Opinie o WNS Pomorze w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WNS Pomorze. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w WNS Pomorze o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WNS Pomorze w Gdańsk

Firma WNS ma problem z wyplacalnoscia

Jaki masz z nimi kontakt i co mówią odnośnie tej kasy? Patrzę w rejestr sądowy i jest tam, że funkcjonują. Podano wysokość kapitału zakładowego, więc o co chodzi? Kojarzysz, by te rekrutacje na ich stronie, jak dla Montera mechanika były aktualne i by innym płacili?

Nikt

Haos, brak decyzyjności. Właścicielom sloma z butów wystaje. Mówią jedno, robią drugie. Nie liczą się z ludźmi. Nie pamietam tego dobrego i słynnego WNSU o, którym tu piszą niektórzy pracownicy- obecna właścicielka lub zona właściciela nie ma pojęcia o podstawach zarządzania firmą i ludźmi. Dramat ogólnie. Nie polecam.

@Seba

Każdego miesiąca powtarza się sytuacja i pieniądze nie są wypłacane na czas? Jak długo trwają te zwłoki z pensją? Czy koniec końców pracownicy otrzymują swoje wynagrodzenie w całości? Jak to wszystko wygląda, bo nie wiem, czy aplikować...

Sławek

Firma jest dobra ma dużo pracy dla chętnych a Pani prezes Kasia zawsze znajdzie zajęcie

Pracuję od lat . Kasa zawsze była . Super Time i robota

Spawacz

Pracuje w firmie już od kilku lat. Jeżdżę do Norwegii i praca jest kasa jest. Ostatnio nie było pracy to wysłali mnie do Rumuni. Ponoć stocznia im nie zapłaciła kilka razy i mnie też nie zapłacili od razu. Po ok tygodniu dostałem jednak pieniądze. Jako firma i praca w Norwegii naprawdę na plus i nie ma problemów. Rumunia to trochę nieporozumienie, ale z tego co gadają to WNS ucieka ztamtąd

Lucy
@Spawacz

Ale to można się nie zgodzić jak zmieniają miejsce pracy? Chodzi mi, że jak do tej pory pracowało się w Norwegii, tam nie ma pracy to mogą automatycznie wysłać gdzieś indziej i pracownik nie może odmówić takiej pracy??

Norkownia Nowy wpis

Witam. Obecnie nie warto latać do Norwegii bo korona po 0,37 zł.Na Stordzie totalne Kongo.Wszystko na wczoraj.Szukajcie innej pracy lub chociaż innej stoczni.

Willy Nowy wpis
@Norkownia

Nie określiłeś, ile tych koron się za robotę płaci. Sam też patrzyłem, czy czegoś w necie nie znajdę i lipa. Jeśli nie liczyć dawnego ogłoszenia na fb, że spawaczy, monterów oraz foremanów do pracy w Norwegii przyjmą, a już szczególnie im zależało na spawaczach z umiejętnością spawania STT. Podsumowując radzisz pracę zmienić, ale czy przed jej zmianą nie warto chociaż zapytać obecnego pracodawcy o podwyżkę?

Firma WNS ma problem z wyplacalnoscia

Kasandra
@WNS Rumunia

Jaki to problem tak dokładniej? Są jakies opóźnienia w wypłatach czy o co chodzi? Od dawna są jakieś tego typu problemy?

Zaiteresowany

Twierdzisz że wszyscy pracownicy dostali wypłaty w terminie i powyzszy wpis jest nieprawdziwy?

Superszczur.
@WNS Rumunia

Nie ma kasy. Także (usunięte przez administratora) jak nic. Firma 20 Lat na rynku i kasy nie płaci. Ściema z dnia na dzień. Ostatni raz. Nie ma sensu sobie na przyszłość głowy zawracać.

Łeldas
@WNS Rumunia

Z tą wypłacalnością to może być grubszy temat, nie jednorazowy. Na stoczni chodzą już słuchy ze WNS schodzi z roboty, ludzie mają dokończyć swoje rotacje, ale na kolejne już nie wracają. Powód wszędzie ten sam: KASA albo jej BRAK.

