Petbottle Sp. z o.o.

Adres: Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

NIP: 9571075237 REGON: 222170730 KRS: 0000525237

Petbottle Sp. z o.o.

Opinie o Petbottle Sp. z o.o.

ddd

Nie POLECAM !!!!! Firma nie płaci kontrahentom. Pan Tomasz nie poczuwa się do zapłaty za wykonana usługę. (usunięte przez administratora)

Odradzam

też tam kiedyś pracowałem, choć bardzo krótko, ale słyszałem że przede mną wielu ludzi stamtąd uciekło z stanowiska konstruktora (ponad 7 osób w ciągu 2 lat) i wcale się nie dziwie , szef to kanciarz, próbuje na każdym kroku oszukać, oraz nie szanuje ludzi kompletnie. Co innego mówi na rozmowie a co innego później na umowie, na którą trzeba czekać bardzo długo. Moje sugestie dla Petbottle Sp. z o.o.: oszust dwa razy traci

Szanuj_pracowników

Zostałem oszukany przez tego pracodawce, finansowo oraz w umowie miałem inna nazwę stanowiska niż byłem rekrutowany, a tych uchybień było znacznie więcej. Na część mam dowody, ale moim celem nie jest zniszczenie tej firmy (dlatego nie wypisuje konkretnych przykładów), lecz chciał bym ostrzec nowych pracowników, szukajcie pracy gdzie indziej. Moje sugestie dla Petbottle Sp. z o.o.: Szanuj pracowników

Wątek o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Petbottle Sp. z o.o. w mieście Gdańsk nadal nie ma wielu opinii. Nadal oczekujemy na aktualne wieści.

Zostaw opinię o Petbottle Sp. z o.o. - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petbottle Sp. z o.o.