Opinie o Personal Expert Sp. z o.o. w Gdańsk

Personal Expert Sp. z o.o.
2 12 17 5 1
Marcin Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Mam pytanie odnośnie aktualnych warunków pracy i mieszkania we Francji na stanowisku spawacza przy spawaniu jakiś części dla wojska. Jak wyglądają przejazdy , co ile są zjazdy do Polski i jak wygląda praca. Urlopy i nadgodziny płatne? Pieniądze na czas? Z góry dziękuje za wszystkie pomocne odpowiedzi. Pozdrawiam

Irena Nowy wpis
@Marcin

@Marcin Hej. Niestety nie jestem w stanie udzielić Ci odpowiedzi na Twoje pytania. Forum Gowork.pl służy do opisywania warunków oferowanych przez pracodawcę przy zatrudnieniu. Chcę się dowiedzieć czy Personal Expert Sp. z o.o. prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? W internecie nie widzę żadnych informacji na ten temat.

DarekDee

Witam mogly się ktoś wypowiedziec na temat oferty na tokarza w okolicach grenoble? Jakie warunki w pracy mieszkania, czy wyplaty są na czas i jaki poziom zaawansowania w pracy poprostu czy młody zmotywowany tokarz z 6 -letnim doswiadczeniem nie Bedzie miał tam z niczym problemu , chcialbym najlepiej opinie od osoby która już tam pracuje na miejscu , Pozdrawiam

Łukasz
@DarekDee

Nie otrzymałeś niestety na forum odpowiedzi na pytanie, które zdawałeś. Chciałbym dowiedzieć się, czy zdecydowałeś się aplikować na stanowisko tokarza za pośrednictwem firmy Personal Expert? Mam nadzieję, że udało Ci się dostać, dzięki czemu będziesz mógł pomóc na forum.

Darekdeee Nowy wpis
@Łukasz

Nie aplikowalem, z tego co się dowiedziałem oferta jest na karuzełówki A ja szukam na konwencjonalne

Łukasz Nowy wpis
@Darekdeee

Ok rozumiem. W sumie szkoda, ponieważ w dalszym ciągu brakuje odpowiedzi na Twoje pytania i miałem nadzieję, że Ty przedstawisz, jak te warunki wyglądają. Odpowiedź byłaby pomocna dla każdego, kto w przyszłości może planować zatrudnienie za pośrednictwem firmy Personal Expert.

M, K

Nie polecam

Personal Expert
@M, K

Witam Panie Mirosławie, Poleciliśmy Pana kandydaturę firmie francuskiej, otrzymał Pan bezpłatne zakwaterowanie, miał Pan opłaconą podróż do Francji. Z informacji od pracodawcy wiemy, iż otrzymał Pan w 100 % całą pensję bez żadnych potrąceń.Niestety okazało się, że pracodawca francuski miał sporo zarzutów do jakości Pana pracy i został Pan po 2 tygodniach zwolniony. Rozumiem, ze w ten sposób wylewa Pan swój żal na naszą firmę rekrutacyjną. Poprosiliśmy o opinie na Pana temat zarówno pracodawcę jaki i osobę , która z Panem pracowała przy maszynie. Jeśli wyrazi Pan zgodę, chętnie przedstawimy je na forum aby zarówno kandydaci szukający pracy jak i pracodawcy poznali prawdę. Przykro nam, iż w ten sposób odpłaca nam Pan za rekomendacje Pana osoby i bezpodstawnie szarga Pan opinię naszej firmy. Mimo wszystko, życzymy Panu powodzenia w kolejnej pracy. Zespół Personal Expert

Tak1Nie
M.K
@Personal Expert

Witam Jak widze z tekstu jaki został zamieszczony ma pani bledne dane pracowałem 3 tygodnie . Jezeli tak oceniam to jest to wynikiem błedów jakie napotkałem w rozliczeniach Po pierwsze lista płac na niej są wszelkie rozliczenia oraz naliczenia i z nich wynika róznica na nia wskazuje a w zamian oczernia sie mnie póblicznie. Wysyła sie mi swiadectwo pracy w którym jest napisane ze otrzymałem pieniadze za urlop a ich nie otrzymłem wiec sle zapytania a w zamian otrzymuje upokorzenia Jesli ma pani odrobine przyzwoitosci to prosze sie przyjzec blizej , jestem w stanie pani wysłac kopie salda bankowego na które wpłyneła moja wypłata i sama pani oceni czy moje watpliwosci sa słuszne do tego ma pani moja liste płac wiec bedzie łatwo policzyc . Taka operacje wykonałem do PIP i mam nadzieje ze oni dobrze licza. A tak swoja droga wykazuje pani wyjatkowa uległosc wobec swojego pracodawcy skoro wiezy pani p Ryszardowi na słowo a mi nie chcee uwierzyc w dokumenty i zaistniałe fakty. Z wyrazami szacunku Mirosław Kaczmarek

Placater

Witam firma bardzo wpożądku współpracuje z nimi 2 lata na kontraktach w szwecji. Aten ktury opisuje negatywną opinie to może być niefachowic i tyle w temacie

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Glazurnik Szwecja

Bardzo dobra firma nie mam rzadnych zastrzeżeń pensja zawsze jest na czas,komunikacja biuro-pracownik uważam ze jest na dobrym poziomie. Pani Monika czy Pan Patryk zawsze odpowiadają na wszystkie pytania.Jestem bardzo zadowolony.

kolo

Francja, praca na warsztacie dla wojska, 8000zł. Ktoś? Coś? Był? Pracował?

Tak34Nie
Miroslaw
@kolo

Nie polecam firma nie wywiazuje sie z umow nie placa za nadgodziny i urlop

M, K

Firma nie rzetelna uwazajcie na umowy ,zadbajcie zeby w nich wszystko bylo napisane w przeciwnym razie zostaniecie zrobieni w balona nie wyplacaja nadgodzin i innych swiadczen n.p za urlop wypoczynkowy

Maja

@prac aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie internetowej firmy http://www.personalexpert.pl/rekrutacja/zaproszenie-na-rekrutacje.html Zamierzasz aplikować za pośrednictwem Personal Expert Sp. z o.o.?

prac

praca dla murarz płytkarz? ktoś coś wie?

Tak7Nie

legia

Widzę ciekawą ofertę na płatne praktyki w dziale HR - trzeba znać tylko w sposób biegły język niemiecki...

Tak4Nie

Zostaw opinię o Personal Expert Sp. z o.o. - Gdańsk

Chcę opublikować:

Personal Expert Sp. z o.o.