B.P. Print Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 16 ocen.

Opinie o B.P. Print Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.P. Print Sp. z o.o.

anonim

To jak w końcu jest z tą pracą w BP-Print? Po ile godzin się pracuje, w jakich dniach i jaka stawka za godzinę? Da radę wyciągnąć 3 z przodu, jak się przyłożę i będę brał nadgodziny? Atmosfera jest ok? Jak często można robić sobie przerwę, by wyjść na świeże powietrze, bo zdarza mi się zapalić? Czy pracownicy dostają dodatek na „wczasy pod gruszą”?

anonim

BEznadziejna sytuacja w firmie mała sie zarabia obiecuja dużo a przytym zabierają premie bo firma ma kłopoty .niepolecam

anonim

brak rozwoju, stres, brak premii, brak płatnych nadgodzin, bardzo słaba firma

anonim

Słowa kojarzące się z BP-Print (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w BP-Print: Najbardziej nie podobało mi się w BP-Print:

Zostaw opinię o B.P. Print Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.P. Print Sp. z o.o.