Opinie o Petbottle Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Petbottle Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Petbottle Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Petbottle Sp. z o.o. w Gdańsk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Ślusarz w Petbottle Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Wiktoria Nowy wpis

To ciekawe, że w 2020 roku szlifierz i projektant mieli tak samo po 17 zł z kawałkiem za godzinę. Tak, było to w ogłoszeniach PUP podane :) Mógłby ktoś rzetelenie napisać, jakie są zarobki projektanta opakowań? Czy są we wzorcowni podobne sytuacje, jak te na produkcji, tu opisywane?

Były kandydat Nowy wpis
@Wiktoria

Bylem tam kiedyś na rozmowie (na projektanta) w 2018r. Nie pamietam dokładnie o jakiej stawce mówiliśmy, ale było to coś około 2k na rękę. Szef mówił, ze „nie płaci na dyplom”. Padła propozycja darmowego dnia próbnego. Jak na tamte czasy była to na prawdę niska stawka. Moje wrażenia i odczucia po rozmowie były negatywne.

K.B.

Czytam te wpisy i myślę sobie że to pisali chyba sami frustraci. Na dzień dzisiejszy pracuję niemal że w tej firmie 4 tygodnie. Póki co mój szef Pan Tomasz wywiązuje się w stosunku do mnie zadawalająco nie mam nic mu do zarzucenia . Jeśli pojawią się w stosunku do mnie jakieś nieporozumienia ze strony szefa na pewno zrezygnuję z pracy .Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony i życzę Panu Tomaszowi sukcesów a sądzę jego sukces odbije się pozytywnie na pracownikach . Podziwiam tego Pana za inwencję zapał i zaangażowanie w dobro firmy a przede wszystkim w produkcję która opuszcza naszą firmę do klienta jego zadowolenie jest dla nas pracowników priorytetem. Panie Tomaszu tak trzymać popieram Pana a tym samym liczę na dalszą pozytywną współpracę. Pozdrawiam. K.B.

Byly pracownik
@K.B.

Ty tak na powaznie Tomek? Sam sobie opinie wypisujesz?

Holiday Tour
@K.B.

Gratuluje! Pan poczyta moje wpisy, na gorąco opisywałem jak sprawa z tą firmą sie ma, dopiero komornik ściągną cała należność... ja odradzam i nieh Pan uważa Szymon Wołkowicz

bogaty
@Holiday Tour

a ja słyszałem że firma zapłaciła Panu bardzo po terminie ale zapłaciła, w ratach, a na końcu nasłał Pan komornika....chyba dla zabawy/zemsty tylko, że ten komornik dał Panu niezły mandat... ot takie historie ale tego to już Pan nie napisał ... życzę zdrowia!

Julia
@bogaty

Coo, serio dał mandat? Nawet nie wiedziałam, że mogą takie przyznawać. Wiadomo jak wysoki? I czy często firma miewała podobne problemy z kontrahentami?

Dog. Nowy wpis
@K.B.

Pisałem tę opinię ale to był mój wielki błąd . Realia są całkiem inne. Wypłaty nie terminowe w kilku ratach ZUS nie opłacany w czasie pit otrzymałem dopiero w kwietniu 2022, za 2021 rok. Praca nie mal że w akordzie stawka za sobotę i nadgodziny jak w zwykły dzień. w 100 % odwołuję swój wpis, przpraszam za to co powypisywałem życie jest całkiem inne. Dzisiaj nie pracuję już tam ostatnie pieniądze za m-c marzec 2022 otrzymałem w czerwcu 2022 w dwóch ratach . Szok nie polecam omijajcie z daleka tę firmę.

Wątek o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Petbottle Sp. z o.o. w mieście Gdańsk nadal nie ma wielu opinii. Nadal oczekujemy na aktualne wieści.

