Opinie o Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły Średnie
Szkoły Średnie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum w Gdańsk

Nie polecam zapisywania dzieci do tej szkoły. Od kilku miesięcy brakuje polonisty, jak można przygotować do matury licealistów bez odpowiedniego nauczyciela j. Polskiego. Szkoła ma problemy kadrowe od dłuższego czasu. Złe zarządzanie szkoła doprowadziło do braków kadrowych. Brakuje również nauczyciela do przedsiębiorczości. Podejście właścicieli to uzyskać jak najwięcej pieniędzy dla siebie. Dyrektor szkoły bez żadnych kwalifikacji pedagogicznych, brak doświadczenia w zarządzaniu ludźmi, szkołą, kadrą pedagogiczną, zero autorytetu. Nauczanie zdalne na bardo słabym poziomie, często lekcje się nie odbywają. Podejście do pracownika, zwolnić i zastąpić kimś innym. Szkoła upada

A to nie jest prawdą...
@też były pracownik

Jeżeli jesteś rzetelny dostaniesz umowę o pracę. Jeżeli mają wątpliwości bo po prostu jesteś kiepski to tak jest.

Pozytywna

Jak najbardziej mogę się zgodzić że firma jest naprawdę zarąbista. Nie będę ukrywać że jakiś czas temu zacząłem współpracę z nimi i powiem wam szczerze, że rzeczy które dla nich są normalne, dla mnie (z perspektywy mojej wcześniejszej pracy) były raczej nie bardzo osiągalne. Fajni ludzie! Znam grono kilku osób i podoba się mi w nich POZYTYWNE NASTAWIENIE! Zauważyłam, że praca w tej szkole wymaga dobrej organizacji i samokontroli ale umożliwia osiągnięcie dobrych wyników finansowych.

Nauczycielka
@Pozytywna

Zapewniają młodzieży swobodę rozwoju, a nauczyciele udzielają konstruktywnych informacji zwrotnych. Na przykład.

Magellani 2021

Nie polecam !! Nikomu tej placówki Nie ma nic wspólnego z opisem szkoły na stronie! Poziom nauczania bardzo słaby. Dzieci praktycznie wszystkie z jakimiś zaburzeniami zachowania, emocji itp. Słabe intelektualnie bardzo, mało ambitne, niewiele się jako nauczyciel da osiągnąć, tylko frustracja! Kadra zarządzająca placówką praktycznie żadna. Panuje jeden wielki chaos i zlewka we wszystkim! Ostanio nauczyciel z zarzutami został zawieszony w pracy! Nie posyłajcie tam swoich dzieci!!!!

ala
@Teresa

Który wyleciał już z wielu trójmiejskich szkół

Mama i Tata

Polecam Magellanum. Praktyczniejszej szkoły nie znam, nasza córka chodzi do Magellanum , a wcześniej chodziła do Oświaty. Bardzo mi się podoba ich metoda nauki oparta na inteligencjach wielorakich. Dzięki temu dzieciaki łatwiej się uczą i wiedzą, nad czym powinny popracować, żeby osiągnąć sukces. Bardzo pomocni też są sami nauczyciele, którzy traktują każde dziecko indywidualnie… i rozmawiają z nim. Super są też zajęcia językowe… Mama i Tata "Kicura"

@Mama i Tata

Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom, którzy wyrazili pozytywne opinie o Akademickim Liceum Ogólnokształcącym Magellanum! Wasze wsparcie i zaufanie są dla nas niezwykle ważne. Cieszymy się, że jesteście częścią naszej społeczności i doceniacie naszą pracę. ????????

Administrator Nowy wpis

W firmie Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Promotor. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

Dlaczego ogłoszenie o pracę dla kadrowej jest ogłoszeniem premium? Jest to jakaś wyjątkowa praca czy pracownik jest pilnie potrzebny? Czytam i widzę, że to robota na część etatu, napiszcie ile godzin tygodniowo wychodzi i za jaką stawkę.

Rodzic Nowy wpis

Magellanum daje możliwość rozwoju każdemu uczniowi. To miejsce, gdzie młodzież może rozkwitać. Rodzic ucznia 3 klasa.

