Opinie o PPUH Mizera Ryszard Mizera w Pruszcz Gdański

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PPUH Mizera Ryszard Mizera. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PPUH Mizera Ryszard Mizera o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH Mizera Ryszard Mizera w Pruszcz Gdański

Piotr Nowy wpis

Odwlekanie umowy o pracę. Wręcz jej przekładanie przy wcześniejszych obietnicach. "Szefowa" chamska. Słoma z butów wystaje. Urząd skarbowy chyba też robią w wała bo pity się nie zgadzają. Wyzywanie ludzi od frajerów przy czym dla niej to nie obraza. Więc można mówić do niej Frajerko widocznie. Złośliwe wypłacanie wypłat przez panią nawet gdy ktoś prosi żeby już było wszystko policzone. Liczyć też nie potrafi bo gdy pracownik sam by nie liczyl to o dziwo na jego niekorzyść się często wypłata nie zgadza. Nigdy na odwrót. Ludzie, którzy mają pieniądze chyba za robienie w konia innych... Kłamstwa na każdym kroku i przypierdółki nawet gdy inny pracownik miał coś zrobić. Ktoś za przeproszeniem się wyproznil, a że spłuczki nie umieją naprawić to proszą kogoś innego, żeby nacisnął by się woda przestała lać. Nieważne, że ktoś inny tam się wyproznial. Poniżające zachowanie. Mówienie że umowy nie będzie bo zajdziesz w ciążę i pójdziesz na L4. Ocenianie człowieka nawet go nie znając. PiP się tym zajmie bo nawet korekty nie potrafią zrobić pitu i wszystko zgarniają na księgową. Nie dziwne, że inna firma tej rodziny też słabo idzie. Opinie nie wiem gdzie ale również płacą za usuwanie. Może warto by być lepszym człowiekiem zamiast prawdę o sobie usuwać.

Bksy Nowy wpis

Widzę że znowu szukają pracowników, czyli sytuacja się nie poprawiła.

Kuba Nowy wpis

Mam nadzieję, że dobrze się pracuje i dlatego przestaliście tu zaglądać?

A i M mystery Nowy wpis
@Kuba

(usunięte przez administratora) Apodyktyczna szefowa, wiecznie mająca rację, traktująca pracowników jak(usunięte przez administratora) Nie polecam

@Ross to ile tutaj płacą? Na jakim stanowisku byłeś?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPUH Mizera Ryszard Mizera, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ross

Pracowałem kiedyś, zła atmosfera, kiepska płaca, złe traktowanie

Katarzyna
@Ross

Fajnie byłoby, jakbyś jeszcze zechciał dopowiedzieć, kiedy konkretnie pracowałeś w P.P.U.H. Mizera. Przecież od czasu Twojego odejścia z firmy, sytuacja tam mogła ulec zmianie - i to na lepsze. Powiedziałeś, że źle tam traktowano pracowników. A w jaki sposób się to objawiało? Podasz jakieś przykłady?

Ewa B
@Ross

Zgadza sie, tez tam pracowalam.

Lol

Tak, ale tylko minimalna krajowa a reszta kasy pod "stolem" Nie polecam tej firmy.

Lol

Nie polecam. Wyzysk na każdym kroku. Atmosfera i warunki pracy słabe.

Krzysiek

Zastanawiające jest to, że przestaliście pisać. Jaki jest powód?

Mlody25

Miałem nie przyjemność pracować, jak właściciel na oko spoko to jego żona .... widać kto tam rządzi, ogólnie masz przyjść robić za murzyna l, siedzieć cicho, na ręce patrzą, traktują jak złodzieja. Szkoda nerwów na ten cyrk Moje sugestie dla P.P.U.H. Mizera Sp. j.: Zmiana kadry zarządzającej Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wyrzucić pseudo managera

Nie warto. Tylko tyle powiem. Nieuczciwość wobec pracownika nie popłaca.

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH Mizera Ryszard Mizera - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w PPUH Mizera Ryszard Mizera?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH Mizera Ryszard Mizera tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PPUH Mizera Ryszard Mizera
  • Jana Matejki 10