Jaca
@WNS Rumunia

W zeszłym miesiącu opóźnienie w tym miesiącu nie ma pieniędzy umowa była do 15 widać pani prezes nowe auto kupuje ,kłamią w biurze że już idą przelewy jakąś tam firma krzak emmco wypłaciła ludzią a wns nie przestrzegam firma chyba się kończy dobre czasy minęły

Sławek

@Sławek

Widzę, że jesteś optymistycznie nastawiony do pracy w tej firmie. W każdym miejscu jest dużo pracy? Bo ja czytałam w komentarzach, że niektórych pracowników przenosili, bo nie było pracy... Zdarza się tak nadal? No i jak odniesiesz się do tego, że firma miewa problemy z terminowym wypłaceniem wynagrodzenia? Tobie taka sytuacja się przytrafiła? Potrzebuję rozeznania, bo myślę nad aplikacją ;p

Firma jak pamiętam nie miała żadnych problemów z płatnościami od 20 lat. Może raz się zdarzyła sytuacja w Rumuni ale za kilka dni kasa była . Firma solidna i rzeczowa . Praca u nich zawsze jest. W Norwegii kilka lokalizacji do wyboru . Budują nową halę i tam robota jest . Wszytsko na medal !!

Krzyś
@Sławek

Tak to się zgadza . Praca dla wszystkich w Polsce i Norwegii . Bardzo profesjonalne podejście do ludzi . Polecam bardzo .

Pracownik Nowy wpis

Pracuję od lat . Kasa zawsze była . Super Time i robota

Arek

Pracuje w firmie od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolony. Praca jest ciągła, warunki ok, wypłatę jak do tej pory za każdym razem otrzymałem w terminie. Zastanawiam się, czy negatywne opinie o firmie, nie są tanim chwytem konkurencji.

Spawacz

Zanim podejmiesz prace musisz podpisać umowę śmieciowa (czysta )Potem pani zabiera tego śmieciucha i opowiada ze na razie nie może wypisać bo np . niema prezesa .Oczywiście jak się zwolnisz to kasy możesz szukać na plaży -:).Ogolnie babka jest opryskliwa i nie lubi gdy się o coś zapytasz .Ogólnie odradzam mnie wystrzygli na kasę tylko dlatego ze w tydzień zbrzydł mi ten (usunięte przez administratora) i się zwolniłem !Oczywiście później już się nie dodzwonisz do szanującej się rzetelnej firmy !

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Nikt

Renata
@Nikt

A może zarobki dobre? Wiesz może na jakie wynagrodzenie można liczyć jako spawacz, bo mają wolne stanowisko i zastanawiam się, czy nie złożyć CV. Czy pracownicy mogą liczyć na premie? No i czy są jakieś benefity typu opieka medyczna, paczki na swięta itp.?

Jacek
@Renata

Firma ma problemy finansowe i nie wypłaca pieniadzy

Seba
@Renata

Wynagrodzenie? Ludzie nie dostają wynagrodzenia. Terminy wypłat są odwlekanie jeśli chodzi o Rumunię dla zatrudnionych na działalności czy zleceniu. To dramat dla pracowników oraz ich rodzin, które muszą za co żyć. Firma powinna mieć zabezpieczone fundusze na wypłaty a nie ryzykować zadłużeniami dla tych cieżko pracujących ludzi. Pracująca tam inna firma potrafiła wypłacić swym pracownikom. A teraz trzeba opłacić rachunki,kredytyitd i co?!

@Seba

T.Kozyr
@Spawacz

Jak ucieka jak tam są a kasy niema bo pani prezes stawia nowa hale powinni im dopierdzielic karę za to

@T.Kozyr

Z tego co wiem to już nikogo nie ma w Rumuni

Lucy
@Spawacz

Wiecie może, czy w WNS Pomorze szukają chętnych na staż?

Tjw68

Witam, też kiedyś pracowałem od nich w norwegii i na ostatnią wypłate czekałem bardzo długo,już miałem ich podać do sądu pracy no i w koncu kasa się znalazła,a to były jeszcze dobre czasy,ogólnie nie polecam,zarabiam więcej w niemczech i mam dobry socjal.

Majster

Jak mądrzy ludzie twierdzili ,że ta firma to dziadostwo ,plecaki ,nepotyzm i ogólnie struktura triady to wszystkie niedokształcone (usunięte przez administratora) rzucali się do prawdziwych fachowców .Tam zawsze pracowali ci co było coś z nimi nie tak, bo jak wytłumaczyć fakt ,że w DE można dostać 30 euro na godzinę (bez żadnej DG) ,a czubki za 5 tygodni maja w Norwegii 9 tysięcy i jeszcze jak zachwalają ,że są(usunięte przez administratora) jak wspaniała to firma WNS .

