest jednak ważna

Słowa kojarzące się z Drukarnia Bauer profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo słaby. Atmosfera pracy jest dobra a ludzie przyjacielsko nastawieni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Stawka jest stała, i nie ma żadnych premi dla pracowników pracujących na umowo zlecenie. Najbardziej podobało mi się w Drukarnia Bauer : Że pracuje tam dużo młodych ludzi. Najbardziej nie podobało mi się w Drukarnia Bauer : Praca w weekendy i świenta.

Polak
@anonim 23.05.2009 18:09

Pisownia po Polsku się kłania

Roman

Długi czas nie widziałem nowych ofert pracy w firmie Drukarnia Bauer, czyżby była pełna obsada stanowisk? Będziemy wdzięczni za nowe komentarze dotyczące obecnej atmosfery w tej firmie oraz informacje o warunkach pracy, zachęcam was do umieszczenia tu nowych komentarzy na temat tego pracodawcy.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Drukarnia Bauer? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Kater

Drogi @anonim a co chcesz wiedzieć, bo jesli czy są ludzie znośni to owszem są bardzo jesli czy tak jak mówisz zarobki są znośne to owszem też, jeśli jesteś związany z branżą polograficzną to próbój już!

Kronikarz

Od osób znających się na ekologii słyszałem,że drukarnia BAUER jest w Ciechanowie dlatego,bo w Niemczech nie spełoniałaby żadnych norm ekologicznych.

szkoda gadac

Zostaw opinię o Drukarnia Bauer - Ciechanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Bauer