Thai Thai

Sopot

Opinie o Thai Thai

szymonek

Dlaczego maja tam nie zatrudniać Polaków, nic z tego nie rozumiem teraz, przecież ta restauracja to jest jednak doskonałe miejsce na spotkanie biznesowe i nietylko, a ich wyjątkowe menu daje jednak spory wybór jak widze na pewno. Wydaje mi się, ze można też dobrze i tanio zjeść.

master

nierzetelna firma, szefostwo to cwaniaczki i nijak pasuja do wlascicieli restauracji w sercu Sopotu tylko raczej do sklepu na osiedlu

kisiel

Restauracja okłamuje informacją o szefie kuchni, Surachart nigdy nie pracował w Sheratonie. Co najwyżej przechodził koło niego

była

Praca w restauracji thai thai to jakaś totalna porażka! Szefostwo "zapomina" zgłosić do ZUSu pracowników, i zabiera każdorazowo 1% od zrobionego utargu Z PRYWANTYCH pieniędzy kelnera! Jeśli ma się napiwki to dobrze, ale jak nie, to dajesz z własnej kieszeni... O wypłatę trzeba sie niemalże wykłócać, bo zapominają. Nikomu nie polecam..

Zostaw opinię o Thai Thai - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thai Thai