Sebastian Bądkowski

Firma nie godna polecenia, Pani Prezes twierdzi że nie musi informować pracowników na temat zaległych wypłat. Byłem w Rumunii na trzech rotacjach, do tej pory wystawiłem trzy faktury z czego jedna opłacona w terminie jedna z opóźnieniem 10cio dniowym, a na trzecią jeszcze czekam mimo iż termin już minął. Firma ma gdzieś pracowników o wszystko trzeba się wykłócać, a do tego oskarżają pracowników o rzeczy których nie zrobili. Na pierwszej rotacji nawet narzędzi do pracy nie potrafili zorganizować. Lista zastrzeżeń co do tej firmy jest bardzo długa, a później dziwią się że pracownik traci kontrole i odnosi się do nich w tak samo chamski sposób co oni do pracownika… Trzeba prosić się o własne ciężko zarobione pieniądze… jedny słowem (usunięte przez administratora)

Madzia

Hej, pisaliście, że są problemy z terminami wypłat, jeśli chodzi o Rumunię. A jak to wygląda w przypadku Norwegii, bo widzę, że na stronie są ogłoszenia? Interesuje mnie stanowisko specjalista ds. kontroli jakości. Ktoś pracował i może się wypowiedzieć, czy normalnie płacą? Pozdrawiam.

WNS Rumunia

Nie polecam. Firma nieuczciwa. Nie płaci w terminie i bezczelnie okłamuje pracowników.

WNS PRACA

Czy otrzymał ktoś już wynagrodzenie za prace w rumuni

Superszczur.
@WNS PRACA

Nie wszyscy. Zobaczymy dzisiaj. Mają 1.5 Tygodnia opóźnienia. Także szału nie ma. Nie wiem kto sobie bardziej szkodzi. Dla Pracowników jest jasne że jak są problemy z Kasą to nie ma co sobie na przyszłość głowy zawracać.

Jacek
@WNS PRACA

Nikt nie otrzymał bo oni nie wypłacają trzeba to do związków Norweskich zgłosić i do Akera może oni wpłyną na szanowną panią prezes

Rumunia

WNS staje się nie wypłacalny Zbliża się kolejny termin wypłat a już pracownicy dostali informacje że wynagrodzenia w tym miesiącu nie będzie A pani prezes ma pracowników gdzieś......

T.Koz
@Rumunia

Prezes ma pracowników do rolowania a ich pieniądze na nową hale potrzebuje zrobią przelewy ludziach co są na umowach norweskich bo się boją Norweskich związków ale tak czy tak trzeba to zgłosić tam nie lubią nie zetelnych firm

Amanda

Cześć, szukam zatrudnienia w kontroli jakości, a widziałam, że na stronie szukają specjalistów. Chciałam spróbować takiej branży w nadziei, że jest lepiej płatna od odzieżówki, w której do tej pory pracowałam. Powie ktoś, jak wygląda szerzej ta praca i na jakie zarobki można liczyć? Dziekuję

Eryk

Mam takie pytanie. Czy ten dzięcioł z masą certyfików( za grube pewnie $$$) nadal pracuje. Łukasz K? Bo nie wiem czy kumplowi firme polecać. Kiedyś to była dobra firma dla ludzi

Rumunia

Kłamczuszek to z ciebie jest. A raczej bym obstawiał ze jestes jednym z tych jak to firma ładnie określa wyznaczonych do informowania biura. Najgorsze tylko że donosicie do biura kłamstwa. Twierdzisz ze koleś skłamał na jaki temat? Wypłat których do tej pory nie ma czy jedzenia o którym nawet firma przed wyjazdem informuje że jest fatalne? Płacą wam za (usunięte przez administratora) wiec wymyślacie bzdury byle coś do biura donieść i weszły wam te kłamstwa tak w krew że i tu bzdury wypisujesz w nadziei na jakis bonus od firmy?

Rumunia..

Wns nie płaci pieniędzy ludziom i zwleka z dnia na dzień a ZUS i podatek trzeba płacić, nie liczą się z ludźmi w ogóle.

Jakie są warunki zatrudnienia w WNS Pomorze?

Macho

Zatrudnili młodych foremanów Piotra Michała Marka którzy nawet ludzi w pracy nie umieją rozdysponować a potem płaczą żeby zmniejszyć ilość ludzi w grupie bo nie dają rady. Takie działanie jest na szkodę firmy. Im mniej ludzi tym mniejsze wpływy. Nie dbają o bhp co kiedyś było podstawą na Stord.

Zuzanna
@Macho

Ej, ale o co chodzi z tym bhp? Chodzi o to, że nie ma szkoleń z bhp? Że nie ma odzieży czy elementów ochronnych? Dacie jakieś konkrety, co jest tu nie tak z bhp?

Zostaw merytoryczną opinię o WNS Pomorze - Gdańsk

• Jak się pracuje w WNS Pomorze?

Zobacz opinie na temat firmy WNS Pomorze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WNS Pomorze?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WNS Pomorze?

Kandydaci do pracy w WNS Pomorze napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WNS Pomorze
2.3/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Marynarki Polskiej 96
    80-955 Gdańsk