Misiek

Tylko po co pisać jak usuwacie opinie......... To jakaś kpina.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Petbottle Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko ŚLUSARZ/POLERNIK? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Krystyna

A długo pracowałeś w Petbottle? Może to była jakaś jednostkowa sytuacja i od czasu Twojego odejścia z pracy sporo się zmieniło w firmie. Masz jakieś wieści od obecnych pracowników? Zachęcam do wypowiadania się!

misiek
@Krystyna

(usunięte przez administratora) Podobno byłem dobry w tym co robiłem, ale to już nie mnie oceniać. Nie utrzymuję kontaktów z nikim z tej firmy. Z tego co wiem to już nie pracuje tam nikt z tamtej ekipy. Myślę że jeżeli coś się zmieniło to raczej na gorsze.

Evo
@misiek

Chłopie i to gorsze jak nie przyjmiesz nowych lasek !!!! A kumatych !!

BOSS

HEHEHEHE, sikam ze śmiechu. Krzysiu, opisujesz historię z 2016 roku, a mamy 2021, do tego kłamiesz. Napij się soku pomarańczowego i obejrzyj film na Netflixie. Zamiast pluć na Pana Prezesa napisz o swoich sukcesach zawodowych!

Misiek
@BOSS

Noooo. Gratuluję dobrego samopoczucia. W tym zawsze byłeś dobry.

Jaka atmosfera panuje w firmie Petbottle Sp. z o.o.? Widziałam kolejne ogłoszenia na InfoPraca.pl, jakie umieścili 29 września. Duża jest tam rotacja?

Nabity w butelkę

Atmosfera? Nerwowa non stop, szkoda zdrowia. Wynagrodzenia i tak się nie otrzymuje

Jaka jest kultura pracy w Petbottle Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Nabity w butelkę

Niestety w Petbottle nie ma kultury pracy.

Czy w Petbottle Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Krystyna

@nie A czy chociaż Wigilia w Petbottle jest dniem wolnym od pracy? Daj znać.

nie
@Krystyna

Nie była, czasem jedynie skrócony dzień pracy.

Były

Nic nie ma... Nawet o wypłatę trzeba prosić i czekac, zawsze spóźniona.

w butelkę..

Firma znajduje się w parku jak na park jest tam ciemno i dość sztywno. Pracownikom roznoszą owoce aby byli cicho i pracowali za miskę ryżu. Co do samej rozmowy to była umówiona na konkretną godzinę, ale.. No właśnie czas oczekiwania już na miejscu przekroczył 30min! Bo najpierw asystentka dwa razy wybiegała na korytarz aby się upewnić czy aby na pewno zostało przesłane dokumenty a następnie nie mogła ich znaleźć. Samo spotkanie z p .Tomaszem odebrałem jako sztywne. To dość nerwowy człowiek wiecznie nie mający czasu na nic, starał się nadrabiać miłym usposobieniem, ale zwyczajnie było to sztuczne i udawane. Wielkim problemem było uzyskać wydruk dodatkowego dokumentu z przyniesionego nośnika. Firma, która zajmuje się wydrukami 3D, miała z tym ewidentny problem! Tak więc nie polecam współpracy ani pracy w tej firmie.

Jerzy
@w butelkę..

Nie polecasz współpracy, ale Twoje jedyne doświadczenie z tą firmą to rozmowa rekrutacyjna, tak? A mógłbyś przybliżyć jak wyglądała samo spotkanie z rekruterem? Jaką stawkę i rodzaj umowy Ci zaoferowano? Napisz też proszę coś o wymaganiach ze strony pracodawcy.

K.
@Jerzy

Tam nie ma rekrutera.

Były Pracownik

Witam. Można by się dużo rozpisywać (negatywnie) ale powiem w skrócie. Umowa z najniższą albo prawie najniższą krajową, a reszta wiadomo. Najlepiej jak byś był/była zarejestrowany/a jako osoba bezrobotna (dofinansowanie stanowiska pracy). Wypłaty lub ich część długo po terminie. Na podwyżkę nie licz. Pracodawca dużo obiecuje i na tym się kończy. Wprowadza też nerwową atmosferę. Ciężki przypadek. Brak potrzebnych narzędzi do pracy. Na plus pozytywni pracownicy lecz i oni się wykruszają. Połowa jak nie większość osób ze zdjęć umieszczonych na stronie już tam nie pracuje. Zdjęcia były wykonane niedawno. Podsumowując: Jeżeli chcesz docenić poprzedniego pracodawce to jest to miejsce dla Ciebie. Pozdrawiam

