Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum

Gdańsk

Opinie o Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum

x7x7x7x

To jest praca? To się nazywa obóz pracy! Robisz wszystko za marne pieniądze oraz pogardę pani dyrektor. Przez cały czas słyszysz jaki jesteś beznadziejny! Jak można tak traktować pracownika? Dziwię się ludziom, którzy tu nadal pracują...

Dzień, w którym zakończyłam współpracę z placówką, był jednym ze szczęśliwych w życiu. Praca dla ludzi o mocnych nerwach.

Jola

karykatura dobrego pracodawcy

Maja
użytkownik zarejestrowany

@Felpiszesz, że nie rozumiesz poprzednich wypowiedzi oraz nie masz złych doświadczeń podczas pracy u tego pracodawcy. Możesz powiedzieć coś więcej o tym jak Ty oceniasz to miejsce pracy? Czy Tobie pracuje się w nim dobrze? Co według Ciebie warto wiedzieć o pracy w Magellanum?

Duch
@Mońmoń 2 tygodnie temu
Ja również tam pracowałam i z żalem musiałam zrezygnować z powodu przeprowadzki (mój mąż dostał pracę w Austrii i przeprowadzil...

@nikita @Mońmoń 2 nowe niezależne opinie w ciągu 20 minut? chyba dyrekcja zauważyła że byli pracownicy piszą prawdę i szybko reaguje... coś czuje że w ciągu następnych dni pojawią się dziesiątki byłych oraz obecnych wieloletnich pracowników którzy cenią sobie to miejsce... poza tym @nikita pracujesz od lat w szkole która powstała w 2015 roku? chyba od dwóch... potwierdzam negatywne komentarze, omijajcie to miejsce szerokim łukiem!

Reni
@Duch tydzień temu

Szkoła istnieje trochę dłużej niż 2 lata - koło 6-7 lat, jednak również potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Zarobki - mirne + , sposób traktowania pracowników - niedostateczny z trzema wykrzyknikami. Każdy zasługuje na szacunek, niestety w tej szkole się z tym nie spotkasz. Kadra pedagogiczna - mili, ucynni, pomocni ludzie. Kadra zarządzająca - przykład absolutnego braku poczucia dobrych manier - choć bardziej pasuje tu określenie - chamstwo - bo jak inaczej nazwać to podejście. ODRADZAM !!! Lepsza praca z pensją minimalną niż wieczne upokarzanie ze strony kadry zarządzającej

Never Again

Bardzo nieprzyjemna i nerwowa atmosfera w pracy, pani dyrektor stosuje mobbing na porządku dziennym i nie okazuje pracownikom ani odrobiny szacunku (nawet przy uczniach), nadgodziny nie są płacone, nauczyciele przedmiotowcy nie mają też płacone za godziny niedydaktyczne, pensja jest wypłacana nieterminowo, poza tym szkoła uprawia"kreatywną księgowość", więc ciężko jest dojść za co zostało nam potrącone i czemu akurat tyle. Zdecydowanie NIE polecam tego pracodawcy, chyba, że ktoś chce nabawić się nerwicy.

Fel

Ja nie mam złych doświadczeń z tym pracodawcą. Trochę nie rozumiem poprzednich wypowiedzi, bo się nie spotkałem z opisanymi sytuacjami.

Mikołaj Kwiatowski

Okna zamykane nie da się skupić. Źle trakowane dzieci przez pozostałych uczniów.

Michał Jabłoński

Mobbing, nie wypłacanie wypłat na czas, praca w ciągłym stresie

Margaret

Dyrektorka zneca sie psychicznie. Krzyki, bezpodstawne oskarzenia. Jak ma zly dzien wyladowuje sie na nauczycielach. Z wyplatami to jakas kpina. Nie placi za dodatkowe godziny. Odradzam! Bardzo niemilo wspominam tego pracodawce.

Maja
użytkownik zarejestrowany

@Dosi123rozumiem, że nastąpiło opóźnienie w wypłacaniu wynagrodzeń. Czy to jednorazowy przypadek, czy zdarza się to często? Co masz na myśli mówiąc o mobbingu? Firma ma obowiązek przeciwdziałać występowaniu takich zachowań w miejscu pracy. Jakie konkretne sytuacje/zachowania masz na myśli?

Margaret
@Maja 18.04.2017, 10:16

Krzyki, sugerowanie zwolnienia, bezpodstawne oskarzenia, zarzucanie dodatkowymi obowiazkami za ktore nie otrzymywalismy pieniedzy i wiele wiele innych... Szkoda slow

Dosi123

Witam nie polecam tego pracodawcy, pensje nie są wypłacane na czas atmosfera jest nie miała, pani dyrektor uprawia mobbing i bez szacunku podchodzi do pracujących tam nauczycieli.

Dosi123

nikita
@Dosi123 20.01.2017, 15:47

Ta opinia wygląda mi na czarny PR jakiegoś złośliwego rodzica. Pracuję w tej szkole od lat i nie spotkałam się z nieterminowymi wypłatami ani z mobbingiem ani niczym złym. Pani dyrektor jest wymagająca ale dzięki temu mobilizuje.. Ze swojej strony mogę tylko polecić tę szkołę jako pracodawcę. Ta placówka daje duże możliwości do rozwoju, można tu realizować karierę naukową i to za pieniądze placówki.

nikita

W życiu nie spotkałam osoby na stanowisku dyrekcyjnym, która siedzi cichutko w kąciku i subtelnie prosi podwładnych aby wykonywali swoje obowiązki. Dyrektor to dyrektor, wymaga i tyle. Haha2 w jakich czasach tu pracowałaś, na dzień dzisiejszy pracuje tu 30 nauczycieli. Jeśli o mnie chodzi to naprawdę nie mam zastrzeżeń ani do dyrekcji ani do miejsca pracy.

dejong
użytkownik zarejestrowany

Mając wykształcenie wyższe, tytuł magistra i odpowiednie szkolenia możesz znaleźć tu pracę

Zostaw opinię o Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademickie Liceum Ogólnokształcące Magellanum