Tata

Fantastyczna szkoła ze wspaniałymi zasobami. Moje dzieci chodzą do tej szkoły średniej. Świetny początek edukacji na poziomie średnim i dobry wstęp do kształcenia wyższego. Pozdrawiam Kadrę i Zarządzających Tata AZ

Sekretariat Nowy wpis
@Tata

Wasze słowa motywują nas do jeszcze większych wysiłków w tworzeniu inspirującego środowiska edukacyjnego dla młodzieży. Dziękujemy za to, że razem budujemy Magellanum jako miejsce, w którym każdy uczeń może osiągnąć sukces. ????????

Nauczyciel

Po pytaniach o podejście, doświadczenie, przebieg dotychczasowej kariery i motywację następuje zatrudnienie na płatny tydzień próbny. Następnie na trzy miesiące. Potem na dłuższy okres. Propozycja tygodnia próbnego nie jest propozycją zatrudnienia tylko kolejnym etapem rekrutacji.

Spytano się czy ktoś udzieli mi rekomendacji. Wskazałam poprzednich pracodawców.

Mama i Tata

Rodzice 2.

Popieramy. Rodzice 2.

Belfer

Lubię moje liceum. Jego uczniowie są nie tylko bardzo zdolni, ale chcą się angażować i mają w sobie wartości, które są ważne, bo tylko na nich można coś trwałego zbudować. Lubię dzieciaki, budowanie z nimi relacji. Odkrywanie ich talentów. Pomaganie im w kontaktach z ich własnymi rodzicami. Tak, tak... :) Czasem to Wy - Rodzice potrzebujecie pomocy w kontakcie z własnymi dziećmi. Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.

@Belfer

Dziękujemy za rekomendacje! Wasze opinie pomagają nam rozwijać się i tworzyć jeszcze lepsze warunki nauki. Wspólnie budujemy Magellanum jako miejsce, w którym każdy uczeń może osiągnąć sukces. ???? Jeszcze raz serdecznie dziękujemy! ????????

Rodzic zadowolonego dziecka.

Szanowni **rodzice** . Sama mam dziecko w tej szkole i jestem pracodawcą, mam swoja firmę. Absolutnie rozumiem prowadzących. Co do nauczycieli w skali ogólnopolskiej problem rozwiązałabym następująco: podwyższyła pensum dwukrotnie do 36 godzin, skutkiem tego byłoby podwojenie pensji a połowę ( tych kiepskich ) nauczycieli zwolniła. Zawód ten wówczas stałby się bardzo atrakcyjnym. Cztery tysiące netto na początek, około siedmiu czy ośmiu tysięcy po osiągnięciu odpowiedniego stopnia awansu. Karta Nauczyciela to forma przekupienia nauczycieli przez Jaruzelskiego. Relikt czasów głębokiego socjalistycznego kryzysu. Skoro nauczyciele są tacy zajęci, czemu pracują w wielu szkołach, każdą niemal wolną chwilę wypełniając zajęciami? Po prostu mogą bo mają czas. I cała filozofia na temat wykonywania tego zawodu. Moje dziecko jest zadowolone. A to, co najważniejsze mogę liczyć na wsparcie mnie rodzica w trudniejszych da mnie chwilach.

@Rodzic zadowolonego dziecka.

I to potwierdzam.

@Rodzic zadowolonego dziecka.

Jesteście wspaniali! Wasze słowa motywują nas do jeszcze większych wysiłków. Dziękujemy za to, że jesteście częścią naszej szkolnej społeczności i dzielicie się swoimi pozytywnymi doświadczeniami. ????

Dobre wspomnienia.

Zawód nauczyciela realnie pozwala zostawić po sobie jakiś ślad. Zostawić takie rzeczy jak wiedzę, dobre wspomnienia uczniów, może nawet ich kariery. Zawód nauczyciela sprawia, że można zyskać tożsamość i zacząć być ważnym członkiem społeczeństwa. Tak, tak... W tej szkole to właśnie poczułam.

@Dobre wspomnienia.

Dziękujemy za Wasze wsparcie! Wasze pozytywne opinie o Magellanum są dla nas niezwykle ważne. Cieszymy się, że doceniacie naszą pracę i zaangażowanie w edukację młodzieży. ????

