Opinie o Kardiotel Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kardiotel Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kardiotel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kardiotel Sp. z o.o. w Sopot

Pacjentka Nowy wpis

Jestem długoletnią pacjentką różnych specjalistów w Kardiotelu. (okulista, kardiolog, pulmonolog, laryngolog) Pragnę podziękować wszystkim tym Lekarzom a szczególnie Paniom w rejestracji. Są przemiłe, chętnie służą pomocą. Jestem bardzo zadowolona z wizyt w Przychodni. Bożena Różycka

Bożena Nowy wpis

Jestem od lat pacjentką kilku specjalistów w Kardiotelu. Jestem bardzo zadowolona. Poza tym, zapisałam na badania moją mamę. Po wizytach była bardzo pozytywnie zaskoczona. Panie w recepcji są miłe, uczynne i profesjonalne.

Laura Nowy wpis

Wysokie wymagania,niskie wynagrodzenie, nawał pracy, ciągle czepianie się o wszystko jak nie szefowej, to kadrowej czy księgowej.Nie polecam.

Ailon Nowy wpis
@Laura

Popieram.Fatalny pracodawca.

Dariusz Sopot

Witam serdeczne. Chciałbym w imieniu mojej mamy której wykonano już drugi zabieg zdjęcia zaćmy z oczu ,wyrazić pełne poparcie dla tak doskonale funkcjonującego zespołu. I aby wesprzeć ich w pracy a nie ucinać możliwości dzięki to którym ludzie odzyskują wzrok i komfort w życiu. Trzeba zrobić wszystko aby utrzymać funkcjonowanie Kardiotelu!!!!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kardiotel Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
PACJENTKA KASIA

Bardzo polecam spirometrię u Pani mgr Aleksandry Rejmus. Osoba cierpliwa i bardzo miła. Fachowe podejście, na spokojnie przeprowadzone badanie. W poprzednich placówkach miałam problem z wykonaniem tego badania, a tutaj wszystko przebiegło bezproblemowo. Polecam:)

Jolanta
@PACJENTKA KASIA

To super, a jest na NFZ? Mam nadzieję ze tak bo w tych czasach dodatkowe wydatki to ech

Nie polecam placówki jako pracodawcy, wymogi duże a niskie wynagrodzenie.

Krystyna

A jakie wymogi masz na myśli? Rozumiem, że wynagrodzenie co do nich po prostu jest nieadekwatne, bo są zbyt wygórowane?

Pacjent

Ostatnio w tej placówce wykonywałem badanie ze spirometrii i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony...Pani mgr Aleksandra Rejmus wykonuje badanie w sposób bardzo profesjonalny, rzetelny i konkretny...a zaznaczam ,że nie jest to łatwe badanie...W poprzedniej placówce jak miałem wykonywane badanie, musiałem kilkakrotnie powtarzać badanie zanim się udało...tu o dziwo za pierwszym razem udało wykonać się obydwa badania...Polecam w 100 procentach .

PODZIĘKOWANIE.

Pragnę serdecznie podziękować Drogiej Pani Doktor Monice Pompein-Batkiewicz z Kardiotelu w Sopocie ,która jest specjalistą chorób oczu za niezwykły profesjonalizm w podawaniu iniekcji doszklistkowych.Pani Doktor z ogromnym oddaniem,zaangażowaniem i troską dba o dobry wzrok swoich pacjentów. Szczególnie gorące podziękowania kieruję pod adresem Kochanej i Nieocenionej Pani Agatki za ogromną życzliwość,serce,niezwykłe oddanie i pomoc mnie osobie niepełnosprawnej za każdym razem i w każdej sytuacji,w której poddawana byłam iniekcji doszklistkwej w Centrum Medycznym w Sopocie. Wdzięczna pacjentka Brygida Rutkowska z córką. Gdańsk 10.09.2020

Teresa
@PODZIĘKOWANIE.

Hej, cieszę się, że przeszłaś zabieg pomyślnie:) Forum ma jednak pomagać pracownikom w poznaniu pracodawcy- czy znasz kogoś zatrudnionego w Kardiotelu? Wiesz jakie warunki oferują, jakie wynagrodzenie?

kwiatuszek
@Teresa

Nie polecam pracy tutaj.Niskie wynagrodzenie i brak szacunku do pracownika.

@kwiatuszek

Niskie wynagrodzenie to według Ciebie ile mniej więcej? Jakieś przedziały masz co do tych zarobków, które za ile uznajesz? Płatne to wszystko normalnie, nic na lewo nie robią, że jakieś dopłaty pod stołem itp?

@kwiatuszek

A co do tego braku szacunku właśnie to o co konkretnie chodzi? Bo rozumiem, że tam pracujesz tak? To jak wobec Ciebie się zachowywali, że ten brak szacunku Ci do głowy przyszedł? Jakieś przykłady?

Emilia
@kwiatuszek

próbowałaś z nimi rozmawiać albo zwracać uwagę?

PACJENT

Ostatnio wykonywalam w tej placówce badanie ze spirometrii P.mgr Aleksandra bardzo fachowa , rzeczowyo tlumaczy wykonywanie spirometrii.jestem zadowolana z wizyty .POLECAM

PODZIĘKOWANIE

Chciałabym serdecznie podziękować Paniom z Rejestracji przychodni KARDIOTEL z Sopotu za słońce, które wniosły w dzisiejszy deszczowy dzień. Wyniknęła pomyłka w dacie. Mój 80 letni ojciec miał się stawić miesiąc później na badanie - próbę wysiłkową serca. Ścięło mnie z nóg, bo każdą taką wizytę organizuję z wyprzedzeniem, występuję o urlop itd. Panie z Rejestracji poprosiły dr Frankowskiego, aby w drodze wyjątku zgodził się przeprowadzić to badanie "pomiędzy" innymi pacjentami - i tak też się stało. A to nie było proste, bo przed gabinetem Doktora jak zawsze było sporo pacjentów. Spotkała nas ogromna życzliwość i zrozumienie. BARDZO dziękuję Wszystkim, cudownie spotykać w życiu takich ludzi.

Teresa

Czy Kardiotel będzie prowadziło w najbliższym czasie jakieś rekrutacje? Jeżeli tak, to na jakie stanowiska? Powiecie mi coś więcej o pracy w firmie? (plusy, minusy) Będę wdzięczna!

Baltic

Tutaj pani pracuje sama?

Podziekowanie

super

admin

Firma Kardiotel Sp. z o.o. Centrum Medyczne Kardiotel była twoim pracodawcą? Opisz to na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Kardiotel Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Kardiotel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kardiotel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kardiotel Sp. z o.o.?

Kardiotel Sp. z o.o.
  • Jana Z Kolna 16