Zet

W moim przypadku czas na rozmowę rekrutacyjną (stanowisko grafika) także wynosił 30 min, więc chyba w tej firmie to standard. Sama rozmowa przebiegła w miarę ok. Niestety 2 etap rekrutacji to już porażka. Pracodawca wykorzystuje brak wielu ofert na rynku i zaprasza na bezpłatny dzień próbny. Otrzymane zadanie niestety niewiele się ma do pracy grafika. Na komputerze nie ma nawet oprogramowania graficznego. Po takim dniu w firmie nie można się nawet spodziewać odpowiedzi.

Jerzy
@Zet

Mógłbyś podać więcej szczegółów jakie obowiązki miałeś do wykonania podczas dnia próbnego skoro nie były związane z pracą grafika? Takie informacje bardzo przydadzą się na forum.

Zet
@Jerzy

Odpowiadając - na przygotowaniu prezentacji w Power Poincie - także od strony merytorycznej, bez użycia programów graficznych.

odradzam

Koleś nie szanuje ludzi. Nie tylko pracowników.

Kolejny oszukany przez firmę

PB ma bardzo dobre produkty, duży potencjał i utalentowanych pracowników, dzięki którym ta firma jeszcze istnieje. Zdecydowanie jednak odradzam wszystkim nowym zainteresowanym kandydatom oraz podwykonawcom tego pracodawcę z niżej wymienionych powodów: a. pensje i faktury od miesięcy nie są płacone w terminie, czasem z wielomiesięcznymi opóźnieniami, pracodawca jednak ignoruje notorycznie temat i uważa, że nie ma problemu b. umowy są podpisywane po wielu miesiącach i nigdy nie są takie jak w trakcie uzgodnień podczas interview oraz nie zawierają ustaleń dotyczących wypłacanych prowizji od sprzedaży c. warunki wypłat prowizji są zmieniane wielokrotnie według pomysłu właściciela, a finalnie i tak nie są wypłacane wcale lub dopiero po wielu miesiącach i to na raty d. pracodawca nie szanuje pracowników i na nich często podnosi głos wprowadzając bardzo stresującą atmosferę w pracy W firmie jest bardzo duża rotacja m.in. z w/w powodów, a jest ich dużo więcej, o czym nie mogę tu pisać, bo moje komentarze są usuwane jako podobno niezgodne z regulaminem serwisu. Jeśli szanujecie swój czas, zdrowie i pieniądze unikajcie tego pracodawcę szerokim łukiem. Zdecydowanie nie zasługuje on na Was.

@Kolejny oszukany przez firmę

Szanowny(usunięte przez administratora) bardzo dziękuję za dwa lata Twojej pracy oraz opisane uwagi. Nie zgadzam się z nimi, uważam, że dodatkowo nieprofesjonalnie obrażasz Twoje koleżanki i kolegów, którzy Ci wielokrotnie pomagali oraz wspierali także prywatnie. Popatrz na CV i porównaj jakie kwalifikacje teraz masz, jakie kraje zwiedziłeś?! Trudno zadowolić kilkadziesiąt osób z którymi współpracuje spółka, tak zgoda. Trudno także znaleźć pracowitych PROFESJONALISTÓW w zawodzie, którzy robią wyniki. Na szczęście cały czas się rozwijamy!!! Z poważaniem (usunięte przez administratora) p.s. moja rada, nie pal mostów i nie pluj do własnej zupy