Kasia W

Klasa psychologiczno-humanistyczna w Magellanum to prawdziwa perełka. Dzięki temu profilowi mam nadzieję zgłębić wiedzę z psychologii, pedagogiki i socjologii. Nauczyciele dbają nie tylko o naszą wiedzę, ale także o nasze emocje i rozwój osobisty. To miejsce, gdzie czuję się naprawdę wsparciem.

Piotr S.

Profil turystyczny w Magellanum to strzał w dziesiątkę! Poznałem tajniki geografii turystycznej, technologii geoinformacyjnych i zarządzania w hotelach. Współpraca z instytucjami kulturalnymi i aktywne udział w zajęciach turystycznych to niezapomniane doświadczenia. Polecam!

Anna K.

Magellanum to nie tylko szkoła, ale prawdziwa przygoda edukacyjna! Dzięki pasjonującym lekcjom z e-dziennikarstwa, filmu i teatru, odkryłam swoje zainteresowania i rozwijałam umiejętności. Nauczyciele są zaangażowani i wspierają nas w każdym kroku. To miejsce, gdzie nauka staje się fascynującą podróżą!

Pani od Chemii

Pani od chemii jest naprawdę świetna! Wyjaśnia trudne zagadnienia w sposób zrozumiały, a jej zajęcia są interesujące. Lubię, jak potrafi nas zainteresować tematem reakcji chemicznych.

Siostra Jankanta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

No wiecie, ta Siostra Jankanta, ta od religii? No, ona jest spoko. Nie tylko taka typowa katechetka, co tylko o modlitwach i grzechach gada. Ona potrafi fajnie wytłumaczyć, o co chodzi w tych wszystkich historiach z Biblii. I nie jest nudna, jak niektórzy nauczyciele. Czasem nawet wrzuca jakieś śmieszne przykłady, żebyśmy lepiej zrozumieli. Aha, i nie ma z nią takiego sztywnego podejścia. Można z nią pogadać normalnie, jak z kimś z rodziny. W sumie to lubię ją najbardziej ze wszystkich nauczycieli.

Woźna

Mimo że moja praca jest fizycznie wymagająca, to uwielbiam pracować tutaj. Wszyscy są życzliwi, a uczniowie mają u mnie specjalne miejsce w sercu. Widzę, jak rosną i uczą się każdego dnia. To naprawdę wartościowe doświadczenie.

Sekretariat

Jestem dumna, że mogę pracować w tej szkole. Zespół jest zgrany, a wszyscy dbają o dobre relacje. Dyrekcja docenia naszą pracę i stara się stworzyć przyjazne środowisko. To miejsce, gdzie czuję się doceniona.

Pani od języków...

Pracuję w tej szkole od pięciu lat i jestem zachwycony atmosferą. Współpraca z kolegami jest świetna, a dyrekcja zawsze wspiera nas w naszych działaniach. Uczniowie są pełni energii i chętni do nauki. To naprawdę inspirujące miejsce.

Szkoła warta uwagi

Tutaj nauczyciele nie są jak te ci horrorów, co się tylko patrzą i oceniają. Oni naprawdę pomagają, a dyrektor bez spiny. Wszystko jest w porządku (dopóki nie zepsujesz kserokopiarki). :))) Sorki!!!

To jest życie! Level wyżej!

Tutaj się nie tylko uczy, ale też jak radzić sobie w życiu. Nauczyciele to jak bossowie w grach – musisz się z nimi dogadać, żeby przejść na kolejny poziom. A jeśli masz fajnych kolegów, to jesteś na wygranej pozycji.

Jak w rodzinie.

No wiesz, wszyscy się znają, jak w małym miasteczku. Nauczyciele są jak ciotki i wujkowie, a uczniowie to kuzyni. Nawet kiedy masz problem, to idziesz do psychologa lub do wychowawcy na herbatkę.

Statystycznie.

Aż 87% pracowników Magellanum potwierdziło, że pracuje w świetnym miejscu pracy. To wynik lepszy od zeszłorocznego

Zostaw merytoryczną opinię o Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum - Gdańsk

• Jak się pracuje w Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum?

Zobacz opinie na temat firmy Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 46 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum?

Kandydaci do pracy w Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum