Opinie o Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Rawsko

Od tygodnia rozpoczęły się zwolnienia pracowników z przyczyn ekonomicznych. Po 29 osób każdego miesiąca ma iść na ostrzał, żeby według prawa nie było mowy o zwolnieniach grupowych.

Zaufana

Zwolnili osoby z umowy zlecenia i te które podpadły albo same się zwolniły

Roma Nowy wpis

Jestem tu w sprawie ogłoszenia na posadę specjalistka ds. zakupów i logistyki. Bardzo mi się podoba to, że oferują pracownikowi możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji. A czy taka nauka i podnoszenie kwalifikacji oznacza tez jakiś awans w przyszłości? Chodzi o lepsze stanowisko i lepszą pensję. Firma praktykuje awansowanie?

Rawsko

Dorota
@Rawsko

Nie wiem na ile w tym prawdy ale aż muszę dopytać, dlaczego akurat 29? Taka liczba ma jakieś konkretne znaczenie tutaj?

And
@Dorota

o zwolnieniu grupowym mówimy wtedy, gdy w ciągu 30 dni pracodawca zatrudniający co najmniej 20 osób rozwiązuje stosunek pracy z przyczyn niedotyczących pracowników (również za porozumieniem stron): z 10 pracownikami (gdy pracodawca zatrudnia mniej niż 100 pracowników) z 10% pracowników (gdy pracodawca zatrudnia co najmniej 100, jednakże mniej niż 300 pracowników) z 30 pracownikami (gdy pracodawca zatrudnia co najmniej 300 lub więcej pracowników).

Zaufana Nowy wpis

Zwolnili osoby z umowy zlecenia i te które podpadły albo same się zwolniły

Administrator Nowy wpis

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Operator Wózka Widłowego w firmie Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k.?

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko operatora wózka widłowego. Firma oczekuje od kandydata doświadczenia w pracy . Iluletnie doświadczenie będzie wystarczające? Oferowane są tutaj atrakcyjne warunki zatrudnienia. Na czym one polegają? Goła pensja czy oprócz niej jakaś premia?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Kronikarz

Od osób znających się na ekologii słyszałem,że drukarnia BAUER jest w Ciechanowie dlatego,bo w Niemczech nie spełoniałaby żadnych norm ekologicznych.

@Kronikarz

To tak jak macierzysta drukarnia z Wykrot

Dorota
@Anonim

A wiadomo coś więcej? Chociażby dlaczego nie spełnia norm ekologicznych?

Piotrek

Czołem. Szukam nowej robótki, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Wydaje mi się, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Warszawy. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k.? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Piotrek

Agnieszka
@Piotrek

Dzień dobry Piotrze. Narzekać nie będę ale z drugiej strony zawsze mogłoby być lepiej. Odpowiadając w temacie organizacji posiłków pracowniczych to doradzam firmę Lesaffre z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od narzeczonego bo tam pracuje) zamawiają codziennie obiady przez apkę, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Działa to jak catering, tylko że nie trzeba zamawiać przez telefon. Wybieraj pracodawcę mądrze. Agnieszka.

Robert
@Agnieszka

Witam Pani Agnieszko. Szukając informacji o firmach znalazłem powyższy wątek i pomyślałem, że dodam kilka konkretnych informacji. Firma Lesaffre, której nazwę Pani napisała zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Nadmienię, że każda firma, która żywi pracowników ma łatwiejsze zadanie przy rekrutacji nowych pracowników. Pozdrawiam Robert

Wiktoria
@Robert

To chyba żart? Gość pyta o benefity w Bauerze, a Wy urządzacie tu giełdę z reklamami swoich firm? Jakie znaczenie mają Twoje wdrożenia w gastronomii dla pracy w firmie, na której profilu jesteśmy? Niektórzy naprawdę przesadzają.

Irena
@Piotrek

Hej, czy udało się Tobie znaleźć te informacje? Sama rozważam tego pracodawce i szukam info. Wiesz może czy jest najpierw okres próbny?

Jak pracują tam operatorzy wózków widlowych? Jaki system pracy jakie mniej więcej wynagrodzenie ?

lokalny chłopaczek

nie polecam kierownicy to pały z rozjebanymi dupami czepiają się o głupoty napięta atmosfera nigdy nie spotkałem się z takim chujowym kierownictwem :)

Praca nie jest najgorsza, wiadomo zorganizowanie słabe bo mówią żeby przyjść a tu nagle na maszynie 8 osób a powinno być 4. Na początku jest w porządku jak się trafi na dobrych ludzi, maszyny się psują więc operatorzy chodzą wkurzeni i wyżywaja się na pracownikach czego doświadczyłam bo wiadomo operator czuł się królem, a ja młoda osoba więc mógł ponizac. Nieraz praca jest, nieraz siedzi się po 4 godziny. Dużo starszych osób, wrednych bab źle nastawionych do świeżaków ale dużo również młodych osób. Jak ktoś nie ma wyboru to niech złoży cv ale nie polecam przez to jak byłam czasem traktowana tam,a u mnie atmosfera jest jednak ważna

Słowa kojarzące się z Drukarnia Bauer profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo słaby. Atmosfera pracy jest dobra a ludzie przyjacielsko nastawieni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Stawka jest stała, i nie ma żadnych premi dla pracowników pracujących na umowo zlecenie. Najbardziej podobało mi się w Drukarnia Bauer : Że pracuje tam dużo młodych ludzi. Najbardziej nie podobało mi się w Drukarnia Bauer : Praca w weekendy i świenta.

Polak

Pisownia po Polsku się kłania

Roman

Długi czas nie widziałem nowych ofert pracy w firmie Drukarnia Bauer, czyżby była pełna obsada stanowisk? Będziemy wdzięczni za nowe komentarze dotyczące obecnej atmosfery w tej firmie oraz informacje o warunkach pracy, zachęcam was do umieszczenia tu nowych komentarzy na temat tego pracodawcy.

Kater

Drogi @anonim a co chcesz wiedzieć, bo jesli czy są ludzie znośni to owszem są bardzo jesli czy tak jak mówisz zarobki są znośne to owszem też, jeśli jesteś związany z branżą polograficzną to próbój już!

szkoda gadac

Zostaw merytoryczną opinię o Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k.?

Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k.
  • Motorowa 1
    04-035 Warszawa

Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k.