Dziękuję za ten wpis. Jest doskonałym uzupełnieniem mojej (i innych) opinii na temat Twojej osoby :) Niestety słowo "profesjonalizm", którego nagminnie nadużywasz, jest Tobie mocno odległe i długo będzie przy takim "zarządzaniu" przedsiębiorstwem. Polecam również nauczyć się czytać ze zrozumieniem. W moim komentarzu pochwaliłem mocno zarówno produkty jak i pracowników firmy oraz ich ciężką pracę w stresie jaki im niepotrzebnie oferujesz każdego dnia. Bez ludzi, którzy Tobie nieszczęśliwie zaufali i uwierzyli w potencjał firmy, (łącznie ze mną), PB dawno by nie istniało, a tym bardziej nie oferowałoby tak wszechstronnych i wysokiej jakości usług. Ponadto, o ile wiem podróże służbowe jakie odbywałem, ciężko pracując i reprezentując firmę na rynku globalnym zarówno jako prelegent na konferencjach jak i manager reprezentując firmę na targach i spotkaniach biznesowych to nie były prywatne wakacje tylko część mojej pracy, więc komentarz Twój jest co najmniej absurdalny. Kwalifikacje natomiast zdobyłem ciągle się dokształcając oraz współpracując w moim życiu z wieloma innymi POWAŻNYMI firmami, zarówno w Polsce jak i za granicą kraju, więc nie przypisuj sobie tutaj zasług w mojej edukacji ani tym bardziej doświadczeniu. Firmy te wiedziały również zawsze czym jest Employer Branding oraz Candidate Experience i jaki ma to wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstw o czym wiele razy Ci powtarzałem, więc nie dziw się, że ludzie sfrustrowani Twoim brakiem szacunku do nich z PB odchodzą. (dowody na to zresztą widać na GoWork). Twoje zarządzanie niestety tylko utrudnia i komplikuje pracę. Czas spojrzeć w lustro i zrozumieć w końcu czyja to jest wina i dlaczego tak się dzieje, zamiast obwiniać mnie i innych pracowników za swoje niepowodzenia i błędne decyzje, które sprawiły, że jesteś tu gdzie jesteś. Co do spalonych mostów to polecam również przeanalizować sobie ile nawiązanych przeze mnie relacji oraz klientów, których przyprowadziłem do firmy spaliłeś mi (a właściwie sobie), u ilu dostawców masz spalone mosty i ile moich prywatnych kontaktów, które zdobyłem przez lata wcześniejszej pracy, a przekazałem je Tobie, również mi zniszczyłeś. O mnie natomiast się nie martw, ja z Twoją firmą, a tym bardziej z Tobą nie mam zamiaru mieć nic więcej do czynienia. Moja szczera rada: lepiej nie kompromituj się pisząc tutaj swoich przemyśleń, a co najważniejsze, zrób rachunek sumienia i zastanów się nad sobą zamiast szukać winny we wszystkich w koło. PS. Pomijam fakt, że nadal się ze mną nie rozliczyłeś za prowizje i jak widzę nie masz zamiaru tego zrobić. Karma jednak wraca „Panie Prezesie”, proszę o tym nie zapominać.

Iwo

Może nie jest idealnie ale uważam, że przesadą jest to narzekanie!!

ddd

Nie POLECAM !!!!! Firma nie płaci kontrahentom. Pan Tomasz nie poczuwa się do zapłaty za wykonana usługę. (usunięte przez administratora)

Odradzam

też tam kiedyś pracowałem, choć bardzo krótko, ale słyszałem że przede mną wielu ludzi stamtąd uciekło z stanowiska konstruktora (ponad 7 osób w ciągu 2 lat) i wcale się nie dziwie , szef to kanciarz, próbuje na każdym kroku oszukać, oraz nie szanuje ludzi kompletnie. Co innego mówi na rozmowie a co innego później na umowie, na którą trzeba czekać bardzo długo. Moje sugestie dla Petbottle Sp. z o.o.: oszust dwa razy traci

Szanuj_pracowników

Zostałem oszukany przez tego pracodawce, finansowo oraz w umowie miałem inna nazwę stanowiska niż byłem rekrutowany, a tych uchybień było znacznie więcej. Na część mam dowody, ale moim celem nie jest zniszczenie tej firmy (dlatego nie wypisuje konkretnych przykładów), lecz chciał bym ostrzec nowych pracowników, szukajcie pracy gdzie indziej. Moje sugestie dla Petbottle Sp. z o.o.: Szanuj pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Petbottle Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Petbottle Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Petbottle Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Petbottle Sp. z o.o.?

Petbottle Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Trzy Lipy 3
    80-172 Gdańsk