Opinie o HMS Assistance S.A. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy HMS Assistance S.A., a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w HMS Assistance S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HMS Assistance S.A. w Gdynia

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w HMS Assistance S.A.?

Młoda Nowy wpis
Kandydat

W ostatnim czasie byłam na rozmowie rekrutacyjnej do tej firmy. Przebieg rozmowy oceniam dobrze. Zostałam poinformowana , że w ciągu tygodnia dostanę informację zwrotną o decyzji odnośnie mojej kandydatury. Niestety po obiecanym okresie nikt się ze mna nie skontaktował, pomimo, że również odpowiedź negatywna miała być zakomunikowana . Przykre , że tak się traktuje osoby , które poświęciły swój czas i zaangażowanie na rozmowie kwalifikacyjnej.

Agata Nowy wpis
@Młoda

A dawno byłaś na rozmowie rekrutacyjnej? Pytam ponieważ zastanawiam się czy rekrutacja na pewno się już skończyła. Być może jeszcze trwa i za jakiś czas zostaniesz powiadomiona o wyniku. Jest na to szansa? Może dodasz jeszcze czego się dowiedziałaś na rozmowie na temat zatrudnienia w HMS Assistance S.A.?

Czarna Nowy wpis
Klient
@Młoda

Cześć, a możesz powiedzieć na jakie stanowisko kandydowałaś i jaką stawkę ci zaproponowali?

Ja

@Były pracownik ale co masz na myśli mówiąc 'ściemniać pacjentom'?

W poprzedniej spółce nie otrzymałam pensji. A właścicielami spółki są te same osoby, które prędzej czy później z wami zrobią tak jak ze mna i moimi kolegami. Trzeba było ściemniać pacjentom a finalnie wypłaty nie ma. Już kupe czasu

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HMS Assistance S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Potrzebny pomocnik lub fachowiec na budowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nelis

Witam, Czy firma HMS assistance jest w jakiś sposób powiązana z firmą MedicaClinica (bankrutem)? Czy może "regulują" swoje zobowiązania tak jak ta w/w firma?

ExMA
@Nelis

Generalnie pierwszy zarząd HMS to ludzie, którzy byli dyrektorami Medica Assistance (Medica Polska). Hms robi dokładnie to co robiła medica. Przejęli nawet wielu klientów po Medica. Pod przykrywką, że są oddziałem międzynarodowej firmy prowadzą działalność medici.

Tamara

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakie wymagania stawiają?

Zofia

@Kuli, informuję, iż wpisy mogą być usunięte jedynie wtedy kiedy łamią regulamin forum i są z nim niezgodne. Najczęściej są to wpisy w których pojawiają się słowa wulgarne oraz powszechnie uznane za obelżywe. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Jeżeli możesz to wyraź swoją opinię na temat pracy w firmie HMS Assistance w sposób zgodny z regulaminem oraz odpowiednio uzasadniony tak, aby Twoja opinia była uznana za prawdziwą i mającą potwierdzenie w rzeczywistości.

Zofia

@Medica assistance, dziękuję za odpowiedź. Czy możesz coś więcej napisać na temat pracy w firmie HMS Assistance S.A.? W swojej wypowiedzi podkreśliłeś, iż jest to "wałek" dlaczego tak uważasz? Skąd takie stwierdzenie odnośnie tej firmy? Na pewno pisząc takie stwierdzenia miałeś na myśli coś bardziej konkretnego, podziel się z nami swoją wiedzą na temat pracy w firmie HMS Assistance S.A.

Kuli
@Zofia

Zosiu, po co pytasz skoro odpowiedzi na twoje pytania są usuwane?

Medica Assistance
@Zofia

Odpowiem ponownie w takim razie. Wałek, ponieważ zarząd jest niekompetentny, tak w skrócie

Zofia

@Obecny pracownik, czy mógłbyś coś więcej napisać dlaczego nie polecasz pracy w firmie HMS Assistance S.A.? Twoja opinia zbyt wiele nie mówi o tym, czego konkretnie nie polecasz? @Pierre, Twoja opinia jakiego dokładnie stanowiska pracy dotyczy? Czy mógłbyś powiedzieć nam coś więcej? Chociażby o tym na jaki rodzaj umowy mogą liczyć pracownicy zatrudnieni w HMS Assistance S.A.?

Pierre

Niskie pensje, duże ciśnienie w pracy, weekendy i święta pracujące, nie polecam.

Zofia

Witajcie na forum opinii o HMS Assistance. Czy są tutaj może pracownicy tej firmy, którzy chcieliby podzielić się swoimi wrażeniami na temat pracy, atmosfery między pracownika i warunkami pracy w HMS Assistance? Każdy z byłych lub obecnych pracowników ma na pewno coś do powiedzenia, co może być przydatne dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do tej firmy. Lepiej jest poznać opinię doświadczonych kolegów i koleżanek z HMS Assistance, zanim podejmie się decyzję o kandydowaniu.

Obecny pracownik

Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o HMS Assistance S.A. - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

HMS Assistance S.A.
1.1/5 Na podstawie 33 ocen.
HMS Assistance S.A.