Smak Morza Restauracja

Sopot

Opinie o Smak Morza Restauracja

Karolina

Pracowałam tam przez ok. miesiąc. Atmosfera nie najlepsza: szef bardzo niemiły, traktuje pracowników jak psy. W dniu wypłaty okazało się, że nie dostanę części swojego wynagrodzenia, ponieważ szef stwierdził, że to za dużo pieniędzy. Tak stało się również z wieloma innymi pracownikami. Tego dnia zwolniła się tam prawie cała kadra włącznie ze mną. Podobno właściciel znany jest od lat z tego, że nie płaci. Nie polecam pracy w tym miejscu.

K.
@Karolina 16.06.2017 23:52

Czyli po prostu oszukuja ludzi? Też tak miałaś, że już pierwszego dnia chcieli z Tobą umowę podpisać (nawet bez dnia próbnego i sprawdzenia twoich umiejętności) oferując wysoką stawkę godzinową?

Marta

Jedzenie tam mają bardzo dobre, a jak z pracą? Obsługa wygląda chyba na zadowoloną, wie ktoś czy może przyjmują studentów na wakacje?

Asia
@Marta 28.07.2015 08:50

Ostrzegam wszystkich, którzy chcą się tam zatrudnić! Za tzw. dzień próbny, który okazał się prawie dobą ciężkiej pracy z kilkukrotną obietnicą wynagrodzenia, nie zobaczycie ani złotówki!!! Szkoda czasu, wysiłku i nerwów. Poczytajcie tez opinie o tym, jak nie płacą ludziom za pracę na umowach. PRZESTRZEGAM!!!

Zostaw opinię o Smak Morza Restauracja - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smak Morza Restauracja