Drukarnia Bauer

Ciechanów

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 23 ocen.

Opinie o Drukarnia Bauer

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Bauer

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Drukarnia Bauer? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Kater

Drogi @anonim a co chcesz wiedzieć, bo jesli czy są ludzie znośni to owszem są bardzo jesli czy tak jak mówisz zarobki są znośne to owszem też, jeśli jesteś związany z branżą polograficzną to próbój już!

Kronikarz

Od osób znających się na ekologii słyszałem,że drukarnia BAUER jest w Ciechanowie dlatego,bo w Niemczech nie spełoniałaby żadnych norm ekologicznych.

anonim

szkoda gadac

anonim

Słowa kojarzące się z Drukarnia Bauer profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo słaby. Atmosfera pracy jest dobra a ludzie przyjacielsko nastawieni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Stawka jest stała, i nie ma żadnych premi dla pracowników pracujących na umowo zlecenie. Najbardziej podobało mi się w Drukarnia Bauer : Że pracuje tam dużo młodych ludzi. Najbardziej nie podobało mi się w Drukarnia Bauer : Praca w weekendy i świenta.

Zostaw opinię o Drukarnia Bauer - Ciechanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Bauer