Auto-Postek

Gdańsk

Opinie o Auto-Postek

hehe

Citroen już rozwiązał umowę z Auto-Postek, który tym samym trafił na śmietnik historii :)

Citro

No i Postek zamknięty :D Koncesje im odebrali.

OKI

TRAGEDIA FIRMA OMIJAC Z DALEKA SZCZEGOLNIE SKODE SAME BURAKI NA SALONIE

am

Witam, mógłbym prosić kolegę z tego posta o kontakt. mam ważną sprawę do załatwienia w tym salonie w Elblągu. Jeśli tam pracowałeś, to prosiłbym Cię o kontakt.

VITKINS

kolesiostwo, udręka z kierownictwem zastanów się,obiecują co innego a dostajesz co innego.mechanik w gruncie rzecz niewie zaco dostaje kasę.pracowałem to wiem.pracujesz dużo,zła kasa,trzymasz z z-cą kierownika i kierownikiem to dobrze inaczej same [usunięte przez moderatora] . OSTRZEGAM!

Zostaw opinię o Auto-Postek - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Postek